Виставка Ван Ґоґа у Базелі

Концерти, виставки, конференції, семінари, екскурсії, фестивалі, марші, демонстрації тощо
Tetyana
Дозвіл L
Повідомлень: 56
З нами з: 30 серпня 2007, 10:44

Виставка Ван Ґоґа у Базелі

Повідомлення Tetyana »

Виставка триває до 27 вересня http://www.vangogh.ch/
Оскільки вже значна кількість людей виявила бажання поїхати на виставку, я попросила мистецтвознавців Христину та Оксану Качалуб провести огляд виставки, звісно українською. Точну дату скоро подам, але пишу тепер, що б не їхали по-одинці.
Аватар користувача
Svitlana
Айдгенос
Повідомлень: 3853
З нами з: 08 лютого 2007, 21:29
Звідки: ZH
Контактна інформація:

Re: Виставка Ван Ґоґа у Базелі

Повідомлення Svitlana »

Передаю повідомлення від Тетяни:
Дорогі друзі
Дата відвідування виставки Ван Ґоґа в Базелі з екскурсією українською мовою визначена – 12 вересня.
Зголошуйтесь, хто хоче приєднатись. Точну інформацію – час, місце зустрічі - подамо пізніше.
Бажаю усім гарного літнього дня!
Зголошуватися можна прямо тут або писати/дзвонити напряму Тані або мені.
Аватар користувача
Леся

Re: Виставка Ван Ґоґа у Базелі

Повідомлення Леся »

12 вересня... Це значить, що скоріше зустріч між українцями тута не відбудеться?
Аватар користувача
dima_ternopil
Дозвіл С
Повідомлень: 363
З нами з: 01 грудня 2007, 16:35
Звідки: Basel - Тернопіль

Re: Виставка Ван Ґоґа у Базелі

Повідомлення dima_ternopil »

Дуже гарна ідея!

Дата буде мати значення, чекаю....
Аватар користувача
Svitlana
Айдгенос
Повідомлень: 3853
З нами з: 08 лютого 2007, 21:29
Звідки: ZH
Контактна інформація:

Re: Виставка Ван Ґоґа у Базелі

Повідомлення Svitlana »

Леся писав:12 вересня... Це значить, що скоріше зустріч між українцями тута не відбудеться?
Відбудеться, але вона ще не забита :upside: Традиційно святкується День незалежності на озері Семпах (коло Люцерна) - як мінімум. Потім - сусідня тема - посиденьки в Базелі. Дата невизначена, але можна було би наприклад 4 або 5 липня влаштувати.
По ходу - пропонуйте інші місця і дати - подивимося, підтягнемося. Тут же нема якогось одного організаторського центру, хто вирішує, де і коли українцям зустрічатися. Хтось собі щось придумає, ініціює, пропонує, а інші підтягуються - чи в допомозі організації чи на зустріч. :tak2:
silin
Дозвіл L
Повідомлень: 51
З нами з: 26 жовтня 2008, 21:34

Re: Виставка Ван Ґоґа у Базелі

Повідомлення silin »

А в який час і де конкретно буде зустрііч 12 вересня? Поки думаю чи їхатиму.
Аватар користувача
Svitlana
Айдгенос
Повідомлень: 3853
З нами з: 08 лютого 2007, 21:29
Звідки: ZH
Контактна інформація:

Re: Виставка�ан�оґа��азелі

Повідомлення Svitlana »

То однозначно буде у виставковому центрі Базеля, де проводиться виствка
Іван
Необмежена мультивіза
Повідомлень: 20
З нами з: 28 березня 2009, 20:36

Re: Виставка Ван Ґоґа у Базелі

Повідомлення Іван »

А можна і мені з Вами на Ван Ґоґа?
Tetyana
Дозвіл L
Повідомлень: 56
З нами з: 30 серпня 2007, 10:44

Re: Виставка Ван Ґоґа у Базелі

Повідомлення Tetyana »

Можна усім.
silin
Дозвіл L
Повідомлень: 51
З нами з: 26 жовтня 2008, 21:34

Re: Виставка Ван Ґоґа у Базелі

Повідомлення silin »

А можна визначити візит цієї виставки на час після обіду, десь о 15:00 чи 16:00, щоби люди з далекої Лозани теж могли приєднатися?
Аватар користувача
Svitlana
Айдгенос
Повідомлень: 3853
З нами з: 08 лютого 2007, 21:29
Звідки: ZH
Контактна інформація:

Re: Виставка Ван Ґоґа у Базелі

Повідомлення Svitlana »

Ось, щойно отримала оголошення щодо виставки Фан Гохга в Базелі. Як вам години? :sceptical: :sad2:
Сілін.... наші прохання коту під хвіст. Я хоч 12-ту просила, а ти взагалі в прольоті.
Вкладення
Basel Van Hogh.jpg
Аватар користувача
dima_ternopil
Дозвіл С
Повідомлень: 363
З нами з: 01 грудня 2007, 16:35
Звідки: Basel - Тернопіль

Re: Виставка Ван Ґоґа у Базелі

Повідомлення dima_ternopil »

Не хвилюйтесь про час

Повідомлення від Тетяни:
Увага! Зміна часу!

На численні прохання зустрічаємося на екскурсію 12.09.09. пізніше - між 12.15. і 12.30. коло музею.

О 12.30. вирушаємо в музей.
Аватар користувача
LSquirrel
Необмежена мультивіза
Повідомлень: 46
З нами з: 02 вересня 2009, 20:18

Re: Виставка Ван Ґоґа у Базелі

Повідомлення LSquirrel »

Виставка справді гарна. Мені сподобалась. Щоправда, оцієї відомої картини, яку запостила Світлана (в постері про екскурсію), не було. Я була трохи розчарована через це. Відомих соняшників також не було, але ж це більш зрозуміло - йшлося про краєвиди Ван Гога (назва виставки "Між землею і небом"), а соняшники - то ж натюрморт.
Поза тим рекомендую відвідати виставку, з екскурсією українською вона, певно, буде ще цікавіша! Справді класно побачити картини Ван Гога вживу. Бажаю гарно провести час!
Аватар користувача
_vital_
Дозвіл С
Повідомлень: 347
З нами з: 12 лютого 2007, 17:33

Re: Виставка Ван Ґоґа у Базелі

Повідомлення _vital_ »

dima_ternopil писав:Не хвилюйтесь про час

Повідомлення від Тетяни:
Увага! Зміна часу!

На численні прохання зустрічаємося на екскурсію 12.09.09. пізніше - між 12.15. і 12.30. коло музею.

О 12.30. вирушаємо в музей.
Після відвідування сайту виставки (розділ Tickets)
http://www.vangogh.ch/tickets.html
виникли питання щодо реальності нашої екскурсії в суботу. Ми, наприклад, ще квитки не купували, але на суботу вже нічого в онлайні купити не можна. Квитки продаються на певний час - вікно на вхід 1 година. Є підозра, що й на місці ситуація не краща. Тобто, можна елементарно не потрапити на виставку.

Хто має інформацію про наявність квитків у касах, пишіть. Чи може всі вже купили та мовчать? :think:
Tetyana
Дозвіл L
Повідомлень: 56
З нами з: 30 серпня 2007, 10:44

Re: Виставка Ван Ґоґа у Базелі

Повідомлення Tetyana »

Я спеціально заходила в музей і розпитала що і як. Мені сказали, що нема проблем - прийдемо, станемо у чергу, купимо білети і зайдемо разом. Сподіваюсь, усе так і буде. Може хтось з базельців підійде ще раз і попитає? Я не можу завтра. У мене концерт, до речі приходьте усі!
Аватар користувача
_vital_
Дозвіл С
Повідомлень: 347
З нами з: 12 лютого 2007, 17:33

Re: Виставка Ван Ґоґа у Базелі

Повідомлення _vital_ »

Tetyana писав:Я спеціально заходила в музей і розпитала що і як. Мені сказали, що нема проблем - прийдемо, станемо у чергу, купимо білети і зайдемо разом. Сподіваюсь, усе так і буде. Може хтось з базельців підійде ще раз і попитає? Я не можу завтра. У мене концерт, до речі приходьте усі!
Щойно зателефонував за номером +41 (0) 848 200 800. Це продаж квитків. Новини невтішні - квитки є лише на 17:00-18:00 у неділю. На завтра нема нічого, тобто, те саме, що видно в онлайні.

До речі, з інших міст вигідно брати ангебот SBB:
http://www.vangogh.ch/besucherinfo/railaway.html

Тим, хто хоче на вечір неділі, варто поквапитися. Іншим - нічого ловити, нажаль. Якщо не вірите, зателефонуйте за номером вище або зайдіть на сайт
http://www.vangogh.ch/tickets.html
Аватар користувача
_vital_
Дозвіл С
Повідомлень: 347
З нами з: 12 лютого 2007, 17:33

Re: Виставка Ван Ґоґа у Базелі

Повідомлення _vital_ »

_vital_ писав:
Tetyana писав:Я спеціально заходила в музей і розпитала що і як. Мені сказали, що нема проблем - прийдемо, станемо у чергу, купимо білети і зайдемо разом. Сподіваюсь, усе так і буде. Може хтось з базельців підійде ще раз і попитає? Я не можу завтра. У мене концерт, до речі приходьте усі!
Щойно зателефонував за номером +41 (0) 848 200 800. Це продаж квитків. Новини невтішні - квитки є лише на 17:00-18:00 у неділю. На завтра нема нічого, тобто, те саме, що видно в онлайні.

До речі, з інших міст вигідно брати ангебот SBB:
http://www.vangogh.ch/besucherinfo/railaway.html

Тим, хто хоче на вечір неділі, варто поквапитися. Іншим - нічого ловити, нажаль. Якщо не вірите, зателефонуйте за номером вище або зайдіть на сайт
http://www.vangogh.ch/tickets.html
Остання інформація від Тетяни Полт-Луценко:
- квитки у касі таки є. Всі, хто прийшов, мають можливість їх купити. Чому мені так відповіли телефоном (саме про те, чи можна купити на місці) - загадка :dontknow:
Аватар користувача
Svitlana
Айдгенос
Повідомлень: 3853
З нами з: 08 лютого 2007, 21:29
Звідки: ZH
Контактна інформація:

Re: Виставка Ван Ґоґа у Базелі

Повідомлення Svitlana »

Коротенький репортаж про виставку.

Про "нестачу" квитків, яка обговорювалася на форумі, я дізналася лише після того, як отримала на руки квитка. А отримала я його через секунду після того, як ступила ногою на асфальт перед Музеєм Мистецтв. Все було супершвидко просто. Потім мене потягли в чергу, котра, як мені видалося, складалася у переважній більшості з українців (знайомих облич). Пізніше виявилося, що уся черга (величенький відтинок принаймні) була з українців, просто декого я не знала (ще). Здається, хтось десь вів мову за 30 чоловік.

Виставка з коментарем для пересічного "філантропа" - це супер, а українською мовою - взагалі перевершення сподівань. Адже можна було не лише слухати, але і задавати питання. Попри те, що мистецтвознавці другого та третього покоління емігрантів - я була приємно вражена рівнем української мови. Візьміть до уваги, що то не побутова лексика, а таки специфічна тематика, котру, мабуть, не так часто доводиться практикувати українською, якщо взагалі коли-небудь доводилося.

Після виставки ми усі пішли в кафе, усілися за довжелезний стіл, змайстрований власноруч і всупереч охам та ахам офіціантів :dizzy: , пообідали, погомоніли, познайомилися, хто ще не був знайомий. Як завжди - дня було мало. Після того кафе була ще вечеря піццою і останні прощання на вокзалі. :handshake:
Як завжди - українцям дня було мало. До наступних зустрічей!
Відповісти

Повернутись до “Культурно-просвітницькі та громадсько-політичні заходи”