заміж у Швейцаріі

Все про документи стосово легального перебування у країні
Danka
Транзит
Повідомлень: 2
З нами з: 28 лютого 2008, 21:12
Звідки: Тургау

заміж у Швейцаріі

Повідомлення Danka »

Дівчата з Украіни, які виходили заміж у Швейцаріі по гостьовій візі! Дуже потрібна порада з приводу документів: чи на всі з них треба ставити подвійний апостиль (маю на увазі довідку з жеку, міліціі тощо)? І за який час до весілля краще подавати документи до іх місцевого загсу? Та й взагалі, наскільки це можливо останнім часом... бо чула, що це стає дедалі складніше, може краще відразу на візу нареченої подавати? Буду дуже вдячна за будь-які поради! Якщо є хтось з кантону Тургау - буду особливо рада відповіді :wink:
Аватар користувача
Svitlana
Айдгенос
Повідомлень: 3853
З нами з: 08 лютого 2007, 21:29
Звідки: ZH
Контактна інформація:

Re: заміж у Швейцаріі

Повідомлення Svitlana »

В нас можна було подавати документи на одруження не раніше, ніж за 3 місяці до одруження. Десь через місяць-два ми отримали дозвіл. Там є такий момент, що у перші 10 днів після отримання дозволу на одруження не можна одружуватися. Тобто маєте дозвіл +10 днів і тоді лише весілля. Але рішення виноситься досить швидко (у нашому випадку я ще дозбирувала документи і переклади у ті місяць-два). Я би радила прийти з усіма документами, показати їх, точно розпитати що і як потрібно буде (це може варіюватися від людини до людини в межах одного загсу - з досвіду), потім це все збирати потихенько і за 3 місяці подавати. Якщо всі документи такі, як треба то за 2-3 тижні повинні мати дозвіл. 3 місяці вистарчає з головою взагалі-то.
Helen
Відрядження
Повідомлень: 17
З нами з: 14 серпня 2007, 11:38

Re: заміж у Швейцаріі

Повідомлення Helen »

Я уезжала в Швейцарию по свадебной визе.
Мой муж по месту проживания в швейцарии обращался в загс, подал заявление, назначил дату (на размышление молодым дают 3 месяца, когда приедете вам откроют перимт L на 3 месяца), далее ему дали документ о том что загс согласен нас расписать. Этот документ он передал мне на Украину.
Так же он он передал документ:
о своем семейном положении (если был женат, то когда женился и когда развелся и есть ли дети)
заявление о том что он хочет расписаться со мной.
(кажется это все с его стороны)
Я со своей стороны написала запрос (e-mail, отвечают кстати очень быстро по электр. почте) в консульство, что собираюсь замуж в швейцарии, мне дали список всех необходимых документов. Апостиль ставила:
на свидетельстве о рождении,
документе подтверждающий что я не состою в браке,
справке о судимости,
справке по месту проживания.
После того как собрала все документы, апостилизировала, давала запрос в консульство что все документы готовы и когда можно подъехать. Мне назначили дату и время.
Вы подаете документы и ждете длительных 2 месяца ответа на октрытие визы. ПОтом ближе к концу ожидания вы им можете позванивать или писать запрос на эл. почту. когда откроют визу в паспорт поставят штам с категорией визы №1 " особая" :verygood: . У меня в аэропорту внимательно в этот штампик таможеник вглядывался. :lol3:

Кажется это все что могла вспомнить. Если есть вопросы задавайте, подскажу..
Yaroslava
Транзит
Повідомлень: 2
З нами з: 20 березня 2008, 14:32

Re: заміж у Швейцаріі

Повідомлення Yaroslava »

Привіт. Я Ярослава. Чому саме ця тема викликала у мене інтерес? Я також збираюсь одружитись у Швейцарії і планую це зробити не по візі нареченої. Розумію, що можливий ризик, але не впевнена у лояльності укр. та швейцарських представників. Віза нареченої - звучить непогано, але спробую спочатку відкрити візу по запрошенню, а потім тільки подавати документи на одруження (вже у Швейцарії). До речі, апостилювати необхідно абсолютно усі документи. Я вважаю, що це краще довірити компетентим особам (існує безліч фірм, які з задоволенням, проте, за гарну суму, зроблять все за вас).
Отож, спробуємо. Людина повинна іноді йти на ризик.

Я сьогодні на форумі вперше, тому прошу Вас бути лояльними.

Ярослава
Ольга Коваль
Турист
Повідомлень: 7
З нами з: 06 березня 2008, 11:07
Звідки: Україна

Re: заміж у Швейцаріі

Повідомлення Ольга Коваль »

Привіт Ярославо!
Тільки єдине хочу сказати, якщо Вами керують справжні, сильні почуття, то і небо Вам буде домомагати і все у Вас обов'язково вийде!
Пам'ятаю як я перший раз їздила до Швейцарії з абсолютно чистим паспортом, неодружена, та ще й сторона, яка запрошувала мене не була громадянином Швейцарії, було до чого причепитися робітникам амбасади, але співбесіда була досить короткою, лаконічною, внаслідок чого я досить скоро отримала візу!
Але всі документи за списком я готувала сама, перекладала та беспосередньо була присутньою двічі на аудієнції у посольстві. Отже, коли все законно і чесно, то і проблем не буде!
До речі, теж збираюся одружуватися та переїжджати до Швейцарії. Зараз взялася за вивчення німецької мови. Наступний крок - пошук учбового закладу для навчання.

Бажаю удачі!

Оля
Аватар користувача
Svitlana
Айдгенос
Повідомлень: 3853
З нами з: 08 лютого 2007, 21:29
Звідки: ZH
Контактна інформація:

Re: заміж у Швейцаріі

Повідомлення Svitlana »

Можна і самому апостилювати документи - насправді, якщо є час і можливість поїхати до Києва - то не так вже багато часу це займає.
Апостилюйте всі документи, видані в Україні, а потім перекладайте. Можете і тут вже перекладати (є тут один перекладач, що перекладе точно так я треба - в сусідній темі було вже про це, що потрібно вірними словами, щоб було, а то ще додаткові документи можуть питати).

Часу по гостьовій візі вам повинно бути цілком достатньо для отримання дозволу (при умові, що все гаразд буде з документами). Удачі :goodluck:
Відповісти

Повернутись до “Статус S, питання громадянства, паспорти, документи”