Створення української школи

Заходи, розраховані в першу чергу для дітей та молоді

Наскільки вас цікавить створення української школи у Швейцарії?

Ви можете обрати 1 варіант відповіді

 
 
Переглянути результати

Tarasik
Відрядження
Повідомлень: 14
З нами з: 06 серпня 2007, 12:42
Звідки: Lviv
Контактна інформація:

Re: Створення української школи

Повідомлення Tarasik »

Вітаю Вас всіх.
Ідею створення української школи вважаю дуже хорошою, якщо не геніальною. Я проголосував в даному опитуванні так як я би я зробив будучи зі своєю сім'єю в Швейцарії.
Для дітей є основним контакт одних з одними, на мою думку нехай це будуть не настільки педагогічними школами (викладання математики, фізики, біології і інших наук), вони це все отримають і в звичайних школах, а щоб викладали дітям українську мову та літературу і особливо історію. Нехай знають про наших князів, славних козаків, великих українців Шевченка, Франка, Сковороду, Лесю Українку..., про хлопців які виходили з лісів за незалежну Україну, про голодомор якими хотіли знищити нашу націю. Їм необхідно знати що вони - "Українці", що українці - велика, сильна нація яка була, є і буде назавжди, що бути українцем це гордо!
Думаю мрія кожного з нас щоб наші наступні покоління не забували традиції, мову і знали своє генеалогічне дерево.
:ps3: Подумайте як би було добре коли ваші діти всією великою сім'єю зустрілись би років так через 50, розмовляючи українською мовою і згадували всіх Вас, ті всі заняття та ігри які з ними проводили, тому рухайтесь та працюйте в цьому напрямку, а я якщо чимось зможу вам всім допомогти з нашої Неньки - буду тільки радий!!!
Lyudmyla
Необмежена мультивіза
Повідомлень: 39
З нами з: 26 червня 2007, 16:19
Звідки: ukraine
Контактна інформація:

Re: Створення української школи

Повідомлення Lyudmyla »

Добрий день,
я живу в Києві і уже давно думаю про створення школи. Маю відповідну освіту та розробила власну викладацьку методику. Була би рада домопогти створити таку школу і навіть інвестувати у неї.
Lyudmyla merlyan, international non-government organization "RUS"
lyudmyla17
Транзит
Повідомлень: 4
З нами з: 31 березня 2008, 19:58
Звідки: Україна, Київ

Re: Створення української школи

Повідомлення lyudmyla17 »

Привіт всім!
Мені дуже подобається Ваша ідея про створення української школи. Хоч я і проживаю в Україні, але відслідковую всі події які трапляються в Швейцарії. Я проживала в Швейцарії чотири місяці, і там де я проживала в Кантоні Тургао, було багато жінок з Росії, і на мою думку вони б за любки водилиб своїх діточок до школи. Можна створити школу, де предподавали на двох словянських мовах. Я проживаю в Уккаїні і працюю у фінансовій структурі, маючи вищу освіту магістра, хоч і із фінансів, але б залюбки можливо при можливості допомагала Вам. :handshake:
Lyudmyla
Необмежена мультивіза
Повідомлень: 39
З нами з: 26 червня 2007, 16:19
Звідки: ukraine
Контактна інформація:

Re: Створення української школи

Повідомлення Lyudmyla »

Доброго дня, Людмило, я теж проживаю в Україні, в Києві.
Давно виношую план створення такої школи. останнім часом все більше переконуюсь, що норманих шкіл дуже мало, навіть (а може особливо) у великих містах. Тому знайшла інвестиційно привабливий об"єкт під Києвом, маю інвестиційний проект. Якщо Вам цікаво, давайте зустрінемось і обговоримо усе детально :seeya: .
Людмила
8 067 3988064
Lyudmyla merlyan, international non-government organization "RUS"
lyudmyla17
Транзит
Повідомлень: 4
З нами з: 31 березня 2008, 19:58
Звідки: Україна, Київ

Re: Створення української школи

Повідомлення lyudmyla17 »

Добрий день Людмила!
Мені приємно, що Ви розділяєте мою точку, зору. А от коротко можете мені описати, тому,що як на мене я залюбки хотіла ам допомогти, можливо підтримати навіть, якісь проекти звами розробляти. Напишіть приблизно :smile:
Lyudmyla
Необмежена мультивіза
Повідомлень: 39
З нами з: 26 червня 2007, 16:19
Звідки: ukraine
Контактна інформація:

Re: Створення української школи

Повідомлення Lyudmyla »

Гарної Паски, сімейних радощів!

щиро ваша,

Людмила
8 067 3988064
п.с.1. Чекала Вас у вівторок біля МКа на Хрещатику 20 хв. і пішла.
п.с.2. Приєднуйтесь до нашого табору у Канівському районі! Буде весело - український спів, відродження традицій! детельніше за тел. 8 067 3988064 аьо на сайті http://www.rus.fem.org.ua
Гарної Вам Паски та сімейних радощів!
Lyudmyla merlyan, international non-government organization "RUS"
lyudmyla17
Транзит
Повідомлень: 4
З нами з: 31 березня 2008, 19:58
Звідки: Україна, Київ

Re: Створення української школи

Повідомлення lyudmyla17 »

Добрий вечір!
:tak2: :tak2: :tak2: :seeya: Вітаю Вас зі святом! Христос Воскрес!!!
У ці святкові Великодні дні,
Хай здійсняться мрії й надії усі,
Безмежної радості й Божої ласки,
Гарного настрою і смачної паски.

Вибачте мене, що я підвела.Просто в мене справді на це були вагомі причини. А щоб Вам відписати, пояснитися то у мене не було доступу до інтернету. Ще раз прошу Вашого вибачення!
З повагою Людмила
Lyudmyla
Необмежена мультивіза
Повідомлень: 39
З нами з: 26 червня 2007, 16:19
Звідки: ukraine
Контактна інформація:

Re: Створення української школи

Повідомлення Lyudmyla »

привіт усім,
із святом Трійці! Усякої гармонії - душевної, мисленої, тілесної :smile:
Про школу: приїздіть у Київ, я зорганізую майстер клас і ознайомлю усіх із своєю навчальною методикою. Вона дає потрясні результати - діти вчаться швидко, розвивається "довга" пам"ять, збільшується об"єм засвоєної інформації по різним предметам, діти (і дорослі) стають врівноваженими та життєрадісними.
То ж запрошую!
Людмила
Lyudmyla merlyan, international non-government organization "RUS"
Аватар користувача
Олександр Р.

Re: Створення української школи

Повідомлення Олександр Р. »

Усім привіт!
Давно не було нових повідомлень на цю тему. Вирішив написати, запитатися, як просувається ідея створення української школи у Берні? Вважаю, що необхідно забезпечити більшу інформаційну підтримку такому проекту, оскільки, самі розумієте, далеко не усі українці в Швейцарії користуються інтернетом. Наприклад, оголошення у швейцарських школах, куди ходять і українські діти.
Аватар користувача
Svitlana
Айдгенос
Повідомлень: 3853
З нами з: 08 лютого 2007, 21:29
Звідки: ZH
Контактна інформація:

Re: Створення української школи

Повідомлення Svitlana »

Здається, ніяк не просувається цей проект поки що. :dontknow:

З опитування видно, що лише 5 батьків мають дітей та водитимуть. Але якщо взяти до уваги, що живуть вони на проміжку Женева-Цюрих-Хур-Ст.Галлен, то справа взагалі заходить в тупик. :sad2:

Звичайно, є проблема з організаторським комітетом. Точніше його взагалі немає. Бо зацікавлення в окремих людей виникає і зникає з часом (або по ходу того, як діти виростають)... Я тримаю руку на пульсі поки що і буду готова підтримати (не на 100% свого часу, на жаль) будь-які починання та співпрацювати в організаційному комітеті. Якщо є охочі, потенційні вчителі та вихователі, прошу зголошуватися, будемо щось робити разом.

Можете мені, Олександре, написати повідомлення та можемо при нагоді детальніше про це поговорити.

Оголошення по школах - дуже хороша справа. Особливо - по російських садках та школах... :wink:
Аватар користувача
Curly Olena
Необмежена мультивіза
Повідомлень: 46
З нами з: 20 січня 2009, 23:02

Re: Створення української школи

Повідомлення Curly Olena »

А я вважаю цей проект просто суперським, і якщо ми все ж таки його зробимо, то буде справжня патріотична справа! Я з радістю візьму участь у роботі організаційного комітету :wink: Впевнена, що з допомогою в інформаційному плані ми можемо також звернутися до нашого консульства, Товариство також думаю нас підтримає...
А як щодо ідеї "активістам" цієї рубрики якось зустрітися чи зробити інтернет конференцію? Намітити питання для обговорення і спробувати знову зрушити з місця це актуальне і давно вже обговорюване питання? :smile:
Як-то кажуть, все в наших руках!! :tak2:
Минулого не існує, майбутнього може не бути.. Живи зараз!!
Аватар користувача
Curly Olena
Необмежена мультивіза
Повідомлень: 46
З нами з: 20 січня 2009, 23:02

Re: Створення української школи

Повідомлення Curly Olena »

А ще я подумала ось про що: можливо хтось з вас знає успішні приклади організації уркаїнських шкіл у інших країнах... ми б могли скористатися їх досвідом, і звернутися до них за дружньою порадою.. :forum: Іноді зовсім не обовязково придумувати велосипед.. :kubik:
Минулого не існує, майбутнього може не бути.. Живи зараз!!
Аватар користувача
Svitlana
Айдгенос
Повідомлень: 3853
З нами з: 08 лютого 2007, 21:29
Звідки: ZH
Контактна інформація:

Re: Створення української школи

Повідомлення Svitlana »

В нас є Орест Філь, який має досвід організації і має навіть наочні матеріали. Але він вказує на недостатність людей, як з боку організаторів, так і з боку батьків. Гадаю, що досвід інших країн нам просто не підійде. В них інші умови, інший склад громади. А методики... ну то вже така справа, деталі.
Мені було би дуже цікаво поспілкуватися з організаторами російських шкіл та дитсадків або будь-яких інших приватних національних дитячих шкіл та дитсадків, але саме тут, у Швейцарії, щоб можна було конкретно попитати про облаштування цього саме тут, які обмеження, які труднощі, які зобов"язання, кошти тощо. Але нікого в цій галузі я не знаю. Якщо би хтось зміг влаштувати зустріч з власниками якоїсь місцевої школи з національних меншин, було би дуже добре. А ще би більше охочих співпрацювати в оргкомітеті. Двоє людей це вже краще, ніж одна, але все-таки ще мало.
Аватар користувача
Curly Olena
Необмежена мультивіза
Повідомлень: 46
З нами з: 20 січня 2009, 23:02

Re: Створення української школи

Повідомлення Curly Olena »

Це з сайту нашого Посольства:
"Новини Посольства
Зустріч Посла України з Головою Українського товариства

4 березня ц.р. відбулася зустріч Посла України в Швейцарії Ігоря Діра з Головою Українського товариства в Швейцарії Андреєм Лужницьким, в ході якої було обговорено спільні дії в культурно-гуманітарній сфері у 2009 році.

Було домовлено найближчим часом провести координаційну зустріч з активом Товариства з метою створення електронної бази даних культурних цінностей, які пов’язані з історією українського народу і перебувають на території Швейцарії.

Розроблено конкретні кроки щодо продовження роботи по започаткуванню українських класів та розглянуто можливість у подальшому організувати недільну українську школу. У цьому зв’язку, Посольство пообіцяло сприяти в отриманні для учнів учбових та методичних посібників з України.

Підтвердили плани щодо проведення спільних заходів присвячених 18-й річниці Незалежності України, зокрема, традиційної культурологічно-мистецької зустрічі Посольства та українського товариства в Швейцарії."

Отже, шанс є і більш ніж реальний! :tak2:
І ще така ідея: може нам просто замало реклами? Давайте звернемося з проханням помістити інфу про ініціативу щодо створення школи на сайті нашого Посольства! Чи може якісь рекламні буклети зробити і розіслати українцям... :think:
Минулого не існує, майбутнього може не бути.. Живи зараз!!
alec_zander
Відрядження
Повідомлень: 13
З нами з: 23 січня 2010, 01:56
Звідки: Portugal
Контактна інформація:

Re: Створення української школи

Повідомлення alec_zander »

Майже рік минув з часу останнього оголошення, як справи у цьому питанні? :dontknow:
Аватар користувача
Svitlana
Айдгенос
Повідомлень: 3853
З нами з: 08 лютого 2007, 21:29
Звідки: ZH
Контактна інформація:

Re: Створення української школи

Повідомлення Svitlana »

19 грудня було проведено "Урок зі Святим Миколаєм" у рамках Українських класів при Посольстві України в Берні. Наступні уроки плануються. Щиро вітається більш активна підтримка через заповнення прикріпленого файлу та повернення мені його на е-мейл info :at: ukrainians.ch
Вкладення
Opytuvannya_distributed.pdf
(330.46 Кіб) Завантажено 233 разів
alec_zander
Відрядження
Повідомлень: 13
З нами з: 23 січня 2010, 01:56
Звідки: Portugal
Контактна інформація:

Re: Створення української школи

Повідомлення alec_zander »

Щодо школи взагалі, то в Португалії з цим досить таки добре. Майже в кожному, скажімо так, обл. центрі існує укр. школа. В Лісабоні навіть у кінці року учні отримують офіційні посвідчення/атестати держ. зразка завірені мін. освіти України. Якщо цікавить, можу спробувати дістати контакти когось із керівників з Лісабону. Можливо, допоможуть порадою :smile: Покищо можу поділитися лінком http://uketeacher.webs.com/worksheetsro ... imater.htm
:bow:
alec_zander
Відрядження
Повідомлень: 13
З нами з: 23 січня 2010, 01:56
Звідки: Portugal
Контактна інформація:

Re: Створення української школи

Повідомлення alec_zander »

А щодо анкети, то я покищо не в Швейцарії :sad2:
Аватар користувача
Гість

Re: Створення української школи

Повідомлення Гість »

Доброго дня, Всім!
Зацікавила Ваша тема. Дуже приємно, що і за кордом українці опікуються патріотичним вихованням своїх дітей.
Як автор циклу культурно-просвітницьких телевізійних програм краєзнавчої тематики, пропоную Вам отримувати цікаву і захоплюючу інформацію, так би мовити, з місця подій. Наочність - велика річ!:).
Ціль програми: знайомство глядача з визначними місцями та пам’ятками України (переважно Придніпров'я); сприяння розвитку патріотизму та обізнаності щодо історії рідного краю.
Зміст: розповіді про заповідники, музеї, важливі історичні пам’ятки, «езотеричні» таємниці природних та рукотворних об’єктів; знайомство з видатними особистостями минулого та сучасності, ремеслами і майстрами та багато іншого.
Мова - українська. Хронометраж програм 20-30 хв.
Якщо, Вас зацікавила ця інформація, пишіть мені на tv-nata@ukr.net .
Іван
Необмежена мультивіза
Повідомлень: 20
З нами з: 28 березня 2009, 20:36

Re: Створення української школи

Повідомлення Іван »

Класна ідея з українською школою!!

Якщо буде потрібен ураїнський вчитель музики -- я готовий :wink:
маю відповідний диплом від академії Базеля.
Можливі предмети викладання: фортепіано, скрипка, загальна музична освіта(сольфеджіо, історія музики, композиція і.т.д)

Іван
0767175011
Аватар користувача
Валерій

Re: Створення української школи

Повідомлення Валерій »

Всім доброго дня та міцного здоров'я.
В першу чергу подякую авторам та учасникам цього форуму за його створення та підтримку.
Питання створення української школи у Швейцарії дуже важливо і тому його треба активно розвивати.
Я, Валерій Супруненко, 31 рік, мешкаю в Одеській області, Білгород-Дністровському районі в курорті Сергіївка, на узбережжі Чорного моря, де заснував та розвиваю проект Міжнародного Дитячого Мовного Табору "Берег"(http://www.bereg-camp.org ) разом із партнерами зі Швейцарії та США. Завдяки 11 річному досвіду роботи з організації дитячих таборів різної направленності та інших культурних заходів моїй команді вдалось досягти гарних результатів. В данний час, готуємось до відкриття зимового табору у Карпатах. Так, у нашому мовному таборі українські діти вивчають англійську.

Паралельно з організацією мовного табору ми заснували всеукраїнську благодійну акцію - медіафестиваль доброго вчинку "Зроби добре!" (http://www.dobroe.org.ua), та розіслали запрошення на участь у медіафестивалі до всіх обласних управлінь освіти та науки обласних адміністрацій України. Місія медіафестивалю - зближення дітей-сиротинців та діточок зі звичайних сімей. Суть медіафестивалю доброго вчинку полягає у тому, що діти пишуть свої листи доброго вчинку (описують той добрий вчинок, який вони вже зробили, або хотіли б зробити у майбутньому) в Одеській області на укріїнській мові та передають їх до оргкомітету. Після того листи передаються до шкіл Львівської області, де діти обирають собі друга по листуванню. Далі, діти з Одеських шкіл приїздять у Карпати на Різдвяні свята, розміщуються по родинах, які їх запрошують. Діти відпочивають, катаються на лижах, приймають участь у вертепі та інше. Відповідно влітку, діти з Карпатського регіону Львіської області приїздять до сімей Одеської області, та відпочивають на морі. Є ще інші етапи медіафестивалю, про них можна дізнатися на сайті, або в групі фейсбук http://www.facebook.com/groups/194107863992011/

По суті української школи у Швейцарії:

[*] Пропоную розпочати створення Української школи у форматі табору вихідного дня. Я готовий повністю долучитися до цієї справи (переїзд, або дистанційне керування не проблема ), та взяти на себе питання постійного стратегічного розвитку школи. [/*]
[*] Пропоную залучити освітні заклади у Швейцарії до медіафестивалю доброго вчинку. Діти напишуть листи доброго вчинку англійською, та відправлять іх в Україну. А ті листи українською, які в мене вже є (школи з Одеси постійно їх здають до оргкомітету ми вже можемо передати по школах Швейцарії де вчаться українці) Думаю, що цей крок зможе популяризувати Україну, як державу і майбутнью школу, як проект, та привернути увагу україномовної частини Швейцарії. [/*]
[*] Пропоную провести збір дитячої художньої літератури по школах України та відправити її українським дітям у Швейцарію, та створити спецфонди з українськими книжками у шкільних бібліотеках у швейцарських школах. Відповідно, українська діаспора може провести збір дитячої художньої літератури англійською, німецькою та французькою мовами та передати книжки на Україну по школах. [/*]

З радістю розгляну всі конструктивні пропозиції.

З повагою, Валерій Супруненко
директор громадської організації "Центр розвитку курорту Сергіївка"
директор ПП Туроператор "Ренесанс-7"
тел.моб. +380672300708
clio@sergeevka.com.ua
Аватар користувача
Іванна

Re: Створення української школи

Повідомлення Іванна »

Добрий день Світлана!! Я вже довгий час шукаю в інтернеті українську школу в Швейцарії і дуже була здивована що тут немає зовсім українських шкіл . Хоча багато українців тут проживають! :verygood: Тому вашу ідею підтримую!!! Я до переїзду в Швейцарію працювала і проживала в Португалії . В Лісабоні працювала 2 роки в українській школі Оберіг .Працювали ми в суботу спочатку було мало дітей в деяких класах навіть по 2 учня та згодом кількість учнів значно збільшилась!Я закінчила Івано Франківський Прикарпатський університет ,природничий факультет учитель біології. З радістю і з великим бажанням допоможу в чому буду потрібна .Мій телефон 0783300225 Гарно дякую!!!
сянка
Дозвіл B
Повідомлень: 242
З нами з: 31 березня 2007, 00:59

Re: Створення української школи

Повідомлення сянка »

Шановна Іванно,

дуже раді, що у Вас є досвід і бажання долучитись у створенні школи. Планується організувати заняття для дітей по суботах. Інформація про це є за посиланням: viewtopic.php?f=51&t=1930

Якщо у Вас є досвід праці в такій школі, то Ваша допомога була б неоціненною. Свої пропозиції Ви можете залишити або в гілці за посиланням, або за контактами, вказаними в посиланні, або просто тут.

Дякую.
Аватар користувача
Ульяна

Re: Створення української школи

Повідомлення Ульяна »

Я, вчитель історії. зможу працювати в майбутній українській школі. Звертайтесь ulianaishchenko@gmail.com
Відповісти

Повернутись до “Школи і заходи для дітей та молоді”