Чого чекати в Посольстві Швейцарії у Києві?

Все про документи стосово легального перебування у країні
Robin
Транзит
Повідомлень: 3
З нами з: 17 січня 2008, 12:50

Чого чекати в Посольстві Швейцарії у Києві?

Повідомлення Robin »

Доброго всім дня. Мене звуть Таня і в мене одне запитання: а чого власне чекати в Посольстві Швейцарії в Київі. Я подаю документи для одруження з швейцарцем, наче- то все на сайті Посольства прочитала, але може хтось має вже досвід, як там все протікає, то б дуже була б вдячна, як би поділилися ним, а то не хочу якогось неприємного сюрпризу. Документи є, фото паспортного формату теж. Що буде далі цікавого? Дякую.
Аватар користувача
Svitlana
Айдгенос
Повідомлень: 3853
З нами з: 08 лютого 2007, 21:29
Звідки: ZH
Контактна інформація:

Повідомлення Svitlana »

Напишу тобі те, що знаю. До посольства приїжджай чим раніше - тим краще. Кажуть, що черги ще з 6-7 години займають, щоб потрапити на прийом у той же день гарантовано. Кажуть, що копіювальний апарат в межах 2 км, а тому краще запастися усіма можливими копіями наперед, щоб не бігати. Ну і ще почитай в цьому ж розділі теми про отримання віз для приватних поїздок - там багато було деталей про підступи і доступи до самого посольства та про те, як і що там проходить.
Аватар користувача
Spartan
Необмежена мультивіза
Повідомлень: 21
З нами з: 02 лютого 2008, 15:18
Звідки: TE

Повідомлення Spartan »

Скажіть будб-ласка, на вашу думку -взагалі реально дістати Швейцарську візу в загальному? :?:
Аватар користувача
Stephan
Дозвіл B
Повідомлень: 170
З нами з: 19 квітня 2007, 00:48

Повідомлення Stephan »

Spartan писав:Скажіть будб-ласка, на вашу думку -взагалі реально дістати Швейцарську візу в загальному? :?:
Питання стоїть про те, що це дорога країна.
Вона -не в загальноєвропейському русі.
Щоб попасти до Швейцарії потріба мета. Та гроші.
Якщо чогось не вистачає, то це -проблематично.
Якось буде!
Відповісти

Повернутись до “Статус S, питання громадянства, паспорти, документи”