Туристична віза у складі групи

Все про документи стосово легального перебування у країні
Людмила
Транзит
Повідомлень: 4
З нами з: 02 жовтня 2007, 08:37
Звідки: Україна

Re: Потрібна порада!

Повідомлення Людмила »

Я збираюся до Швейцарії з туристичною групою. Але боюся що мені можуть відмовити у візі, тому що нещодавно без мотивації відмовили у Фрапцузькому посольстві. Чи можливим є те що у швейцарській також відмовлять.
Людмила
Аватар користувача
Sviz
Дозвіл L
Повідомлень: 54
З нами з: 22 червня 2007, 19:23

Повідомлення Sviz »

Подайте скаргу в Французьке посольство, щоб вам сказали мотивацію. в швейцарському таке саме може бути, треба перестрахуватися наперед
Людмила
Транзит
Повідомлень: 4
З нами з: 02 жовтня 2007, 08:37
Звідки: Україна

віза у складі туристичної групи

Повідомлення Людмила »

Дякую за відповідь. Якщо бути конкретною, то я повинна була їхати до Франції у складі групи від Закарпаття, яка мала брати участь у щорічних молодіжних релігійних зустрічах Taize. Група складалася з 12 осіб. І що дивно то 6 в дмовили а 6 надали згоду. У нас було відповідне для цього запрошення від французької сторони. Оформленням візи займалася керівник групи, на співбесіду ніхто не їздив. Якщо говорити конкретно про мене, то в мене були для цього всі документи, можливо мені відмовили тому, що в мене був закордонний паспорт, де нема жодної візи. Щодо апеляції , то вже запізно, адже поїздка передбачалася на
5 жовтня. Подібна зустріч Taize буде проводитися у грудні - січні у Швейцарії , я би хотіла поїхати на неї , але боюся аби мені побачивши у паспорті відмову Французького посольства не відмовили у швейцарському. Тому уже зараз цікавлюся тим, якими є причини відмови, як підстрахуватися. ПРи здачі документів для поїздки у Францію у мене в принципі були всі необхідні документи, тобто довідка з місця роботи, де зазначено розмір середньомісячної зарплати, та те що мені на час поїздки буде надано профспілкову відпустку і за мною буле збережено основне місце роботи. Я працюю державним службовцем. Можливо причиною відмови стало те що я молода і незаміжня.
Якщо можливо, то підчскажіть які документи потрібно надавати до посольства Швейцарії , і яка вірогідність що мені можуть вімовити. Якщо наприклад мета поїздки релігійна зустріч, всі необхідні документи будуть надані .
Людмила
Аватар користувача
Svitlana
Айдгенос
Повідомлень: 3853
З нами з: 08 лютого 2007, 21:29
Звідки: ZH
Контактна інформація:

Повідомлення Svitlana »

Тепер трошки зрозуміліше. Причина "молода, незаміжня" - причина. Але можна апелювати. Бо то не є офіційна причина так би мовити.
Причина доходів - теж вагома причина і офіційна. Але тут є вже відмінність. Бо мінімальний рівень фінансів для Франції і Швейцарії може відрізнятися. Тож навіть якщо відмовили у Франції, то з такими ж доходами можуть не відмовити у Шв. та інших. На жаль я не знаю точних вимог.
Може хто знає цифри для Швейцарії - киньте сюди будьте ласкаві! Я спробую пошукати - як знайду, то дам знати.
Взагалі могло бути таке, що сторона, що запрошувала, не подала достатньо забезпечення на групу. Або їм видалося, що забезпечення вистачало лише на половину. І вас просто випадково "викинули".
Але то притягнуто за вуха, бо не думаю, що організація була не спроможна забезпечити 12 чол.
Мені не випадає питати у вас про доходи, але скажу, що 1500 грн для приватної поїздки було цілком достатньо (запрошуюча сторона надавала житло і повне забезпечення перебування).
Аватар користувача
Svitlana
Айдгенос
Повідомлень: 3853
З нами з: 08 лютого 2007, 21:29
Звідки: ZH
Контактна інформація:

Повідомлення Svitlana »

http://www.eda.admin.ch/etc/medialib/do ... 20(de).pdf

Ось тут я виявила, що у вас не зовсім туристична віза, а колективна цільова (туристична як один з видів). Отож, якщо ви особисто заповнювали бланк заяви на візу і помилково написали, що ціль поїздки "туризм", то могли і на цій підставі відмовити. Бо заявлена вами особисто ціль не відповідає цілі групи.
Ще можуть бути і інші деталі, як наприклад, паспорт повинен бути дійсний ще півроку ПІСЛЯ повернення з поїздки.
Окрім того там є такий запис, що усі додатки до візи повинні бути подані нім, фр, італ, англ. мовами. Тобто усі довідки з роботи тощо повинні були бути перекладеними.
Ще там вимагається страхування наприклад. Як воно було організоване - групове чи кожен повинен був собі оплатити?
Оскільки ви не знаєте причини відмови, то важко так судити. Але все ж я гадаю, що вам варто подавати на швейцарську візу. Але дуже радила б вам наполегливо допомогти керівнику групи в оформленні віз особисто і особисто з ним/нею поїхати і якщо що - то таки запитати причину відмови. Час у вас ще є, щоб можна було і апелювати завчасно. Думаю, добре підковані, на цей раз вам вдасться. Звертайтеся - ми вам спробуємо допомогти по ходу.
Аватар користувача
Svitlana
Айдгенос
Повідомлень: 3853
З нами з: 08 лютого 2007, 21:29
Звідки: ZH
Контактна інформація:

Повідомлення Svitlana »

Там є ще пунктик про Arbeitsbuch (копія першої сторінки та найновішого запису). Я так зрозуміла, що то трудова книжка.

А взагалі, зателефонуйте до консульства особисто і попросіть перелік документів у вашому випадку. Можете представитися як представник групи, але навряд чи вас про це питатимуть. Тоді ви точно знатимете що і як. Не бійтеся перепитувати по 10 разів деталі чи навіть і телефонувати по 10 разів (буває просто дають коротку відповідь і кидають трубку). Пишіть е-мейли - вони на них краще відповідають, ніж на телефонні дзвінки.
Запитайте про дохід, нижче якого просто немає смислу подавати на візу у даному випадку. Або запитайте про мову документів тощо....
Одним словом, не опускайте рук!
Аватар користувача
Sviz
Дозвіл L
Повідомлень: 54
З нами з: 22 червня 2007, 19:23

Повідомлення Sviz »

В посольство невозможно додзвонитися
Людмила
Транзит
Повідомлень: 4
З нами з: 02 жовтня 2007, 08:37
Звідки: Україна

людмила

Повідомлення Людмила »

Дякую Світлано. Я ознайомилася з переліком документів для оформлення візи ( у моєму випадку колективної), що необхідно подавати до посольства Швейцарської Конфедерації. Там в принципі не вимагається подавати довідку з місця роботи. Однак треба додати до всіх необхідних документів оригінал трудової книжки. Так?
Людмила
Людмила
Транзит
Повідомлень: 4
З нами з: 02 жовтня 2007, 08:37
Звідки: Україна

віза

Повідомлення Людмила »

Ага ще забула додати що у мене новий закордонний паспорт, де немає жодної візи, а лише штамп про відмову у французькій. Чи треба про нього згадувати про заповненні анкети на швейцарську візу. І якою мовою її краще заповняти. Мені підходить німецька
Людмила
Аватар користувача
_vital_
Дозвіл С
Повідомлень: 347
З нами з: 12 лютого 2007, 17:33

Re: віза

Повідомлення _vital_ »

Людмила писав:Ага ще забула додати що у мене новий закордонний паспорт, де немає жодної візи, а лише штамп про відмову у французькій. Чи треба про нього згадувати про заповненні анкети на швейцарську візу. І якою мовою її краще заповняти. Мені підходить німецька
В анкеті слід згадувати лише те, що там запитують. Там є лише про ще дійсні візи. Анкету можна заповнювати державними мовами Швейцарії (німецькою, французькою, італійською) або англійською. Причому сам формуляр написаний німецькою, французькою, англійською та російською(!). Українського варіанту в них чомусь немає. Українською або російською заповнювати не можна.

Анкети в PDF форматі та інша інформація на сайті посольства тут:

http://www.eda.admin.ch/eda/uk/home/rep ... isukr.html

До речі, дуже зручно заповнювати анкету на комп"ютері в програмі Adobe Acrobat. Результат роздруковуєте. Виглядає дуже охайно, і має справляти гарне враження.
Mila22
Транзит
Повідомлень: 2
З нами з: 22 листопада 2007, 17:29

Повідомлення Mila22 »

ще одна Людмила(студентка), але їду(чи вже не їду) групою з Києва в Женеву на релігійну зустріч Taize. Було відмовлено у візі-не достатньо причин повертатися в Україну. Всі переклади були здійснені і докуменнти були в нормі. Група 47 чоловік, я 44. Були візи(якщо їх можна вважати візами в Туреччину і Египет). Як подавати апеляцію, чи хтось займався цим, скільки днів подається на розгляд? Може їм ім"я Людмила не подобається?
Аватар користувача
Sviz
Дозвіл L
Повідомлень: 54
З нами з: 22 червня 2007, 19:23

Повідомлення Sviz »

Може їм не вистачило просто якихось документів ваших, а оскільки часу не було, то їх не запросили додатково і вас на співбесіду не запросили. ви гарантію туриста підписували? її часом додатково питають. про те, що повернетеся вчасно і не залишитеся в Швейцарії
В посольстві вам точно розкажуть, як подавати апеляцію.
Аватар користувача
Svitlana
Айдгенос
Повідомлень: 3853
З нами з: 08 лютого 2007, 21:29
Звідки: ZH
Контактна інформація:

Повідомлення Svitlana »

Abänderung eines Visums
(Art. 15 Abs. 1 Bst. d Gebührenverordnung ANAG)
Es gelten folgende Bestimmungen:
Falls die Abänderung des Visums auf die Nachlässigkeit der Gesuchstellerin oder des Gesuchstellers zurückzuführen ist, wird eine Gebühr von Fr. 45.- erhoben;
keine Gebühr wird erhoben, wenn die Abänderung des Visums nicht auf die Nachlässigkeit der Gesuchstellerin oder des Gesuchstellers zurückzuführen ist.
http://www.weisungen.bfm.admin.ch/einre ... asp#A43215
Наскільки я зрозуміла, то не через халатність з документами відмовили. А таки була якась причина.
Ще в іншому місці я натрапила на речення, що якщо рішення у відмові було прийнято кантоном чи з гемайнде, то оскаржувати їх не можна. Якщо рішення було прийняте на рівні консульства - то можна за адресою: BFM, CH-3003 Bern-Wabern.

Але відповідно до пункту нижче про групові візи, то гроші не повинні були повернути. Тому або процедуру схалявили, або щось тут все одно не те.
Visum für mehrere gemeinsam reisende Personen
(Art. 15 Abs. 2 Gebührenverordnung ANAG)
Wird ein Visum für mehrere gemeinsam reisende Personen ausgestellt, so entspricht die erhobene Gebühr dem Total der für die persönlichen Visa erhobenen Gebühren abzüglich der gemäss den Bestimmungen A-432.21 und A-432.22 festgelegten Beträge:
Bemerkung:
Für die Bearbeitung eines solchen Visumantrags erheben die Vertretungen eine Gebühr von Fr. 55.-, wie für die Bearbeitung eines Antrags für ein Einzelvisum (A-432.11). Diese Gebühr wird bei Verweigerung des Visums nicht zurückerstattet.
Die Einreise meines Gastes wurde formlos verweigert durch die Schweizervertretung.
Im Fall einer Visumverweigerung teilt die Auslandvertretung der Antragstellerin oder dem Antragsteller ihren Entscheid formlos mit (Art. 14 Verordnung über Einreise und Anmeldung von Ausländerinnen und Ausländern, VEA). Dagegen kann beim BFM, CH-3003 Bern-Wabern, eine beschwerdefähige kostenpflichtige Verfügung verlangt werden (Art. 27 VEA). Gegen eine negative Stellungnahme der kantonalen oder kommunalen Behörde besteht kein selbständiges Beschwerderecht.
P.S. З моєю німецькою я могла щось зрозуміти не так, а англійською немає інформації - виправте мене, будь-ласка.
Аватар користувача
Снігурка
Дозвіл С
Повідомлень: 436
З нами з: 12 квітня 2007, 17:54
Звідки: TE,UA - HH, DE

Повідомлення Снігурка »

спрощене пояснення тексту

1. про порядок видачі. якщо відмовили через халатність туриста, то треба платити штраф. якщо халатності не було, то не треба платити (це загальне правило, а не конкретний ипадок)

якщо візу видать групі, то за обробку треба платити 55 ф. як для персональної візи. у випадку відмови гроші не повертають

3. у випадку відмови закордонне представництво повідомляє туриста у вільній формі. проти того можна апелювати за гроші у берні, адреса там. проти відповіді кантонної чи комунальної управи немає права самостійної скарги
Mila22
Транзит
Повідомлень: 2
З нами з: 22 листопада 2007, 17:29

Re: Туристична віза у складі групи

Повідомлення Mila22 »

подала на апеляцію, заплатила $ за відсилку і оброблення документів в Берн. На минулому тижні була в посольстві - повідомили, що відповідь знову "ні"(ну це було і так зрозуміло), причину не повідомили сказавши, що її мені вислали(невідомо чому) на адресу запрошуючої в Женеві (Rue Bartholoni, 6). Чи маю я право вимагати повторної відповіді але на мою адресу? Або яким іншим чином отримати її?

(Ситуація досить неприємна, бо запрошуюча сторона Taize, має головний офіс в Парижі, а в Женеві, як я розумію, тільки знімала приміщення. А тепер влітку хочу їхати до Польщі по гостьовій візі, але після відмови в швейцарському посольстві, хочу перестрахуватися і мати обґрунтовану причину).

З.І. може хтось з проживаючих в Женеві міг би дізнатися долю листа-відповіді, була б дуже вдячна....просто не знаю, що робити...
Відповісти

Повернутись до “Статус S, питання громадянства, паспорти, документи”