Одруження у Швейцарії з українцем =)

Все про документи стосово легального перебування у країні
katrin-kiev
Транзит
Повідомлень: 1
З нами з: 02 жовтня 2015, 12:25

Одруження у Швейцарії з українцем =)

Повідомлення katrin-kiev »

Доброго Дня! Моє ім'я Катерина. Українка. На даний момент є резидентом Об'єднаних Арабських Еміратів. Мій наречений українець, офіційно працює в Женеві з L permit. Плануємо одружитись найближчим часом, тобто десь в кінці листопада, на початку грудня 2015 року. Але приїхати в Україну, щоб подати документи до РАГСу поки що немає можливості. Тому плануємо розписатись в Женеві. Чи є в когось подібний досвід одруження саме з українцем? Буду вдячна за корисну інформацію. :smile:
Дякую!
Аватар користувача
Lilia
Відрядження
Повідомлень: 17
З нами з: 26 червня 2015, 21:34
Звідки: Kilchberg

Re: Одруження у Швейцарії з українцем =)

Повідомлення Lilia »

не имеет значения какой национальности ваш будущий муж, самое главное, что он официально проживает и работает в Швейцарии (правда почуме Л пермит?? обычно для работающих дают пермит Б, но это в кантоне Цюрих, не знаю как там в Женеве).
Вашему жениху необходимо будет подойти в учреждение, которое регистрирует браки по месту его жительства в Женеве. Там ему дадут информацию какие документы он как гражданин Украины должен предоставить со своей стороны и какие документы должны предоставить вы.
В моем случае - я гражданин Украины и муж гражданин Германии, постоянно проживающий в Швейцарии. Мы предоставляли в загс одинаковые документы, разница была только в том, что он как гражданин Евросоюза позвонил в необходимые гос.органы, которые выдавали справки в Германии, заказал их, оплатил услуги и ему успешно их прислали по почте. При этом ничего не надо было делать, не переводить не заверять и не апостилировать. В моем же случае, как гражданина Украины, необходимо было брать эти документы в Украине, ставить апостиль на этих доках в мин.юсте и МИДе + потом переводить это все на немецкий язык +з аверять у нотариуса перевод + ставить апостиль в тех же учреждениях на переводах.
Думаю, в случае вашего жениха необходимо будет делать аналогично. Я не знаю, в каком статусе видет Швейцария ОАЕ, но подозреваю, что вы относитесь тоже к 3-м странам (не ЕС), и скорее всего вам необходимо будет делать тоже самое в вашей стране. Но это вы сможете узнать на сайте посольства Швейцарии в ОАЕ, там есть информация для желающих заключить брак в Швейцарии как с гражданином Щвейцарии, так и с другими гражданами постоянно проживающими в Швейцарии.
Надеюсь, эта информация вам будет полезной.
Анна+D
Турист
Повідомлень: 5
З нами з: 14 вересня 2015, 23:56

Re: Одруження у Швейцарії з українцем =)

Повідомлення Анна+D »

Доброго дня! Дівчата, може чогось не знаю чи не розумію, за що прошу вибачення.
Читала форуми, але в мене скалдна ситуація, нічого подібного не знайшла, тому прошу допомоги. :dontknow:
Мій наречений громадянин Болгарії живе й працює в Шв, має перміт Б. Я зараз в Україні, хотіла поїхати до нього, але мені відмовили у візі для приватної поїздки по 8-му пункту - Подана недостовірна інформація на підтвердження мети і умов запланованого перебування. :unsure:
Я розумію, що може вони бояться щоб я там не лишилася, так як в Україні закінчила універ і поки не маю роботи (тобто нічого мене тут не тримає)
Але як же нам бути? Ажде для украіни немає спеціальної візи нареченої, а візу для возз"єднання сім"ї можна отримати лише якшо шлюб уже зареєстрований.
На момент подачі документів у посолство в мене був лист-запрошення, в якому було написано - мента візиту - відвідини, (підозрюю, що наша помилка була саме в цьому - просто відвідини терміном на 3 місяці)
але тоді ми не планували так швидко одружуватись, але зараз бачимо шо нема іншої можливості бути разом, крім як зареєструвати шлюб. І тепер якесь замкнуте коло, я не можу приїхати до нього щоб оружитися, а він не має можливості взяти відпустку до Нового року (в яку планував поїхати разом зі мною до батьків в Болгарію)
Чи можна подати заявку ще раз на отримання візи? і що писати як мета поїздки? Одруження? як повинна виглядати мета поїздки в листі-запрошенні? (я запрошую мою наречену щоб одружитися? чи як?)
Мій наречений взагалі в такому шоці що для України це все так складно :sad2:
Аватар користувача
Svitlana
Айдгенос
Повідомлень: 3853
З нами з: 08 лютого 2007, 21:29
Звідки: ZH
Контактна інформація:

Re: Одруження у Швейцарії з українцем =)

Повідомлення Svitlana »

katrin-kiev писав:Доброго Дня! Моє ім'я Катерина. Українка. На даний момент є резидентом Об'єднаних Арабських Еміратів. Мій наречений українець, офіційно працює в Женеві з L permit. Плануємо одружитись найближчим часом, тобто десь в кінці листопада, на початку грудня 2015 року. Але приїхати в Україну, щоб подати документи до РАГСу поки що немає можливості. Тому плануємо розписатись в Женеві. Чи є в когось подібний досвід одруження саме з українцем? Буду вдячна за корисну інформацію. :smile:
Дякую!
Катрін, ви є резидентом ОАЕ, ок, а паспорт у вас який? Український? Якщо так і в нареченого вашого також український паспорт - то їдьте в посольство і без лишніх проблем одружуйтеся собі точно так само, як і в Україні.
Якщо ж у вас паспорт ОАЕ, а дозвіл на проживання місцевий (хоча б "В"), тоді пробуйте тут. Хоча також можете в українському посольстві одружитися. Наречений ваш - українець і має на це право.
А ще чула, в подібних випадка народ в Данію їздить одружуватися, де, кажуть, все дуже просто для іноземців (котрі в Данії взагалі не проживають, приїздять лише одружуватися).
Аватар користувача
Svitlana
Айдгенос
Повідомлень: 3853
З нами з: 08 лютого 2007, 21:29
Звідки: ZH
Контактна інформація:

Re: Одруження у Швейцарії з українцем =)

Повідомлення Svitlana »

Анна+D писав: Мій наречений громадянин Болгарії живе й працює в Шв, має перміт Б. Я зараз в Україні, хотіла поїхати до нього, але мені відмовили у візі для приватної поїздки по 8-му пункту - Подана недостовірна інформація на підтвердження мети і умов запланованого перебування. :unsure:
Я розумію, що може вони бояться щоб я там не лишилася, так як в Україні закінчила універ і поки не маю роботи (тобто нічого мене тут не тримає)
Але як же нам бути? Ажде для украіни немає спеціальної візи нареченої, а візу для возз"єднання сім"ї можна отримати лише якшо шлюб уже зареєстрований.
На момент подачі документів у посолство в мене був лист-запрошення, в якому було написано - мента візиту - відвідини, (підозрюю, що наша помилка була саме в цьому - просто відвідини терміном на 3 місяці)
але тоді ми не планували так швидко одружуватись, але зараз бачимо шо нема іншої можливості бути разом, крім як зареєструвати шлюб. І тепер якесь замкнуте коло, я не можу приїхати до нього щоб оружитися, а він не має можливості взяти відпустку до Нового року (в яку планував поїхати разом зі мною до батьків в Болгарію)
Чи можна подати заявку ще раз на отримання візи? і що писати як мета поїздки? Одруження? як повинна виглядати мета поїздки в листі-запрошенні? (я запрошую мою наречену щоб одружитися? чи як?)
Мій наречений взагалі в такому шоці що для України це все так складно :sad2:
Привіт, Анно!
Ну ви не лякайтеся, зараз Швейцарія до 10% всіх подань відмовляє, просто так. Навіть таких, де вже були багатократні запрошення і заява на візу і супровідні документи практично ідентичні подаються роками. Так що просто змиріться з цим періодом. Така хвиля "гостинності" у них зараз пішла. В кожному випадку радять протестувати. В ряді випадків візу тут же відкривають. Але задоволення не з дешевих - 150 франків, здається, зараз луплять (раніше, до речі, це безкоштовним було).

Але давайте конкретніше по вашому випадку, може, дійсно щось не так ви зробили і це можна виправити.
Перше питання - ви вже бували раніше у Швейцарії? Скільки разів, з якою частотою, з якою "метою" отримували візу?
Чи були у вас візи в інші країни ЄС (Болгарію наприклад), скільки?
Ви кажете, що подавали "відвідини" - супер, нічого тут поганого, у всіх "відвідини". Він у запрошенні що конкретно написав? Також просто відвідини? Якщо він, приміром, описав, що ви плануєте в Болгарію поїхати, тоді, можливо, в цьому справа - ви хочете до Болгарії, а візу швейцарську просите... Десь так.
Якщо у вас все "чисто", тобто у запрошенні чи в попередніх запрошеннях ви не повідомляли посольство про свої плани одружуватися і подорожувати під Новий рік в інші країни, тоді ви просто потрапили під "статистику" відмов. Якщо у вас з фінансовими гарантіями все гаразд і з фінансами ок, тоді обов'язково подавайте на опротестування з приводу невидачі візи. Обгрунтовуйте, пишіть, платіть гроші. Якщо не пройде - просто заново подавайте документи, не особливо соромлячись. Ніякі ваші плани їх не повинні стосуватися. На співбесіді кажіть як є - зустрічаємося, серйозно, але щоб одружуватися треба ж хоч трохи разом пожити і придивитися один до одного, в мене якраз зараз така можливість є, тому хочу поїхати на 3 місяці (точніше 90 днів). До речі, якщо ви вже цього року подорожували, тоді ще порахуйте чи ви вкладаєтеся в ліміт шенгенської візи за новими розрахунками.

Частина друга - щодо одруження.
Ну якщо вам не дають візу (до речі, до Шв. ви можете в'їхати з будь-якою шенгенською візою), тоді хай наречений ваш приїде до України для цього. То ж елементарно. Вам же не горить доки в нього відпустка буде (з 1.1.2016 буде вже точно мати право на нову) чи горить? Ну і потім віза на "возз'єднання сім'ї". Але це не має відношення до візи "відвідання" ще до одруження. І про одруження при візі на відвідини взагалі не варто говорити чи і згадувати будь-які ваші серйозні наміри (в даному випадку їду в гості, конкретних планів на майбутнє ще немає).
Щодо одруження ви вже в інших темах прочитайте тонкощі процедури тут. Але просто майте на увазі, що за 3 місяці можете не вкластися. Треба подати заяву, вони все перевіряють, і тільки тоді можете.
Анна+D
Турист
Повідомлень: 5
З нами з: 14 вересня 2015, 23:56

Re: Одруження у Швейцарії з українцем =)

Повідомлення Анна+D »

Була у Швейцарії один раз по студентській візі на 4 місяці (там і познайомилась з коханим) приїхала додому 3-го вересня, привезла з собою одразу запрошення від нього для посольства (ми завчасно планували)
Інших віз немає, перший раз була закордоном.
У запрошенні написав тільки про відвідини, але в візовій заяві я просила з 2-кратним в"їздом (планували на Новий рік разом поїхати взагалі з Шенгену, потім повернутися в Шв) в посольстві мене запитали чому я прошу так, я чесно відповідала, але я не казала коли саме будемо віїзжати, бо в нього ще не була відпустка на конкретну дату запланована. А це що проблема для них?
Про одруження теж нічого не писали і в посольстві я не говорила (бо не збирались так швидко одружуватись, але як немає іншого способу бути разом...)
З приводу фінансів. Сподівалася що мені дадуть лист "гарантійного зобов"язанна" (як написно на сайті посольства, у випадку якщо я не можу самостійно профінансувати своє перебування у Шв). Бо я універ закінчила, була на практиці в Шв, приїхала додому і зараз по факту безробітня. На рахунок в банк гроші не ставила (бо зараз така ситуація в укр, що мені їх потім в валюті не повернуть), тож довідки по рахунку не подавала (може й напрасно). Але подавала копії розрахункових листів зі Швейцарії за 4 міс. Думаю що багато (90 днів) просила для "відвідин"(може на їх думку досить і 2 тижні відвідувати?).
Він в україні не хоче одружуватись (поки що :notatall: ) бо для нього важливо з усіма родичами і друзями весілля святкувати.
Анна+D
Турист
Повідомлень: 5
З нами з: 14 вересня 2015, 23:56

Re: Одруження у Швейцарії з українцем =)

Повідомлення Анна+D »

Шоб оскаржити рішення посольства написали що 200 франків платити треба :sceptical:
Аватар користувача
Svitlana
Айдгенос
Повідомлень: 3853
З нами з: 08 лютого 2007, 21:29
Звідки: ZH
Контактна інформація:

Re: Одруження у Швейцарії з українцем =)

Повідомлення Svitlana »

Тільки маленьке уточнення " в посольстві мене запитали чому я прошу так, я чесно відповідала" - тобто ви їм сказали, що зі Швейцарії хотіли б під час цих 90 днів виїхати до Болгарії і знову повернутися до Швейцарії - так?

Всі інші ваші гіпотези безпідставні, повірте. Ні відсутність довідки, ні "забагато просила" не мають ніякого відношення до відмови. Вам відмовили, бо просто там звіріють зараз. Крапка, велика і жирна.
Вже 200 франків, кажете, за апеляцію просять? Це лише доводить, що їх завалюють апеляціями і вони не можуть зрозуміти, які ціни нарешті відлякають людей від них. Ще десь на весні було 150. Прикро. Але то реальність сьогоднення.

Щодо двократного в'їзду, треба було краще в посольстві казати, що так просите, бо, можливо, вам потрібно буде перервати свою подорож, повернутися додому (наприклад через сімейні обставини) і потім продовжити її як заплановано.
Тобто швейцарську візу ви отримуєте виключно для подорожі до Швейцарії і назад, всі запрошені рази.
Власне, що вони отримали мінімальні підстави вважати, що ви просто користуєтесь нагодою знайомого, а, насправді, потенційно хочете податися в світи шукати ліпшої долі. Так далеко вони не думають, вони зараз просто шукають будь-яку зачіпку для відмови.

В даному випадку мені здається було б найдоцільнішим наступне зробити - притримайте 200 франків і не подавайте апеляцію (все одно вони знайдуть як обгрунтувати в даному випадку), краще подавайтеся знову на однократну на 90 днів. Будуть питати чого так довго хочете - кажіть, що поки шукаєте роботу хочете скористатися запрошенням і шансом для... вивчення один одного краще і впевнитися у почуттях, що виникли (одруження? ні, ви що! я ж ще його мало знаю, от хочу трохи більше вивчити людину)... а заодно їду для.... практики німецької? вивчення французької?... покататися на лижах (коли ще можливість така буде)... будь-що... в дусі "просто маю можливість потусуватися в крутій Швейцарії, маю час і маю велике бажання". Вже не згадуйте ніякі подорожі. Будуть питати чого ви раніше так подавали, а тепер так - скажете, що зменшили свої апетити, раз все так складно.
А з одруженням... то таке, швидше то не буде все одно з візою нареченої, а якщо щось не так піде - нащо воно вам треба собі життя псувати через дурну візу? Краще добивайтеся візи і добре придивіться один до одного.
Удачі!
Аватар користувача
Katerynka

Re: Одруження у Швейцарії з українцем =)

Повідомлення Katerynka »

Доброго дня
Цікавить така інформація я українка і мій чоловік українець і ми хочемо подати заяву у Швейцарії на одруження, в мого чоловіка є статус S, і ми
проживаємо офіційно
У нас кантон Берн куди потрібно звернутися?
Буду вдячна за відповідь!
Info
Site Admin
Повідомлень: 543
З нами з: 09 червня 2010, 15:19

Re: Одруження у Швейцарії з українцем =)

Повідомлення Info »

Нащиріші вітання до заручин! Вам було б найпростіше одружитися в посольстві України в Берні за українськими законами. Там можуть вам і урочисту процедуру одруження провести також

Якщо ви хочете спробувати за швейцарськими законами одружитися (навіть не знаю чи це можливо у вашому випадку), тоді вам потрібно звернутися до ґемайнде у відділ Einwohnerkontrolle. Вони вам все підкажуть.
Аватар користувача
Katerynka

Re: Одруження у Швейцарії з українцем =)

Повідомлення Katerynka »

Дуже дякую вам за відповідь!
А які потрібно документи ви б могли підказати?
І по якій адресі знаходиться?
В мене така ситуація що моє очікування на статус затягнулося на 4 місяці, була розмова і сказали очікувати знову і не дають гарантії що прийде позитив(
І нам сказали що потрібно розписатися і так можливо вийде щоб отримати статус
Info
Site Admin
Повідомлень: 543
З нами з: 09 червня 2010, 15:19

Re: Одруження у Швейцарії з українцем =)

Повідомлення Info »

Якщо у вас ще немає дозволу на проживання (статусу), тоді вам лише в Консульстві України одружуватися. Тут всі деталі, запис, контакти.
https://switzerland.mfa.gov.ua/?fbclid= ... 4lsdrGO3j0
Сторінка ФБ
https://www.facebook.com/UkrBotschaftSchweiz

Щодо документів, то вони такі самі, як і в Україні мали б бути. Сторінка з питань ЗАГСу на даний момент не працює, краще напишіть їм е-мейл.
https://switzerland.mfa.gov.ua/konsulski-pitannya
Аватар користувача
Віта

Re: Одруження у Швейцарії з українцем =)

Повідомлення Віта »

💒 Одружитися або розлучитися за кордоном: можливості для українців

🇺🇦 Громадяни України, які наразі перебувають за кордоном, можуть одружитися або розлучитися на території іншої держави, відвідавши посольство України. Ми підготували перелік країн, де наразі доступні такі послуги.

🟠Міністерство закордонних справ України визначило перелік закордонних дипустанов, що можуть вносити зміни до Держреєстру актів цивільного стану. Серед них:

➡️ Посольства України в Грузії, Республіці Казахстан, Республіці Польща, Турецькій Республіці, Федеративній Республіці Німеччина

➡️ Генеральні консульства України в Кракові, Любліні, Вроцлаві Республіки Польща, у Дюссельдорфі, Гамбурзі, Франкфурті-на-Майні, Мюнхені Федеративної Республіки Німеччина та у Стамбулі Турецької Республіки

➡️ Консульства України в Гданську Республіки Польща та в Анталії Турецької Республіки.

💰 Подати заяву на укладання шлюбу онлайн. Як це можливо?

🇺🇦 Відтепер на державному порталі "Дія" українці зможуть подати заяву про державну реєстрацію шлюбу й одразу обрати місце, час, формат та зал, де пройде церемонія.

Для цього потрібно: 
🟡авторизуватися на порталі та перейти у розділ "Сім’я";
🟡 обрати послугу "Заява про шлюб", заповнити заяву та обрати час і місце реєстрації;
🟡 сплатити адміністративний збір та підписати заяву електронним підписом.

✅Підпишіться на канал:
https://t.me/UkrainianSwitzerland
Відповісти

Повернутись до “Статус S, питання громадянства, паспорти, документи”