Службова віза у Швейцарію

Все про документи стосово легального перебування у країні
Аватар користувача
_vital_
Дозвіл С
Повідомлень: 347
З нами з: 12 лютого 2007, 17:33

Повідомлення _vital_ »

Tarasik писав: Понял.... горілки берем літру :), яку брати другу фляшку?
Якщо є літра горілки - то другої фляжки вже не можна. Можна або літр горілки, або 2 л вина, або 5 л пива. Здається, так.
Аватар користувача
_vital_
Дозвіл С
Повідомлень: 347
З нами з: 12 лютого 2007, 17:33

Повідомлення _vital_ »

Tarasik писав: Понял.... горілки берем літру :), яку брати другу фляшку?
І ще одне... Подумайте, де і з ким ви цю горілку питимите? П"ють тут небагато, і переважно вино та пиво, не кажучи вже про те, що у ресторані з власною горілкою з"являтися - просто нонсенс.

Хіба що на "презент"? Але треба розуміти, коли це доречно, а коли і не дуже, особливо з малознайомими людьми. Про нас тут і так часто думають, що ми жлуктимо горілку день і ніч (звісно, що ми - це росіяни, але це вже інша історія).

Не ображайтеся - це просто дружні поради більш-менш бувалого :)
Аватар користувача
Svitlana
Айдгенос
Повідомлень: 3853
З нами з: 08 лютого 2007, 21:29
Звідки: ZH
Контактна інформація:

Повідомлення Svitlana »

_vital_ писав:
Tarasik писав: Понял.... горілки берем літру :), яку брати другу фляшку?
І ще одне... Подумайте, де і з ким ви цю горілку питимите? П"ють тут небагато, і переважно вино та пиво, не кажучи вже про те, що у ресторані з власною горілкою з"являтися - просто нонсенс.

Хіба що на "презент"? Але треба розуміти, коли це доречно, а коли і не дуже, особливо з малознайомими людьми. Про нас тут і так часто думають, що ми жлуктимо горілку день і ніч (звісно, що ми - це росіяни, але це вже інша історія).

Не ображайтеся - це просто дружні поради більш-менш бувалого :)
Повністю підтримую. Якщо на презент, то краще брати пляшку вина. Або й просто сувенірчик якийсь.

Але у даному випадку я так зрозуміла, що то Олені до сала :wink: Можу і помилятися.
Аватар користувача
_vital_
Дозвіл С
Повідомлень: 347
З нами з: 12 лютого 2007, 17:33

Повідомлення _vital_ »

Svitlana писав: Повністю підтримую. Якщо на презент, то краще брати пляшку вина. Або й просто сувенірчик якийсь.
До речі, вина тут п"ють переважно сухі. Вибір вин тут прекрасний - французькі, італійські, каліфорнійські, австралійські, власне швейцарські, які завгодно. Ціни, НМД, досить помірні навіть у порівнянні з Україною. Тобто, якщо на презент брати вино, то треба підійти до вибору серйозно.

Українських вин тут нема. Можливо, десь можна знайти Krimsekt - кримське шампанське. Але більше нічого.
Аватар користувача
Olenka
Дозвіл С
Повідомлень: 415
З нами з: 17 березня 2007, 15:32
Звідки: Thalwil

Повідомлення Olenka »

Svitlana писав:
Але у даному випадку я так зрозуміла, що то Олені до сала :wink: Можу і помилятися.

Помиляєшся Світлано!!!
Я сало горілкою ніколи не запиваю.
Сало і так смачне :lol: :lol:
Вечірнє сонце - дякую за день, за цю потребу слова, як молитви....
Л.Костенко
Tarasik
Відрядження
Повідомлень: 14
З нами з: 06 серпня 2007, 12:42
Звідки: Lviv
Контактна інформація:

Повідомлення Tarasik »

Так, вроді все по плану йде :!:
Залишилась ще три маленькі речі - підстригтись і сфоткатись на фото для візи та отримати швейцарську візу, все інше готово: проплачений готель (накладна в мене і Києві), запрошення одне в мене на руках та факсом копія відправлена в Київ, білети куплені, польська віза стоїть, документи всі зібрані та перекладені. Думаю буде все ОК.
Так ще пара маленьких питань.... Коли здибаємось та що мені брати (догадайтесь про що я)? :idea:
P.S. Всіх зі святом незалежності нашої неньки :)
Tarasik
Відрядження
Повідомлень: 14
З нами з: 06 серпня 2007, 12:42
Звідки: Lviv
Контактна інформація:

Повідомлення Tarasik »

І так, візу я отримав 8)
Шановні колеги, дякую за надану допомогу всіма Вами.
Надіюсь Вас усіх побачити і поспілкуватись з Вами вживу. Цікаво буде всіх Вас послухати і може щось цікавеньке Вам розкажу.
Прилітаю я в Цюріх 4 вересня вечером та відлітаю 9 додому зранку.
Буду дуже радий реальній зустрічі
Tarasik
Відрядження
Повідомлень: 14
З нами з: 06 серпня 2007, 12:42
Звідки: Lviv
Контактна інформація:

Повідомлення Tarasik »

Все, сьогодні виїжаю... все з собою взяв, запишіть мій номер +37253224869... тільки не питайте чого номер естонський ;)
П.С. Кульок з українськими делікатесами спаковано :)
Аватар користувача
Olenka
Дозвіл С
Повідомлень: 415
З нами з: 17 березня 2007, 15:32
Звідки: Thalwil

Повідомлення Olenka »

Tarasik писав:Все, сьогодні виїжаю... )
Щасливої дороги!!!
Ми зустрічаємось біля 3 плаформи (НВ Цюріх)
5 вересня, о 3год. 30 хв.
Хто мене не знає, а захоче спонтанно приєднатись до нашої компанії.
Я в руці триматиму маленький жовто-блакитний прапорець.
Потім їдем до готелю і там ще хвилин 15 чекаєм вирішуючи в якому кафе
краще посидіти.
Я маю надію, що дощу не буде.
Вечірнє сонце - дякую за день, за цю потребу слова, як молитви....
Л.Костенко
Аватар користувача
Oxa
Турист
Повідомлень: 8
З нами з: 10 серпня 2007, 02:03
Звідки: kanton Zurich

Повідомлення Oxa »

я хоч сало і не їм (отака я українка :ops: ), а на зустріч прійду... :reden:
"думи мої, думи мої, тяжко мені з вами..."
Tarasik
Відрядження
Повідомлень: 14
З нами з: 06 серпня 2007, 12:42
Звідки: Lviv
Контактна інформація:

Повідомлення Tarasik »

Всім великі вітання з України!!!
Спочатку хочу дуже сильно подякувати всім тим хто потратив на мене свій дорогоцінний. Ще раз дякую Світлані, Людмилі і Оксані за зустріч. Дякую Віталю за його дорогоцінні підказки.
В своє оправдання хочу сказати що відразу після поїздки в Швейцарії я майже місяць був на курсах в Києві, і після них трохи приходив до себе.
Швейцарія. Дуже мені сподобалось. Цікава була прогулянка з Світланою, завдяки неї побачив лікарню, так як вона виглядає не у нас.
Ну і місто.... Я під враженнями далі.... ось мої фото http://picasaweb.google.ru/dasyuk
Я про Вас всіх не забуду :heart:, буду з'являтись на форумі... і при можливості знов заїду в гості...
Як у нас говорять - В гостях хорошо, но дома лучше.
Ще раз Вам всім сердечно дякую!!!
Аватар користувача
Svitlana
Айдгенос
Повідомлень: 3853
З нами з: 08 лютого 2007, 21:29
Звідки: ZH
Контактна інформація:

Повідомлення Svitlana »

О! Здоров, мандрівник! Давненько тебе не було.
Рада чути, що живий-здоровий і з купою добрих вражень.
До екскурсії по лікарні можу тобі додати ще таке: приватні лікарні не вважаються тут кращими від інших. Як виявляється, найкращою є університетська лікарня. :P Ну тільки ось ваз з квітами і ванних кімнат "під мармур" там, звичайно, немає. Зате обладнання і фахівці найкращі - там. Я і сама того не знала. Це вже у відповідь на мої охи-ахи про приватну лікарню я почула.
Відповісти

Повернутись до “Статус S, питання громадянства, паспорти, документи”