Кто становлися в консульстве на учет,

Все про документи стосово легального перебування у країні
Masik
Транзит
Повідомлень: 3
З нами з: 10 лютого 2007, 18:44

Реєстрація в посольстві

Повідомлення Masik »

Хто знає чи в українському посольстві поставлять на облік, якщо на руках немає виду на проживання (щойно здала на подовження)?
Мені потрібно паспорт буде міняти. кажуть, що багато часу займає. Хтось знає?
Аватар користувача
Svitlana
Айдгенос
Повідомлень: 3853
З нами з: 08 лютого 2007, 21:29
Звідки: ZH
Контактна інформація:

Повідомлення Svitlana »

Особисто я вважаю, що ні. Бо на якій підставі вони вас у себе реєструвати будуть?
Старе ваше, я так розумію вже втратило термін дії.

Зустрічне питання - а ви впевнені, що вам подовжать дозвіл на проживання, якщо термін дії паспорта підходить до кінця?
Ви ще подзвоніть і добре все виясніть, щоб не було проблем у першу чергу зі Швейцарською владою.

Наші якщо паспорт не видадуть, то бамажку таку напишуть, щоб через кордони пропустили.
У мене подруга в Америці хотіла подовжити паспорт, а їй сказали, що лише зареєстрованим на ПМЖ роблять таку послугу. Всім іншим на Україні за місцем прописки потрібно звертатися. Але тим папірцем забезпечать у будь-якому випадку.
Аватар користувача
natalotschka
Moderator
Повідомлень: 374
З нами з: 10 лютого 2007, 12:05
Звідки: Україна/Швейцарія
Контактна інформація:

Повідомлення natalotschka »

Просвітіть людину - навіщо взагалі ставати на облік в українському консульстві?
Аватар користувача
Svitlana
Айдгенос
Повідомлень: 3853
З нами з: 08 лютого 2007, 21:29
Звідки: ZH
Контактна інформація:

Повідомлення Svitlana »

У консульстві наприклад видають/подовжують паспорти, реєструють новонароджених дітей, автоматично вносять вас у списки на вибори, витребування документів ЗАГСу тощо. Коротше кажучи, всі випадки з документами, які ви маєте робити "за місцем проживання".
Але є тимчасовий облік, а є постійний (ПМЖ). Тимчасовий - це ті хто на навчанні, на роботі за контрактом, на лікуванні... Там спірне питання з тимчасовим. Якщо у мене дозвіл на проживання з обмеженим терміном, значить по документах я "тимчасова". Але з іншого, якщо я не навчаюся, не працюю, не лікуюся, то я - постійна. Але ж то неправда. Але то вже оффтоп виходить. Будемо вирішувати проблеми у міру їх надходження.
Та прописка у консульстві ніби і не потрібна, але якщо раптом якогось папірця бракне чи ще щось, то дуже би здалося. Щоразу на Україну кататися не дуже по кишені. Та й там - де гарантія, що все можна за запланований час зробити. Я через тимчасовий облік пройшла. Тепер ось отримала ПМЖ (на Україні) і маю чистий спокій.
Якщо комусь цікаво - розкажу про ці ходіння по муках в окремому топіку.
Аватар користувача
natalotschka
Moderator
Повідомлень: 374
З нами з: 10 лютого 2007, 12:05
Звідки: Україна/Швейцарія
Контактна інформація:

Повідомлення natalotschka »

Не хочу "ходити по муках"! Досить з мене збору документів на одруження та на виїзд! Хто в Україні знає, що я живу в Швейцарії, і кому яке діло в Швейцарії, що я прописана в Україні? Поживемо-побачимо!
Аватар користувача
tanyushka
Moderator
Повідомлень: 667
З нами з: 10 лютого 2007, 17:11
Звідки: Бодензее, Німеччина

Повідомлення tanyushka »

Я теж стою на постійному консульському обліку в Мюнхені. У мене закінчувався термін дії загранпаспорта, то міняла в Мюнхені. Зручно, не треба було їхати в Україну. А внутрішній український паспарт пришлось мені здати в консульстві. В Україні я більш не прописана. Але мені цей внутрішній паспорт і не потрібен, будинок батьків хай залишається брату. Йому ближче до нього їздити.
Аватар користувача
natalotschka
Moderator
Повідомлень: 374
З нами з: 10 лютого 2007, 12:05
Звідки: Україна/Швейцарія
Контактна інформація:

Повідомлення natalotschka »

Добре, що ти так впевнена в майбутньому. А от я не знаю, може колись і доведеться повернутися на Україну...В житті, як на довгій ниві...
Аватар користувача
Svitlana
Айдгенос
Повідомлень: 3853
З нами з: 08 лютого 2007, 21:29
Звідки: ZH
Контактна інформація:

Повідомлення Svitlana »

Ти правду кажеш, Наталочко... Ніхто ніколи не знає. І поки ти ще недовго тут - то воно і не потрібно. Але коли почне до кінця дія паспорту підходити, то напевно краще зробити. Це не означає, що ти в Україну не зможеш вернутися. Просто ти будеш виписана звідти.
Я, до речі, точно так само думала (і робила). Правда з випискою на ПМЖ могла і трошки раніше зрухатися (потрібно було документи з України витребувати - довелося їздити).
Паспорт мені через рік потрібно буде міняти - то мені дуже навіть згодиться той штамп в паспорті зараз.
Аватар користувача
natalotschka
Moderator
Повідомлень: 374
З нами з: 10 лютого 2007, 12:05
Звідки: Україна/Швейцарія
Контактна інформація:

Повідомлення natalotschka »

А хто мене з України випише? І якщо потрібна буде заміна паспорта, то хіба це не можна буде зробити в Україні? Поки в нашій "неньці" процвітає корупція, то з документами, я думаю, проблем не буде. Інша справа, якщо я захочу стати громадянкою Швейцарії...
Аватар користувача
Svitlana
Айдгенос
Повідомлень: 3853
З нами з: 08 лютого 2007, 21:29
Звідки: ZH
Контактна інформація:

Повідомлення Svitlana »

Ти знаєш, корупція процвітає все менше і менше - в"яне з кожним роком. Я також на це сподівалася, а довелося 2 рази з"їздити.
У мене тітка трошки начальниця в області. З отриманням готової довідки з податкової поза чергою (з дотриманням усіх процедур за чергою) - допомогла. А ось пришвидшити нічого не могла. Сказали їй, що усі бояться втратити роботу. Може щось і хочуть взяти, та дуже бояться. Тому порадили підійти до начальника по області і слізно просити посприяти у пришвидшенні процедури. Знову ж таки - без усіляких подачок, бо вижене, не вислухавши.
Може то і від регіону залежить чи від конкретної кантори навіть, але я зрозуміла, що та лавочка почала прикриватися.
Те саме до речі і на кордоні. Хто б що не говорив, але після революції там не стоять по 2-3 дні. І ті дебільні перевіряння припинилися.
Сестра у мене працює в держструктурі (дотації по народженню і подібне). То я також про ніякі хабарі не чула. Був момент, коли там повиганяли народ і понабирали свіжий. Що до того було - не знаю.
Аватар користувача
tanyushka
Moderator
Повідомлень: 667
З нами з: 10 лютого 2007, 17:11
Звідки: Бодензее, Німеччина

Повідомлення tanyushka »

Svitlana писав:Те саме до речі і на кордоні. Хто б що не говорив, але після революції там не стоять по 2-3 дні. І ті дебільні перевіряння припинилися.
А в мене інші враження про кордон. Беруть там гроші, ще й як! Ми з чоловіком минулим літом виїзжали з України на машині. На кордоні була велика черга. Люди уже стояли сутками. До нас підійшли молодики, сказали, 200 Евро і проведуть нас через кордон за 5 хвилин. Я їх послала подалі.
Аватар користувача
Svitlana
Айдгенос
Повідомлень: 3853
З нами з: 08 лютого 2007, 21:29
Звідки: ZH
Контактна інформація:

Повідомлення Svitlana »

Хм, я була минулого квітня машиною. Проїхали за годину напевно (з оформленням документів на машину). Назад була трошки черга, але то, зважаючи на час пік, було нормально я думаю.
Головне, що не перевіряють і не домахуються до кожної деталі, щоб зібрати грошенят. Типу - а що у вас тут? Помідори? Не можна - карантин. Так 2 штуки на дорогу взяли! Ну то їжте їх.
Правда приблизно таке саме у мене було в Італії в аеропорту. Пляшку мінеральної води взяла з собою. В Києві пропустили, все ок. В літаку може 2 ковтки зробила. В Мілані - тільки вийшла з літака - security check - не можна! Я кажу - вода звичайна - попити в дорозі. Не можна - пий тут (викинути типу теж не можна). Замість того, щоб пити пів-літри води пішла здала її в багаж (це можна було). Ну чи не дурдом? Мені здається повний.
Аватар користувача
ewa
Дозвіл С
Повідомлень: 408
З нами з: 12 лютого 2007, 12:49
Звідки: Моя рідна Україна

Повідомлення ewa »

tanyushka писав:
Svitlana писав:Те саме до речі і на кордоні. Хто б що не говорив, але після революції там не стоять по 2-3 дні. І ті дебільні перевіряння припинилися.
А в мене інші враження про кордон. Беруть там гроші, ще й як! Ми з чоловіком минулим літом виїзжали з України на машині. На кордоні була велика черга. Люди уже стояли сутками. До нас підійшли молодики, сказали, 200 Евро і проведуть нас через кордон за 5 хвилин. Я їх послала подалі.
Це ви мабуть так потрапили на таких.
Ми з чоловіком їхали через Польщу, Словенію, Австрію.
Не довго і не перевіряли крім документів нічого
Das Leben ist Streben
Аватар користувача
tanyushka
Moderator
Повідомлень: 667
З нами з: 10 лютого 2007, 17:11
Звідки: Бодензее, Німеччина

Повідомлення tanyushka »

Мабуть :( . А перед нами була машина з дівчиною, больною цукровим діабетом.У їх і справка була, їй треба було укол робити і було вже погано. То думаєте, їх пропустили без черги? Та куди там! Її мати бігала до самого головного по таможні. Це було на кордоні з Польшею. Тоді ще й дорога до сусідньої митниці була закрита на ремонт, може їз-за цього було багато людей.
А коли ми в Україну заїзжали, то з нас здерли 10 гривень. Або сказали, що будуть все в машині досконало перевіряти. Я подумала, уже 1,5 Евро, Бог з вами, забирайте. Хотілось уже скоріше до батьків.
Аватар користувача
Svitlana
Айдгенос
Повідомлень: 3853
З нами з: 08 лютого 2007, 21:29
Звідки: ZH
Контактна інформація:

Повідомлення Svitlana »

Ну то - дійсно. 10 гривень - не гроші.
У них є правило - платити екологічний збір з кожної машини. Українцям 10 гривень (не пам,ятаю суми точно), а іноземцям - 25 гривень.
Але то тільки раз нас змусили офіційно в касі заплатити. В більшості - без екозбору обходилося взагалі. Одного разу - 2 гривні заплатила. Думала не почула добре - даю двадцятку. Дали здачі 18 :megaeek:
А одного разу - 35 чи щось таке Євро заплатили за "відпускання". Бо везли речі у дитбудинок. Ну і за традицією - щось там не так було оформлено. Особливо, що справа увечері була. Причепилися до телевізора (не можна!) і сказали - 300 Евро платити. Ну ми їм сказали, що за такі гроші ми краще цей їм подаруємо, а в Україні 2 на те місце купимо. Не захотіли :lol: Сказали - здати в камеру схову. А камера схову відчиниться о 8 ранку. Далі ми були запрошені до "каптьори". Там ми їм розказали, що у нас дрібними 80 з копійками лишилося і що іншого виходу немає. На нас подивилися і сказали - давайте 35 (чи 40?). Ну ми їм 50 кладемо. І що ви думаєте? Віддають назад решту. Виписали бамагу, що мали виписати, і побажали щасливої дороги. Але та історія ще років 4 назад трапилася. І стояли ми тоді на границі 12 годин. Бо традиція така була - пропускати максимум перед самою перезмінкою о 7 вечора. А цілий день - по 1 машині на годину. Після революції скільки знайомих їздило - всі кажуть, що краще стало. То, може, дійсно було пов"язано з закриттям іншої границі. Не знаю де ви саме стояли, але Краківець (за 12 км від Шегині) - найбільший пропускний перехід на західному кордоні. 2 ПК на такій маленькій відстані певно за себе говорять про великий потік транспорту.
Окрім цих сюрпризів на укр. кордоні, я дуже люблю на Україну машиною їздити. Правда після того, як дороги з зими поремонтують. :roll:
Аватар користувача
tanyushka
Moderator
Повідомлень: 667
З нами з: 10 лютого 2007, 17:11
Звідки: Бодензее, Німеччина

Повідомлення tanyushka »

Якщо і придеться повернутися в Україну, то великих проблем знятися тут з консульського обліку (це можна зробити навіть по пошті) і прописатися в України не бачу.

Після ходіння по мукам в Україні під час збирання документів на одруження мені більше не хочеться їхати в Україну вирішувати якісь питання з документами, наприклад міняти паспорт. А потім з чистим паспортом отримувати нову візу в Київі. Не знаю як там у вас в швейцарському посольстві, а у німецькому це триває місяці отримати візу. У мене немає не часу не бажання на це.

Всім кому потрібна інформація про тимчасовий адо постійний облік за кордоном, ось лінк консульського представництва в Берні http://www.ukremb.ch/informatsija.htm
Майже всі питання можна вирішити по пошті, якщо вислати маркованний конверт з зворотньою ардесою. Тільки новий паспорт треба отримувати особисто.

Кому треба порада по списку документів на постійне місце проживання(з сайту консульського представництва), пишіть ПП. Я, наприклад, не подавала цей документ з списку Довідка з місця роботи заявника в Україні за останні п'ять років про відсутність до нього матеріальних претензій та три її завірені копії. , хоч і працювала в Україні. Але все одно отримала постійне проживання за кордоном. У мене було таке враження, що їм тільки потрібно, щоб була квитанція про сплату консульського збору.
Востаннє редагувалось 14 лютого 2007, 17:28 користувачем tanyushka, всього редагувалось 1 раз.
Аватар користувача
Svitlana
Айдгенос
Повідомлень: 3853
З нами з: 08 лютого 2007, 21:29
Звідки: ZH
Контактна інформація:

Повідомлення Svitlana »

А от я пробувала і мені порадили на Україну поїхати - дешевше буде сказали. Правда, крім довідки - потрібна була ще довідка від батьків про відсутність матеріальних претензій і всі документи у 4 екз, нотаріально завірені (що і набивало собівартість суттєво).
До речі, на Україні замість довідки з останніх місць роботи хочуть довідку з податкової про відсутність заборгованості. Її набагато легше отримати. І на Україні хочуть лише 1 нотаріальну копію документів і вона коштує 5 гривень там. Тут я навіть і не знаю. У консульстві в Голландії - 60 Євро за 1 печатку Х 4 копії одного документа Х всі документи + 230 Євро за процедуру ПМЖ у консульстві = дешевше на Україну поїхати це точно.
А до речі - про останні місця роботи. Там не чітко вказано - за останні календарні роки чи за останні роки, прожиті в Україні.
То таки велика різниця.
Аватар користувача
tanyushka
Moderator
Повідомлень: 667
З нами з: 10 лютого 2007, 17:11
Звідки: Бодензее, Німеччина

Повідомлення tanyushka »

Світлана, довідку від батьків про відсутність матеріальних претензій і що вони не заперечують, що я буде постійно проживати за кордоном, мої батьки вислали мені по пошті.
Копії я подавала прості, не нотаріально завірені. І прийняли.
Мені пришлось заплатити тільки консульський збір 115 Евро.

А про останне місце роботи, я просто поставила прочерки, хоча і працювала.

Довідка з податкової про відсутність заборгованості у мене теж була, але тут її не захотіли брати. В Україні мені її видали за 5 хвилин, у мене хрищений у податковій працює.Це було ще зимою 2005 року.

Ну і ціни в консульському представництві в Голландії! :megaeek:
Востаннє редагувалось 13 лютого 2007, 21:48 користувачем tanyushka, всього редагувалось 1 раз.
Аватар користувача
Svitlana
Айдгенос
Повідомлень: 3853
З нами з: 08 лютого 2007, 21:29
Звідки: ZH
Контактна інформація:

Повідомлення Svitlana »

Танюшка, ціни - дах зривають, це точно. А ще - наглючі жахливо. Тут ніби добрі люди у консульстві. Як отримаю дозвіл на проживання - то навідаюся до них.
Аватар користувача
ewa
Дозвіл С
Повідомлень: 408
З нами з: 12 лютого 2007, 12:49
Звідки: Моя рідна Україна

Повідомлення ewa »

В посольстве паспорт поменяли в течение 1,5 месяцев!!!
зато нервы потрепали на следующие 10 лет.:-(((
П.С. Вы должны сказать у Вас нет возможности ехать домой,
а то они всех домой отправляют. Работать вообще не хотят.
Такого беспредела я ещё нигде не встречала...

Оце скопійувала бо мені теж так чемно відповіли:треба їхать додому.Я й поїхала, бо не люблю "Скандалы"
Я міняла два паспорти:
один український в ЖКО- (де прописана)Треба:свідц. про народж.Св.про одруж(перевед. на укр),3 фото.
Якщо в приймальний день здать, то через день готово.
Другий,загран по вул. Кловский узвіз 13,оф.1.ДП "Ресурси-Документ" в Києві.з Пон.-Пятн.працюють.
Я платила 233 гр. мабуть за неділю зробили ( там є термін 3,5, 10днів) ну і ціни звичайно різні.
Якшо дитину в паспорт вписувати,то довше (я вписувала)
А якщо заготувати:копію св-ва про одруж.і апостіль на переклад.(вони і завірять в нотаріуса)
Індентифікаційний код з новим призвіщем (міняйтьза 5-10 хв)
4 фото
Десь це все зробила за 10 днів, і ще чекала доки мій чол. вишле поштою мені Aufenthaltsbewilligung.
Das Leben ist Streben
Helen
Відрядження
Повідомлень: 17
З нами з: 14 серпня 2007, 11:38

Кто становлися в консульстве на учет,

Повідомлення Helen »

Подскажите, мой внутр. паспорт я могу сдать в консульстве Украины в Швейцарии?
Аватар користувача
_vital_
Дозвіл С
Повідомлень: 347
З нами з: 12 лютого 2007, 17:33

Re: Кто становлися в консульстве на учет,

Повідомлення _vital_ »

Helen писав:Подскажите, мой внутр. паспорт я могу сдать в консульстве Украины в Швейцарии?
А зачем его сдавать? Тем более, что внутренний паспорт вывозить из Украины вообще не полагается (по крайней мере, совсем недавно так было).

По поводу консульских вопросов смотрите сайт посольства Украины в Швейцарии:
http://www.ukremb.ch
http://www.ukremb.ch/informatsija.htm
Helen
Відрядження
Повідомлень: 17
З нами з: 14 серпня 2007, 11:38

Повідомлення Helen »

на сайте консульства написано для консульского учета на ПМП написано ряд документов и потом приписка "Оформлення ПМП передбачає виписку з України та здачу внутрішнього паспорту" . как я поняла что вн. паспорт необходимо сдать.
Аватар користувача
_vital_
Дозвіл С
Повідомлень: 347
З нами з: 12 лютого 2007, 17:33

Повідомлення _vital_ »

Helen писав:на сайте консульства написано для консульского учета на ПМП написано ряд документов и потом приписка "Оформлення ПМП передбачає виписку з України та здачу внутрішнього паспорту" . как я поняла что вн. паспорт необходимо сдать.
Могу ошибаться, но этим должен заниматься ОВИР в Украине. Ведь и выписку из Украины все равно в посольстве не сделают, правильно? А консульский учет на ПМЖ - это уже функция посольства.
Helen
Відрядження
Повідомлень: 17
З нами з: 14 серпня 2007, 11:38

Повідомлення Helen »

А по доверенности ОВИР может меня выписать по месту прописки или необходимо мое присутствие? :cry: может кто сталкивался с такой ситуацией :cry:
Відповісти

Повернутись до “Статус S, питання громадянства, паспорти, документи”