Віза нареченої

Все про документи стосово легального перебування у країні
Alena Schweiz
Турист
Повідомлень: 5
З нами з: 24 вересня 2011, 21:44

Віза нареченої

Повідомлення Alena Schweiz »

Добрий вечір!
Підскажіть будь ласка, пройшла співбесіду вчора в Посольстві Швейцарії, сподіваюсь успішно , але у мене в Посольстві забрали оригінали документів (апостильовані та прекладені як потрібно). На руках залишились тільки копії необхідних документів для одруженя на території Швейцарії.
Чи так повинно бути? І як мені виходити заміж без оригіналів чи як? А може десь у Швейцарії потрібно буде отримати перед весіллям?
Заздалегідь буду вдячна за відповідь! :tak2:
Аватар користувача
Svitlana
Айдгенос
Повідомлень: 3853
З нами з: 08 лютого 2007, 21:29
Звідки: ZH
Контактна інформація:

Re: Віза нареченої

Повідомлення Svitlana »

В сусідній темі вам все розказали по пунктиках:
http://www.ukrainians.ch/viewtopic.php? ... =20#p11674
Краще там же і питання задавати дівчатам.
Alena Schweiz
Турист
Повідомлень: 5
З нами з: 24 вересня 2011, 21:44

Re: Віза нареченої

Повідомлення Alena Schweiz »

Svitlana писав:В сусідній темі вам все розказали по пунктиках:
http://www.ukrainians.ch/viewtopic.php? ... =20#p11674
Краще там же і питання задавати дівчатам.
Хм.....я б залюбки запитала, та у сусідній темі інформація про одруження на території України зі швейцарским громадянином.
А у мене було запитання інше - про документи для одруження зі швейцарцем на території Швейцарії. Я уважно перечитала попередню тему, там ніякої інформації про моє питання немає :pardon:
Аватар користувача
Svitlana
Айдгенос
Повідомлень: 3853
З нами з: 08 лютого 2007, 21:29
Звідки: ZH
Контактна інформація:

Re: Віза нареченої

Повідомлення Svitlana »

Я поміняю назву теми, тому що отримувати довідку про одруження/з місця проживання/несудимість а потім їх перекладати і апостилювати потрібно явно для одруження у Швейцарії, ніяк не в Україні. Дівчата все збили докупи.
Alena Schweiz
Турист
Повідомлень: 5
З нами з: 24 вересня 2011, 21:44

Re: Віза нареченої

Повідомлення Alena Schweiz »

Дякую! :verygood:
Аватар користувача
natal1_0509@mail.ru

Re: Віза нареченої

Повідомлення natal1_0509@mail.ru »

Wodo perwogo putannja : Alena Schweiz!
Ja tew podavala na vizu narechenoji 19 veresnja i v mene tew zabralu vsi oruginalu dokumentiv. Ja zrobula vsi kopiji oruginaliv pered podannjam. Ale mowluvo cjogo i nepotribno, bo vsi vashi oruginalu dokumentiv, potribni dlja odruwennja Posolstvo peresulaje v tupu RAGS- Etat civil abo v miscevu Commune de zarejestrovanuj vash narechenuj. Otrumala ja cu vizu aw 19 grudnja- tobto dovelos chekatu pislja uspiwnogo podannja documentiv 3 misjaci. A u vas jak spravu? Vu vwe otrumalu vashu vizu?
Аватар користувача
Triona

Re: Віза нареченої

Повідомлення Triona »

Привет всем! Я нахожусь на этом же этапе. Перевожу документы и нотариально заверяю. В переводческом агентстве сказали, что нужно подавать нотариальные копии с переводами для того чтобы документы оставались на руках. На вопрос зачем, они ответили, что еще пригодятся, когда преду в Швейцарию ( например для Пермит) Подскажите, пожалуйста, действительно ли пригодятся или это выдумки агентства, чтобы получить дополнительные деньги. Заранее благодарна. :smile:
Відповісти

Повернутись до “Статус S, питання громадянства, паспорти, документи”