Виїзд в швейцарію з німеччини

Все про документи стосово легального перебування у країні
Аватар користувача
Annam
Транзит
Повідомлень: 1
З нами з: 19 серпня 2019, 11:10

Виїзд в швейцарію з німеччини

Повідомлення Annam »

Доброго дня

Чи може хтось допомогти мені порадою.
Живу я ще в Констанці в Німеччині. Але мій хлопець в Швейцарії і він хоче щоб ми разом жили в Швейцарії . Хазяйка дому теж хоче щоб я була прописана офіційно в контракті. Чи можу я взагалі прописатись в швейцарії? А ще про роботу, я б хотіла почати працювати в Швейцарії. Я зробила аусбілдунг в Німеччині на догляд за інвалідами і бачила відкриті вакансії в швейцарії. Можу я туди пробувати влаштовуватися на роботу ?
На даний час я прожила в Німеччині 6 років і можу подавати на unbefristete Aufenthaltserlaubnis, громадянство тільки через 2 роки. Але мені вже хочеться разом з моїм хлопцем жити, тому буду рада любій пораді
Аватар користувача
Svitlana
Айдгенос
Повідомлень: 3853
З нами з: 08 лютого 2007, 21:29
Звідки: ZH
Контактна інформація:

Re: Виїзд в швейцарію з німеччини

Повідомлення Svitlana »

Значить, український паспорт - ні, так просто переїхати і прописатися не можна.
Можна, якщо знайдете роботу, підпишете контракт і вам дадуть за квотами дозвіл на роботу (через роботодавця), тоді і зможете прописатися у Швейцарії. З одного боку пфлєгє - це не є висококваліфікована робота, де дозвіл на роботу мало не гарантований, але з іншого - затребувана робоча сила. Спробуйте, не маєте що втрачати. Єдине, пам'ятайте, що роботодавець мусить подавати до Берну за ваш дозвіл на роботу і лише тоді, коли вам дадуть дозвіл на роботу - можете переїжджати і прописуватися. Тобто від волі роботодавця заморочитися з цим багато залежить. Підказка - подавати на самому початку року - відправити все 1-го або 2-го січня - найкраще. Бо тоді ще невикористані квоти. Може вам і пощастить проскочити, хоча то шанс такий, непевний.
Ну і інший варіант - одружуватися з хлопцем і тоді - без проблем собі переїдете і подасьте на основі свідоцтва про одруження.
Усі можливі варіанти читайте в темі "Як виїхати до Швейцарії" viewtopic.php?f=6&t=2585
Відповісти

Повернутись до “Статус S, питання громадянства, паспорти, документи”