Питання щодо переїзду - з чого починати

Все про документи стосово легального перебування у країні
Ksenya
Транзит
Повідомлень: 3
З нами з: 31 жовтня 2008, 13:08

Питання щодо переїзду - з чого починати

Повідомлення Ksenya »

Доброго дня!

Звертаюся до вас за порадою.
Ми з моїм молодим чоловіком зустрічаємо вже кілька років, я неодноразово була в Швейцарії, але про переїзд і одруження мова ніколи не йшла через проблеми у взаєминах. Нещодавно він запропонував переїзд, але це мене скоріше налякало і викликало купу питань, ніж захват. Буду дуже вдячна усім за допомогу.
1. Зараз маю річний гостьовий мультишенген на 3 місяці. Тому переїзджатиму з цією візою. А як бути далі? Повертатися назад в Україну?
2. Віза зараз на останній сторінці паспорта. Повертатися, чекати і міняти в Україні?
3. Робота. Мій мч хоче щоб я одразу почала шукати роботу, хоча з фінансами у нього все ок. Я так розумію, що з гостьовою візою мені тільки у прибиральниці і няні, так?
Аватар користувача
natalotschka
Moderator
Повідомлень: 374
З нами з: 10 лютого 2007, 12:05
Звідки: Україна/Швейцарія
Контактна інформація:

Re: Питання щодо переїзду

Повідомлення natalotschka »

І Вам здрастуйте!

Якось незрозуміло: переїзд, це наче означає постійне проживання. Але ж у Вас віза на три місяці, тому тут жити Ви маєте право тільки цих три місяці. А далі - на Україну, бо тут залишитися у Вас можливостей майже немає. Хіба що Ви з Вашим коханим одружитеся..На скільки я знаю, з гостьовою візою працювати заборонено, хіба що Ви захочете десь по-чорному підробити.

Ще трохи від себе особисто - ще навіть не отримали дозвіл на проживання, ще навіть не одружилися, а вже Ви повинні шукати роботу? Та що ж то за чоловік такий? Чи то у Вас таке кохання... Дивне..Може краще другого пошукати?
Хай Вам щастить! :seeya:
Ksenya
Транзит
Повідомлень: 3
З нами з: 31 жовтня 2008, 13:08

Re: Питання щодо переїзду

Повідомлення Ksenya »

Наталочко, дуже вам дякую за відповідь! Власне, це те про що я підозрювала, але хочется мати погляд людини, яка вже живе в середовищі. На разі від переїзду я відмовилася, оскільки запропоновані умови і ставлення мене не влаштовують.
Аватар користувача
Svitlana
Айдгенос
Повідомлень: 3853
З нами з: 08 лютого 2007, 21:29
Звідки: ZH
Контактна інформація:

Re: Питання щодо переїзду

Повідомлення Svitlana »

Я також думаю, що краще шукати інше "щастя". Дивний чоловік і дивні пропозиції. Взагалі відносити тут точно такі ж як і в нас. Уявіть, що він українець з іншого кутка України з аналогічними стосунками і пропозиціями без проблем з візами - ви би погодилися на таке? Навіть в Україні вам був би потрібен час, щоб знайти роботу. А тут - набагато більше часу може піти.
Відповісти

Повернутись до “Статус S, питання громадянства, паспорти, документи”