Запрошення родичів друга

Все про документи стосово легального перебування у країні
Павло
Транзит
Повідомлень: 4
З нами з: 15 лютого 2008, 21:28

Запрошення родичів друга

Повідомлення Павло »

Я хочу запросити на захист своєї дисертації батьків і дівчину. Дозвіл на проживання, звичайно, закінчується, тому я не можу бути гарантом. Попрошу свого друга. Як краще написати лист-запрошення? Друг має написати, що всі витрати бере на себе, вірно? Чи не буде непорозумінь в посольстві, чи повинні запрошені люди знати щось про гаранта? Дякую.
Аватар користувача
Svitlana
Айдгенос
Повідомлень: 3853
З нами з: 08 лютого 2007, 21:29
Звідки: ZH
Контактна інформація:

Re: Запрошення родичів друга

Повідомлення Svitlana »

Так, він повинен вказати, що саме оплачує: наприклад пише, що забезпечує витрати на проживання (чи надає житло), транспортні витрати по Швейцарії, можливо, страхування. А вони у формі заяви на візу можуть вказати свої витрати: квитки до Шв. і назад, страхування (якщо запрошуючий не надає), готівка на кишенькові витрати тощо. Ну, про запрошеного у даному випадку може дуже багато не потрібно їм знати, якщо скажуть, що то друг сина, у котрого захист і гала. Але хоча би загальнолюдські дані знати варто - прізвище ім"я, адресу, як виглядає можуть запитати. Які стосунки у вас з ним (наприклад товариш по WG чи що?), як давно знаєтеся.... Ну особливо нічого не видумувати. Не страшно, якщо вони не знатимуть його дату народження, а, тим більше, біографію, але хай би перед співбесідою хоча би завчили дані, котрі будуть подавати в анкеті.
Не повинно бути проблем. :dreamer:
Павло
Транзит
Повідомлень: 4
З нами з: 15 лютого 2008, 21:28

Re: Запрошення родичів друга

Повідомлення Павло »

Відмовили.
Необхідно вигадувати історії давньої і тісної дружби запрошених з гарантом. І ні в якому разі не згадувати третю сторону.
Аватар користувача
Svitlana
Айдгенос
Повідомлень: 3853
З нами з: 08 лютого 2007, 21:29
Звідки: ZH
Контактна інформація:

Re: Запрошення родичів друга

Повідомлення Svitlana »

:sceptical: Я думала це справді ваш друг...
Ну з загальнолюдської логіки - зовсім чужа людина буде запрошувати і фінансувати цілу купу гостей з України комусь незнайомому?! :no: Ви самі би таке робили?
Правильно - про третьою стороною краще не називати гаранта. А якщо назвати його другом (з усіма історіями) - то можна би було. Ну вони просто хотіли знати мотивацію тієї людини бути гарантом чужим людям. Можна зрозуміти, думаю.
Шкода, що так вийшло.
Павло
Транзит
Повідомлень: 4
З нами з: 15 лютого 2008, 21:28

Re: Запрошення родичів друга

Повідомлення Павло »

Svitlana писав::sceptical: Я думала це справді ваш друг...
Він мій друг.
В тому, що "родичі друга"- достатня мотивація для консула, ми з Вами помилялися.
Павло
Транзит
Повідомлень: 4
З нами з: 15 лютого 2008, 21:28

Re: Запрошення родичів друга

Повідомлення Павло »

Тобто, дружити родичі мають напряму з гарантом, а не через мене.
Аватар користувача
Svitlana
Айдгенос
Повідомлень: 3853
З нами з: 08 лютого 2007, 21:29
Звідки: ZH
Контактна інформація:

Re: Запрошення родичів друга

Повідомлення Svitlana »

Коли ми ще не були одружені і взагалі ще тільки дружили тісно, то мій чоловік робив запрошення моїй мамі. Вона його бачила до того тільки раз і як мого друга. На співбесіді не знала відповіді на багато питань про нього, правда, знала як виглядає. Мене у системі, само-собою, не було в них, він мене ніколи не запрошував і візи мені не давали ніколи до Швейцарії. То додатково просили ще і копію мого паспорта нащось. Візу видали без питань. І навіть не попросили довідку з роботи. :dontknow:
Відповісти

Повернутись до “Статус S, питання громадянства, паспорти, документи”