Службова віза у Швейцарію

Все про документи стосово легального перебування у країні
Tarasik
Відрядження
Повідомлень: 14
З нами з: 06 серпня 2007, 12:42
Звідки: Lviv
Контактна інформація:

Службова віза у Швейцарію

Повідомлення Tarasik »

Підкажіть будь-ласка веб-адресу посольства Швейцарії в Україні.
До посольства дуже важко дозвонитись і я точно не знаю які документи будуть потрібні для поїздки.
Ще підкажіть скільки часу будуть розглядати документи для винесення рішення, бо у мене ще немає запрошення а до поїздки потрібно купити авіаквитки а часу вже і неповний місяць :(
Аватар користувача
Valentyna
Дозвіл B
Повідомлень: 207
З нами з: 16 лютого 2007, 20:16
Звідки: Bremen, D (Київ-Lausanne,CH)

Повідомлення Valentyna »

Сайт та всі інші координати посольства можна знайти тут:
http://www.eda.admin.ch/eda/fr/home/rep ... 9d7fa8c191
інформація що до віз:
http://www.eda.admin.ch/eda/fr/home/rep ... isukr.html
Аватар користувача
_vital_
Дозвіл С
Повідомлень: 347
З нами з: 12 лютого 2007, 17:33

Re: Службова віза у Швейцарію

Повідомлення _vital_ »

Tarasik писав:Підкажіть будь-ласка веб-адресу посольства Швейцарії в Україні.
До посольства дуже важко дозвонитись і я точно не знаю які документи будуть потрібні для поїздки.
Ще підкажіть скільки часу будуть розглядати документи для винесення рішення, бо у мене ще немає запрошення а до поїздки потрібно купити авіаквитки а часу вже і неповний місяць :(
Не раджу вам купувати квитки, якщо немає запрошення! Найкраще їх забронювати, а потім вже викупити. Без запрошення вашу справу, скоріше за все, розглядати не будуть. На превеликий жаль :( Але варто подивитись на сайті посольства, які саме в них вимоги щодо документів на службові візи.

Дивіться за цією адресою:
http://www.eda.admin.ch/etc/medialib/do ... uch)_u.pdf

Здається, замість оригінала запрошення можна подавати і факс.
Tarasik
Відрядження
Повідомлень: 14
З нами з: 06 серпня 2007, 12:42
Звідки: Lviv
Контактна інформація:

Повідомлення Tarasik »

Valentyna писав:Сайт та всі інші координати посольства можна знайти тут:
http://www.eda.admin.ch/eda/fr/home/rep ... 9d7fa8c191
інформація що до віз:
http://www.eda.admin.ch/eda/fr/home/rep ... isukr.html
_vital_ писав:Не раджу вам купувати квитки, якщо немає запрошення! Найкраще їх забронювати, а потім вже викупити. Без запрошення вашу справу, скоріше за все, розглядати не будуть. На превеликий жаль Sad Але варто подивитись на сайті посольства, які саме в них вимоги щодо документів на службові візи.

Дивіться за цією адресою:
http://www.eda.admin.ch/etc/medialib/do ... uch)_u.pdf

Здається, замість оригінала запрошення можна подавати і факс.
Дуже вдячний за важливу інформацію для мене :) . Я би ще просив когось щоб мені допоміг правильно перевести на німецьку (французьку, італійську) мову лист який я би вислав організації яка проводить конференцію для мого запрошення, щоб небуло різночитань в посольстві (про торговий реєстр і т.д.) І дійсно, запрошення організатори можуть висилати прямо на посольство.
Аватар користувача
_vital_
Дозвіл С
Повідомлень: 347
З нами з: 12 лютого 2007, 17:33

Повідомлення _vital_ »

Tarasik писав:
Valentyna писав:Сайт та всі інші координати посольства можна знайти тут:
http://www.eda.admin.ch/eda/fr/home/rep ... 9d7fa8c191
інформація що до віз:
http://www.eda.admin.ch/eda/fr/home/rep ... isukr.html
_vital_ писав:Не раджу вам купувати квитки, якщо немає запрошення! Найкраще їх забронювати, а потім вже викупити. Без запрошення вашу справу, скоріше за все, розглядати не будуть. На превеликий жаль Sad Але варто подивитись на сайті посольства, які саме в них вимоги щодо документів на службові візи.

Дивіться за цією адресою:
http://www.eda.admin.ch/etc/medialib/do ... uch)_u.pdf

Здається, замість оригінала запрошення можна подавати і факс.
Дуже вдячний за важливу інформацію для мене :) . Я би ще просив когось щоб мені допоміг правильно перевести на німецьку (французьку, італійську) мову лист який я би вислав організації яка проводить конференцію для мого запрошення, щоб небуло різночитань в посольстві (про торговий реєстр і т.д.) І дійсно, запрошення організатори можуть висилати прямо на посольство.
Хай краще вони самі напишуть. Це звичайна практика. Якщо ви їдете на наукову конференцію, то тим більше організатори мають вислати вам листа. Ваша задача - дати їм свої правильні координати та написання імені та прізвища. В листі хай зазначать, що лист - посольству Швейцарії. Якщо організація - університет або науковий заклад, то про торговий реєстра мова не йде. У будь якому випадку треба зв"язатися з посольством та уточнити.
Tarasik
Відрядження
Повідомлень: 14
З нами з: 06 серпня 2007, 12:42
Звідки: Lviv
Контактна інформація:

Повідомлення Tarasik »

_vital_ писав:Хай краще вони самі напишуть. Це звичайна практика. Якщо ви їдете на наукову конференцію, то тим більше організатори мають вислати вам листа. Ваша задача - дати їм свої правильні координати та написання імені та прізвища. В листі хай зазначать, що лист - посольству Швейцарії. Якщо організація - університет або науковий заклад, то про торговий реєстра мова не йде. У будь якому випадку треба зв"язатися з посольством та уточнити.
:) Звичайно нехай самі пишуть, але я би не хотів попасти в ситуацію, коли прийдеться в Києві 3 дні сидіти і чекати щоб вислали новий факс. Ну може хтось..... :gott:
Аватар користувача
_vital_
Дозвіл С
Повідомлень: 347
З нами з: 12 лютого 2007, 17:33

Повідомлення _vital_ »

Tarasik писав:
_vital_ писав:Хай краще вони самі напишуть. Це звичайна практика. Якщо ви їдете на наукову конференцію, то тим більше організатори мають вислати вам листа. Ваша задача - дати їм свої правильні координати та написання імені та прізвища. В листі хай зазначать, що лист - посольству Швейцарії. Якщо організація - університет або науковий заклад, то про торговий реєстра мова не йде. У будь якому випадку треба зв"язатися з посольством та уточнити.
:) Звичайно нехай самі пишуть, але я би не хотів попасти в ситуацію, коли прийдеться в Києві 3 дні сидіти і чекати щоб вислали новий факс. Ну може хтось..... :gott:
Незрозуміло, в чому саме проблема? В тому, что організація (університет, чи ще щось?), що вас запрошує, не має стосунку до торгового реєстру? Якщо ви їдете на наукову конференцію, то оргкомітет повинен надавати підтримку у візових питаннях. Ще раз раджу звернутися:
1. До посольства з проханням з"ясувати, що саме ПОВИННО бути у запрошенні. Якщо ви отримуєте грант, це також має бути чітко вказано у листі (сума, від якого фонду, та ін.)
2. До запрошуючої сторони - з проханням написати листа (надіслати факс до посольства) з урахуванням побажань з п.1

Якщо запрошує не університет, а фірма, тоді треба виписку з того ж-таки реєстру. Також у будь-якому випадку потрібно листа від організації, де ви працюєте, можливо, не лише із зазначенням того, що вона вас відряджає, а також і з роз"ясненням статусу та напрямків діяльності вашої організації. Тут також треба діяти за п.1 і 2. Висновок: читайте пам"ятки за наведеними вище лінками і додзвонюйтесь до посольства. Я краєм вуха чув, якщо там вибрати в голосовому меню (є таке на автовідповідачі?) мову спілкування не-українську, а наприклад, англійську, то можна пробитися швидше. Дуже дієвим може бути також безпосереднє звернення запрошуючої сторони зі Швейцарії до власного посольства в Києві з проханням надати інформацію щодо запрошення та процедури отримання візи.

Успіхів вам! ;)

P.S. До речі, можете сміливо писати вашим швейцарським колегам англійською. Більшість швейцарців прекрасно володіють цією мовою, і секретар оргкомітету все перекладе німецькою чи французькою. Якщо вам так вже принципово місцевою мовою (не без помилок, звичайно - бо тут не носії мови спілкуються) - то давайте вашого листа просто сюди в тему. Імена та інші особисті речі, зрозуміло, можна і не наводити.
Аватар користувача
_vital_
Дозвіл С
Повідомлень: 347
З нами з: 12 лютого 2007, 17:33

Повідомлення _vital_ »

Tarasik писав: Дуже вдячний за важливу інформацію для мене :) . Я би ще просив когось щоб мені допоміг правильно перевести на німецьку (французьку, італійську) мову лист який я би вислав організації яка проводить конференцію для мого запрошення, щоб небуло різночитань в посольстві (про торговий реєстр і т.д.) І дійсно, запрошення організатори можуть висилати прямо на посольство.
Німецькою виписка з торогового реєстра = Handelsregisterauszug. Це, мабуть, найважливіше. Якщо хочете більш дієвої допомоги - розкажіть детальніше, хто, куди, і для чого.

До речі, витяг з торгівельного реєстру можна спробувати взяти тут:
http://www.zefix.ch/

Це написано також у візовій пам"ятці.

Найпростіше - дайте вашим колегам почитати німецько(франко)мовну пам"ятку з посольства! Там все просто і ясно написано.
http://www.eda.admin.ch/etc/medialib/do ... uch)_d.pdf

французькою:
http://www.eda.admin.ch/etc/medialib/do ... uch)_f.pdf
Tarasik
Відрядження
Повідомлень: 14
З нами з: 06 серпня 2007, 12:42
Звідки: Lviv
Контактна інформація:

Повідомлення Tarasik »

Вельмивдячний _vital_. Сьогодні повторно відправив організаторам якою офіційною інформацією вони повинні користуватись для написання запрошення.
Ще би хотів запитати тих хто проживають в Цюріху, який найдешевший готель могли би мені порекомендувати, але з підтверженням по імейлу для посольства. Я найшов "Hotel Krone Limmatquai" ціни нормальні, але електронної адреси вони ніби не мають і імейлу теж :( .
Аватар користувача
_vital_
Дозвіл С
Повідомлень: 347
З нами з: 12 лютого 2007, 17:33

Повідомлення _vital_ »

Tarasik писав:Вельмивдячний _vital_. Сьогодні повторно відправив організаторам якою офіційною інформацією вони повинні користуватись для написання запрошення.
Ще би хотів запитати тих хто проживають в Цюріху, який найдешевший готель могли би мені порекомендувати, але з підтверженням по імейлу для посольства. Я найшов "Hotel Krone Limmatquai" ціни нормальні, але електронної адреси вони ніби не мають і імейлу теж :( .
Ну не може такого бути. Ви гуглом пробували?

http://www.hotel-krone-limmatquai.ch/kontakt.html

Hotel Krone Limmatquai
Limmatquai 88, CH 8001 Zürich

Telefon +41 44 251 42 22
Telefax +41 44 251 47 63
E-Mail krone@reconline.ch :D
Tarasik
Відрядження
Повідомлень: 14
З нами з: 06 серпня 2007, 12:42
Звідки: Lviv
Контактна інформація:

Повідомлення Tarasik »

2 _vital_Ну що я Вам можу сказати: ДУЖЕ ДЯКУЮ!!!! Чесно, троха погуглив, але мене викидували на сайти відразу з онлайн резервацією, що мені не дуже подобалось..., ще раз дякую.
Зі Львова чи Києва нікому нічого передати не треба? :wink:
Аватар користувача
_vital_
Дозвіл С
Повідомлень: 347
З нами з: 12 лютого 2007, 17:33

Повідомлення _vital_ »

Tarasik писав:2 _vital_Ну що я Вам можу сказати: ДУЖЕ ДЯКУЮ!!!! Чесно, троха погуглив, але мене викидували на сайти відразу з онлайн резервацією, що мені не дуже подобалось..., ще раз дякую.
Зі Львова чи Києва нікому нічого передати не треба? :wink:
Бажаю якнайшвидше пройти всю бюрократію, а потім, звичайно, найкращих вражень від Швейцарії! :)

Будете тут - спробуйте не тільки Цюріх подивитися (хоча це теж дуже непогано), а ще й вибратися кудись поблизу: Rheinfall, або Luzern, наприклад. Це все досить близько - менше 1 години поїздом.

Приємної подорожі!
Аватар користувача
Olenka
Дозвіл С
Повідомлень: 415
З нами з: 17 березня 2007, 15:32
Звідки: Thalwil

Повідомлення Olenka »

Tarasik писав: Зі Львова чи Києва нікому нічого передати не треба? :wink:
Віталь скромно мовчить, а я прошу привезти сала з чорним хлібом (бородінським) Це буде першим приводом для зустрічі українців у Цюріху. :lol:
Вечірнє сонце - дякую за день, за цю потребу слова, як молитви....
Л.Костенко
Tarasik
Відрядження
Повідомлень: 14
З нами з: 06 серпня 2007, 12:42
Звідки: Lviv
Контактна інформація:

Повідомлення Tarasik »

Olenka писав:
Tarasik писав: Зі Львова чи Києва нікому нічого передати не треба? :wink:
Віталь скромно мовчить, а я прошу привезти сала з чорним хлібом (бородінським) Це буде першим приводом для зустрічі українців у Цюріху. :lol:

Добренько, домовились.... якщо буде все ок, то я буду у Вас в гостях 4 вересня вечером і по 9 :wink:
Аватар користувача
Svitlana
Айдгенос
Повідомлень: 3853
З нами з: 08 лютого 2007, 21:29
Звідки: ZH
Контактна інформація:

Повідомлення Svitlana »

Olenka писав:
Tarasik писав: Зі Львова чи Києва нікому нічого передати не треба? :wink:
Віталь скромно мовчить, а я прошу привезти сала з чорним хлібом (бородінським) Це буде першим приводом для зустрічі українців у Цюріху. :lol:
Першим? :roll: Зображення
Аватар користувача
Olenka
Дозвіл С
Повідомлень: 415
З нами з: 17 березня 2007, 15:32
Звідки: Thalwil

Повідомлення Olenka »

Svitlana писав:
Першим? :roll: Зображення
Ну першим розширеним :lol:
То на 4вересня нас вже 4 є.
Хто ще? І місце треба підібрати де можна на тільки каву, а і до кави. :lol:
Вечірнє сонце - дякую за день, за цю потребу слова, як молитви....
Л.Костенко
Аватар користувача
Svitlana
Айдгенос
Повідомлень: 3853
З нами з: 08 лютого 2007, 21:29
Звідки: ZH
Контактна інформація:

Повідомлення Svitlana »

Хто 4-й - не питаю. певно я щось пропустила.

А таки можна влаштувати штамтіш, про який вже велася мова колись.
Буду думати де.
Tarasik
Відрядження
Повідомлень: 14
З нами з: 06 серпня 2007, 12:42
Звідки: Lviv
Контактна інформація:

Повідомлення Tarasik »

Давайте не 4 а 8 числа (субота).... а 4 вересня мій літак прилітає о 21.45, замученим буду з дороги. Ну а з 5 по 8 конференція. Хоча вечором буду завжди вільний.
"Симпатичний, красивий, розумний мужчина поселиться в такої ж самої дівчини на декілька ночей" :lol: :D
Поки писав то що вище в лапках і надумалось..... хліб зі мною буде, а він засохне, давайте тоді 5 числа.
P.S. Сало не засохне!!!
Аватар користувача
_vital_
Дозвіл С
Повідомлень: 347
З нами з: 12 лютого 2007, 17:33

Повідомлення _vital_ »

Tarasik писав:Давайте не 4 а 8 числа (субота).... а 4 вересня мій літак прилітає о 21.45, замученим буду з дороги. Ну а з 5 по 8 конференція. Хоча вечором буду завжди вільний.
"Симпатичний, красивий, розумний мужчина поселиться в такої ж самої дівчини на декілька ночей" :lol: :D
Поки писав то що вище в лапках і надумалось..... хліб зі мною буде, а він засохне, давайте тоді 5 числа.
P.S. Сало не засохне!!!
Жарти жартами, але якщо серйозно, то ані сало, ані хліб везти не можна. Абсолютно офіційна заборона авіаперевізників (та й на інші види транспорту теж, але там контролювати складніше) на ввезення будь-якої сільськогосподарської продукції на територію ЄС та Швейцарії. Звичайно, що перевіряють далеко не всіх, але ризикувати не варто. Особливо якщо продукти у ручній поклажі, і особливо якщо летіти з пересадкою, наприклад, зі Львова через Відень. Я би не радив брати з собою продукти, щоб не нажити собі мороки.

І ще одне зауваження. 5 вересня - робочий день. Для працюючих, особливо якщо хто з інших регіонів - не дуже зручно. Але ми, нажаль, ні 5, ні 8-го не зможемо, якщо буде якась зустріч :(
Аватар користувача
Olenka
Дозвіл С
Повідомлень: 415
З нами з: 17 березня 2007, 15:32
Звідки: Thalwil

Повідомлення Olenka »

Tarasik писав:Давайте не 4 а 8 числа (субота).... а 4 вересня мій літак прилітає о 21.45, замученим буду з дороги. Ну а з 5 по 8 конференція. Хоча вечором буду завжди вільний.
"Симпатичний, красивий, розумний мужчина поселиться в такої ж самої дівчини на декілька ночей" :lol: :D
Поки писав то що вище в лапках і надумалось..... хліб зі мною буде, а він засохне, давайте тоді 5 числа.
P.S. Сало не засохне!!!
На 5 вересня ( друга половина дня)
1. Тарасик ( голова зустрічі)
2. Світланка ( організатор)
3. Оленка з Путіним
4. Наташка (любителька сала)
5. Віталь???
П.С. Тарасик, якщо оті декілька ночей,( до мене), то я не можу нічим допомогти. Сам бачиш, я з Путіним, а він мене ДУ- ЖЕ- Е-Е ..контролює....
:lol:
Вечірнє сонце - дякую за день, за цю потребу слова, як молитви....
Л.Костенко
Tarasik
Відрядження
Повідомлень: 14
З нами з: 06 серпня 2007, 12:42
Звідки: Lviv
Контактна інформація:

Повідомлення Tarasik »

Olenka писав:
Tarasik писав:Давайте не 4 а 8 числа (субота).... а 4 вересня мій літак прилітає о 21.45, замученим буду з дороги. Ну а з 5 по 8 конференція. Хоча вечором буду завжди вільний.
"Симпатичний, красивий, розумний мужчина поселиться в такої ж самої дівчини на декілька ночей" :lol: :D
Поки писав то що вище в лапках і надумалось..... хліб зі мною буде, а він засохне, давайте тоді 5 числа.
P.S. Сало не засохне!!!
На 5 вересня ( друга половина дня)
1. Тарасик ( голова зустрічі)
2. Світланка ( організатор)
3. Оленка з Путіним
4. Наташка (любителька сала)
5. Віталь???
П.С. Тарасик, якщо оті декілька ночей,( до мене), то я не можу нічим допомогти. Сам бачиш, я з Путіним, а він мене ДУ- ЖЕ- Е-Е ..контролює....
:lol:
Мені навіть дуже підходить.... Буду радий зі всіма познайомитись :), а сало і хліб все рівно попробую провезти, а і перцовку... ну максимум то заберуть.... тільки як то по англійськи сало буде, щоб на митниці знати як їм остолопам пояснити ;) А, і цукорків Корівка ніхто не хоче?
Аватар користувача
Svitlana
Айдгенос
Повідомлень: 3853
З нами з: 08 лютого 2007, 21:29
Звідки: ZH
Контактна інформація:

Повідомлення Svitlana »

Я - організатор? :shock: Форуму - так, про це знаю.... А про зустріч я тільки тут дізналася від вас. Не знаю чи я до 5 вересня підшукаю якесь місце під штамтіш. Ви вже вибачайте, якщо не вийде.
Я вже пройшлася вуличками, наближеними до вокзалу, але стола потрібного розміру ще не трапилося. Все виявляється важче, ніж я думала. Може хтось з швейцарських "старожилів" знає місця - попросимо їх взяти на себе визначення місця.

До речі, порада досвідченої "контрабандистки". :D Все пакуй у 10 кульків і в багаж здавай - у жодному разі не в ручну поклажу. Горілку - можна 2 пляшки на чоло. Це офіційно, тому без проблем має бути. Взагалі багаж ніхто дуже не перевіряє. Виходиш, береш свій багаж і йдеш сміливо до виходу.
Я минулого разу Київський торт у багажі привезла. Це було виключно з експериментальною метою. Але нічого йому не сталося. Коли вийняла - він був як з холодильника. Навіть квіточки залишилися цілі і не те що не попливли, але і не були пом"яті зовсім. :!:
Tarasik
Відрядження
Повідомлень: 14
З нами з: 06 серпня 2007, 12:42
Звідки: Lviv
Контактна інформація:

Повідомлення Tarasik »

Svitlana писав:Я - організатор? :shock: Форуму - так, про це знаю.... А про зустріч я тільки тут дізналася від вас. Не знаю чи я до 5 вересня підшукаю якесь місце під штамтіш. Ви вже вибачайте, якщо не вийде.
Я вже пройшлася вуличками, наближеними до вокзалу, але стола потрібного розміру ще не трапилося. Все виявляється важче, ніж я думала. Може хтось з швейцарських "старожилів" знає місця - попросимо їх взяти на себе визначення місця.

До речі, порада досвідченої "контрабандистки". :D Все пакуй у 10 кульків і в багаж здавай - у жодному разі не в ручну поклажу. Горілку - можна 2 пляшки на чоло. Це офіційно, тому без проблем має бути. Взагалі багаж ніхто дуже не перевіряє. Виходиш, береш свій багаж і йдеш сміливо до виходу.
Я минулого разу Київський торт у багажі привезла. Це було виключно з експериментальною метою. Але нічого йому не сталося. Коли вийняла - він був як з холодильника. Навіть квіточки залишилися цілі і не те що не попливли, але і не були пом"яті зовсім. :!:
Понял.... горілки берем літру :), яку брати другу фляшку?
Аватар користувача
Olenka
Дозвіл С
Повідомлень: 415
З нами з: 17 березня 2007, 15:32
Звідки: Thalwil

Повідомлення Olenka »

Svitlana писав: Я вже пройшлася вуличками, наближеними до вокзалу, але стола потрібного розміру ще не трапилося. :!:
Так нам стіл великий і не потрібно. Достатньо зустрітись біля того готелю всім хто хоче. На 4 години? Чи раніше? А місце ми знайдем.
Мій тел. 079- 427- 87- 84 (про всяк випадок)
Вечірнє сонце - дякую за день, за цю потребу слова, як молитви....
Л.Костенко
Аватар користувача
_vital_
Дозвіл С
Повідомлень: 347
З нами з: 12 лютого 2007, 17:33

Повідомлення _vital_ »

Tarasik писав: Мені навіть дуже підходить.... Буду радий зі всіма познайомитись :), а сало і хліб все рівно попробую провезти, а і перцовку... ну максимум то заберуть.... тільки як то по англійськи сало буде, щоб на митниці знати як їм остолопам пояснити ;) А, і цукорків Корівка ніхто не хоче?
Якраз перцовку можна везти абсолютно легально - до 1 л на особу. Тільки виключно у багажі - ні в якому разі не в ручній поклажі, бо в будь-якому разі відберуть ще в Україні на контролі безпеки (це до митниці не має жодного стосунку).

А от про "остолопів" облиште - якщо дійде до таких пояснень з митниками, то сало не тільки відберуть, а ще можуть теоретично і впаяти штраф за порушення митних правил. До речі, краще знати назви продуктів німецькою: сало буде "шпек" (Speck).

З особистого досвіду: якось віз у ручній поклажі гречку (майже рік тому). У Відні на контролі безпеки довелося пояснювати, що це. Якраз англійську назву я знав (Buckwheat), а німецьку (Buchweizen) забув :) Контролер покрутив упаковку так-сяк, і повернув мені, зрозумівши лише, що це щось їстівне :)
Востаннє редагувалось 17 серпня 2007, 09:31 користувачем _vital_, всього редагувалось 1 раз.
Відповісти

Повернутись до “Статус S, питання громадянства, паспорти, документи”