30 листопада, Цюрих, Церковна літургія, Літературні читання

Концерти, виставки, конференції, семінари, екскурсії, фестивалі, марші, демонстрації тощо
Аватар користувача
Svitlana
Айдгенос
Повідомлень: 3853
З нами з: 08 лютого 2007, 21:29
Звідки: ZH
Контактна інформація:

30 листопада, Цюрих, Церковна літургія, Літературні читання

Повідомлення Svitlana »

30 листопада в Цюриху плануються літературні читання творів Назарія Заторського самим Назарієм Заторським. Для тих, хто... гм-гм... не сконцентрувався, повторюю - Назарія Заторського, того самого веселого отця Назарія, котрого ми знаємо. Так, він ще і письменник...


О 14.00 год розпочнеться українська Служба божа в крипті церкви Liebfrauen за адресою Zehnderweg 9, 8006 Zürich
Відразу після Літургії ми всі разом підемо до приміщення поруч, де відбудуться літературні читання. Потребу видовищ буде забезпечено, про потребу хліба прошу подбати за народною традицією - хто що приготує, спече, насмажить...


Громадським транспортом можна добратися наступним чином:
1. Пішки - хвилин десь 10-15 від головного вокзалу (дивіться по карті нижче).
2. Від зупинки Bahnhofquai/HB (це та, що коло мосту, коло Coop) тролейбусом №46 у напрямку Rütihof до зупинки Stampfenbachplatz і далі пішки 6 хвилин (дивіться по карті)
3. Від зупинки Central (це та велика, що за мостом коло Coop) трамваєм №7 у напрямку Bahnhof Stettbach до зупинки Haldenegg і далі пішки 4 хвилини.
Тут можна подивитися топографічну карту
Вкладення
liebfrauen.JPG
Аватар користувача
Svitlana
Айдгенос
Повідомлень: 3853
З нами з: 08 лютого 2007, 21:29
Звідки: ZH
Контактна інформація:

Re: 30 листопада, Цюрих, Церковна літургія, Літературні читання

Повідомлення Svitlana »

Назар Заторський День народження мого сина
Спочатку я гадав, що мені причулося. Завмерши на хвилину, я думав, що тепер повинен сказати чи зробити. Ну от, як швидко може зруйнуватися цілий всесвіт! Коли я дві хвилини тому запитав свого п’ятилітнього сина, що б він хотів собі від татуся на день народження, то зовсім не сподівався на щось таке. Я глянув на нього випробовуючим поглядом.
– Гм, гм, Георг, я тебе правильно зрозумів? Ти хочеш... що?
Він глянув на мене цілком незворушно і повторив те, що я й боявся почути:
– Чи міг би я на свій день народження побачити, як хтось помирає?


:wow2: І це початок оповідання.... Одного з творів, котрі ми почуємо на літературному вечорі в живому авторському читанні (а автор має також і сценічний досвід :wink:). Окрім того звучатимуть зразки поезії.
Tetyana
Дозвіл L
Повідомлень: 56
З нами з: 30 серпня 2007, 10:44

Re: 30 листопада, Цюрих, Церковна літургія, Літературні читання

Повідомлення Tetyana »

Щиро дякую усім організаторам та учасникам за чудову зустріч!
Аватар користувача
Nadya
Дозвіл B
Повідомлень: 115
З нами з: 17 січня 2008, 16:13
Звідки: Lviv- kanton Zuerich
Контактна інформація:

Re: 30 листопада, Цюрих, Церковна літургія, Літературні читання

Повідомлення Nadya »

Приєднуюсь! Дякую всім гарно за поживу для душі і тіла :smile:
Життя - це не генеральна репетиція.
Аватар користувача
Svitlana
Айдгенос
Повідомлень: 3853
З нами з: 08 лютого 2007, 21:29
Звідки: ZH
Контактна інформація:

Re: 30 листопада, Цюрих, Церковна літургія, Літературні читання

Повідомлення Svitlana »

Ой, дякую вам усім за хороші слова. Я дякую вам за те, що ви усі були і за усілякі смачні напої та страви.

Особливо хочу подякувати Оресту та Славці Філь за організацію просто супер-чудового приміщення для зустрічі та каплиці для відправи. :bow: :bow: :bow:
Вкладення
Bild 006.jpg
Bild 001.jpg
Відповісти

Повернутись до “Культурно-просвітницькі та громадсько-політичні заходи”