Віза для приватної поїздки (за запрошенням)

Все про документи стосово легального перебування у країні
Аватар користувача
Svitlana
Айдгенос
Повідомлень: 3853
З нами з: 08 лютого 2007, 21:29
Звідки: ZH
Контактна інформація:

Re: Изменения в получении гостевой визы.

Повідомлення Svitlana »

http://www.eda.admin.ch/eda/uk/home/rep ... arkie.html

Хоча би інформацію про візи та інші документи переклали на сайті українською. А то ж було лише німецькою. Цікаво чи можна буде з 1 березня (чи хоч 17-го) додзвонитися в консульство.
Аватар користувача
Svitlana
Айдгенос
Повідомлень: 3853
З нами з: 08 лютого 2007, 21:29
Звідки: ZH
Контактна інформація:

Re: Віза для приватної поїздки (за запрошенням)

Повідомлення Svitlana »

Для усіх охочих - зразок листа-запрошення для родичів. Це за останніми вимогами посольства. Щоразу раджу звірятися з вимогами до листа-запрошення і трошки його коригувати. :wink:

VASHA ADRESA
Schweiz

ADRESA ZAPROSHENYH
Ukraine



VASHE MISTO, 22. Juni 2008



Liebe IMYA,

Betreffend: Einladung

Meine Frau ---- und ich würden uns freuen, wenn du und deine Tochter :::: eure Sommerferien bei uns in der Schweiz verbringen würdet.

Wir möchten euch herzlichst vom ДАТА bis ДАТА einladen. Du kannst während dieser Zeit bei uns zu Hause in MISTO bleiben, wobei wir die Unkosten deines Aufenthaltes übernehmen. Wie am Telefon besprochen, verfügst du bereits über eine Krankenversicherung.

Personalien der eingeladenen Personen
Vorname Name:
Geburtsdatum:
Pass Nummer:
Gültigkeit des Passes:
Beziehung:

Vorname Name:
Geburtsdatum:
Pass Nummer:
Gültigkeit des Passes:
Beziehung:




Viele Grüsse

PIDPYS


IMYA i PRIZVYSCHE
Katerina_szcz
Транзит
Повідомлень: 3
З нами з: 21 жовтня 2008, 09:35
Звідки: Київ

Re: Віза для приватної поїздки (за запрошенням)

Повідомлення Katerina_szcz »

Добрий день всім!
Ніяк не можу знайти інформацію щодо одного пункту у списку документів (а на "гарячій лінії посольства" не можуть адекватно відповісти):
Чи обовєязково потрібна довідка з місця роботи? Або можна принести довідку з банку про стан рахунку? Якщо так - то скільки грошей повинно знаходитись на рахунку?
Дякую
Аватар користувача
Svitlana
Айдгенос
Повідомлень: 3853
З нами з: 08 лютого 2007, 21:29
Звідки: ZH
Контактна інформація:

Re: Віза для приватної поїздки (за запрошенням)

Повідомлення Svitlana »

Katerina_szcz писав:Добрий день всім!
Ніяк не можу знайти інформацію щодо одного пункту у списку документів (а на "гарячій лінії посольства" не можуть адекватно відповісти):
Чи обовєязково потрібна довідка з місця роботи? Або можна принести довідку з банку про стан рахунку? Якщо так - то скільки грошей повинно знаходитись на рахунку?
Дякую
Раджу подавати документи без довідки. Якщо вона буде потрібна - то вам скажуть її донести. Але при цьому відразу добре перепитайте якою мовою їм та довідка потрібна. Я би брала все, що можна (довідка може бути або з роботи, або з навчання! або з бюро по безробіттю) і виписку з банку також. Але показувати лише після того, як запитають. У цьому випадку попросіть того, хто запрошує, написати в листі-запрошенні не лише загальну фразу "Всі витрати, пов"язані з поїздкою, беру на себе", а конкретно уточнити: "а саме: страхування, проживання, проїзд, відповідальність перед третіми особами, та інші витрати, що можуть виникнути у зв"язку з подорожуванням громадянки Х до Швейцарії". Крім того нехай про всяк випадок додасть, що гарантує, що ви не залишитесь у Швейцарії нелегально та повернетесь до такого-то числа (бажано вказати) в Україну, а також, що не будете запрошувати притулок чи подовження візи. Ну це, може, трохи страшно звучить, але лист подібного змісту нам допоміг.
Аватар користувача
natalotschka
Moderator
Повідомлень: 374
З нами з: 10 лютого 2007, 12:05
Звідки: Україна/Швейцарія
Контактна інформація:

Re: Віза для приватної поїздки (за запрошенням)

Повідомлення natalotschka »

А я би порадила взяти з собою всі можливі і неможливі документи, тільки не подавати їх, а, як каже Світлана, якщо спитають - покажете. І довідка з місця роботи, то ще один аргумент для одержання візи.
Інформація з сайту посольства

Основні документи:
Увага! Документи, надіслані безпосередньо до Посольства поштою,
телефаксом або на електронну адресу, до розгляду не приймаються
· один примірник заповненої англійською, німецькою, французькою чи італійською мовою,
датованої та власноручно підписаної візової анкети, формуляр якої можна знайти на сайті
http://www.eda.admin.ch/etc/medialib/do ... mantrag%20(d
e_fr_ru_en).pdf;
· закордонний паспорт, який має бути дійсним, щонайменше, протягом трьох місяців з дня
запланованого повернення зі Швейцарії;
· одна фотокартка (3 х 4 см, не старіша за 3 місяці), фотокопії не приймаються;
· для неповнолітніх дітей необхідним є також письмовий дозвіл обох батьків, складений у
нотаріуса (оригінал і його копія ) та ксерокопії їх паспортів;
· зобов“язання покинути територію Швейцарії після закінчення терміну перебування
http://www.eda.admin.ch/etc/medialib/do ... chtung%20z
ur%20Wiederausreise%20aus%20der%20Schweiz_de_fr_en_ru.pdf;
· ксерокопія першої сторінки закордонного паспорту;
· ксерокопія тих сторінок закордонного паспорту, де є дійсні візи інших країн;
· Лист-запрошення від гаранта в оригіналі. ( Листи-запрошення, надіслані безпосередньо до
Посольства поштою, телефаксом або на електронну адресу, до розгляду не приймаються) .
Лист-запрошення має містити такі дані: прізвище, ім¢я, дата народження, номер та термін
дії паспорту особи, яку запрошують;ступінь родинних зв’язків або дружніх стосунків; мета
поїздки; термін перебування у Швейцарії (бажано з точними датами в¢їзду та виїзду);
підтвердження того, хто нестиме витрати на квитки, проживання, харчування, а також на
можливе медичне обслуговування.
· довідка з місця роботи в оригіналі, яка повинна містити відомості про посаду заявника, його
заробітню платню та термін запланованої відпустки (з перекладом німецькою, французькою,
італійською або англійською мовою )
Візові формуляри на отримання швейцарської візи повинні бути подані особисто.

http://www.eda.admin.ch/etc/medialib/do ... h_(uk).pdf
Аватар користувача
FruhlingFrau
Турист
Повідомлень: 6
З нами з: 20 жовтня 2008, 11:58

Re: Віза для приватної поїздки (за запрошенням)

Повідомлення FruhlingFrau »

а если у меня нет приглашения, то единственный выход туда вырваться - по какой-то программе или по турпутевке?
Аватар користувача
Svitlana
Айдгенос
Повідомлень: 3853
З нами з: 08 лютого 2007, 21:29
Звідки: ZH
Контактна інформація:

Re: Віза для приватної поїздки (за запрошенням)

Повідомлення Svitlana »

FruhlingFrau писав:а если у меня нет приглашения, то единственный выход туда вырваться - по какой-то программе или по турпутевке?
Ага, точно так. Можна ще роботу знайти собі... :dontknow:
Katerina_szcz
Транзит
Повідомлень: 3
З нами з: 21 жовтня 2008, 09:35
Звідки: Київ

Re: Віза для приватної поїздки (за запрошенням)

Повідомлення Katerina_szcz »

Ранок. Ще питання: може у когось є зразок довідки про доходи, яка потрібна для гостьової візи? або може хто знає чи відрізняється вона від звичайної довідки, що потрібна для туристичної?
Аватар користувача
Svitlana
Айдгенос
Повідомлень: 3853
З нами з: 08 лютого 2007, 21:29
Звідки: ZH
Контактна інформація:

Re: Віза для приватної поїздки (за запрошенням)

Повідомлення Svitlana »

Katerina_szcz писав:Ранок. Ще питання: може у когось є зразок довідки про доходи, яка потрібна для гостьової візи? або може хто знає чи відрізняється вона від звичайної довідки, що потрібна для туристичної?
Зразка нема, але я зараз можу його написати :gigle: А взагалі так, це така сама, як для турвізи.
natalotschka писав:повинна містити відомості про посаду заявника, його
заробітню платню та термін запланованої відпустки (з перекладом німецькою, французькою,
італійською або англійською мовою )В
Ну ось це повинна містити головне.

ЗРАЗОК:
Вгорі шапка підприємства з усіма телефонами, адресами і координатами. Або кутовий штамп, котрий усі ці дані міститиме.


Місто, дата
Вихідний номер

To: Embassy of Switzerland in Ukraine (Kyiv)
Посольству Швейцарії в Україні (Київ)

Herewith I inform you that ІМ"Я ПРІЗВИЩЕ (Social Identification Number НОМЕР) is employed by our НАЗВА ФІРМИ as ПОСАДА from ДАТА ПРИЙНЯТТЯ НА РОБОТУ. His (her) salary on this position according to the payroll plan of the company is ЗАРПЛАТА.

Даним листом повідомляю вам, що ІМ"Я+ПРІЗВИЩЕ (ідентифікаційний номер НОМЕР) є співробітником нашої компанії (фірми, тощо) НАЗВА КОМПАНІЇ на посаді ПОСАДА з ДАТА ПРИЙОМУ НА РОБОТУ. Його (її) заробітня плата на цій посаді становить ЗАРПЛАТА.


He (she) is granted annual vacation time with all relevant vacation benefits provided and his (her) employment is secured throughout the whole period of his (her) vacation time: from ДАТА till ДАТА.

З ДАТА по ДАТА йому (їй) надано щорічну відпустку з забезпеченням усіх належних виплат та гарантуванням збереження місця роботи під час відпустки.


Посада начальника Підпис начальника Прізвище та ім"я начальника
Кугла печатка
Katerina_szcz
Транзит
Повідомлень: 3
З нами з: 21 жовтня 2008, 09:35
Звідки: Київ

Re: Віза для приватної поїздки (за запрошенням)

Повідомлення Katerina_szcz »

Люди добрі! Ще питання. Тільки но дізналася , що посольства дуже часто відмовляють в гостьових візах (особливо молодим незаміжнім дівчатам) як потенціальним "нєвєстам"... Що з цим у Швейцарії? Може хто стикався? на всяк випадок які міри можна приёмати? :dizzy:
nataliya
Дозвіл L
Повідомлень: 89
З нами з: 12 червня 2007, 11:45
Звідки: Ukraine

Re: Віза для приватної поїздки (за запрошенням)

Повідомлення nataliya »

Я 2 рази оформляла гостьову візу до Швейцарії, консультувалася якраз на цьому сайті та в цьому розділі. Перший раз отримала короткострокову візу на 10 днів за гарантійним листом, а в другий - просила вже на 6 місяців і отримала. Мої поради - мати хороші документи, справку з роботи (я не надавала справку з банку), але можливо щось змінилося з того часу, ще в мене було багато всіляких віз в паспорті, можливо вони подумали, що якщо я не залишилася в 23 роки десь в Європі, то й зараз приїду додому. Моє враження, що швейцарське посольство було найбільш лояльний, порівнюючи з посольствами Франції, Германії, Великобританії і тд.
Ksenya
Транзит
Повідомлень: 3
З нами з: 31 жовтня 2008, 13:08

Віза для приватної поїздки (за запрошенням)

Повідомлення Ksenya »

Доброго дня!

Чи може хтось підказати нормальне бюро перекладів (розумне співвідношення ціни та якості) у Києві щоб перекласти довідку з місця роботи?
nataliya
Дозвіл L
Повідомлень: 89
З нами з: 12 червня 2007, 11:45
Звідки: Ukraine

Re: Віза для приватної поїздки (за запрошенням)

Повідомлення nataliya »

На яку мову потрібно перевести довідку? Якщо на англійську, то я зможу, та й недорого.
Аватар користувача
Dyvno

Re: Віза для приватної поїздки (за запрошенням)

Повідомлення Dyvno »

nataliya писав:На яку мову потрібно перевести довідку? Якщо на англійську, то я зможу, та й недорого.
літом анґлійску прийняли на ура
tetiana
Відрядження
Повідомлень: 14
З нами з: 17 квітня 2007, 16:51

Re: Віза для приватної поїздки (за запрошенням)

Повідомлення tetiana »

Доброго дня всім вам,
Хто знає, як довго зараз триває процедура з оформленням приватної візи в посольстві Швейцарії для повторної поїздки до тієї ж запрошуючої особи?
І ще одне запитання: як зараз зі страховкою? два роки тому нам вистачило вказати у листі, що всі витрати бере не себе запрошуюча сторона.
Дякую за ваші відповіді.
Аватар користувача
Svitlana
Айдгенос
Повідомлень: 3853
З нами з: 08 лютого 2007, 21:29
Звідки: ZH
Контактна інформація:

Re: Віза для приватної поїздки (за запрошенням)

Повідомлення Svitlana »

Взагалі, процедура видачі візи за запрошенням до тієї ж особи (при умові, що умови фінансування і запрошення не змінилися) повинні тривати 1 день. Тобто, одного дня подаєте документи та проходите співбесіду, а на другий день забираєте паспорт з візою (за умови помірного напливу заявників). Другий раз гарантійний лист не вимагається.

Страхівку минулого літа потрібно було мати вже на руках під час співбесіди. Тому можете придбати страхівку на потрібні дати в Україні (можна і швейцарську, але треба, щоб поліс (це може виглядати, як звичайний е-мейл) був у вас на руках на час співбесіди.
tetiana
Відрядження
Повідомлень: 14
З нами з: 17 квітня 2007, 16:51

Re: Віза для приватної поїздки (за запрошенням)

Повідомлення tetiana »

Щиро дякую за відповідь, Світлано.
Але я сподівалася на відповіді тих, хто робив візи рідним цього року.
На сайті посольства пишуть про сервісний збір для запису на співбесіду. Чи довго треба чекати на співбесіду після оплати збору?
І чи реально отримати візу наступного дня, якщо це повторна поїздка рідних?
І ще одне питання: чи можливо отримати візу на більш довгий термін, ніж указано в квитках (наприклад, на 3 або 6 місяців)? Щоб батьки мали змогу до нас приїхати знову, але без відвідин посольства у Києві (бо в анкеті для візи треба вказати "срок пребывания в стране").
Дякую всім за відповіді.
Аватар користувача
Svitlana
Айдгенос
Повідомлень: 3853
З нами з: 08 лютого 2007, 21:29
Звідки: ZH
Контактна інформація:

Re: Віза для приватної поїздки (за запрошенням)

Повідомлення Svitlana »

tetiana писав:Щиро дякую за відповідь, Світлано.
Але я сподівалася на відповіді тих, хто робив візи рідним цього року.
На сайті посольства пишуть про сервісний збір для запису на співбесіду. Чи довго треба чекати на співбесіду після оплати збору?
І чи реально отримати візу наступного дня, якщо це повторна поїздка рідних?
І ще одне питання: чи можливо отримати візу на більш довгий термін, ніж указано в квитках (наприклад, на 3 або 6 місяців)? Щоб батьки мали змогу до нас приїхати знову, але без відвідин посольства у Києві (бо в анкеті для візи треба вказати "срок пребывания в стране").
Дякую всім за відповіді.
Вибачайте, що я так впхалася. У мене досвід точнісінько такий, який вас цікавить, але з минулого літа. :dontknow:

:wontsay: ....і таки не змовчу.... як не вам, то може комусь іншому це буде цікаво.
З часу запису на співбесіду за телефоном (після оплати у банку) до самої співбесіди може тривати до 2 місяців (так було минулого літа).
Візу було отримано наступного дня після подачі документів та паспорта.

Щоб могли приїхати знову, то вам потрібно подавати заяву на МУЛЬТИ-візу. Інакше термін дії візи не гратиме ролі, бо в одноразової візи в"їзд лише 1 раз. А ось перебування може бути від 1 дня до загального терміну візи, вказаної в ній. З досвіду - швейцарці виставляють одноразові візи лише на той період, на який є наявні квитки.
Отож, просіть лише мультивізу у цьому випадку. Хай вам щастить! :tak2:
Аватар користувача
Marina

Re: Віза для приватної поїздки (за запрошенням)

Повідомлення Marina »

Доброго вечора, я цього року побувала в Швейцарії за запрошенням на 2 місяці, на наступний рік планую також поїхати, але хотілося б на більший термін. Підкажіть будь-ласка на який максимальний термін я можу просити візу у посольства на наступний раз? буду вдячна за відповідь!
Аватар користувача
dima_ternopil
Дозвіл С
Повідомлень: 363
З нами з: 01 грудня 2007, 16:35
Звідки: Basel - Тернопіль

Re: Віза для приватної поїздки (за запрошенням)

Повідомлення dima_ternopil »

Marina писав:Доброго вечора, я цього року побувала в Швейцарії за запрошенням на 2 місяці, на наступний рік планую також поїхати, але хотілося б на більший термін. Підкажіть будь-ласка на який максимальний термін я можу просити візу у посольства на наступний раз? буду вдячна за відповідь!
По гостьовій візі Ви можете перебувати максимум 3 місяці кожні пів року.
Аватар користувача
Svitlana
Айдгенос
Повідомлень: 3853
З нами з: 08 лютого 2007, 21:29
Звідки: ZH
Контактна інформація:

Re: Віза для приватної поїздки (за запрошенням)

Повідомлення Svitlana »

Так, так щоб дуже точно, то 90 календарних днів. Але думаю, що в посольстві на більше за один раз і не поставлять.

Можна просити і на більше, але тоді вказуйте мультивізу. Хоча, якщо вам на рік і видадуть мультивізу, то перебувати за один раз у країні можна все одно не більше 90 днів за один раз, або усі ваші поїздки в сумі не повинні перевищувати 180 днів за рік.
Аватар користувача
Marina

Re: Віза для приватної поїздки (за запрошенням)

Повідомлення Marina »

Дуже вдячна за відповідь!
Olga_Olga
Транзит
Повідомлень: 4
З нами з: 01 березня 2012, 17:49

Re: Віза для приватної поїздки (за запрошенням)

Повідомлення Olga_Olga »

Добрий день!

Хотілось би зробити підсумки на стан 2012 року.

Живу у Швейцарії, чоловік - француз. Хочу запросити батьків та сестру з чоловіком, а пізніше, можливо, друзів. Візу хочу мульті, щоб напротязі року вони мали змогу приїхати коли захочуть.
Чоловік працює у Швейцарії, я дистанційну закінчую проект з Італії та шукаю роботу у Швейцарії.

Якщо правильно зрозуміла:
1. Пишу листа (Світлано, чи можливо отримати Ваш зразок на мило?) батькам
2. Вони йдуть до посольства з запрошенням та беруть там гарантійний лист, відсилають до мене, я заповнюю та відсилаю по пошті до посольства Швейцарії в Украіні. (я все хочу фінансувати, щоб у батьків не вимагали коштів)
3. Батьки приходять у посольство з документами (гарантійний лист вже в посольстві):
- запрошення
- паспорт
- анкети, фото
- перекладені справки з місця роботи та проживання (апостиль треба?)
- страхування
4. На наступний день забирають візу


Процедура має бути легкою згідно положень про спрощення візового режиму (стосується усіх країн ЄС) Закон N 117-VI ( 117-17 ) від 15.01.2008, ВВР, 2008, N 10, ст.97 (цитую):

Стаття 4
1. Документи, що підтверджують мету подорожі
1. Наявність таких документів є достатньою для підтвердження мети подорожі до іншої Сторони для таких категорій громадян України:
...
j) для близьких родичів: один з подружжя, діти (у тому числі усиновлені), батьки (у тому числі опікуни), дідусі, бабусі та онуки, які відвідують громадян України, які мають дійсний дозвіл на проживання на території держав-членів:
- письмове запрошення приймаючої особи;
...
2. Письмовий запит, згаданий у пункті 1 цієї статті, повинен містити такі пункти:
a) для запрошеної особи: ім'я та прізвище, дату народження, стать, громадянство, номер документа, що посвідчує особу, час і мету подорожі, кількість в'їздів та імена неповнолітніх дітей, які подорожують із запрошеною особою;
b) для приватної особи, яка запрошує: ім'я, прізвище та адресу;
...
3. Для категорій осіб, згаданих у пункті 1 цієї статті, усі категорії віз оформлюються за спрощеною процедурою, що не вимагає надання будь-якого іншого підтвердження, запрошення чи обґрунтування мети візиту, як це передбачено законодавством держав-членів.

Стаття 5
Оформлення багаторазових віз
1. Дипломатичні представництва та консульські установи держав-членів оформлюють багаторазові візи строком дії до п'яти років таким категоріям осіб:
...
c) одному з подружжя та дітям (у тому числі усиновленим) віком до 21 року або таким, які перебувають на утриманні, та батькам (у тому числі опікунам), які відвідують громадян України, що мають дійсний дозвіл на проживання на території держав-членів; при цьому строк дії їхньої візи не може перевищувати строку дії дозволу на проживання;
3. Дипломатичні представництва та консульські установи держав-членів оформлюють багаторазові візи строком не менш ніж на 2 роки та не більш ніж на 5 років категоріям осіб, зазначеним у пункті 2 цієї статті, за умови, що протягом двох останніх років вони скористались однорічними багаторазовими візами згідно із законами стосовно в'їзду та перебування держави, яку відвідували, та, що підстави для запиту про надання багаторазової візи все ще існують.
4. Загальний строк перебування на території держав-членів осіб, про яких ідеться в пунктах 1 - 3 цієї статті, не повинен перевищувати 90 днів за період 180 днів.

Стаття 6
Плата за оброблення заяв про оформлення віз
...
4. Плата за оброблення заяв про оформлення віз не стягується з таких категорій осіб:
a) близьких родичів: одного з подружжя, дітей (у тому числі всиновлених), батьків (у тому числі опікунів), дідусів, бабусь та онуків, які відвідують громадян України, які мають дійсний дозвіл на проживання на території держав-членів;
...

Чи необхідно йти до посольства за бланком гарантійного листа? (батьки проживають у Запоріжжі)
чи можна його взяти в інеті?

Дякую,
Ольга
Аватар користувача
Svitlana
Айдгенос
Повідомлень: 3853
З нами з: 08 лютого 2007, 21:29
Звідки: ZH
Контактна інформація:

Re: Віза для приватної поїздки (за запрошенням)

Повідомлення Svitlana »

Привіт Ольго,

Раджу перший раз запросити зі звичайною візою. Але... було би цікаво, щоб хтось спробував одразу з першого разу мульти запросити... Цікаво чи видадуть? Поділіться, як будете так робити.

1. Зразок листа - на попередній сторінці (сторінка 3 у цій же темі!!!). Не бачу сенсу його ще й особисто всім е-мейлом розсилати. для того я його тут і розмістила - копіюйте і користуйтеся (ну і ще читайте до того). Лист німецькою, можливо тому ви його пропустили. Вибачте, іншого не маю. Кинете в гугл - він вам перекладе.

2. Гарантійний лист... Слухайте прочитайте попередні сторінки теми... Дещо застаріле, але гарантійний лист як був, так і лишився. Ви його заповнюєте, але не відправляєте у посольство. Підіть гляньте на попередні сторінкаи, куди його вам відсилати. Ми віддавали у гемайнде.

3. Батьки спочатку приходять у посольство з паспортом, фото і так далі, і лише тоді отримують гарантійний лист на руки. Ніде в інтернеті його немає, це особистий пронумерований і копіркований документ (на декількох сторінках - принаймні був таким). Апостилі на довідках з роботи не потрібен. Переклади всіх документів потрібні.

4. Коли їм скажуть, тоді і забирають готову візу. Це може бути на наступний день, через 3 дні, або протягом 10 днів.

Слухайте, замість "положення про спрощення візового режиму" підіть краще прочитайте сторінку Швейцарського посольства - вона вам у даному випадку нааабагато більше поможе. http://www.eda.admin.ch/eda/uk/home/rep ... kvivi.html
svetlana
Транзит
Повідомлень: 2
З нами з: 04 квітня 2012, 07:33

Re: Віза для приватної поїздки (за запрошенням)

Повідомлення svetlana »

доброго дня, планую відвідати виставку у Швейцарії. Підкажіть, будь ласка, чи є зараз якісь особливості по відкриттю візи? Можливо деякі речі спростилися (напр. оригінал запрошення )?
Іще цікавить, як найдешевше доїхати до Швейцарії, можливо хтось знає адресу чи сайт хостелів?
Буду вдячна за будь яку інформацію,
Світлана
Відповісти

Повернутись до “Статус S, питання громадянства, паспорти, документи”