Діти Індіго

Заходи, розраховані в першу чергу для дітей та молоді
Аватар користувача
Svitlana
Айдгенос
Повідомлень: 3853
З нами з: 08 лютого 2007, 21:29
Звідки: ZH
Контактна інформація:

Діти Індіго

Повідомлення Svitlana »

Хтось чув про цей феномен? В Україні - усі поголовно (або майже поголовно). А тут ніколи ще не чула.
Ідея сама по собі від екзорцистів походить. Але останнім часом і дитячі психологи проймаються цією ідеєю і взагалі.
Я коли прочитала про це (і фільм подивилася) - також пройнялася. Можна сперечатися, але факт 50% збільшення випадків ADHD - не може бути епідемією.
http://indigo.e-puzzle.ru/article003.htm
Правда у мене після прочитання, в основному англомовних ресурсів, уже і власна думка сформувалася.
Аватар користувача
Svitlana
Айдгенос
Повідомлень: 3853
З нами з: 08 лютого 2007, 21:29
Звідки: ZH
Контактна інформація:

Повідомлення Svitlana »

І ось тут ще стаття кандидата педагогічних наук, щоб при слові "езотерика" не відвертало відразу.
http://familytimes.com.ua/ua/article/pe ... article=64
Бо як правило лише з тої опери пояснення вилазять. Хоча це не зовсім правильно
Аватар користувача
ewa
Дозвіл С
Повідомлень: 408
З нами з: 12 лютого 2007, 12:49
Звідки: Моя рідна Україна

Повідомлення ewa »

Das Leben ist Streben
Аватар користувача
Svitlana
Айдгенос
Повідомлень: 3853
З нами з: 08 лютого 2007, 21:29
Звідки: ZH
Контактна інформація:

Повідомлення Svitlana »

Спасибі. Але той сайт, як на мене - збір епатажованої фантастики. Не ображайся. Та й розповідають там хоч і про ніби того самого геніального хлопчика, але у ключі сенсаційності. Я взагалі скептично ставлюся до НЛО та їм подібним. Хоч сама щось таке одного разу і бачила, але з часом думаю - привиділося. Міг бути і якийсь оптичний ефект. Це ж таке.
Я ж маю на увазі просто нових дітей, до яких важко застосовувати методики традиційного виховання і яким все частіше ставлять діагноз ADHD. Замість того щоб розробляти нові методики виховання, дітям просто прописують дорогі психотропні ліки. Коли я вперше почула про цю хворобу, (а з кожним роком - все частіше і частіше) - то мене муляло - чого в Україні не знала про жоден випадок. Тепер вже і в Україні говорять про цю хворобу. Проте на відміну від західних мам, наші дуже часто не мають грошей на дорогі ліки, а тому обходяться психологами та їхніми порадами "як виховувати дитину-індіго". І як не дивно - допомагає так само як і ліки. Тобто ліки пригнічують дитячу активність, а поради типу "бути послідовним, не обманювати дитину, спочатку самій потрібно приклад показувати, щоб вимагати цього від малого" - просто дозволяють пом"якшити негативну поведінку малюка.
На жаль, поки що можна прочитали або про індіго без ліків, або про хворобу з ліками. А я вважаю, що туфту про інопланетян треба ділити на 25 і використовувати те, що дійсно не позбавлено здорового глузду. Саме тому я навела той "синій" сайт на рос. мові. Там хлопчик каже, що індіго - лише одиниці. Інші діти - це просто діти нового покоління з новим менталітетом. І вони якраз вимагають нових методів виховання та спілкування з такими дітьми.
Тобто є хлопчик, чи його нема - на совісті автора, а ось думка про нове покоління - цікава сама по собі і варта на увагу. особливо у період, коли якийсь добрий дядечко Айболіт захоче нагодувати мою дитину (похресницю, дитину подруги) психотропними таблетками. Ото щоб до дядечки того навіть не довелося йти - може і варто спробувати, загалом нескладні поради щодо виховання діток.
Але згідна, що поки до чогось розумного дочитаєшся - купу полови перебрати потрібно. :dead:
Аватар користувача
ewa
Дозвіл С
Повідомлень: 408
З нами з: 12 лютого 2007, 12:49
Звідки: Моя рідна Україна

Повідомлення ewa »

Svitlana писав: . Замість того щоб розробляти нові методики виховання, дітям просто прописують дорогі психотропні ліки. Коли я вперше почула про цю хворобу, (а з кожним роком - все частіше і частіше) - то мене муляло - чого в Україні не знала про жоден випадок.

:dead:
Я взагалі проти хімічних таблеток для дітей, а психотропні ліки навіть дорослим шкодять. І добре, що в Україні нема грошей на психотрпні ліки.
А в ЄНЛО я все-таки вірю. Теж сама одного разу бачила...
Das Leben ist Streben
Аватар користувача
ewa
Дозвіл С
Повідомлень: 408
З нами з: 12 лютого 2007, 12:49
Звідки: Моя рідна Україна

Повідомлення ewa »

Для детей индиго 2012 год по-настоящему долгожданен. Если верить древним индейцам майя, именно в этот год произойдет торжественный "Великий переход": Солнце и Земля выстроятся в одну линию с центром Галактики и трехмерная модель мира прекратит свое существование. У землян появится возможность жить в четырехмерном измерении. Правда, только у тех, у кого сознание окажется расширенным до качественно нового уровня. Именно таковы дети индиго. Присмотритесь повнимательнее к своим отпрыскам: ученые утверждают, что 95 процентов рожденных после 1994 года являются детьми индиго, получившими такое интригующее название благодаря насыщенному ярко-синему цвету своей ауры. У этих детей особое излучение тел, иные функции внутренних органов, иммунная система в тысячи раз сильнее, чем у среднестатистического человека. И измененная, "мутировавшая", ДНК. Получается, что миллионы землян, с точки зрения ДНК, уже не являются человеческими существами — родилась и крепнет новая раса человечества. И если ваш малыш взглядом может притянуть к себе понравившуюся игрушку, то в этом, оказывается, уже нет ничего необычного.

Возможно, вы сами — индиго...

Впрочем, история "индиго" началась достаточно давно: в начале 70-х уже нельзя было игнорировать детей, которые отчего-то не вписываются в привычные рамки. Выходит, что индиго первой волны уже давно не дети, они учатся в вузах, работают и читают сейчас эти строки. И, может быть, человек индиго — это вы? Вы не умеете гнуть взглядом ложку и видеть через стену? Не в чудесах суть индиго. Главное в таких людях даже не их высокие интеллектуальные способности. Главное — особенная жизненная мудрость. Они могут вспомнить, как выбирали себе родителей еще до своего рождения. Или начать учить мать библейским истинам, например, не заботиться о завтрашнем дне. Конечно, в простой обыденной форме: "Что ты беспокоишься о деньгах? У тебя всегда будет столько, сколько тебе надо, если ты не будешь о них думать". А сама мама, только прожив полвека, поняла, что ребенок был прав. Дети новой расы нацелены на духовные достижения. А на день рождения индиго предпочитают получать нематериальные подарки. Например, чтобы выздоровел дедушка или братик, чтобы родители не ссорились.

Терпеть не могут стоять в очередях!

Часто с детьми индиго бывает так: учатся плохо, ведут себя неадекватно, своевольничают, но тестирование показывает высочайший уровень интеллекта, и таких "неусидчивых" от некоторых головоломок буквально не оторвешь. Груб и некоммуникабелен, а малыши и животные ходят за ним по пятам. Жесток, а бросается на помощь слабому. Не подчиняется приказам и легко общается со взрослыми на равных. Все индиго приходят в этот мир с ощущением своей царственности и часто ведут себя соответствующим образом. Они не сомневаются в своей исключительности. Это технологически ориентированные дети. В возрасте трех лет они понимают компьютер так, как не могут иные взрослые. У них нет абсолютных авторитетов, они не считают нужным объяснять свои поступки и признают только свободу выбора. Они не выносят положения, где вместо проявления творческой мысли необходимо слепое повиновение и часто "нарушают правила". И, как ни забавно, но индиго терпеть не могут стоять в очередях...

Не обижайте пророков!

Индиго могут проявлять себя как безудержные хулиганы или ангелоподобные тихони. Ясно одно: эти дети обладают новыми необычными психологическими характеристиками и моделями поведения. Это предполагает необходимость разработки учреждениями образования новых методов воспитания. Игнорирование их потребностей может привести к психической неустойчивости и расстройству мышления у только вступающего в жизнь бесценного юного существа. Не надо забывать, что на их долю выпала трудная миссия — начинать новую эру, а значит, они нуждаются в нашей помощи. Почти как в известном фантастическом бестселлере "Ночной дозор": в каком настроении будущие волшебники осознают свое могущество, такими и станут — будут добры или ожесточатся.

Уже в раннем детстве ребенок индиго — личность. И когда система воспитания, принятая дома и в школе, ломает его, из всей уникальности его личности остается только одно желание — противоречить. За непокорностью важно разглядеть его пытливый ум. И если на первое место в общении с ними поставить уважение, доверие и любовь, то все самое прекрасное вновь оживет в этих людях, чьи электромагнитные колебания втрое больше, чем у обычного человека. А в эзотерике "высокая вибрация" означает просветленное существование. Так что у каждого маленького хулигана есть все шансы стать пророком. В отношении детей индиго педагогу и родителю надо стать им помощником в поиске знаний, а не слепым передатчиком. Уважать старших только за их седины – это не про них! Уважение детей индиго надо заработать.

Вундеркиндами станут все!

Известный мистик Друнвало Мельхиседек утверждает, что мутация ДНК, произошедшая с современными детьми — это результат совершенно определенной реакции эмоционального и ментального тел — волновой формы, излучаемой нашим телом, которая и вызывает мутацию. Новая спасительная информация заложена в подсознании нашей планеты, а значит, доступна любому. Распространение индиго — удивительнейшее явление, происходящее на наших глазах. И все, кому знакомо действие психической энергии, вполне могут последовать модели, созданной детьми индиго. Исполняется древнее пророчество о том, что именно дети поведут человечество за собой. Одним из "побочных эффектов" чудесного изменения будет полный иммунитет к болезням. В общем, настанет день, когда вундеркиндами станут все!

И, может быть, сознание людей настолько объединится с изначальной целью Земли, что в конце концов наша планета станет целостной и завершенной, перестанет быть загрязненной и смертельно истощенной. Ведь мы легко могли бы жить с населением в двадцать миллиардов человек, если бы... жили по-другому! Места достаточно, но до сих пор человечество жило, убивая планету, убивая себя. Дети индиго — это посланцы божьи. Эволюция человека, как вида, продолжается. И, возможно, именно ваш маленький мальчик, ведущий себя не по-детски, поможет нам выйти из тупика. Что требуется от нас? В первую очередь – внимательно слушать своих детей. Индиго очень открыты и сами расскажут о себе.
Das Leben ist Streben
Аватар користувача
Svitlana
Айдгенос
Повідомлень: 3853
З нами з: 08 лютого 2007, 21:29
Звідки: ZH
Контактна інформація:

Повідомлення Svitlana »

ewa писав: Груб и некоммуникабелен, а малыши и животные ходят за ним по пятам.
О!! Це про мене :lol:
Аватар користувача
ewa
Дозвіл С
Повідомлень: 408
З нами з: 12 лютого 2007, 12:49
Звідки: Моя рідна Україна

Повідомлення ewa »

За тобою я не примічала, а от до мого чол. як він каже " коти ідуть як на валерьянку".
:lol:
Das Leben ist Streben
Аватар користувача
Svitlana
Айдгенос
Повідомлень: 3853
З нами з: 08 лютого 2007, 21:29
Звідки: ZH
Контактна інформація:

Повідомлення Svitlana »

ewa писав: Не обижайте пророков!

Индиго могут проявлять себя как безудержные хулиганы или ангелоподобные тихони. Ясно одно: эти дети обладают новыми необычными психологическими характеристиками и моделями поведения. Это предполагает необходимость разработки учреждениями образования новых методов воспитания. Игнорирование их потребностей может привести к психической неустойчивости и расстройству мышления у только вступающего в жизнь бесценного юного существа. Не надо забывать, что на их долю выпала трудная миссия — начинать новую эру, а значит, они нуждаются в нашей помощи. Почти как в известном фантастическом бестселлере "Ночной дозор": в каком настроении будущие волшебники осознают свое могущество, такими и станут — будут добры или ожесточатся.
Може оце якимось чином і пояснює, чому молоде покоління буває просто вражаючи жорстоким. Не далі як сьогодні зранку прочитала, як в Тюменській області відкрили відразу дві кримінальні справи за знущання підлітків (дівчаток!) над однокласницею. Одна викинулася, захищаючись, з восьмого поверху. А інша також опинилася в лікарні - з синцями, побоями...
Дійсно вражають маштаби злості тих дітей. Згідно з гіпотезою (червоним) - скільки ж злості вони всмоктали з навколишнього середовища, щоб такими "відьмами" стати?
Аватар користувача
Svitlana
Айдгенос
Повідомлень: 3853
З нами з: 08 лютого 2007, 21:29
Звідки: ZH
Контактна інформація:

Повідомлення Svitlana »

ewa писав:За тобою я не примічала, а от до мого чол. як він каже " коти ідуть як на валерьянку".
:lol:
Тварини (особливо, якщо врахувати, що я їх боюся) - дуже навіть і йдуть. Крім вашої собацюри (але її я чомусь не боялася взагалі).

А ось діти - навіть проблематичні, відкриваються через деякий час. Через це я все своє життя чую: "тобі треба бути вчителькою". А я ну ніяк не хотіла нею бути. Хоча, коли часом спостерігала деяких вчительок (варто було б і лапки поставити) - хотілося замінити їх усіх разом. Бо нічого доброго вони дітям не дають. Тоді дійсно - я була б кращою на їх фоні. :kg:

А ще до теми - старі педагоги повинні просто міняти свої методи, а вони не лише методи змінити не можуть - вони самі не хочуть навіть думки допустити, що щось взагалі варто міняти. Союз розпався, а у школах - хіба що книжки помінялися. Розумна молодь до шкіл йти не хоче, а ті що йдуть - просто не мають іншого місця. Які там в біса експерименти і нові методики. :roll: Сумно, це все.
Аватар користувача
ewa
Дозвіл С
Повідомлень: 408
З нами з: 12 лютого 2007, 12:49
Звідки: Моя рідна Україна

Повідомлення ewa »

У нас тут є стец. терапевт-психологи.
Діти приходять туди,малюють, скачуть, танцюють і бють в барабан.
Буває той барабан гупає зранку :cry:
Але я розумію, що так діти можуть зняти собі стрес
Das Leben ist Streben
Аватар користувача
ewa
Дозвіл С
Повідомлень: 408
З нами з: 12 лютого 2007, 12:49
Звідки: Моя рідна Україна

Повідомлення ewa »

- старі педагоги повинні просто міняти свої методи, а вони не лише методи змінити не можуть - вони самі не хочуть навіть думки допустити, що щось взагалі варто міняти. методики. :roll: Сумно, це все.
Я тут одну вчительку знаю.
1 враження: молода з "сережкою" на язиці, ох думаю що вона може дати дітям.
За другим разом бачу, вона чуйний психолог з точним підходом до дітей, знає франц., здоровається з кожним учнем за руку як однодумець і друг,
і головне, діти її люблять і поважають як вчителя
Востаннє редагувалось 29 березня 2007, 20:07 користувачем ewa, всього редагувалось 1 раз.
Das Leben ist Streben
Аватар користувача
Svitlana
Айдгенос
Повідомлень: 3853
З нами з: 08 лютого 2007, 21:29
Звідки: ZH
Контактна інформація:

Повідомлення Svitlana »

Тоді вже і та сережка по-іншому виглядає, правда? Я б, взагалі-то, також заборонила пірсинг вчителям. Але ось бачиш - приклад змусив мене задуматися. Така її деталь вказує швидше на творчу особистість, що може знайти неординарні виходи з ситуації, яких я впевнена, в роботі з молодняком вистачає у неї.
Хоча!.... було б добре, якби вона себе і без пірсингу так вела, що і в дітей відбивала б бажання себе розмальовувати і проколювати. Бо ж ті, що за нею, звичайно, її переплюнуть у кількості, видах та розташуванні сережок.
А зрештою - це всього-навсього тіло. Яка різниця яке воно, правда? Якщо ж ми засуджуватимемо такі штучні "окраси" (а в різних людей уявлення про прекрасне - різні), то тоді мали б засуджувати і інвалідство і вроджену асиметрію, мяко кажучи, частин тіла. А це вже попахує середньовіччям. А ми ж на таке не претендуємо, правда?
:roll: Хм... хай живе пірсинг, виходить....
А точніше - отакі педагоги, як ваша! :up:
Аватар користувача
ewa
Дозвіл С
Повідомлень: 408
З нами з: 12 лютого 2007, 12:49
Звідки: Моя рідна Україна

Повідомлення ewa »

Svitlana писав:Тоді вже і та сережка по-іншому виглядає, правда? Я б, взагалі-то, також заборонила пірсинг вчителям. Але ось бачиш - приклад
:roll: Хм... хай живе пірсинг, виходить....
А точніше - отакі педагоги, як ваша! :up:
Як не дивно, за другим разом я той пісинг і не побачила( дякую що сказала як називається).
А вже побачила розумну Людину-педагога.
Думаю мабуть так і з дітьми
Das Leben ist Streben
Аватар користувача
natalotschka
Moderator
Повідомлень: 374
З нами з: 10 лютого 2007, 12:05
Звідки: Україна/Швейцарія
Контактна інформація:

Повідомлення natalotschka »

Svitlana писав:Тоді вже і та сережка по-іншому виглядає, правда? Я б, взагалі-то, також заборонила пірсинг вчителям. Але ось бачиш - приклад змусив мене задуматися. Така її деталь вказує швидше на творчу особистість, що може знайти неординарні виходи з ситуації, яких я впевнена, в роботі з молодняком вистачає у неї.
Хоча!.... було б добре, якби вона себе і без пірсингу так вела, що і в дітей відбивала б бажання себе розмальовувати і проколювати. Бо ж ті, що за нею, звичайно, її переплюнуть у кількості, видах та розташуванні сережок.
А зрештою - це всього-навсього тіло. Яка різниця яке воно, правда? Якщо ж ми засуджуватимемо такі штучні "окраси" (а в різних людей уявлення про прекрасне - різні), то тоді мали б засуджувати і інвалідство і вроджену асиметрію, мяко кажучи, частин тіла. :up:
Давайте не будемо рівняти інвалідність чи природні вади з пірсингом! Пірсинг і тату - це добровільна "інвалідність" і я особисто проти неї (хоча сережки у вухах є теж пірсингом :lol: ). Все повинно мати межі. І якщо ти вибрала професію, яка передбачає спілкування з людьми, тим паче з дітьми, то будь-ласка держи себе в якихось рамках. Мені, наприклад, буде неприємно, якщо мою дитину буде навчати вчителька з ірокезом на голові і сережкою в носі, залишим це африканським племенам.
Аватар користувача
ewa
Дозвіл С
Повідомлень: 408
З нами з: 12 лютого 2007, 12:49
Звідки: Моя рідна Україна

Повідомлення ewa »

:
(хоча сережки у вухах є теж пірсингом :lol: ). Мені, наприклад, буде неприємно, якщо мою дитину буде навчати вчителька з ірокезом на голові і сережкою в носі, залишим це африканським племенам.[/quote

Краще вже з пірсингом у вухах, на язиці і в носі,
ніж з клепкою в голові і з дип - ломом у руці
:cry: :cry: :cry:
Das Leben ist Streben
Аватар користувача
ewa
Дозвіл С
Повідомлень: 408
З нами з: 12 лютого 2007, 12:49
Звідки: Моя рідна Україна

Повідомлення ewa »

Моя дитина зі школи сьогодні прийшла і каже:
Обговорювали класом дівку- іспанку(однокласницю)
--А що ж вона натворила?
- Та матюкається як русский мужик!!
-Ну і що вирішили??
Дівчата вирішили її присоромити.
Das Leben ist Streben
Аватар користувача
Svitlana
Айдгенос
Повідомлень: 3853
З нами з: 08 лютого 2007, 21:29
Звідки: ZH
Контактна інформація:

Повідомлення Svitlana »

Отакої. Попахує старими добрими зборами загону, чи дружини, чи ланки (піонерських).

А як це вони обговорювали? Це вони класом зібралися самі чи з учителем, чи просто на перерві ляси точили і вирішили? Цікаво, а в них є класний керівник?
Аватар користувача
ewa
Дозвіл С
Повідомлень: 408
З нами з: 12 лютого 2007, 12:49
Звідки: Моя рідна Україна

Повідомлення ewa »

Svitlana писав:Отакої. Попахує старими добрими зборами загону, чи дружини, чи ланки (піонерських).
А як це вони обговорювали? Це вони класом зібралися самі чи з учителем, чи просто на перерві ляси точили і вирішили? Цікаво, а в них є класний керівник?
Може яким піонерським і попахує( на наш погляд)
Але організатором " лясів" була кл. керівник( з персінгом)
Чи буде іспанка матюкатись час покаже. Але мені подобається що вчителька націлює учнів самостійно розібратись і розумно вирішити цю проблему. ( У нас зразу визивають батьків, або якщо батьки "круті"не звертають увагу на дитячі шалості)
Das Leben ist Streben
Аватар користувача
Путін
Дозвіл B
Повідомлень: 163
З нами з: 22 березня 2007, 21:56
Звідки: з Кацапурії

Повідомлення Путін »

ewa писав:Главное в таких людях даже не их высокие интеллектуальные способности. Главное — особенная жизненная мудрость. Они могут вспомнить, как выбирали себе родителей еще до своего рождения. Или начать учить мать библейским истинам, например, не заботиться о завтрашнем дне.
а оце- про мене

http://indigo.e-puzzle.ru/ind1.html
обережно, читати треба багато
Я маю ворогів багато,
газожлоб я тут завзятий.
Не баньте мене, не вбивайте,
від тещі мене заховайте!
Аватар користувача
Svitlana
Айдгенос
Повідомлень: 3853
З нами з: 08 лютого 2007, 21:29
Звідки: ZH
Контактна інформація:

Повідомлення Svitlana »

Ану розкажи!!! Дуже цікаво.
Аватар користувача
Путін
Дозвіл B
Повідомлень: 163
З нами з: 22 березня 2007, 21:56
Звідки: з Кацапурії

Повідомлення Путін »

я вибирав не батьків, а ким я буду (хлопець\дівчинка)
про те, як я вибирав - нічого цікавого. (просто наче розмірковував)
але, "підтвердження вибору" цікаве - я наче став падати в "вогненне торнадо" :shock:
Адам переміг :D :D
"вогненне торнадо"- це наче торнадо з вогнем замість повітря
Востаннє редагувалось 01 квітня 2007, 12:13 користувачем Путін, всього редагувалось 1 раз.
Я маю ворогів багато,
газожлоб я тут завзятий.
Не баньте мене, не вбивайте,
від тещі мене заховайте!
Аватар користувача
Svitlana
Айдгенос
Повідомлень: 3853
З нами з: 08 лютого 2007, 21:29
Звідки: ZH
Контактна інформація:

Повідомлення Svitlana »

Я нічогісінько не зрозуміла, чесно кажучи. Але цікаво просто як ти пам"ятаєш це.
Аватар користувача
Путін
Дозвіл B
Повідомлень: 163
З нами з: 22 березня 2007, 21:56
Звідки: з Кацапурії

Повідомлення Путін »

просто я вогонь люблю 8)
Але цікаво просто як ти пам"ятаєш це.
Я маю ворогів багато,
газожлоб я тут завзятий.
Не баньте мене, не вбивайте,
від тещі мене заховайте!
Аватар користувача
Svitlana
Айдгенос
Повідомлень: 3853
З нами з: 08 лютого 2007, 21:29
Звідки: ZH
Контактна інформація:

Повідомлення Svitlana »

І як вогонь допомагає пам"ятати час до свого народження? Я теж хочу згадати. Як?!!!
Відповісти

Повернутись до “Школи і заходи для дітей та молоді”