eУкраїна - Священна війна

Події, заходи, дні відкритих дверей, а також реклама вебсайтів, форумів тощо
Аватар користувача
Genius
Транзит
Повідомлень: 2
З нами з: 14 травня 2011, 19:50

eУкраїна - Священна війна

Повідомлення Genius »

Вітаю!

Думаю, ні для кого не секрет, що окрім світу реального, є інший – не можу сказати що кращий, але не менш цікавіший, віртуальний світ. І ось у цьому віртуально світі знайшлося місце і для нашої із вами Батьківщини.

Тож, хочу презентувати вам гру eRepublik. Тут всі країни пишуться із префіксом «е» - еУкраїна, еРосія, еКитай тощо. Тут ви можете стати успішним підприємцем(це вам забезпечить розвинутий економічний модуль та ринкова система), повправлятися в журналістиці та политиці, стати богом війни.
Багато військових конфліктів формують на мотивах реального життя: Хорватія – Сербія, Румунія – Угорщина, Болгарія – Македонія.

Тепер поговоримо про Україну. Ось такий вигляд вона має зараз.
Зображення
На місці усі 13 корінних регіони + 1 орендований у Молдови. Буквально на дня, ми завершили визвольний похід до Білорусі. Балтійські країни(Литва, Естонія, Латвія, які формують альянс АВС) напали на беззахисну Білорусь і знищили вщент. Згрупувавшись, Росія та Україна визволили ся брів від гніту. Але, якщо Україна по-братському, задарма повернула регіони, то Росія забрала їх в оренду. Висновки робіть самі.

Але повірте, якби не ситуація що склалася, я б до вас ніколи не звернувся. Справа в тому, що багаторічна війна між Туреччиною та Грецію(останні наші союзники) виснажила обидві сторони і ті підписали мирову на місяць. Щоб не розслаблятися, турки вирішили атакувати Україну, але ми розкусили їх план, і напали першими, а також закинули в їх пресу лист козаків до турецького султану. Це було ефектно.

На жаль, перший бій програний. Це буде затяжна війна. Тому нам потрібен кожний! Нахабні турки вішають аватарки та пишуть коменти із написами «I love Ukrainian girls». Думаю, натяк зрозумілий. Достатньо лише згадати, скільки бід та нещасть вони принесли Україні.

Бий бусурман! Рятуй Україну!

Звчиайний лінк
Реферальний лінк(зареєеструвавшись по ньому, я зможу допомогти вам на початку)
Національний форум
Аватар користувача
Genius
Транзит
Повідомлень: 2
З нами з: 14 травня 2011, 19:50

Re: eУкраїна - Священна війна

Повідомлення Genius »

Постимо ваші ніки та залишаємо свої питання тут.
Аватар користувача
Svitlana
Айдгенос
Повідомлень: 3853
З нами з: 08 лютого 2007, 21:29
Звідки: ZH
Контактна інформація:

Re: eУкраїна - Священна війна

Повідомлення Svitlana »

Це пропозиція втекти від реальності? Переселитися у віртуальний світ, де можна погратися у Бъга? :saint:
Відповісти

Повернутись до “Запрошую”