малеча

Заходи, розраховані в першу чергу для дітей та молоді
Mamavolya
Транзит
Повідомлень: 2
З нами з: 28 червня 2014, 04:55

малеча

Повідомлення Mamavolya »

добрий вечір. Я новачок на вашому форумі. Дуже рада була побачити в нєті, що наша громада така згуртована.
Звуть мене Ольга,маю онуків. Тому маю багато питань. Де в Цюріху купувати продукти дешевше, де гуляти, де купити необхідни речи для малят?
Прошу ваших порад. З повагою.

Слава Україні!
Аватар користувача
Svitlana
Айдгенос
Повідомлень: 3853
З нами з: 08 лютого 2007, 21:29
Звідки: ZH
Контактна інформація:

Re: малеча

Повідомлення Svitlana »

Здрастуйте, Ольго!
В Цюриху дешевше не буває, буває тільки дорожче :brovy:
Продукти дешевше по знижках, на акціях. А так, кажуть, Лідл трохи дешевший. А за справжньою економією на продуктах їдуть закуповуватися до Німеччини.

де гуляти -
Ну з цим я думаю проблем немає. Коло озера з обох боків, на Уєтліберг, багато різних парків. Думаю коло вас щось також є.

де купити необхідни речи для малят?
Тут не скажу. C&A або H&M - такі пролетарські магазини. А місцеві для дітей купують речі ще на Kinderbörse або в інтернеті або в магазинах-барахолках (брокенгауз), щоб зекономити. Ну або знову ж таки - в Німеччину на закупи.

Сподіваюся, це вам допоможе.
Аватар користувача
Ija
Дозвіл L
Повідомлень: 75
З нами з: 23 листопада 2007, 16:48
Звідки: Україна

Re: малеча

Повідомлення Ija »

привіт
я частенько скуповуюсь на розпродажах, і дуже люблю Міґрос- там 2-3 рази на рік буває 30-або 40% знижка. А речі дитячі дуже якісні - кращої якості ніж в с&а. Про Німеччину не знаю. Була раз в Австрії- нам туди ближче- так якісне дитяче взуття гарних фірм коштує майже ту саму ціну що і в Швейцаріі.
і кожен фініш -це по суті старт
і наперед не треба ворожити
і за минулим плакати не варт
Аватар користувача
Ija
Дозвіл L
Повідомлень: 75
З нами з: 23 листопада 2007, 16:48
Звідки: Україна

Re: малеча

Повідомлення Ija »

xто знає як вибирати діткам шльом/каску чи по німецьки «гельм» та «наколінники»/ «налікотники» для катання на велику ? на що треба зважати? які марки чи маґазини мати на увазі? :unsure: буду дуже вдячна за інфо: нам подарували велосипед :upside: - як на трирічну дитину я вважаю зарано , але шо зробиш- вже пізно дивитися дарованому коню в зуби . :dontknow: то доводеться захищати ґолову і коліна.
і кожен фініш -це по суті старт
і наперед не треба ворожити
і за минулим плакати не варт
Аватар користувача
Ija
Дозвіл L
Повідомлень: 75
З нами з: 23 листопада 2007, 16:48
Звідки: Україна

Re: малеча

Повідомлення Ija »

довго шукала інформацію. купили недавно вело дитині. (на жаль нам подарували- :wink: тобто не те шо подарували, а те шо ми не змоґли впливати на вибір. але вже. може xоч комусь іншому згодиться:

American Academy of Pediatrics

опубликовано 08/06/2015 19:57 в рубрике Детский отдых, спорт и путешествия



Вы должны знать, что велосипед НЕ соответствующего для ребенка размера может привести к потере контроля над ним и, соответственно, к травме. Чтобы ваш юный велосипедист был в безопасности, ознакомьтесь с изложенными ниже рекомендациями.

1.Не понуждайте ребенка непременно пересесть на 2-колесный велосипед до достижения им 5-летнего возраста.

2.Собираясь в магазин, обязательно возьмите с собой ребенка, чтобы он мог «примерить» велосипед на месте. Детский транспорт правильного размера гораздо важнее, чем сюрприз для малыша.

3.Всегда покупайте велосипед подходящего размера, не берите «на вырост» — такой транспорт особенно опасен.

4.Как проверить, подходит ли велосипед:

ребенок должен доставать носочками обеих ног до земли, сидя на сиденье и положив руки на руль;

если у велосипеда есть рама, то между ней и промежностью должно быть не меньше 3 см, когда ребенок стоит устойчиво на земле;

при покупке велосипеда с ручным тормозом (учтите, что такая система торможения подходит лишь для детей школьного возраста) убедитесь, что ребенок сумеет нажать его, применив достаточное давление, чтобы остановить велосипед.

5.Шлем должен быть стандартным оборудованием при езде на двухколесном транспорте. Выбирая велосипед, сразу купите для вашего ребенка и шлем по размеру, удовлетворяющий всем необходимым требованиям безопасности.

6.Соотносите координацию ребенка и его страстное желание научиться ездить на велосипеде. Постарайтесь удержать юного велосипедиста от неоправданного риска, пока он не станет старше и опытнее.
і кожен фініш -це по суті старт
і наперед не треба ворожити
і за минулим плакати не варт
Аватар користувача
Виктория
Дозвіл С
Повідомлень: 253
З нами з: 31 грудня 2012, 03:09

Re: малеча

Повідомлення Виктория »

Відповісти

Повернутись до “Школи і заходи для дітей та молоді”