Прошу пораду в нестандарній ситуації

Все про документи стосово легального перебування у країні
Del Arte
Транзит
Повідомлень: 1
З нами з: 19 листопада 2007, 18:10

Прошу пораду в нестандарній ситуації

Повідомлення Del Arte »

Всім доброго дня.
Ми артисти зірку"Паяззо" ,який 10 днів назад згорів біля м. Магеншілл.
Разом з ним згоріло все наше майно,документи,кемпінги.
Одним словом все-все ,шчо в нас було.
Ш Сшісс ми знаходимос по -робочій візі.
2 дні назад у нас закінчився контрак з цим зірком.
нам нічого не повернули.
Шцо нам робити?
Куди звернутис за допомогою?
Може хтос має якус пораду?
Наш тел.0762314878.
Е-маіл:дел_арте@маіл.ру
Будем дуже вдячні за пораду-Роман.
Аватар користувача
Svitlana
Айдгенос
Повідомлень: 3853
З нами з: 08 лютого 2007, 21:29
Звідки: ZH
Контактна інформація:

Повідомлення Svitlana »

:shock: Щиро вам співчуваю

Як на мене, то вам потрібно звернутися до нашого посольства у першу чергу. Він вам одразу видасть тимчасове посвідчення особи.
Tel 031 351 63 16
Tel 031 352 23 16

Потім напевно вам варто звернутися до місцевих кантональних органів для отримання візи для подальшої роботи. У них є дані в комп"ютері, то, гадаю буде без проблем. Роботодавець повинен вам допомогти. Він ваш гарант, в принципі. Він за вас відповідає. Так просто на вулиці ви не можете опинитися.
В новинах, ніби було вказано, що ви повинні їхати працювати до Франції далі. Якщо це так, то тоді вам потрібно до французького посольства звернутися. Дані про вас є у системі, а тому проблем з відновленням візи не повинно бути.
Яка ще допомога вам потрібна? По ідеї, у вашого роботодавця повинна була бути страхівка, яка покривала і ваше майно теж. Що вам каже ваш роботодавець? Звичайно, що контракт закінчився, але на момент пожежі ви ще працювали у нього, чи не так?
Що ви мали на увазі під "нам нічого не повернули"? Що саме вам мали повернути?
Як ви взагалі маєтеся, не постаждали фізично?
Аватар користувача
Sviz
Дозвіл L
Повідомлень: 54
З нами з: 22 червня 2007, 19:23

Повідомлення Sviz »

Яке відновлення, які візи, яко в них будуть тільки папірці, з якими тільки в Україну можна вернутися?
Аватар користувача
help

Re: Прошу пораду.

Повідомлення help »

kak pamotsch dewuschke katoruju prodali nelegalno w schweizarii? eto ja podsluschal razgowor w pub. dewuschka plakala, na nee kritschali
Kak mozschno pamotsch dewuschke?
Аватар користувача
Svitlana
Айдгенос
Повідомлень: 3853
З нами з: 08 лютого 2007, 21:29
Звідки: ZH
Контактна інформація:

Re: Прошу пораду.

Повідомлення Svitlana »

В поліцію, я б сказала. Довкола висять плакати зі змістом, якщо хтось десь помітить щось підозріле - звернутися в поліцію. А за таке, думаю, вхопляться у першу чергу. :think:
Аватар користувача
Stephan
Дозвіл B
Повідомлень: 170
З нами з: 19 квітня 2007, 00:48

Re: Прошу пораду.

Повідомлення Stephan »

help писав:kak pamotsch dewuschke katoruju prodali nelegalno w schweizarii? eto ja podsluschal razgowor w pub. dewuschka plakala, na nee kritschali
Kak mozschno pamotsch dewuschke?
Дивно... Смішно... Самостійну поїздку до Швейцарії назвати "нелегальною продажою"...
Якось буде!
Аватар користувача
Svitlana
Айдгенос
Повідомлень: 3853
З нами з: 08 лютого 2007, 21:29
Звідки: ZH
Контактна інформація:

Re: Прошу пораду.

Повідомлення Svitlana »

Ну я так думаю, що якщо і їхала самостійно, то не на продаж, а.... нянею, прибиральницею, танцівницею (народних танців)....
Хоча я сама знала даму, котра поїхала на сумнівну пропозицію, від якої я при ній же аргументовано відмовилася. Від "золотих гір" відмовилася. Коли через роки я її випадково на вулиці зустріла і дізналася про її пригоди - я була просто шокована. На моє питання - чому вона поїхала, коли була присутня при розмові і чула мої аргументи і мою відмову - вона відповіді не дала. :dontknow: Мовляв - не знаю...
Аватар користувача
Svitlana
Айдгенос
Повідомлень: 3853
З нами з: 08 лютого 2007, 21:29
Звідки: ZH
Контактна інформація:

Re: Прошу пораду в нестандарній ситуації

Повідомлення Svitlana »

Одна історія як жінка (4 міс вагітності) поїхала зі знайомим на закупи товару, а він її взяв і продав.
Аватар користувача
dima_ternopil
Дозвіл С
Повідомлень: 363
З нами з: 01 грудня 2007, 16:35
Звідки: Basel - Тернопіль

Re: Прошу пораду в нестандарній ситуації

Повідомлення dima_ternopil »

Svitlana писав:Одна історія як жінка (4 міс вагітності) поїхала зі знайомим на закупи товару, а він її взяв і продав.
Там 5 частин...

Рівень того бізнесу давно відомий... нічого нового не відкрили...
Дивно лише що турки злякалися і відпустили дівчину...
Звичайно - це важка історія...
slavusia
Дозвіл B
Повідомлень: 132
З нами з: 19 січня 2008, 16:02

Re: Прошу пораду.

Повідомлення slavusia »

help писав:kak pamotsch dewuschke katoruju prodali nelegalno w schweizarii? eto ja podsluschal razgowor w pub. dewuschka plakala, na nee kritschali
Kak mozschno pamotsch dewuschke?
http://www.frauenberatung.ch/cms/front_content.php

Тут вам мають допомогти. Це анонімна організація для жінок. Вони порадять куди найкраще звернутися.
http://www.frauenberatung.ch/cms/front_content.php
Аватар користувача
Svitlana
Айдгенос
Повідомлень: 3853
З нами з: 08 лютого 2007, 21:29
Звідки: ZH
Контактна інформація:

Re: Прошу пораду в нестандарній ситуації

Повідомлення Svitlana »

dima_ternopil писав:
Svitlana писав:Одна історія як жінка (4 міс вагітності) поїхала зі знайомим на закупи товару, а він її взяв і продав.
Там 5 частин...

Рівень того бізнесу давно відомий... нічого нового не відкрили...
Дивно лише що турки злякалися і відпустили дівчину...
Звичайно - це важка історія...
Ага, я просто всі 5 не хотіла викладати - при бажанні завжди можна суміжні матеріали подивитися з колонки збоку.
А в цьому сюжеті мене найбільше вразило те, що жінку продав добрий знайомий сім"ї, людина, власне, якій довірили безпеку жінки. Свої своїх же продають. Що це? Це риса українців?! :dizzy: (колись же також продавали туркам рабів зі своїх)
Аватар користувача
dima_ternopil
Дозвіл С
Повідомлень: 363
З нами з: 01 грудня 2007, 16:35
Звідки: Basel - Тернопіль

Re: Прошу пораду в нестандарній ситуації

Повідомлення dima_ternopil »

Svitlana писав:
dima_ternopil писав:
Svitlana писав:Одна історія як жінка (4 міс вагітності) поїхала зі знайомим на закупи товару, а він її взяв і продав.
Там 5 частин...

Рівень того бізнесу давно відомий... нічого нового не відкрили...
Дивно лише що турки злякалися і відпустили дівчину...
Звичайно - це важка історія...
Ага, я просто всі 5 не хотіла викладати - при бажанні завжди можна суміжні матеріали подивитися з колонки збоку.
А в цьому сюжеті мене найбільше вразило те, що жінку продав добрий знайомий сім"ї, людина, власне, якій довірили безпеку жінки. Свої своїх же продають. Що це? Це риса українців?! :dizzy: (колись же також продавали туркам рабів зі своїх)
Я дуже-дуже сильно сумніваюсь що це був друг сім'ї....
Пару раз випили разом, і вже називає знайомим!

Мені не зрозумілі обставини поїздки взагалі. Складається враження що той Влад обіцяв новим "знайомим" якісь золоті гори в бізнесі на Туреччину.
Аватар користувача
Svitlana
Айдгенос
Повідомлень: 3853
З нами з: 08 лютого 2007, 21:29
Звідки: ZH
Контактна інформація:

Re: Прошу пораду в нестандарній ситуації

Повідомлення Svitlana »

Мама жінки торгує на базарі і замість того, щоб самій їхати, відправила дочку. А щоб вона не сама - зі знайомим відправили. Може той кусок неповний, я колись цю історію вже по телику бачила
Відповісти

Повернутись до “Статус S, питання громадянства, паспорти, документи”