Можливiсть залишитися у Швейцарии

Все про документи стосово легального перебування у країні
Antares
Транзит
Повідомлень: 1
З нами з: 15 січня 2016, 21:24

Можливiсть залишитися у Швейцарии

Повідомлення Antares »

Я молодий хлопець, менi 20 рокив. У Швейцарii вже 2 роки, я живу з 2 братами, та у нас вже дві відмови на бiженство i зараз обглядаеться третя вiдмова, мабудь остання у нас мало часу.
підкажіть будь ласка, що нам робити щоб залишитися у Швейцарии, до кого звернутися?
:ps3: чi є в кого донька з Швейцарським громадянством, для того щоб фальшиво одружитися?
Аватар користувача
Svitlana
Айдгенос
Повідомлень: 3853
З нами з: 08 лютого 2007, 21:29
Звідки: ZH
Контактна інформація:

Re: Можливiсть залишитися у Швейцарии

Повідомлення Svitlana »

Цікаві ви хлопці. Розкажіть хоч як біженцям тут живеться? Добре? Як довго рішення треба було чекати? Що можна було, що не можна було робити під час очікування? Розкажіть же іншим чи варто взагалі пробувати подаватися на біженство?

Щодо фальшивого шлюбу. Ви в курсі, що у Швейцарії ходять і перевіряють сімейні пари? Можете швейцарський фільм "Schweizermacher" подивитися. Класика, але досі актуальна саме в такому вигляді.
У вашому випадку (після двої відмов на біженство), думаю, 100% можна гарантувати несподівані візити поліції. А потім при отрманні громадянства ще раз будуть дуже ретельно перевіряти всю вашу сімейну історію. Тут навіть шлюб "з розрахунку" може не спрацювати.
Info
Site Admin
Повідомлень: 542
З нами з: 09 червня 2010, 15:19

Re: Можливiсть залишитися у Швейцарии

Повідомлення Info »

Тема "Як виїхати до Швейцарії" - там все описано viewtopic.php?f=6&t=2585
Відповісти

Повернутись до “Статус S, питання громадянства, паспорти, документи”