Кто становлися в консульстве на учет,

Все про документи стосово легального перебування у країні
Аватар користувача
Svitlana
Айдгенос
Повідомлень: 3853
З нами з: 08 лютого 2007, 21:29
Звідки: ZH
Контактна інформація:

Повідомлення Svitlana »

Там история длинная, Лена. Я два раза в Украине біла по єтому поводу. Соррі.... Коли подавати тут, то для прикладу усі документи потрібно подавати у 4 екземплярах. До того ж кожну копію потрібно нотаріально завіряти (а тут вони не дешеві). В Україні ж подається лише одна копія, котра коштує 5 грн. Вже, що називається почувствуйте разницу. Але, крім того документи тут і там чомусь відрізняються. Там - менше трохи. А ті що потрібні - на місці можна зібрати швидше. Наприклад довідку з податкової про відсутність заборгованості. Для цього потрібно мати вже готовий код (не загублений та, раджу, ще раз підтверджений). Якщо подавати запит на код, а потім на довідку звідси, то це розтягнеться на довгі місяці. Там - 2-3 тижні у не дуже зайнятий період. (попросіть маму взяти бланки у податковій та вислати вам для заповнення, а потім віднести у податкову).
Я їздила 2 рази. Лише тому, що не дала взятки, а тьотя була дуже вперта і некомпетентна (на підміні).
Деякі документи можете підготувати звідси самостійно. Інші ваша мати може отримати за вас за довіренністю. Особисто вам буде потрібно поїхати за самим штампом ПМЖ (тоді ж і забирають внутр. паспорт). Тут ніяк по іншому не можна. Можете розрахувати - протягом півроку з дня отримання рішення ви мусите отримати той штамп паспорт, інакше доведеться все починати спочатку.
Отож, робіть довіреність мамі і нехай все що може за вас зробить. Коли потрібно буде підписати бланки - хай поштою висилають вам, а ви - знову їм.
Як через консульство робиться я точно не знаю. Але ця інстанція тут одна і на всі документи вона просто робитиме запити, потім це все просто відішле за місцем основної прописки і буде чекати на відповідь. Там же при вас часто підписують документи. Тому реально через Україну швидше і легше. Чи дешевше - треба прорахувати саме у вашій ситуації. Не знаю.
Аватар користувача
Svitlana
Айдгенос
Повідомлень: 3853
З нами з: 08 лютого 2007, 21:29
Звідки: ZH
Контактна інформація:

Повідомлення Svitlana »

А, виписка. Її робите вже в останню чергу. Буквально за день до здачі паспорта. Раніше і не можна, і не варто. І просто елементарно вас виписують. Це ж не прописка. :D
Helen
Відрядження
Повідомлень: 17
З нами з: 14 серпня 2007, 11:38

Повідомлення Helen »

Света привет, мама сейчас занимается сбором документов дома. а без меня она может меня выписать или все упирается в штамп в загр. паспорт? И еще, обязательно нужно с налоговой справку о задолжености? я звонила, в консультве сказали что достаточно с работы, а может не захотели объяснять.
Аватар користувача
Svitlana
Айдгенос
Повідомлень: 3853
З нами з: 08 лютого 2007, 21:29
Звідки: ZH
Контактна інформація:

Повідомлення Svitlana »

Сначала выписка - потом штамп. Никак иначе. Штамп ПМЖ без штампа "выписана" не поставят. Но его можно получить за день или 2 до этого, так что это не большая проблема. Это самая мелкая проблема я бы сказала.

Если ты решила подавать здесь - то слушай работников консульства в таком случае.
Я же говорю: документы отсюда и в Украине для все той же процедуры ПМЖ отличаются по загадочным для меня причинам.
Здесь требуют справку с мест всех работ за последние 5 лет о том, что у них нет материальных претензий к тебе, либо доказательство того, что фирма не существует и соответственно, доказательство брать неоткуда, либо доказательство того, что ты не работала все это время (и тут только народ радуется, что работал без записи в трудовой).
В Украине вместо этой справки (справок) требуют только справку из налоговой о том, что у тебя нет задолженности. Для этого ты заполняешь декларацию за прошедший год (один год, а не 5!) Поскольку ты в Украине (скорее всего) не жила, значит и не работала в ней, значит задолженности нет. Справку выдают без проблем.

Как я поняла, сбор документов как раз в процессе и ты еще можешь решить где подавать. Подумай, может лучше разок в Украину съездить на 2 недельки? Если мама за тебя подаст все доки и ты получишь решение - тогда уже дело за малым.
Helen
Відрядження
Повідомлень: 17
З нами з: 14 серпня 2007, 11:38

Повідомлення Helen »

да в том то и дело что лететь домой никак не могу, мне рожать через 1.5 месяца. В этом вся основная проблема.
Аватар користувача
tanyushka
Moderator
Повідомлень: 667
З нами з: 10 лютого 2007, 17:11
Звідки: Бодензее, Німеччина

Повідомлення tanyushka »

Helen, я стою на постійному консульському обліку в Мюнхені. Все робила через консульський відділ в Мюнхені. Здавала їм свій внутрішній паспорт і вони самі виписали мене з України. Думаю, в Швейцарії в консульстві така ж процедура.

Справок про відсутність заборгованості і з останніх міст роботи не здавала, хоч і працавала. Вони про це навіть і не питали. Їм тільки важливо щоб ти консульський збір сплатила, 115 Евро. Мені тільки треба була довідка від батьків, що вони не заперечують, що я проживаю за кордоном.
Удачі тобі!
Аватар користувача
Снігурка
Дозвіл С
Повідомлень: 436
З нами з: 12 квітня 2007, 17:54
Звідки: TE,UA - HH, DE

Повідомлення Снігурка »

tanyushka писав:Helen, я стою на постійному консульському обліку в Мюнхені. Все робила через консульський відділ в Мюнхені. Здавала їм свій внутрішній паспорт і вони самі виписали мене з України. Думаю, в Швейцарії в консульстві така ж процедура.

Справок про відсутність заборгованості і з останніх міст роботи не здавала, хоч і працавала. Вони про це навіть і не питали. Їм тільки важливо щоб ти консульський збір сплатила, 115 Евро. Мені тільки треба була довідка від батьків, що вони не заперечують, що я проживаю за кордоном.
Удачі тобі!
правильно, консульства це роблять самі, різниця лиш в ціні. я робила в україні, заплатила десь 150 гр, але і набігалась, через консульство дорожче, але бігати не треба і може тривати довго, в коліжанки до 2 років було
Аватар користувача
Olenka
Дозвіл С
Повідомлень: 415
З нами з: 17 березня 2007, 15:32
Звідки: Thalwil

Повідомлення Olenka »

Снігурка писав:і може тривати довго, в коліжанки до 2 років було
Ого, то можна і двоє дітей народити за такий термін :lol: :lol:
Вечірнє сонце - дякую за день, за цю потребу слова, як молитви....
Л.Костенко
Аватар користувача
Svitlana
Айдгенос
Повідомлень: 3853
З нами з: 08 лютого 2007, 21:29
Звідки: ZH
Контактна інформація:

Повідомлення Svitlana »

Helen писав:да в том то и дело что лететь домой никак не могу, мне рожать через 1.5 месяца. В этом вся основная проблема.

Причина поважна. Ну тоді слухайте посольство.
Були б дуже вдячні, якщо знайдете час і нам розказати як це все відбувалося через Берн.

Великих вам успіхів, одним словом. І стійкості. :wink:
Helen
Відрядження
Повідомлень: 17
З нами з: 14 серпня 2007, 11:38

Повідомлення Helen »

Да уж, расскажу обязательно. :D
Сейчас готовим документы для консульства. Подскажите, а где в Цюрихе можно перевести свид. о браке на укр.язык и нотариально заверить?
Аватар користувача
Svitlana
Айдгенос
Повідомлень: 3853
З нами з: 08 лютого 2007, 21:29
Звідки: ZH
Контактна інформація:

Повідомлення Svitlana »

В Цюріху не знаю. Знаю у Берні. Але таку справу можна і поштою робити. Якщо потрібні будуть контакти - кажи.
Аватар користувача
tanyushka
Moderator
Повідомлень: 667
З нами з: 10 лютого 2007, 17:11
Звідки: Бодензее, Німеччина

Повідомлення tanyushka »

Я теж по пошті всі переклади на українську мову робила.
Helen
Відрядження
Повідомлень: 17
З нами з: 14 серпня 2007, 11:38

Повідомлення Helen »

Светлана, дайте адресок и тел. нотариуса, я сейчас собираю всю информацию, может пригодится.
Аватар користувача
Sviz
Дозвіл L
Повідомлень: 54
З нами з: 22 червня 2007, 19:23

Повідомлення Sviz »

Дайте мені теж телефон українського нотаріуса будь-ласка.
Аватар користувача
Svitlana
Айдгенос
Повідомлень: 3853
З нами з: 08 лютого 2007, 21:29
Звідки: ZH
Контактна інформація:

Повідомлення Svitlana »

Народ, для ясності. У мене немає телефона нотаріуса. Тим більше українського. :cry:
Я знаю перекладача, котрий також завіряє свої переклади у нотаріуса. А просто нотаріуса можна і швейцарського я так думаю. Яка тут може бути різниця?
Українського ж нотаріуса може, гадаю, підмінити наше посольство. Якщо все ж є різниця - укр. чи шв. Хоча я і не впевнена повністю.
Helen
Відрядження
Повідомлень: 17
З нами з: 14 серпня 2007, 11:38

Повідомлення Helen »

Мы нашли нотариус в Цюрихе, который делал перевод на украинский язык свидетельство о браке и нотариально заверял. Interserv. Тел. 044 455 33 44, адрес Seebahnstrasse 85, Postfach, 8036 Zurich. сайт wwww.interserv.ch По стоимости, 4 листа перевода нам обошлось в 260 франков и печать нотариуса 70 франков. Так как нам надо было делать все быстро, мы не стали пересылать документы почтой. Но они сделали все за три дня. Документы отвезли во вторник, в четверг были уже готовы. В пятницу были в консульстве, сдали все документы для консуьского учета, которые указаны на сайте конс-ва. Заплатили кон. сбор 160 франков. Теперь они пересылают эти документы в ОВИР по месту моей прописки в Донецке. Сейчас ждем что ОВИР ответит консульству, на это сказали уходит неопределенное время, от 1 мес. и до...., но ниче, подождем. В паспорт поставили штамп о вр. регистрации на 1 год.
Аватар користувача
Svitlana
Айдгенос
Повідомлень: 3853
З нами з: 08 лютого 2007, 21:29
Звідки: ZH
Контактна інформація:

Повідомлення Svitlana »

Класно. Спасибі за контакти. Може ще комусь пригодяться.
Viktoriya
Турист
Повідомлень: 8
З нами з: 16 грудня 2007, 18:56
Звідки: Kiev

Повідомлення Viktoriya »

Здравствуйте!

Скажите пожалуйста, а что нужно делать в случае, если выписка из Украины уже сделана, справка из налоговой и все такое получено.

Как в этом случае проходит процедура регистрации в консульстве: подаеться только заявка с копиями всех документов или же все намного сложнее? :sad:

Буду очень признательна за любую инфо! :smile:
Аватар користувача
Svitlana
Айдгенос
Повідомлень: 3853
З нами з: 08 лютого 2007, 21:29
Звідки: ZH
Контактна інформація:

Re: Кто становлися в консульстве на учет,

Повідомлення Svitlana »

:dizzy: Давайте трошки прояснимо ситуацію. Якщо вас з України виписали (виписали з місця проживання в Україні на постійне місцепроживання за кордоном) і поставили штамп у закордонний паспорт, забравши при цьому внутрішній, то довідки з податкової у вас вже не повинно бути (її повинні були забрати у процесі).

Якщо штапм ПМЖ у вас в закордонному паспорті вже є, то довідка більше не потрібна. Просто пишете заяву на ПМЖ (на місці в консульстві), подаєте фото (здається), свій закордонний паспорт, оплачуєте квитанцію, котру вам дадуть в консульстві (там, же у поштовому відділенні за 500 метрів) і все. Разом з оплатою це займає максимум годину (мінус можливе чекання у черзі).
Тобто все дуже і дуже просто у випадку, коли у вас в закордонному паспорті вже є штамп ПМЖ.
Viktoriya
Турист
Повідомлень: 8
З нами з: 16 грудня 2007, 18:56
Звідки: Kiev

Re: Кто становлися в консульстве на учет,

Повідомлення Viktoriya »

Светлана, спасибо большое за ответ, но я только что выяснила, что дала неправильную инфо.
(Дело в том, что за меня мама по доверенности на Украине все это делала.)

Вобщем, меня из квартиры выписали, но справку из налоговой сказали брать только в том случае, если я меняю гражданство. Я этого делать пока не собираюсь, и поэтому внутренний пасспорт здавать не нужно.
У меня во внетреннем пасспорте написано, что я выписана в связи с проживанием в Швейцарии.

Меня интересует как в этом случае можно зарегестрироваться в консульстве, и можно ли?

Спасибо! :smile: :smile:
Аватар користувача
Svitlana
Айдгенос
Повідомлень: 3853
З нами з: 08 лютого 2007, 21:29
Звідки: ZH
Контактна інформація:

Re: Кто становлися в консульстве на учет,

Повідомлення Svitlana »

Коротше чорті-що вам нагородили про громадянство. Бо зміна громадянства до наших органів в паспортних столах не має ніякого відношення взагалі. Їм можна (і варто) про це і не казати. Що грає роль - це на який облік ви хочете стати: постійний чи тимчасовий. На постійний вас не поставлять, якщо у вас нема постійного дозволу на проживання у країні (бо, теоретично, лише до часу його дії вам дозволено знаходитися у країні, а далі - ви вертаєтеся на постійне місце проживання). В цьому випадку - тимчасовий облік ваш вибір. Для нього з України виписуватися на ПМЖ не потрібно. А внутрішній паспорт за кордоном вам взагалі не потрібен (з штампом чи без).

Для постійного обліку в консульстві, а іншими словами ПМЖ (постійне місце проживання за кордоном), вам потрібно виписатися з України, що означає не просто виписку з місця проживання в Україні, а відповідну процедуру з отриманням дозволу на ПМЖ (що передбачає довідку з податкової про відсутність у вас податкових боргів перед державою, довідку від батьків про відсутність претензій та ще пару папірців). Як результат цілої отої процедури у вас забирають внутрішній паспорт і в закордонний ставлять штамп "Виписаний на постійне місце проживання у Швейцарії".
З закордонним паспортом, в котрому стоїть отой заповідний штамп, ви і стаєте на постійний облік в консульстві.

Проживаючи на ПМЖ не означає, що ви будете міняти громадянство. Для наших органів це лише означає, що ви більше не є резидентом України, хоча все-таки є її громадянином з усіма правами.

У вашому випадку я би зателефонувала до консульства і запитала чи їм підійде штамп у вашому внутрішньому паспорті. Може і підійде, раз його туди вже поставили, хто його зна... :think:

:ps4: Оскільки ваша мати робила вам цей штамп за довіреністю, то це певно значить, що ваш паспорт ще досі в Україні. Хочу попередити про ризик, пов"язаний з передаванням паспорта з іншою людиною. Маю гіркий досвід такого (я, правда, передавала, а не перевозила). Якщо на кордоні якимось чином виявлять в людини чужий паспорт, то їй при цьому світить мало не кримінальна стаття, не кажучи вже про затримання до вияснення. У моєму випадку обійшлося великими зв"язками за 5 хвилин телефонного дзвінка. Але раджу бути обережними. Паспорти просвічуються, напевно, сканером багажа, тому не підставте себе і когось.
rostylo
Транзит
Повідомлень: 1
З нами з: 25 червня 2008, 10:54
Звідки: Львів-Erfurt (DE)
Контактна інформація:

Re: Кто становлися в консульстве на учет,

Повідомлення rostylo »

Доброго дня!

декілька запитань стосовно виписки на ПМП (ПМЖ) в Україні.
У мене (нас) ситуація наступна, ми проживаємо далеченько від консульства (350км від Берліну), тому їхати туди з ціллю ПМП, та ще й з меленькою дитиною немає щонайменшого бажання, особливо у світлі негативу колишніх візитів. Тому вирішили зробити це в Україні (у Львові), тим паче, що мама не проти цим всім зайнятись. Але відразу проблема, вона не змогла прорватись до ОВІРу, щоб вияснити які документи і який порядок дій потрібен (жодної інфо на стінах, хамство і масси людей, що записуються до черги починаючи з ночі!). Хтось може надати корисну інформацію по цій проблемі??

Крім того, як я зрозумів, потрібна довіреність для мами, чи можливо її зробити у Львові, оскільки плануємо за місяць бути коротко там? Яка форма цєї довіреності? Які ще документи потрібні звідси (з Німеччини), особливо в плані дитини, народженої тут??

Наступне, на підставі чого відбувається виписка в ЖЕКу в Україні? Просто так «на вулицю» непевно ж мене ніхто не випише? Niederlassungserlaubnis в закордонному паспорті достатній?

Наперед вдячний за поради та інфо!!
Аватар користувача
Снігурка
Дозвіл С
Повідомлень: 436
З нами з: 12 квітня 2007, 17:54
Звідки: TE,UA - HH, DE

Re: Кто становлися в консульстве на учет,

Повідомлення Снігурка »

якщо живеш в німеччині, зайти сюди

http://sus-n.org/forum/viewtopic.php?p= ... ght=#11805

тут допоможуть
Аватар користувача
Svitlana
Айдгенос
Повідомлень: 3853
З нами з: 08 лютого 2007, 21:29
Звідки: ZH
Контактна інформація:

Re: Кто становлися в консульстве на учет,

Повідомлення Svitlana »

rostylo писав: Тому вирішили зробити це в Україні (у Львові), тим паче, що мама не проти цим всім зайнятись. Але відразу проблема, вона не змогла прорватись до ОВІРу, щоб вияснити які документи і який порядок дій потрібен (жодної інфо на стінах, хамство і масси людей, що записуються до черги починаючи з ночі!). Хтось може надати корисну інформацію по цій проблемі??

Крім того, як я зрозумів, потрібна довіреність для мами, чи можливо її зробити у Львові, оскільки плануємо за місяць бути коротко там? Яка форма цєї довіреності? Які ще документи потрібні звідси (з Німеччини), особливо в плані дитини, народженої тут??

Наступне, на підставі чого відбувається виписка в ЖЕКу в Україні? Просто так «на вулицю» непевно ж мене ніхто не випише? Niederlassungserlaubnis в закордонному паспорті достатній?

Наперед вдячний за поради та інфо!!
Не знаю чи допоможу своїм досвідом, але, припустимо, що така процедура є стандартною і має бути в усіх ОВІРах України.
Почну відразу з черг. Вони всі швидше за все стоять за паспортами, а вам - зовсім до іншої тітоньки треба. Якщо на дверях нічого такого не написано, що могло б пролити ситуацію куди вам податися, то вам (відповідно, вашій мамі) варто йти в будь-які інші двері, де нема черги. Як варіант - до начальника.
У моєму випадку черги також були, але я читала усі вивіски на дверях і сама вирішувала куди мені треба.
Вас ще можуть дуже довго і нудно питати чи вам потрібен новий закордонний паспорт - голосно і чітко кажіть, що не потрібен і що у вас є всі дійсні документи для легального перебування (я зробила висновок, що то щось до нелегальних мігрантів стосується).
Для вияснення списку документів можна було би і просто зателефонувати (моя мама так і робила).
З усього списку (типу папка, фото, домова книга...) наймаруднішими є Довідка з податкової про відсутність податкової заборгованості (мені спершу казали, що вона робиться 1 місяць, насправді може робитися набагато швидше), трохи менше - виписка з місця проживання, ну і не варті уваги різні нотаріальні копії і заява від батьків, котрі нотаріус може зробити за 5 хвилин оптом.
Довіреність для мами можна зробити у Львові в будь-якого нотаріуса. Нотаріус має форму і зміст. Вам і мамі лишиться тільки підписатися.
Виписка відбувається на основі вашої заяви про виписку, де ви зазначаєте, де будете проживати (лише країна вказується, ну може десь і адреса ще вписується). Форми і зміст усіх папірців має ОВІР. У мене навіть не попросили ніякого підтвердження, що я дійсно маю право проживати у країні, яку я зазначила. Виходить, що то в твоїх інтересах пильнувати чи ти на вулицю виписуєшся, чи ні.
Важливо! Якщо до вашого ОВІРу так і не пробитися і потрібну тітоньку так і не вдалося вичислити, то йдіть до Обласного відділення Мінюсту (обласний ОВІР чи що?) і питайте там. Не соромтеся піти запитати інформацію в начальника Обл. мінюсту. Не в його секретаря, а в нього самого. Ну і далі кажіть їм прямим текстом, що вам інформація (контакти компетентної особи, як варіант) потрібна нині і зараз, інакше вам доведеться звернутися за цією інформацією в Міністерство Юстиції в Києві. Можу надіслати вам копію законів, де йдеться про відповідальність чиновників за невиконання службових обов"язків. Їх я мала роздруковані, але доїхала я лише до обласного відділення мінюсту. Навіть начальника не довелося побачити - лише згадати.
Я розумію, що то не є офіційна процедура, але то діяло і навіть не раз.

Ну і тепер ще про народжену в Німеччині дитину. Якщо вона в Україні зареєстрована і прописана, то документи збираєте ті самі, згадуючи дитя в них. Якщо ж дитина лише отримала громадянство (маєте мати папірець про це), але не вписана в паспорт, то її можете не згадувати і ніяких документів на неї не подавати. Просто пізніше впишете собі її в паспорт і все.

Сподіваюся я відповіла на всі ваші запитання. Якщо маєте бажання, то я спеціально для вас пошукаю список документів, котрий був потрібен мені на ПМЖ. Хоча я думаю, що то не суть важливо. Все одно вся процедура починається з заяви стандартної форми, котра знаходиться в певному кабінеті, котрий вам спершу і треба знайти. Окремо і наперед можете лише довідку з податкової взяти (за довіренністю).
Helen
Відрядження
Повідомлень: 17
З нами з: 14 серпня 2007, 11:38

Re: Кто становлися в консульстве на учет,

Повідомлення Helen »

Закончилась моя процедура проверки документов на Украине длиной в год. В среду меня поставили на постоянный консульский учет и консул предложила мне поменять паспорт на фамилию мужа в течении пару часов. Меня как то это новость прям воодушевила!!! Мне показали сетку тарифов, я заплатила двойной тариф, но ждать еще нннн..ое время ну кикак не хотелось., это обошлось в 270 франков со сдачей внутр. паспорта. Время ожидания в пару часов ничто по сравнению с годом... :lol3: :lol3: :lol3: Хочу отметить нового консула, очень приятная девушка, очень вежливо отвечает на все вопросы и быстро все делает. :good: :good: :good:
В общем у меня сейчас паспорт на фамилию мужа и мы начинаем делать шенген визу.
Відповісти

Повернутись до “Статус S, питання громадянства, паспорти, документи”