Як Забрати наречену до Швейцарії

Все про документи стосово легального перебування у країні
Аватар користувача
dimkaaa888
Транзит
Повідомлень: 2
З нами з: 10 лютого 2016, 15:56

Як Забрати наречену до Швейцарії

Повідомлення dimkaaa888 »

Добрий день шановне панство,

маю таке питання. Я українець, з громадянством ЕС, хочу одружитися на своїй дівчині з України.
Навчатися (В Швейцарії магістр.) залишилось один рік, сподіваюся залишитись працювати.

Що треба щоб її сюди забрати? Чи є вимоги по мінімальній зарплатні для мене і таке інше...
І чи краще розписуватись в Україні чи тут? У неї тільки мультивіза.

Буду дуже вдячний за пораду. :seeya:
Аватар користувача
Svitlana
Айдгенос
Повідомлень: 3853
З нами з: 08 лютого 2007, 21:29
Звідки: ZH
Контактна інформація:

Re: Як Забрати наречену до Швейцарії

Повідомлення Svitlana »

Привіт Діма,

Отож, ти хочеш зараз одружуватися і забрати дружину.
Ти тут зареєстрований як громадянин ЄС, правильно? Одружуватися можеш і тут, у Швейцарії в місцевому аналогові нашого "загсу", в посольстві своєї країни (в Берні) і в Україні.
Одружуючись в Україні, тобі треба буде підтвердити шлюб у своїй країні (щоб вони тебе там зареєстрували як одруженого). Потім ти свідоцтво-підтвердження про одруження зі своєї ЄС-країни понесеш в гемайнду проживання. На українське свідоцтво про одруження тобі буде потрібно поставити Апостиль. На цій основі ти потім зможеш запрошувати дружину.

Ось тільки не знаю чи ти як студент-іноземець зможеш запросити свою жінку до себе. Доходів у тебе, теоретично, нема. Але якщо в тебе є достатньо грошей на рахунку, ти знімаєш житло тощо - теоретично, статус студента не повинен стати на заваді. Вони просто перевіряють чи ти зможеш забезпечити повністю проживання дружини. Поки буде тягнутися процедура - рік може пройти. Тому вони тобі можуть відразу і відмовити. Мовляв, навчання підходить до кінця, поки процедуру пройдете - часу вже не лишиться і так. Тут не вгадаєш. Посольство Швейцарії в Україні зараз робить, що хоче - в основному відмови строчить.

Звичайно, буде набагато простіше, коли ти знайдеш роботу - в тебе буде офіційний дохід, дозвіл на проживання на 5 років. Тоді точно без проблем зможеш запросити дружину. Одружуватися можеш і зараз, твоя особиста справа. Просто "возз'єднання з сім'єю" робитимеш, як тільки підпишеш контракт на роботу. Як тобі такий варіант?
Аватар користувача
dimkaaa888
Транзит
Повідомлень: 2
З нами з: 10 лютого 2016, 15:56

Re: Як Забрати наречену до Швейцарії

Повідомлення dimkaaa888 »

Світлана, дуже класна відповідь.
Гадаю їхні вимоги про мінімальний дохід на двох будуть дуже завищені.

Велике Спасибі :verygood:
Анна+D
Турист
Повідомлень: 5
З нами з: 14 вересня 2015, 23:56

Re: Як Забрати наречену до Швейцарії

Повідомлення Анна+D »

В мене схожа ситуація, але я - саме українська наречена))) я вже писала в цей форум восени, але досі не виїхла і не одружилася. Нарешті мій хлопець - македонець із болгарським громадянством підписав новий контракт на роботу, ходив до гемайнде і питав як мене забрати до шв. йому відповіли що перший крок повинна робити я у Києві, я так розумію подавати документи на візу нареченої. Але після відмови на гостьову візу я боюся звертатися до того посольства, бо нарвуся на ще одну відмову. І тепер я розгубилася, не знаю як краще діяти, де одружуватися щоб не наробити ще помилок. В Україні я зверталася до одного бізнесмена по туризму, він каже що після відмови в мене шансів майже немає, бо я здавала біометрику. То я тепер взагалі у відчаї, бо як одружимося то не хочу щоб він відмовлявся від роботи у шв, і не хочу бути в розлуці. Чи одружать нас у Шв, якщо я приїду по туристичній візі іншої країни шенгену? Чи краще в Болгарії одружитися? як порадите?
Відповісти

Повернутись до “Статус S, питання громадянства, паспорти, документи”