Проект Український дитячий садок та школа

Заходи, розраховані в першу чергу для дітей та молоді
Аватар користувача
Виктория
Дозвіл С
Повідомлень: 253
З нами з: 31 грудня 2012, 03:09

Проект Український дитячий садок та школа

Повідомлення Виктория »

Дорогі друзі, дорогі українці, підтримайте, будь ласка, ідею/проект відкриття українського дитячого садка та української школи. Пишіть в даній темі ваші побажання щодо графіку роботи саду-школи, наприклад, скільки разів на тиждень ви готові приводити ваших дітей на заняття? Які предмети для вас важливі? Будь ласка діліться вашою думкою! Мені потрібна ця інформація для клопотання і подальших дій. Дякую.
Вікторія (Засновник Дитячої розвиваючої групи "Сонечко").

Дорогие друзья, дорогие украинцы, поддержите пожалуйста идею/проект открытие Украинского детского садика и украинской школы. Пишите в данной теме ваши пожелания относительно графика работы сада-школы, например, сколько раз в неделю вы готовы приводить ваших детей на занятия? Какие предметы для вас важны? Пожалуйста делитесь вашим мнением! Мне нужна эта информация для ходатайства и дальнейших действий. Спасибо.
Виктория ( Основатель Детской развивающей группы "Солнышко" )
Lea
Необмежена мультивіза
Повідомлень: 29
З нами з: 11 грудня 2013, 13:19

Re: Проект Український дитячий садок та школа

Повідомлення Lea »

Де ви плануєте відкрити школу? Цікавить регіон Цюріху. Чи буде викладання на украінській мові?
Аватар користувача
Виктория
Дозвіл С
Повідомлень: 253
З нами з: 31 грудня 2012, 03:09

Re: Проект Український дитячий садок та школа

Повідомлення Виктория »

Lea писав:Де ви плануєте відкрити школу? Цікавить регіон Цюріху. Чи буде викладання на украінській мові?

Плануємо в Цюріху. Всі дисципліни будуть викладатися українською мовою.
Lea
Необмежена мультивіза
Повідомлень: 29
З нами з: 11 грудня 2013, 13:19

Re: Проект Український дитячий садок та школа

Повідомлення Lea »

В Цюріху - це вже добре. А в які дні? Було б добре по суботах. Я не знаю, яка у вас концепція. Я б хотіла щоб украінська школа дала навички читання і писання на украінській мові, щоб дітям читали оповідання украінських письменників. Саме атмосфера мені дуже важлива - не стільки оцінки. Щоб дитина, коли виросте, знала, де в неі коріння. Я не знаю, як в інших батьків, у нас донька говорить переважно на німецькій, хоча прекрасно розуміє і звичайно трохи говорить по украінськи. Хочеться, щоб вчителі сильно не муштрували дітей, бо буде ще гірше, якщо дитина не захоче ходити на заняття. Було б добра, якби діти мали трохи математики, можливо, не всі 45 хвилин, а трохи менше. Важливими я вважаю також уроки малювання, де вчителька і покаже і розкаже, як робити, і це додатково сприяє розвитку украінськоі мови. В мене є знайома, яка викладає дітям малювання в двох російських школах. Рідна мова- украінська. В неі дуже хороший підхід до дітей. Якщо є потреба, можу дати іі контактні дані. Було б цікаво обмінятися думками з іншими батьками.
Lea
Необмежена мультивіза
Повідомлень: 29
З нами з: 11 грудня 2013, 13:19

Re: Проект Український дитячий садок та школа

Повідомлення Lea »

Скільки людей вже відгукнулося?
Аватар користувача
Виктория
Дозвіл С
Повідомлень: 253
З нами з: 31 грудня 2012, 03:09

Re: Проект Український дитячий садок та школа

Повідомлення Виктория »

Lea писав:Скільки людей вже відгукнулося?

Леа, ви пишіть будь ласка мені в особисті повідомлення і ставте питання, я з задоволенням відповім на всі питання.
Lea
Необмежена мультивіза
Повідомлень: 29
З нами з: 11 грудня 2013, 13:19

Re: Проект Український дитячий садок та школа

Повідомлення Lea »

Виктория писав:
Lea писав:Скільки людей вже відгукнулося?

Леа, ви пишіть будь ласка мені в особисті повідомлення і ставте питання, я з задоволенням відповім на всі питання.
Я вам написала приватне повідомлення. Але хотілося б також публічноі дискусіі - форум і так мертвий.

Коли почитала деякі теми з минулих часів, то побачила, що раніше також були ідеі створити украінську школу, але вони так і заглохли. Тому хотілося б, щоб в цей раз дійсно була б задумка впроваджена у життя. Найважче - це почати. Навіть з маленькою кількістю учнів. Згодом, я переконана, така інституція буде приваблювати все більше і більше бажаючих.
Аватар користувача
Виктория
Дозвіл С
Повідомлень: 253
З нами з: 31 грудня 2012, 03:09

Re: Проект Український дитячий садок та школа

Повідомлення Виктория »

Lea, форум дійсно мертвий в порівнянні з російськими форумами в Швейцарії, але хто ж винен?... Тому і всі проекти та ідеї так само мертві. Активність нульова.
Info
Site Admin
Повідомлень: 543
З нами з: 09 червня 2010, 15:19

Re: Проект Український дитячий садок та школа

Повідомлення Info »

Власне, сподіваємося, що зараз більше українців активізуються. Тобто, вони вже активізувалися, просто зайняті іншими справами, а як настане мир - згуртуємося і відродимо, створимо і форум, і школу і веселе товариство. Дякую, що ви є!
Відповісти

Повернутись до “Школи і заходи для дітей та молоді”