приглашение для родителей (родственников)

Все про документи стосово легального перебування у країні
Alena Schweiz
Турист
Повідомлень: 5
З нами з: 24 вересня 2011, 21:44

приглашение для родителей (родственников)

Повідомлення Alena Schweiz »

столкнулась с ситуацией. Хотим пригласить из Украины моих родителей и брата на бракосочетание в Цюрихе. Сама приеду по визе невесты, а моих родственников жених будет приглашать по гарантийному обязательству и вышлет им приглашения. Но проблема в том, что жених имеет свой бизнес и поэтому миграцион начал ему уже мотать нервы, что за каждого приглашенного нужно выложить по 30 тыс франков депозиты. Это что такое происходит? и где деньги такие взять?

Расскажите как было у вас? как родителей пригласить на собственную свадьбу? какие нужны документы? Буду очень благодарна за информацию. P.s. а то уже нарушение прав какое-то получается.
Аватар користувача
Svitlana
Айдгенос
Повідомлень: 3853
З нами з: 08 лютого 2007, 21:29
Звідки: ZH
Контактна інформація:

Re: приглашение для родителей (родственников)

Повідомлення Svitlana »

Про ніякі депозити не чула ще жодного разу. Гарантійні листи потрібні будуть це факт. Посольство видає гарантійні листи під час співбесіди. Запрошувані надсилають ті листи поштою тому, хто запрошує до Швейцарії. Він ці листи заповнює і віддає в комуну (гемайнде, тощо). Ті звіряють заробітки (за податковими даними, мабуть), підтверджують і надсилають це підтвердження у посольство. Як тільки посольство це отримало, в принципі, можна йти і отримувати візу в паспорт.
Мій чоловік (без власної фірми) запрошував двох чоловік з України. Візу дали без проблем. Тобто зарплати виявилося цілком достатньо. Знаю ще одного (також без власного бізнесу), що також запрошував двох людей одразу і також дали візи без проблем.
Гарантійний лист - це фінансова відповідальність за гостей. Якщо що-небудь витворять, то він повинен покривати витрати. Відповідно, він має володіти певним рівнем доходів. Якщо доходів у нього не видно ніяких (у Швейцарії не заробляє), то тоді, мабуть, і можуть вимагати депозит якийсь. Але і в такому випадку, не думаю, що то просто таки гроші вимагають. Швидше за все - якусь виписку з банку чи якийсь доказ того, що фінансові гарантії будуть забезпечені.

Знаєте... власний бізнес - поняття дуже широке. Важить не статус, а дохід. Мати власний бізнес тут - не означає автоматично достатній дохід. Дуже часто підприємці заробляють менше, ніж середня зарплатня. Тому що тут тяжко заробляти гроші підприємцем.
А ще є інші моменти. ....Дивляться дохід на папері, а не на фактичний. Розумієте? Він може мати і дорогі меблі і хату, і порша, і 10 дорогих комп'ютерів, а на папері дохід стоїть 20 000. Оптимізація податків. ...а на гостей не вистачає...
Аватар користувача
Гість

Re: приглашение для родителей (родственников)

Повідомлення Гість »

С опозданием, но к сведению форумчан (может кому пригодится такая информация): жених приглашал моих родителей и брата на свадьбу сроком на 5 дней. Никаких гарантийных писем, депозитов и тд не потребовалось. Только приглашение, бронь отеля и письмо было из загса о назначенное дате свадьбы. Мы очень волновались, но все прошло лучше, чем ожидали- за 3 дня всем открыли визы по сокращенной процедуре:)
Julie
Дозвіл L
Повідомлень: 55
З нами з: 03 лютого 2010, 13:55
Звідки: Vaud

Re: приглашение для родителей (родственников)

Повідомлення Julie »

Знову, я заплуталася, я хочу запросити свого двоюрідного брата до себе на тиждень, покататися на лижах, він ще школяр, йому 16 років, треба від батьків на мене довіреність? І ще на сайті написано що потрібно довідка зі школи, то іі треба перекладати на французьку? Ддякую за відповіді.
Аватар користувача
Svitlana
Айдгенос
Повідомлень: 3853
З нами з: 08 лютого 2007, 21:29
Звідки: ZH
Контактна інформація:

Re: приглашение для родителей (родственников)

Повідомлення Svitlana »

Довідка зі школи потрібна, раз просять. Переклад можна робити на будь-яку мову: англ, нім, фр, іт. (що вам дешевше вийде :gigle: )

Щодо довіреності.... Гадаю, що йдеться про нотаріальний дозвіл батьків на виїзд дитини за кордон (про те, що вони не заперечують, на скільки не заперечують, коли саме і куди саме). Напевно, що ви маєте бути вписані десь в тому папері. Думаю будь-який нотаріус в Україні знає як правильно таке написати.

Мені також було би цікаво дізнатися як можна отримати візу дитині, що подорожує сама (фактично так?). Поділіться пізніше як вам вдалося.
Відповісти

Повернутись до “Статус S, питання громадянства, паспорти, документи”