Безвіз

Все про документи стосово легального перебування у країні
Аватар користувача
Svitlana
Айдгенос
Повідомлень: 3853
З нами з: 08 лютого 2007, 21:29
Звідки: ZH
Контактна інформація:

Безвіз

Повідомлення Svitlana »

Нарешті безвіз стався! З чим усіх вітаю і бажаю, щоб вас родичі і друзі частіше провідували.

У мене все ж є питання - чиїсь родичі або друзі може вже скористалися безвізом і можуть розказати як це було? Що питають на кордоні? Скільки грошей вимагають показати? Чи лист-запрошення потрібно мати при собі і якщо потрібно то чи достатньо мейла чи потрібен оригінал з підписом?

Поділіться будьте ласкаві! :bow:
Аватар користувача
Svitlana
Айдгенос
Повідомлень: 3853
З нами з: 08 лютого 2007, 21:29
Звідки: ZH
Контактна інформація:

Re: Безвіз

Повідомлення Svitlana »

Отаке пишуть в мас-медіа. Але як воно виглядає на практиці? Скільки грошей просять на кордоні з Польщею, якщо людина далі прямує до Німеччини чи Швейцарії?

"Безвіз для українців": в ЄС назвали мінімальну суму для перетину кордону

В Євросоюзі розповіли, скільки українці повинні мати мінімум грошей при безвізовому перетині кордону. Читайте також Країни Євросоюзу можуть продовжити заходи тимчасового прикордонного контролю - МЗС У середу в Страсбурзі було підписано угоду про безвіз України з ЄС. Вже з 11 червня візи українцям для поїздок у Європу не потрібні. У зв'язку з цим ЄС запустив сайт про правила безвіза для українців, де в простій формі висвітлюються головні аспекти для подорожей. Відповідна карта опублікована на сайті "Мандруй відповідально", який створений організацією "Європа без бар'єрів".

Згідно з нею, найменші вимоги в Угорщині – близько 3,2 євро на день, тоді як у Іспанії найбільші – 71 євро в день, а при собі мати мінімум 637 євро. Втім, якщо їхати до Бельгії і зупинитися в готелі, то потрібно розраховувати на 95 євро в день.
Однак у разі поїздки до конкретних людей необхідна сума значно нижче – 45 євро в день.
Норвегія - 500 норвезьких крон, тобто 1580 грн;
Фінляндія - 30 євро в день (880 грн);
Швеція - 47 євро в день (1370 грн)
Естонія - 86 євро в день (2,5 тис. грн);
Латвія - 14 євро на день (400 грн);
Литва - 40 євро в день (1100 грн)
Нідерланди - 34 євро (1000 грн);
Польща - 300 злотих (2 тис. грн) перебування до трьох днів, 100 польських злотих (800 грн), якщо перебування більше 3 днів;
Німеччина - 45 євро в день (1300 грн);
Бельгія - 45 євро (1300 грн) - іноземці, які зупинилися у приватних осіб. 95 євро (2,8 тис. грн) - іноземці, які зупинилися в готелі;
Люксембург - мінімальна сума коштів визначається індивідуально;
Чехія - 40 євро (1100 грн) в день до 30 днів;
Словаччина - 56 євро в день (1600 грн);
Франція - 32,50 євро (1000 грн) - особи, які мають підтвердження наявності житла. 120 євро (3500 грн) - особи, які не можуть підтвердити наявність житла;
Швейцарія - 91 євро (2600 грн), 27 євро (780 грн) - для студентів;
Ліхтенштейн - 91 євро (2600 грн), 27 євро (780 грн) - для студентів;
Австрія - на індивідуальній основі;
Словенія - 70 євро (2 тис. грн), 35 євро (1 тис. грн) для неповнолітніх у супроводі батьків;
Угорщина - 3 євро (90 грн); Італія - 269,60 євро (7,8 тис. грн) на одну людину на строк до 5 днів, для груп туристів менше;
Іспанія - 71 євро (2 тис. грн);
Португалія - потрібно мати при собі суму в 75 євро (2,2 тис. грн), а також суму з розрахунку 40 євро (1100 грн) в день перебування;
Мальта - 48 євро в день (1400 грн);
Греція - 50 євро (1400 грн) в день, мінімум 300 євро (8,7 тис. грн) на 5 днів.

Детальніше читайте на УНІАН: https://www.unian.ua/society/1928149-be ... rdonu.html
Tiny
Дозвіл L
Повідомлень: 53
З нами з: 02 лютого 2014, 12:48

Re: Безвіз

Повідомлення Tiny »

А нужно ли будет показывать деньги, если в приглашении написано, что мы берем все расходы на содержание гостей в Швейцарии? И можно ли ехать по копии приглашения, или нужно будет каждый раз пересылать оригинал почтой?
KristinaiSolik
Дозвіл L
Повідомлень: 53
З нами з: 28 квітня 2016, 10:02

Re: Безвіз

Повідомлення KristinaiSolik »

У мене таке саме питання про запрошення. Яким чином перевіряють фінанси? Ніяким. У них нема фізичної можливості подзвонити в банк і запитати, скільки грошей є на рахунку,та і це банківська таємниця. Зі слів подорожуючих,все що питають -це мета поїздки і деколи зворотні квитки.
Аватар користувача
Svitlana
Айдгенос
Повідомлень: 3853
З нами з: 08 лютого 2007, 21:29
Звідки: ZH
Контактна інформація:

Re: Безвіз

Повідомлення Svitlana »

Ото і сидимо такі всі з такими ж питаннями. :think:

До мене десь батько збирається їхати по безвізі, якщо таки збереться, то я відпишуся. Планую йому страхівку купити (це в будь-якому випадку) і листа-запрошення е-мейлом з телефоном (як для посольства, тільки що відсканованим). Ну і в дорогу він візьме дрібними трохи євро і франків і свою банківську картку. Думаю того має вистарчити
Поки що розказував казки від сусідки, що треба 3,5 тисячі доларів з собою мати (її дочка зі Швейцарії з роботи повернулася... правда ще гадають чи то Швейцарія була чи Швеція і що такого не може бути, що вона нелегально працювала, вона ж по безвізі їхала :dizzy: І значить більше не поїде, бо таких грошей не має, щоб на границі показати, ОБС коротше)
Аватар користувача
Svitlana
Айдгенос
Повідомлень: 3853
З нами з: 08 лютого 2007, 21:29
Звідки: ZH
Контактна інформація:

Re: Безвіз

Повідомлення Svitlana »

Tiny писав:А нужно ли будет показывать деньги, если в приглашении написано, что мы берем все расходы на содержание гостей в Швейцарии? И можно ли ехать по копии приглашения, или нужно будет каждый раз пересылать оригинал почтой?
Ну от я планую в запрошенні написати як завжди, що всі витрати беремо на себе і це все відсканованою копією е-мейлом переслати. Плюс якщо виникнуть питання - хай дзвонять з кордону.
Tiny
Дозвіл L
Повідомлень: 53
З нами з: 02 лютого 2014, 12:48

Re: Безвіз

Повідомлення Tiny »

KristinaiSolik писав:У мене таке саме питання про запрошення. Яким чином перевіряють фінанси? Ніяким. У них нема фізичної можливості подзвонити в банк і запитати, скільки грошей є на рахунку,та і це банківська таємниця. Зі слів подорожуючих,все що питають -це мета поїздки і деколи зворотні квитки.
Я слышала (это было не про Швейцарию, а вообще про Шенген), что могут попросить подойти вместе с офицером к банкомату и запросить выписку по карте или попросить снять небольшую сумму, чтобы удостовериться, что у этих людей вообще есть возможность снимать деньги. Среди моего окружения (даже виртуального) пока еще никто не ездил по безвизу, не у кого даже спросить.
Vicky_vicky
Дозвіл L
Повідомлень: 52
З нами з: 31 травня 2016, 17:17

Re: Безвіз

Повідомлення Vicky_vicky »

І я поки нікого особисто не знаю, хто вже скористався безвізом, але якщо вірити фейсбучним постам, то впринципі проблем поки не має...

Думаю як завжди все залежить від самого ж таки прикордонника, бо бувають такі вже, вибачте за слово, з*лупи, що хочеться цеглою в них кинути, це про польських прикордонників, бо в інших країнах з цим проблем не було.
До мене, будь ласка, на 'Ти' :pray: :brovy:
Marynka92
Необмежена мультивіза
Повідомлень: 42
З нами з: 26 лютого 2016, 10:30
Звідки: Фрибур

Re: Безвіз

Повідомлення Marynka92 »

У меня знакомые летели в Испанию по безвизу с полностью чистым паспортом. Рассказывали, что готовили все документы, которые готовили бы для посольства. На границе не спросили ничего, ни на украинской, ни на испанской.
Аватар користувача
Гість

Re: Безвіз

Повідомлення Гість »

Тато прилетів днями у гості з України. В аеропорті Цюріха показав чистий український біометричний паспорт. Без жодних питань поставили штамп і пропустили. Запрошення, квитки, та ін. не питали, хоча все було напоготові.
Мар'яна
Турист
Повідомлень: 6
З нами з: 25 липня 2017, 14:12

Re: Безвіз

Повідомлення Мар'яна »

Доброго дня) Летіла 22 липня з України в Цюріх по безвізу. Біометричний паспорт був чистий, тому трохи хвилювалася. На всяк випадок взяла попередній паспорт з попередніми візами. Їхала по запрошенню, в якому вказано, що всі витрати на себе бере зустрічаюча сторона.
В Києві ніхто нічого не питав. В Цюріху спершу запитали що я планую тут робити і на скільки часу прилетіла. У мене зворотній квиток через 2,5 міс. Наступне питання було про кількість грошей на рахунку))) Звісно що у мене не було необхідної суми для самостійного перебування і моя відповідь дуже їх здивувала і вже тоді я сказала, що маю запрошення (інформацію видавала по мірі необхідності))) Запрошення було надруковано та відправлено мені через мейл. Після предявлення запрошення мені побажали приємного перебування і попрощалися))).
Також на всяк випадок мала з собою довідку з місця роботи про збереження роб.місця і документ про право власності на майно в Києві.
Загалом всі хвилювання були марні і все пройшло чудово!
Успіху і вам!
Аватар користувача
Svitlana
Айдгенос
Повідомлень: 3853
З нами з: 08 лютого 2007, 21:29
Звідки: ZH
Контактна інформація:

Re: Безвіз

Повідомлення Svitlana »

Дякуємо величезне за інфо!! :bow:

Запрошення було в оригіналі чи можна е-мейлом? Маю на увазі запрошення з підписом відскановане чи простий текстовий е-мейл?
Мар'яна
Турист
Повідомлень: 6
З нами з: 25 липня 2017, 14:12

Re: Безвіз

Повідомлення Мар'яна »

Svitlana писав:Дякуємо величезне за інфо!! :bow:

Запрошення було в оригіналі чи можна е-мейлом? Маю на увазі запрошення з підписом відскановане чи простий текстовий е-мейл?
Запрошення було підписане, відскановане і відправлене через мейл)
Аватар користувача
Svitlana
Айдгенос
Повідомлень: 3853
З нами з: 08 лютого 2007, 21:29
Звідки: ZH
Контактна інформація:

Re: Безвіз

Повідомлення Svitlana »

Дякую дуже. Так і я зроблю. :good:
Аватар користувача
Svitlana
Айдгенос
Повідомлень: 3853
З нами з: 08 лютого 2007, 21:29
Звідки: ZH
Контактна інформація:

Re: Безвіз

Повідомлення Svitlana »

Запрошення відіслала відскановане е-мейлом. Пройшло на ура, коли вже в Німеччині посеред поля зупинили авто з укр. номерами і запитали про наявність грошей. Разом з запрошенням була також страхівка (німецька). Тільки це побачили - всі питання зникли. В запрошенні було "всі витрати беремо на себе" звичайно ж.
Відповісти

Повернутись до “Статус S, питання громадянства, паспорти, документи”