Кто становлися в консульстве на учет,

Все про документи стосово легального перебування у країні
Аватар користувача
Svitlana
Айдгенос
Повідомлень: 3853
З нами з: 08 лютого 2007, 21:29
Звідки: ZH
Контактна інформація:

Re: Кто становлися в консульстве на учет,

Повідомлення Svitlana »

Ленчик, від усієї душі вітаю! Це ж така подія! :grin:
Ну і будемо сподіватися, що новий консул такою ж привітною і залишиться і залишиться ще надовго!
Аватар користувача
serser11

Re: Кто становлися в консульстве на учет,

Повідомлення serser11 »

Может кто нибудь знает сколько по закону нужно заплатить в Украине за выписку на ПМЖ ? Потому что у меня просит начальник ОВИРа 1000 $
Аватар користувача
Svitlana
Айдгенос
Повідомлень: 3853
З нами з: 08 лютого 2007, 21:29
Звідки: ZH
Контактна інформація:

Re: Кто становлися в консульстве на учет,

Повідомлення Svitlana »

:warn: Ви що!!!! Це точно не тариф виписки на ПМЖ. У мене це була ціла купа дрібних сум, що в сумі набрало ну може від сили 100 гривень. І то.... думаю - чи то не 10 гривень часом було. Суми були десь приблизно такими: 0,51 коп, 2 грн, 39 коп, 5 грн, 58 коп... Щось отаке от. Але цілий список (тому ось і думаю, що на 10 грн. то певно замало би було... але не більше ста - це точно... ну тобто сума, що просто в гаманці була).

До речі, половина з тих сум повинна висіти десь по стінах на дошках інформації в ОВІРі (на паспорт, на видачу документів.... половина з них просто стандарт).
Helen
Відрядження
Повідомлень: 17
З нами з: 14 серпня 2007, 11:38

Re: Кто становлися в консульстве на учет,

Повідомлення Helen »

Жадность у этого гражданина зашкаливает за пределы дозволенного :wise:
Наверное надо с ним поторговаться если официальным путем это долго ждать необходимо.
Vicky_vicky
Дозвіл L
Повідомлень: 52
З нами з: 31 травня 2016, 17:17

Re: Кто становлися в консульстве на учет,

Повідомлення Vicky_vicky »

Знову я розворушую богом забуту тему :bow:

І так, я точно знаю хто мені відповість, як завжди, правда ж Світлано :brovy:?

Історія така - в травні виходжу заміж, обрала собі подвійне прізвище, відповідно наступним кроком буде отримання перміту Б.
1.Ну ось отримаю я цей перміт, то на його основі я зможу зареєструватися тут у Швейцарії на постійне чи тимчасове проживання (мій перміт потрібно ж буде кожного року поновляти, відповідно логічно це тимчасове проживання, чи в мене логіка 'особлива' =D)?
2. Яка там послідовність зміни документів? Спершу виписка з України та оформлення документів на нове прізвище, чи навпаки, спершу оформлення всіх папірців а потім виписка з України та облік у консульстві?
3. Перечитавши тему, бачу що думки дівчат на рахунок ефективності оформлення виписки в Україні і в Берні розділяються, відповідно, можливо хтось володіє свіжою інформацією про цей процес ( на даний момент я дармоїд (не працюю) то впринципі маю час на ці всі процедури незалежно чи то в Україні чи тут)?
4.Питання на мільйон, а може ну його, і просто залишити все без змін, тобто Україну не повідомляти про мій шлюб, а просто кататися з старим паспортом через кордон? Єдине що напевне можуть виникнути проблеми, коли прийдеться якусь візу робити?

Ще маю цілу купу питань, але йду ще перегребу теми, може знайду відповіді :count:

Поки дякую за допомогу :seeya:
До мене, будь ласка, на 'Ти' :pray: :brovy:
Аватар користувача
Svitlana
Айдгенос
Повідомлень: 3853
З нами з: 08 лютого 2007, 21:29
Звідки: ZH
Контактна інформація:

Re: Кто становлися в консульстве на учет,

Повідомлення Svitlana »

:brovy: Ага, за консульським обліком це до мене. Ну і до консула, звичайно.

1. Поки є дозвіл на проживання і в ньому є термін його закінчення, то можна настоювати на тимчасовому обліку (хоча одружених вони дуже хочуть відправити на ПМЖ). Але ви кажіть - є термін закінчення - яке ПМЖ?! Дозвіл В треба міняти кожні 5 років (потім буде дозвіл С). Облік поновлювати не треба. Раз зробили і забули.

2. Для тимчасового взагалі нічого не потрібно. Заповнюєте заяву і показуєте паспорт (український закордонний) плюс дозвіл. Все, це навіть безкоштовно. Єдиний мінус тимчасового - внутрішній паспорт вам треба буде міняти в Україні. При ПМЖ внутрішнього у вас просто більше не буде. Всі інші послуги - одинакові. Закордонний зможете поміняти через консульство.

Далі про ПМЖ - це особлива така процедура, яку вам спочатку треба пройти в Україні (є десь тема про МПЖ і там детально я це все описувала, хоча більш, ніж впевнена, що і ця процедура якось вже змінилася, це ж не Швейцарія).
В цю процуду входить обхід податкової (що ви сплатили всі податки), виписка з вашого місця проживання назавжди, включаючи якусь гарантію від батьків, що вони до вас ніяких претензій, включаючи матеріальних не мають. Ну щось таке. І забирають у вас внутрішній паспорт. Тобто, з цього моменту ви вирішити щось в Україні зможете дуже тяжко (ідентифікаційного коду у вас не буде також). Швидше - не зможете. Ну і якщо ви не проти давати взятки (увага - карається законом! - теоретично) - уявіть тарифи для вас, як пані з закордону, в котрої нема виходу.

Тому я би особисто радила тягнути з тимчасовим обліком як можна довше. І як маєте час, то краще поїхати зробити нові паспорти там. ПМЖ в Україні також займе зовсім не менше місяця часу з усіма чергами, годинами прийомів, специфіками усіх інстанцій...
Vicky_vicky
Дозвіл L
Повідомлень: 52
З нами з: 31 травня 2016, 17:17

Re: Кто становлися в консульстве на учет,

Повідомлення Vicky_vicky »

Ну я ж знала до кого звертатися :saint:
Дякую!

А що якщо не ставати на облік взагалі? які переваги, чи це в "примусовому" порядку?
До мене, будь ласка, на 'Ти' :pray: :brovy:
Аватар користувача
Svitlana
Айдгенос
Повідомлень: 3853
З нами з: 08 лютого 2007, 21:29
Звідки: ZH
Контактна інформація:

Re: Кто становлися в консульстве на учет,

Повідомлення Svitlana »

Це в абсолютно добровільному порядку все.

Можна і не ставати. Переваг не бачу. Хіба в консульство не треба буде їхати це робити.

Я швидше "за" тимчасовий облік. І на вибори будете зареєстровані і якщо щось буде потрібно - маєте право. Тобто облік у вас не забирає право робити все в Україні при бажанні. Просто дає додаткові можливості зробити це тут, коли треба, плюс на вибори будете автоматично зареєстровані (хоча з виборчими списками все одно щоразу треба дзвонити перевіряти чи є в списках чогось).
Vicky_vicky
Дозвіл L
Повідомлень: 52
З нами з: 31 травня 2016, 17:17

Re: Кто становлися в консульстве на учет,

Повідомлення Vicky_vicky »

Ну значить буду реєструватися на тимчасову бо вибори то святе =)
До мене, будь ласка, на 'Ти' :pray: :brovy:
Tiny
Дозвіл L
Повідомлень: 53
З нами з: 02 лютого 2014, 12:48

Re: Кто становлися в консульстве на учет,

Повідомлення Tiny »

На временный консульский учет можно встать по почте. Просто прислать паспорта, заявления, анкеты, фотографии и обратный конверт с маркой на 6 фр. С октября 2016 года (как я выяснила вчера в аэропорту, когда мы пытались улететь :smile: ) временный консульский учет в детском паспорте не дает права на вывоз украинских детей.

Голосование идет как-то отдельно от учета. У нас пермит Б заканчивается каждый год, мы обновляем учет далеко не каждый год, а по необходимости (теперь, когда детей нельзя вывозить, то необходимости в нем уже и нет, получается), а приглашение приходит все равно.

Что касается постоянного учета, мне эта тема очень интересна, мы совсем скоро сдаем экзамены и собираемся подаваться на пермит С, а потом придется оформлять выезд на ПМЖ, раз они так ужесточили правила вывоза детей. Я нашла вот такую ссылку в интернете: http://mfa.gov.ua/ua/consular-affairs/con/proj , там написано, что все документы нужно подавать в консульство, а потом уже, если будет разрешение, то в Украине выписаться из квартиры и сдать паспорт (думаю, можно по доверенности, если только как-то паспорт передать - паспорта ведь нельзя официально пересылать). Эта процедура не выглядит очень сложной.
Tiny
Дозвіл L
Повідомлень: 53
З нами з: 02 лютого 2014, 12:48

Re: Кто становлися в консульстве на учет,

Повідомлення Tiny »

Муж сегодня спрашивал в консульстве насчет ПМЖ. Тип пермита не важен, его можно сделать и с пермитом B. Главное привезти все документы на себя и на детей (все взрослые должны присутствовать лично) и привезти заверенные заявления от родственников об отсутствии материальных претензий. Я так поняла, что процедура не сложная.
Аватар користувача
Svitlana
Айдгенос
Повідомлень: 3853
З нами з: 08 лютого 2007, 21:29
Звідки: ZH
Контактна інформація:

Re: Кто становлися в консульстве на учет,

Повідомлення Svitlana »

Tiny писав:, если только как-то паспорт передать - паспорта ведь нельзя официально пересылать
Передавати паспорт також не можна. Людині, що буде везти - світить якась там стаття типу крадених чи фальшивих документів. Дуже все серйозно буде для тієї людини, яку заловлять з чужим паспортом на кордоні (дані з перших рук від людини, якою по дружбі передавали паспорт). Тій людині несказано пощастило, що той, хто передавав був ще в залі в аеропорту і що людині повірили і змилостивилися перевірити власника. Коротше, дуже-дуже-дуже-предуже не раджу. Той, хто передає ризикує також, але все ж завжди можна написати заяву про втрату паспорта. А тому, кого з чужим паспортом заловлять - не заздрю.
Варіантів не знаю - мабуть треба все ж особисто. Якби можна було то все робити по довіренностях, то я би так і робила. Але довелося два рази по 2 тижні прилетіти. Хіба щось помінялося. Але паспорт - то такий документ, що ним якраз довіренність і завіряється. Не бачу логічної можливості обійти це замкнуте коло.
Аватар користувача
Svitlana
Айдгенос
Повідомлень: 3853
З нами з: 08 лютого 2007, 21:29
Звідки: ZH
Контактна інформація:

Re: Кто становлися в консульстве на учет,

Повідомлення Svitlana »

Tiny писав:Муж сегодня спрашивал в консульстве насчет ПМЖ. Тип пермита не важен, его можно сделать и с пермитом B. Главное привезти все документы на себя и на детей (все взрослые должны присутствовать лично) и привезти заверенные заявления от родственников об отсутствии материальных претензий. Я так поняла, что процедура не сложная.
Звичайно, що ПМЖ можна робити коли схочете. Знаю одну даму, що зробила ПМЖ перед своїм першим виїздом з країни, маючи лише національну візу і не маючи взагалі ніякого перміта. Просто з моєї точки зору - це мінус для вас особисто. Переваг в ПМЖ перед тимчасовим я не бачу ніяких (про військову зобов'язаність не знаю абсолютно нічого - може там щось є? і то - тимчасовий - то підтвердження резиденства за кордоном, як можна бути зобов'язаним в такому випадку? але я просто не в курсі, чесно).
Tiny
Дозвіл L
Повідомлень: 53
З нами з: 02 лютого 2014, 12:48

Re: Кто становлися в консульстве на учет,

Повідомлення Tiny »

Svitlana писав:Переваг в ПМЖ перед тимчасовим я не бачу ніяких
Вывоз детей?
Tiny
Дозвіл L
Повідомлень: 53
З нами з: 02 лютого 2014, 12:48

Re: Кто становлися в консульстве на учет,

Повідомлення Tiny »

Как они могут на вылете обнаружить внутренний паспорт? В нем же даже чипа нет. Теоретически его могут только на проверке на безопасность перед вылетом обнаружить, больше нигде ручную кладь не обыскивают. У меня во время просвечивания сумки паспорта хаотически валяются, неужели на просвет видно, сколько и каких паспортов у меня там лежит?
Аватар користувача
Svitlana
Айдгенос
Повідомлень: 3853
З нами з: 08 лютого 2007, 21:29
Звідки: ZH
Контактна інформація:

Re: Кто становлися в консульстве на учет,

Повідомлення Svitlana »

Tiny писав:Как они могут на вылете обнаружить внутренний паспорт? В нем же даже чипа нет. Теоретически его могут только на проверке на безопасность перед вылетом обнаружить, больше нигде ручную кладь не обыскивают. У меня во время просвечивания сумки паспорта хаотически валяются, неужели на просвет видно, сколько и каких паспортов у меня там лежит?
Знайшли на дні валізи, яку здавали у багаж. Здається, такі документи просвічують на сканері. При чому то було багато років тому і до чіпів було далеко. Не знаю як виявили - відвели в окрему кімнату і почали допит. Людина думаю і сама не знає як то виявили.
Аватар користувача
Svitlana
Айдгенос
Повідомлень: 3853
З нами з: 08 лютого 2007, 21:29
Звідки: ZH
Контактна інформація:

Re: Кто становлися в консульстве на учет,

Повідомлення Svitlana »

Tiny писав:
Svitlana писав:Переваг в ПМЖ перед тимчасовим я не бачу ніяких
Вывоз детей?
Ну тепер так напевно, якщо діти українські. Поки ще не чула про проблеми з дітьми. Але в такому випадку достатньо лише дітей на ПМЖ виписати, чи ні?
Tiny
Дозвіл L
Повідомлень: 53
З нами з: 02 лютого 2014, 12:48

Re: Кто становлися в консульстве на учет,

Повідомлення Tiny »

Svitlana писав:
Tiny писав:
Svitlana писав:Переваг в ПМЖ перед тимчасовим я не бачу ніяких
Вывоз детей?
Ну тепер так напевно, якщо діти українські. Поки ще не чула про проблеми з дітьми. Але в такому випадку достатньо лише дітей на ПМЖ виписати, чи ні?
Меня вчера больше 5 минут держали на контроле, хотя видели, что ребенок крутится и мне тяжело его держать. Попросили еще свидетельства о рождении и сверяли каждую букву в свидетельствах, паспорте и завялении от отца. Раньше такого не было, проход контроля с детьми занимал минуту. Сейчас почему-то зверствуют. Задолбали. Политики воруют миллионы и спокойно сбегают за границу, но мурыжат на границе детей и их мам, хотя явно видят, что дети в Украине даже не живут.

Я не уверена, что можно выписать на ПМЖ только детей. По результам событий этой недели, когда я потеряла очень много денег на смену билета и у меня еще пропало мероприятие, за которое мне не вернули деньги, я бы не рискнула проходить контроль со штампами только в паспортах детей. Они бы обязательно нашли пункт, по которому я не имею право их вывозить. Честно говоря, желание возить детей в Украину с такими законами пропало окончательно. Лучше бабушек-дедушек привозить несколько раз в год.
Tiny
Дозвіл L
Повідомлень: 53
З нами з: 02 лютого 2014, 12:48

Re: Кто становлися в консульстве на учет,

Повідомлення Tiny »

Svitlana писав:Знайшли на дні валізи, яку здавали у багаж.
Грузчик в Борисполе полез, как обычно, шариться в багаже за ценными вещами и случайно наткнулся?
Аватар користувача
Svitlana
Айдгенос
Повідомлень: 3853
З нами з: 08 лютого 2007, 21:29
Звідки: ZH
Контактна інформація:

Re: Кто становлися в консульстве на учет,

Повідомлення Svitlana »

Ну то ще якимсь чиноми виявилося до гружчика. Прямо в залі після паспортного контролю. Якщо пам'ятаєте старий Бориспіль, то спочатку був паспортний контроль, потім сканер, а потім вже здача багажу після нього. Ото на тому сканері, думаю, і побачили, бо як інакше? Людина не нервувала аж ніяк, бо думала, що то звичайна річ комусь паспорти везти/передавати. Ну ніхто з дійових осіб не знав про кримінальну відповідальність за це, всі думали це як шоколадку передати.
Аватар користувача
Svitlana
Айдгенос
Повідомлень: 3853
З нами з: 08 лютого 2007, 21:29
Звідки: ZH
Контактна інформація:

Re: Кто становлися в консульстве на учет,

Повідомлення Svitlana »

Tiny писав: Меня вчера больше 5 минут держали на контроле, .... Раньше такого не было, проход контроля с детьми занимал минуту.

Я не уверена, что можно выписать на ПМЖ только детей. По результам событий этой недели, когда я потеряла очень много денег на смену билета и у меня еще пропало мероприятие, за которое мне не вернули деньги, я бы не рискнула проходить контроль со штампами только в паспортах детей. Они бы обязательно нашли пункт, по которому я не имею право их вывозить. Честно говоря, желание возить детей в Украину с такими законами пропало окончательно. Лучше бабушек-дедушек привозить несколько раз в год.
Підозрюю, що наші погранці знову розслабилися і знову хочуть підзаробити. Ці всі їхні стратегії вже років з 20 не міняються, тільки то слабшають, то з новою силою відновлюються.

5 хвилин на контролі замість 1-єї... Я вас не зрозумію тут... простоявши часом і 6, і 9 годин на кордоні (до Майдану). Особливо, коли забирають паспорт на годину. І ти стоїш коло віконця і спостерігаєш, як інших приймають-відпускають.

Щодо ПМЖ, то я не впевнена, що лише дітей не можна. Я з бюрократичного боку не бачу ніяких перешкод для того, спробувати можна, тим більше, що дітям по податкових ходити не треба і т.п. (але щось могло і змінитися з усіма новими змінами).

А щодо пікресленого я вам випробуваний засіб можу порадити: роздруковуєте відповідний закон, підкреслюєте там відповідний пункт (або будь-який пункт теоретично) і коли вони вам щось пробують розказати, ви їх питаєте за "пункт", а потім дістаєте бамажки і показуєте їм. Повірте (перевірте просто ще раз), вас моментально пропустять зі словами "де ти тут така розумна взялася". В моєму випадку я направду пробувала законодавчо довести, що вони не праві, але ніхто жодного разу навіть не захотів подивитися, що саме я пробую їм показати - тобто, з таким самим успіхом я могла би їм Закон про вибори чи правила дорожнього руху роздрукувати. Але все ж хоч трохи знати потрібний закон і номер статей, звичайно ж, додає солідності фейсу :smile:
Відповісти

Повернутись до “Статус S, питання громадянства, паспорти, документи”