Цікаве у телебаченні

Події, заходи, дні відкритих дверей, а також реклама вебсайтів, форумів тощо
Аватар користувача
Снігурка
Дозвіл С
Повідомлень: 436
З нами з: 12 квітня 2007, 17:54
Звідки: TE,UA - HH, DE

Цікаве у телебаченні

Повідомлення Снігурка »

у кого ловить інтер

цікава передача

http://www.interplus.tv/ua/news/2009/4/365.html
Аватар користувача
Снігурка
Дозвіл С
Повідомлень: 436
З нами з: 12 квітня 2007, 17:54
Звідки: TE,UA - HH, DE

Re: Цікаве у телебаченні

Повідомлення Снігурка »

я подивилась оцю передачу. її будуть завтра чи післязавтра повторювати

просто жахи. наших дівчат, котрі легковірно "до подруги" виїжджали за кордон, крали, продавали, тримали на ланцюгах як тварин.

простий львівянин Ігор Гнат уже майже 10 років самостійно, без допомоги держави, лише за підтримки журналістів, шукає та знаходить дівчат і повертає додому

я після передачі подякувала Господу, що мене минула така лиха доля

хочеться закричати на всю Україну

Дівчата, жодна біда вдома не варта тих принижень, котрих можна зазнати на чужині, їдучи в нікуди!!!
Аватар користувача
Svitlana
Айдгенос
Повідомлень: 3853
З нами з: 08 лютого 2007, 21:29
Звідки: ZH
Контактна інформація:

Re: Цікаве у телебаченні

Повідомлення Svitlana »

Шкода, що не виставляють відео в інтернеті... :sad2: Було би цікаво подивитися.

Але що мене зацікавило - "до подруги". Виходить, що подруги своїх здають. У мене колись було щось таке незрозуміле, що подруга мала на меті "продати" в подібне рабство? СВОЇ СВОЇХ!!! Звідки це у добрих українців? Чи існує щось подібне в інших країнах? У тій же Росії? Прибалтиці? Польщі?
nataliya
Дозвіл L
Повідомлень: 89
З нами з: 12 червня 2007, 11:45
Звідки: Ukraine

Цікаве у телебаченні

Повідомлення nataliya »

Також дивилася цю передачу по наших дівчат. Вони виїзжають не лише до "подруги", працює ціла мережа турагенств або агенцій по працевлаштуванню, де обіцяють одне, а виходить зовсім інше. А ще мене дуже звивував той сюжет, коли Ігор мав звільнити нашу дівчину з борделю, про це попросили її батьки, він її знайшов, зустрівся та домовився на завтра, а завтра вона його здала охороні борделю. Коли тобі подобається залишатися тут, то напиши лист батькам, у мене все "окей", нехай вони не турбуються. А ось ще один сюжет про Ігоря Гната.

http://tsn.ua/ua/ukrayina/lviv-yanin-zv ... video.html
Аватар користувача
Svitlana
Айдгенос
Повідомлень: 3853
З нами з: 08 лютого 2007, 21:29
Звідки: ZH
Контактна інформація:

Re: Цікаве у телебаченні

Повідомлення Svitlana »

Шукала матеріали на сайті німецького RTL, але окрім анонсу однієї передачі в 2006 році та однієї статті десь минулого року більше нічого про справу журналіста Кресса не знайшла. Що є досить дивним. Невже приватне телебачення може бути зацікавленим у тому, щоб не заробляти на такій темі? Адже за інформацією Ігора Гната, вони фінансують і проживання, і харчування. З іншого боку - в німецькій статті зовсім не згадується львів"янин. :notgood:
Молодець Ігор. Навіть, якщо лише одна з 10 дівчат повертається, то це вже добре. Шкода, що третина знову їде на "заробітки". Хай би відразу казали і не морочили голови - у мене все окей, батькам палкий привіт. ...Хоча... вертаються вони до рідних, жодної стабільності, ніякої роботи, купа особистих проблем, родичі поза спиною перешіптуються, на вулиці тикають пальцем... кому було не зовсім вже погано, то, мабуть, думають, що і так вже пропаща, то хоч грошей зароблю. :dontknow:


Поки що пропоную "сенсаційний" матеріал про Іллю Муромця. Виявляється, що він дійсно жив, був родом з-під Києва (з Муровська), дійсно не міг ходити до 33 років і дійсно був дужим воїном. Його мощі зберігаються у Києво-Печерській Лаврі.
http://www.stb.ua/e107_plugins/videotv/ ... ?view.2384
nataliya
Дозвіл L
Повідомлень: 89
З нами з: 12 червня 2007, 11:45
Звідки: Ukraine

Цікаве у телебаченні

Повідомлення nataliya »

Завтра на Інтері буде цікава передача про загибель Володимира Івасюка.

http://inter.ua/uk/cinema/documentary/ivasuk


Через 30 років Генпрокуратура засумнівалася у самогубстві Івасюка і поновила розслідування

Генеральна прокуратура України відновила розслідування причин і обставин смерті відомого українського композитора Володимира Івасюка, який нібито повісився у лісі недалеко від Львова весною 1979 року, передає "Інтерфакс-Україна".

Нещодавно в Генпрокуратуру звернулися сестри покійного музиканта через те, що вони не визнають факту суїциду Івасюка.

У Генпрокуратурі зазначили, що у зв'язку з цим створено невелику слідчу оперативну групу, яка виїхала до Львова і проводить допит свідків та інші слідчі дії.

"Є питання, на які потрібно дати відповіді, але перспективи поки що не ясні, разом з тим всі білі плями у цій справі необхідно прояснити", - додали в генпрокуратурі.

Івасюк - видатний український композитор і поет. Один із основоположників української естрадної музики. Автор ста семи пісень, п'ятдесяти трьох інструментальних творів, музики до декількох спектаклів.

Він був професійним медиком і скрипалем, відмінно грав на фортепіано, віолончелі, гітарі. Майстрово виконував свої пісні. Володів образотворчим талантом, був неординарним художником і потрапив до сотні Великих українців.

Весною 1979 року його тіло було знайдено повішеним у Брюховецкому лісі під Львовом. Офіційна версія - самогубство.
Відповісти

Повернутись до “Запрошую”