Транзитна віза (з України в Швейцарію).

Все про документи стосово легального перебування у країні
Аватар користувача
natalotschka
Moderator
Повідомлень: 374
З нами з: 10 лютого 2007, 12:05
Звідки: Україна/Швейцарія
Контактна інформація:

Транзитна віза (з України в Швейцарію).

Повідомлення natalotschka »

Оце вичитала інформацію наших форумчан, що Польша вступила до Шенгену. На цій підставі виникло питання, то тепер родичам, що приїздять в гості в Швейцарію автобусом/поїздом можна буде відкривати транзитну візу в Польскому посольстві? Чи все-таки в Німецькому? Може хтось щось може порадити?
Аватар користувача
_vital_
Дозвіл С
Повідомлень: 347
З нами з: 12 лютого 2007, 17:33

Re: Транзитна віза (з України в Швейцарію).

Повідомлення _vital_ »

natalotschka писав:Оце вичитала інформацію наших форумчан, що Польша вступила до Шенгену. На цій підставі виникло питання, то тепер родичам, що приїздять в гості в Швейцарію автобусом/поїздом можна буде відкривати транзитну візу в Польскому посольстві? Чи все-таки в Німецькому? Може хтось щось може порадити?
Прибалтика, Польща, Словаччина, Чехія, Угорщина та Словенія вводять у дію Шенгенську угоду з 1 січня 2008 р. Це означає, з одного боку, що з польською візою (теперь шенгенською, за 35 євро) можна буде їздити майже всією Європою (окрім Швейцарії - див. нижче, Великобританії, Ірландії, та деяких балканських країн - для нас несуттєво).

З іншого боку, для подорожі до Швейцарії до того часу, поки Швейцарія не введе в дію шенген на своїх кордонах, родичам з України, що приїздять з України "по землі", окрім власне швейцарської візи, потрібна буде транзитна шенгенська віза. Наприклад, польська, якщо перший шенгенський кордон на шляху - польський (але в цьому разі за новими, більш жорсткими правилами, і вже за гроші - 35 євро).

З 1 листопада 2008 р. очикується приєднання Швейцарії до шенгену. Тоді буде для будь-яких подорожей з України до Швейцарії достатньо лише швейцарської візи (або польської, або німецької, або іншої шенгенської).

Наразі, з урахуванням необхідності отримання транзитних віз та недешевих цін на квитки на поїзди та автобуси, краще користуватися літаком, якщо є можливість заплатити трохи більше (автобус туди-сюди + поїзд "до/від місця" в Швейцарії легко "затягне" на 300 євро + транзитна шенгенська віза (+++ нерви і час), тоді як за 350-400 повно пропозицій на літаки (Austrian та МАУ з Києва, також Austrian зі Львова (див. http://www.aua.com , особливо пропозиції RedTicket)). До Цюріха зі Львова та назад на Austrian з пересадкою у Відні коштує від 450 дол (~320 євро!). Але летіти всього 6-7 годин!!! І ніяких кордонів, замін колес, транзитних віз, та іншого. Лише треба брати квиток трохи раніше - наприклад, за місяць.
Аватар користувача
Svitlana
Айдгенос
Повідомлень: 3853
З нами з: 08 лютого 2007, 21:29
Звідки: ZH
Контактна інформація:

Повідомлення Svitlana »

Ну буває і таке, що люди не хочуть літати з різних причин (бояться наприклад або багажа мають набагато більше).
Гадаю польське посольство вже тим краще, що воно не німецьке.
А крім того, на західній Україні теж діють візові відділи, тож витрачати тиждень, як на німців не доведеться хоча б добрій третині України.
От ти пишеш від 320 євро. Ну так це і є ВІД. Бо коли у тебе є відпустка лише у певні дати, то дуже важко спланувати ту ціну для себе саме у той час. Отож, як не крути, а наземний транспорт ще стане у пригоді. :roll:
Аватар користувача
_vital_
Дозвіл С
Повідомлень: 347
З нами з: 12 лютого 2007, 17:33

Повідомлення _vital_ »

Svitlana писав:Ну буває і таке, що люди не хочуть літати з різних причин (бояться наприклад або багажа мають набагато більше).
Гадаю польське посольство вже тим краще, що воно не німецьке.
А крім того, на західній Україні теж діють візові відділи, тож витрачати тиждень, як на німців не доведеться хоча б добрій третині України.
От ти пишеш від 320 євро. Ну так це і є ВІД. Бо коли у тебе є відпустка лише у певні дати, то дуже важко спланувати ту ціну для себе саме у той час. Отож, як не крути, а наземний транспорт ще стане у пригоді. :roll:
Ціни австрійських авіаліній стабільні протягом року, без низького та високого сезону. Якщо взяти квиток за місяць або навіть 3 тижні, то й будуть ті самі 320 євро (RED TICKET!!!). Ми ними теж користуємося і задоволені. Єдине, на що слід звертати увагу: брати слід напряму через Інтернет. Якщо через агентства - то націнка за послуги десь 100 доларів (всього, незалежно від кількості квитків: тобто 100 ділиться на всіх). Можливо, також дешевше буде в офісі "Австрійських авіаліній" у Львові чи Києві (ЯКЩО ЦІКАВЛЯТЬ КООРДИНАТИ - МОЖУ ПІДКАЗАТИ). Картка "Віза" або "МастерКард" будь-якого українського банку чудово підійде для оплати в Інтернеті. Відкрити таку дебетну або кредитну картку зараз може кожен бажаючий за кілька днів. Найпростіше та найшвидше, НМД, "ПриватБанк" (з власного досвіду - мені "Візу" в Приваті зробили за 3 дні, мінімум формальностей).

Консульство Польщі, окрім Західної, є ще, наприклад, у Харкові. Але якщо їхати поїздом, то зручніше, здається, через Словаччину або Угорщину. Тому візу доведеться брати в цих консульствах.

Нагадаю про всяк випадок: все вищенаведене - з 1 січня 2008 р. До того часу - старі правила.

І ще одне щодо наземного транспорту: якщо живеш на Західній, то шлях скорочуються удвічі порівняно зі Східною. З Харкова я не хочу й думати про наземний транспорт, тим більше що й ціна майже така сама виходить порівняно з літаком тими ж австрійцями до Харкова або Києва. До речі, якщо до/з Харкова - то редтікет є лише Харків-Цюріх-Харків, а це незручно, тому що дату повернення важко передбачити, та й на неї більш ніж за рік просто неможливо нічого купити - система не дозволяє. А дешевше і зручніше нам виходить Базель-Київ-Базель. У будь-який час ще є Міжнародні Авіалінії України, але там є низький і високий сезони, і ціни не найнижчі, але все ж прийнятні.

Щодо багажу: можна брати 20 кг + 8 кг в салон. Це не так вже й мало, а якщо удвох (2*28=56 кг) - то й взагалі нормально. До того ж на 2-3 кг зайвої ваги уваги особливо не звертають.
Аватар користувача
_vital_
Дозвіл С
Повідомлень: 347
З нами з: 12 лютого 2007, 17:33

Повідомлення _vital_ »

Svitlana писав:От ти пишеш від 320 євро. Ну так це і є ВІД. Бо коли у тебе є відпустка лише у певні дати, то дуже важко спланувати ту ціну для себе саме у той час. Отож, як не крути, а наземний транспорт ще стане у пригоді. :roll:
Якраз навпаки! Якщо ти знаєш заздалегідь, коли в тебе відпустка, то RED TICKET взяти дуже легко. Це не тимчасова пропозиція, а тариф, що діє ПОСТІЙНО. Лише треба подбати завчасно.
Аватар користувача
natalotschka
Moderator
Повідомлень: 374
З нами з: 10 лютого 2007, 12:05
Звідки: Україна/Швейцарія
Контактна інформація:

Повідомлення natalotschka »

І все-таки як на мене, то автобусом зручніше, хоч і довше. З таксі на автобус, з автобуса на машину, і вже в Швейцарії! А якщо дуже повезе, то автобус тебе забере майже коло хати. Ну, а якщо до мене їде мама, то мінімум 50 кг багажу вона набере "легко". Літак стане в пригоді, коли з малою дитиною захочеться на Батьківщину.
Аватар користувача
_vital_
Дозвіл С
Повідомлень: 347
З нами з: 12 лютого 2007, 17:33

Повідомлення _vital_ »

natalotschka писав:І все-таки як на мене, то автобусом зручніше, хоч і довше. З таксі на автобус, з автобуса на машину, і вже в Швейцарії! А якщо дуже повезе, то автобус тебе забере майже коло хати. Ну, а якщо до мене їде мама, то мінімум 50 кг багажу вона набере "легко". Літак стане в пригоді, коли з малою дитиною захочеться на Батьківщину.
З таксі (або тролейбуса, як у мене у Харкові) на літак - і вже в Швейцарії :) Пересадка у Відні швидка і зручна, і можлива у будь-якому випадку навіть за відсутності транзитної візи. Я писав про це на форумі раніше.

Моя думка зводилася до того, що треба рахувати, що вигідніше і зручніше. Літак позбавляє від транзитних віз, і економить дуже багато безцінного часу, тоді як ціна іноді практично однакова, особливо якщо врахувати вартість автобуса (до 200 євро туди й назад до південного заходу Німеччини) та вартість німецької транзитної візи, та ще й необхідність двох подорожей (мінімум) за нею до Києва. Звичайно, коли треба везти багато багажу, то автобус краще. В інших випадках - таки літак.
Аватар користувача
Svitlana
Айдгенос
Повідомлень: 3853
З нами з: 08 лютого 2007, 21:29
Звідки: ZH
Контактна інформація:

Повідомлення Svitlana »

_vital_ писав: Якраз навпаки! Якщо ти знаєш заздалегідь, коли в тебе відпустка, то RED TICKET взяти дуже легко. Це не тимчасова пропозиція, а тариф, що діє ПОСТІЙНО. Лише треба подбати завчасно.
Я в загальному з тобою погоджуюся. Ти правду кажеш - потрібно порахувати коже собі окремо: кому багажі везти, але є час отримувати транзитні візи, кому навпаки.
Але австрійцями мені чогось ніколи не доводилося летіти в Україну. Чогось вони завжди були не найдешевші. Але буду мати їх на увазі на майбутнє. До них напряму я ніколи і не заходила, якщо чесно.
А 20 кг багажу мені одній ну так мало, що далі нікуди. Лишні кілограми то - святе. Без них ну ніяк. :lol: І в салон так 9-10 теж.
сянка
Дозвіл B
Повідомлень: 242
З нами з: 31 березня 2007, 00:59

Повідомлення сянка »

Літаю австрійськими авіалініями до Львова, але таких дешевик квитків як каже Вітал жодного разу не зустрічала, хоч платимо через інтернет напряму. Бо навіть дитячий коштує 770 СНF, а що вже говорити про дорослий. Але те що часу затрачується дуже мало на дорогу - це факт. 4-5 год і ти у Львові.
Аватар користувача
Olenka
Дозвіл С
Повідомлень: 415
З нами з: 17 березня 2007, 15:32
Звідки: Thalwil

Повідомлення Olenka »

Ось я зараз на цюріх-київ і назад попробувала, в дві сторони коштує 556 Франки
https://book.austrian.com/app/fb.fly
Я брала 22 грудня- 7січня
Вечірнє сонце - дякую за день, за цю потребу слова, як молитви....
Л.Костенко
Аватар користувача
_vital_
Дозвіл С
Повідомлень: 347
З нами з: 12 лютого 2007, 17:33

Повідомлення _vital_ »

сянка писав:Літаю австрійськими авіалініями до Львова, але таких дешевик квитків як каже Вітал жодного разу не зустрічала, хоч платимо через інтернет напряму. Бо навіть дитячий коштує 770 СНF, а що вже говорити про дорослий. Але те що часу затрачується дуже мало на дорогу - це факт. 4-5 год і ти у Львові.
Найдешевші - Red Ticket. Його потрібно брати заздалегідь - принаймні за місяць-два, бо найвигідніші пропозиції досить швидко розбирають.

В черговий раз летимо додому з редтікетом за півтора місяці :)
Аватар користувача
_vital_
Дозвіл С
Повідомлень: 347
З нами з: 12 лютого 2007, 17:33

Повідомлення _vital_ »

Olenka писав:Ось я зараз на цюріх-київ і назад попробувала, в дві сторони коштує 556 Франки
https://book.austrian.com/app/fb.fly
Я брала 22 грудня- 7січня
Якраз майже та сама ціна, що я казав вище: 556/1.67 ~ 332 євро :)
Аватар користувача
_vital_
Дозвіл С
Повідомлень: 347
З нами з: 12 лютого 2007, 17:33

Повідомлення _vital_ »

сянка писав:Літаю австрійськими авіалініями до Львова, але таких дешевик квитків як каже Вітал жодного разу не зустрічала, хоч платимо через інтернет напряму. Бо навіть дитячий коштує 770 СНF, а що вже говорити про дорослий. Але те що часу затрачується дуже мало на дорогу - це факт. 4-5 год і ти у Львові.
Такі дешеві квитки справді є. У випадку зі Львовом - 470 дол. туди і назад. Але: Львів-Цюріх-Львів!

Якщо ви не в змозі взяти на бажану дату повернення (наприклад, система зараз дозволяє бронювати квитки назад лише на жовтень 2008), то можна потім перебронювати за додаткову плату 80 дол. на квиток. Рахуйте: 470+80 = 550 дол = 638 фр. за квиток з відкритою датою (дорослий), що діє протягом року від дати вильоту зі Львова.

Перебронювання факсом. Якщо цікаво - номер підкажу. Самі так робимо з квитками Харків-Цюріх-Харків, бо в інший бік немає редтікета (Цюріх-Харків-Цюріх). Зверніть увагу: редтікет є в будь-який бік, якщо летіти через Київ. І навіть найвигідніше - з Базеля.

Якщо вас не влаштовує така схема, тому що вам зараз треба летіти в Україну, то найпростіше зробити так: взяти в один бік квитки від Міжнародних авіаліній України до Києва (285 дол, дешевше ні в кого не буде, до того ж прямий рейс). А потім взяти зі Львова і назад на австрійців.
сянка
Дозвіл B
Повідомлень: 242
З нами з: 31 березня 2007, 00:59

Повідомлення сянка »

Цюріх не підходить, бо літаю з Женеви. На Київ теж не підходить, бо нас велика сім'я, багажу бремо багато, тому пересадки з тими валізами не з легких. Але все рівно дякую за інформацію.
Аватар користувача
_vital_
Дозвіл С
Повідомлень: 347
З нами з: 12 лютого 2007, 17:33

Повідомлення _vital_ »

сянка писав:Цюріх не підходить, бо літаю з Женеви. На Київ теж не підходить, бо нас велика сім'я, багажу бремо багато, тому пересадки з тими валізами не з легких. Але все рівно дякую за інформацію.
Те саме є й для Женеви.
Аватар користувача
natalotschka
Moderator
Повідомлень: 374
З нами з: 10 лютого 2007, 12:05
Звідки: Україна/Швейцарія
Контактна інформація:

Re: Транзитна віза (з України в Швейцарію).

Повідомлення natalotschka »

Хотілось би все-таки продовжити тему транзитної візи.
Куди тепер треба йти за нею - у німецьке, як раніше, чи вже у польске посольство? ЗМІ налякали, що до польского посольства не підступитись, люди по декілька днів ночують під його стінами. :sos:
сянка
Дозвіл B
Повідомлень: 242
З нами з: 31 березня 2007, 00:59

Re: Транзитна віза (з України в Швейцарію).

Повідомлення сянка »

Тепер шенгенську візу треба брати в польському посольстві однозначно. Мої родичі хотіли взяти шеген в австрійському посольстві, то їм відмовили і відправили до польського, бо перший кордон -польський. А що твориться в консульстві у Львові, то навіть страшно думати. І ціна багаторазової шенгенської візи 135 євро. Плюс документів вимагають стільки, що збирати замахаєшся. Так що поїздки до Європи стають все дорожчими і дорожчими.
Аватар користувача
dima_ternopil
Дозвіл С
Повідомлень: 363
З нами з: 01 грудня 2007, 16:35
Звідки: Basel - Тернопіль

Re: Транзитна віза (з України в Швейцарію).

Повідомлення dima_ternopil »

Два тижні тому оформлював на шенгенську візу в Німеччину в Берні.
Мультивіза - 90 днів.

Заплатив 62 франка. (Це врахована доставка поштою)
Добре що фірма все оплатила.

На офіційному документі на стіні в посольстві писало - для громадян Росії та України на
всі візи встановлена єдина ціна 35Е без урахування доставки.

Де взялася ціна в 135Е ????
Аватар користувача
Svitlana
Айдгенос
Повідомлень: 3853
З нами з: 08 лютого 2007, 21:29
Звідки: ZH
Контактна інформація:

Re: Транзитна віза (з України в Швейцарію).

Повідомлення Svitlana »

Я вже в іншій темі писала про візу до Євро-2008. Подивіться кому в червні потрібно буде їхати. Це типу віза одна на 2 країни. Логічно думати, що транзит не буде потрібен. Можна буде брати візу в Швейцарському посольстві. http://www.ukrainians.ch/viewtopic.php?f=6&t=638#p6110

А взагалі ще недовго лишилося чекати - всього до 1 листопада.
Аватар користувача
dima_ternopil
Дозвіл С
Повідомлень: 363
З нами з: 01 грудня 2007, 16:35
Звідки: Basel - Тернопіль

Re: Транзитна віза (з України в Швейцарію).

Повідомлення dima_ternopil »

Svitlana писав:Я вже в іншій темі писала про візу до Євро-2008. Подивіться кому в червні потрібно буде їхати. Це типу віза одна на 2 країни. Логічно думати, що транзит не буде потрібен. Можна буде брати візу в Швейцарському посольстві. http://www.ukrainians.ch/viewtopic.php?f=6&t=638#p6110

А взагалі ще недовго лишилося чекати - всього до 1 листопада.
Та не факт що до 1 листопада!!!

Я вже чув що не раніше ніж з 1 січня 2009 року.
Аватар користувача
_vital_
Дозвіл С
Повідомлень: 347
З нами з: 12 лютого 2007, 17:33

Re: Транзитна віза (з України в Швейцарію).

Повідомлення _vital_ »

natalotschka писав:Хотілось би все-таки продовжити тему транзитної візи.
Куди тепер треба йти за нею - у німецьке, як раніше, чи вже у польске посольство? ЗМІ налякали, що до польского посольства не підступитись, люди по декілька днів ночують під його стінами. :sos:
У польське, однозначно :(

http://www.kiew.diplo.de/Vertretung/kie ... =Daten.pdf


3. Зміни компетенцій :
Якщо для заявників головною країною призначення є Німеччина АБО головну країну
призначення встановити неможливо, проте країною першого в’їзду є Німеччина, вони подають
свої заяви на отримання візи, як і раніше, до Посольства Федеративної Республіки Німеччина у
Києві. Це стосується переважно віз категорії C (наприклад, для приватних та службових поїздок,
водіїв вантажних автомобілів тощо), а також і віз категорії B, якщо в’їзд відбувається повітряним
шляхом (наприклад, приліт до Мюнхена літаком і далі подорож до Швейцарії залізницею).
Посольство Федеративної Республіки Німеччина вказує на те, що для більшості
заявників, які бажають отримати транзитну візу, після 21.12.2007 року зміняться
компетенції щодо розгляду візових заяв:
Особи, що подорожуватимуть транзитом наземним транспортом після 21.12.2007 року повинні
подавати свої заяви на отримання транзитної візи до дипломатичного представництва тієї країни-
учасниці Шенгенської угоди, територію якої Ви плануєте перетнути першою. Як правило, для
заявників, які планують транзитну поїздку (наприклад, для подорожуючих автобусом до Великої
Британії, Ірландії або до Швейцарії) компетентним для розгляду візових заяв буде Посольство
Польщі, Угорщини або Словаччини.
Будь ласка, дізнайтеся в організатора Вашої поїздки, яка
країна є першою при в’їзді на Шенгенську територію та подавайте заяву на отримання транзитної
візи до відповідного Посольства.
З метою уникнення труднощів для подорожуючих транзитом Посольства Німеччини, Польщі та
Угорщини домовились, що Посольство Німеччини в Києві також і після 21.12.2007 та до кінця року
прийматиме заяви на отримання транзитних віз паралельно із Посольствами нових Шенгенських
країн. Тому заявники можуть ще до 28.12.07 року звертатися до Посольства Німеччини у Києві за
отриманням транзитної візи за умови, якщо їх поїздка розпочнеться ДО 13.01.08. Якщо поїздка
розпочнеться після 13.01.08, або заявники подаватимуть свої заяви на отримання транзитної візи
після 1 січня 2008 року, вони повинні звертатися до Посольств нових Шенгенських країн.
Востаннє редагувалось 25 лютого 2008, 09:39 користувачем _vital_, всього редагувалось 2 разів.
Аватар користувача
_vital_
Дозвіл С
Повідомлень: 347
З нами з: 12 лютого 2007, 17:33

Re: Транзитна віза (з України в Швейцарію).

Повідомлення _vital_ »

Svitlana писав:Я вже в іншій темі писала про візу до Євро-2008. Подивіться кому в червні потрібно буде їхати. Це типу віза одна на 2 країни. Логічно думати, що транзит не буде потрібен. Можна буде брати візу в Швейцарському посольстві. http://www.ukrainians.ch/viewtopic.php?f=6&t=638#p6110

А взагалі ще недовго лишилося чекати - всього до 1 листопада.
Світлано, про який транзит йдеться? Якщо транзит з України через Словаччину/Угорщину та Австрію, то транзитну візу треба брати в словацькому/угорському консульстві в Україні. Транзитна австрійська віза більше не потрібна взагалі, тому що Словаччина та Угорщина вже в шенгені. А на час чемпіонатів зазвичай дія шенгену в країні проведення призупиняється - в тому сенсі, що на кордонах відновлюється паспортний контроль. Але візи все одно повинні діяти. Резюме: за транзитною візою за зазначеним маршрутом - до словаків або угорців.
Востаннє редагувалось 25 лютого 2008, 09:39 користувачем _vital_, всього редагувалось 1 раз.
Аватар користувача
_vital_
Дозвіл С
Повідомлень: 347
З нами з: 12 лютого 2007, 17:33

Re: Транзитна віза (з України в Швейцарію).

Повідомлення _vital_ »

dima_ternopil писав:
Svitlana писав:Я вже в іншій темі писала про візу до Євро-2008. Подивіться кому в червні потрібно буде їхати. Це типу віза одна на 2 країни. Логічно думати, що транзит не буде потрібен. Можна буде брати візу в Швейцарському посольстві. http://www.ukrainians.ch/viewtopic.php?f=6&t=638#p6110

А взагалі ще недовго лишилося чекати - всього до 1 листопада.
Та не факт що до 1 листопада!!!

Я вже чув що не раніше ніж з 1 січня 2009 року.
Чи не могли б ви вказати джерело інформації? На офіційних швейцарських сайтах (наприклад, http://www.ejpd.admin.ch/ejpd/de/home/t ... ublin.html та http://www.ejpd.admin.ch/ejpd/de/home/d ... 2-200.html) нічого нового - йдеться про осінь/листопад 2008.

Дякую.
сянка
Дозвіл B
Повідомлень: 242
З нами з: 31 березня 2007, 00:59

Re: Транзитна віза (з України в Швейцарію).

Повідомлення сянка »

Правильно 35Є. Сама не знаю звідки взялась одиничка. :smile:
Аватар користувача
dima_ternopil
Дозвіл С
Повідомлень: 363
З нами з: 01 грудня 2007, 16:35
Звідки: Basel - Тернопіль

Re: Транзитна віза (з України в Швейцарію).

Повідомлення dima_ternopil »

_vital_ писав:
dima_ternopil писав:
Svitlana писав:Я вже в іншій темі писала про візу до Євро-2008. Подивіться кому в червні потрібно буде їхати. Це типу віза одна на 2 країни. Логічно думати, що транзит не буде потрібен. Можна буде брати візу в Швейцарському посольстві. http://www.ukrainians.ch/viewtopic.php?f=6&t=638#p6110

А взагалі ще недовго лишилося чекати - всього до 1 листопада.
Та не факт що до 1 листопада!!!

Я вже чув що не раніше ніж з 1 січня 2009 року.
Чи не могли б ви вказати джерело інформації? На офіційних швейцарських сайтах (наприклад, http://www.ejpd.admin.ch/ejpd/de/home/t ... ublin.html та http://www.ejpd.admin.ch/ejpd/de/home/d ... 2-200.html) нічого нового - йдеться про осінь/листопад 2008.

Дякую.
Читаємо:
Der Bundesrat befasste sich auch mit dem Anschluss der Schweiz ans SIS. Er nahm zur Kenntnis, dass gemäss neuen Vorstellungen der EU die Migration auf das modernisierte SIS II erst zwischen Juli und September 2009 beginnen und gestaffelt erfolgen wird. Der Bundesrat ist gewillt, die erforderlichen Vorkehrungen zu treffen, um rechtzeitig für die Migration von der Übergangslösung SISone4all auf SIS II bereit zu sein.

Тобто вони надіються що введення почнется поетапно з липня по вересень. Не факт що почнуть вчасно ну і відповідно пізніше закінчать.
Для аеропортів взагалі на чотири місяці пізніше буде...

Ніде в офіційних документах не світиться інформація про 1 Листопада.
Якщо введуть до 1 листопада то цим покажуть неабияку роботоздатність владних структур!
Відповісти

Повернутись до “Статус S, питання громадянства, паспорти, документи”