Мультивіза

Все про документи стосово легального перебування у країні
Аватар користувача
natalotschka
Moderator
Повідомлень: 374
З нами з: 10 лютого 2007, 12:05
Звідки: Україна/Швейцарія
Контактна інформація:

Мультивіза

Повідомлення natalotschka »

Доброго всім дня-вечора!
Таке питання для бувалих: хтось запрошував в Швейцарію родичів по річній мультивізі? Якщо так, то не могли б поділитися досвідом? Чим відрізняється зміст запрошення? І чи ціна на таку візу чимось відрізняється? Дякую!
Аватар користувача
natalotschka
Moderator
Повідомлень: 374
З нами з: 10 лютого 2007, 12:05
Звідки: Україна/Швейцарія
Контактна інформація:

Re: Мультивіза

Повідомлення natalotschka »

Дивно, ніхто не відповідає... Погуляла по інших форумах, але мало інформації. Зрозуміла тільки, що й страховку треба робити на рік. От і все. Будемо справлятися своїми силами.
Аватар користувача
Natella
Дозвіл L
Повідомлень: 51
З нами з: 31 травня 2009, 22:51

Re: Мультивіза

Повідомлення Natella »

Privit,

naspravdi vse duzhe prosto. V zaproshenni na pisali schos na zrazok "Wir möchten Dich herzlich mehrmals im Laufe des Jahres 2011-2012 (für maximal erlaubete Dauer) einladen." + v anketi ankreuzen mehrfach i 90 dnic. Strahuvannja treba brati ne 90 dniv. Moja mama bere v jakijs firmi, de ne za period, a za kilkist dniv oplachujetsja.

Viel Glück!
Аватар користувача
natalotschka
Moderator
Повідомлень: 374
З нами з: 10 лютого 2007, 12:05
Звідки: Україна/Швейцарія
Контактна інформація:

Re: Мультивіза

Повідомлення natalotschka »

Щиро дякую за відповідь! А чого 90 днів? Я так розумію, що мультивіза видається на рік з правом перебування на території Швейцарії 90 днів у пів року, тобто запрошувати тоді треба на 180 днів чи як? І страховку тоді ж так само робити? Шкода, що на сайті посольства щодо мультивізи ніякої інформації нема..
Аватар користувача
Svitlana
Айдгенос
Повідомлень: 3853
З нами з: 08 лютого 2007, 21:29
Звідки: ZH
Контактна інформація:

Re: Мультивіза

Повідомлення Svitlana »

Я думаю, що в запрошенні не треба писати кількість днів. Як Нателла написала - просто запрошуємо протягом року в гості і все. Можеш ще якось згадати у запрошенні, що твоя мама була в тебе вже дуже багато разів і ти запрошуєш її, як і раніше - у будь-який час. Як і раніше, вона буде жити у тебе і ти її будеш зустрічати, приймати, брати всі витрати на себе і т.д. А щодо страхівки, то напиши, що купуєш їй страхівку на наступну поїздку на Х днів, а потім будеш купувати перед кожною поїздкою окремо.

Зі страхівкою.... гм... то кому, як не тобі я розказувала, яку треба було брати. :dreamer: Ото вже краще там і подивися на сайті умови купівлі. Є страхівки і річні. У нас, наприклад, така. Діє лише, коли ми кудись з дому подорожуємо. Вони і не є такими дорогими, правда, я точно не знаю умов - чи можна купити таку для нерезидента, наприклад. Але ось та німецька - досить помірна в ціні (плюс-мінус українські ціни) і, можливо, мають тривалі якісь опції для мультивіз. От не полінилася ще раз для тебе зайти до них на сайт і глянути:
http://www.hansemerkur.de/produkte/reis ... rsicherung - прошу дуже, віза для іноземців до 1 року. Правда, ціна не дуже нижча, враховуючи "опт". Але співвідношення ціна-якість поза сумнівом.
Аватар користувача
natalotschka
Moderator
Повідомлень: 374
З нами з: 10 лютого 2007, 12:05
Звідки: Україна/Швейцарія
Контактна інформація:

Re: Мультивіза

Повідомлення natalotschka »

Щиро дякую, Світлано, за відповідь! Так і зроблю, напишу, що страховку будемо купляти перед кожною поїздкою, надіюся, що пройде. А от яку саме страховку брати, то таке питання я не ставила. За німецьку фірму я знаю.
Ще раз: всім дякую!!!
Аватар користувача
Svitlana
Айдгенос
Повідомлень: 3853
З нами з: 08 лютого 2007, 21:29
Звідки: ZH
Контактна інформація:

Re: Мультивіза

Повідомлення Svitlana »

Ну за страхівку це я так, щоб "2 рази не бігати" та й не стільки тобі (я тобі вже казала), скільки іншим. Бо ще комусь колись обіцяла лінк на форумі повісити також. Ну ото і при нагоді.
plus888
Турист
Повідомлень: 5
З нами з: 05 серпня 2010, 11:42

Re: Мультивіза

Повідомлення plus888 »

Моя мати набула громадянства Швейцарії, чи дає це мені право на отримання мультiвiзи?
Аватар користувача
natalotschka
Moderator
Повідомлень: 374
З нами з: 10 лютого 2007, 12:05
Звідки: Україна/Швейцарія
Контактна інформація:

Re: Мультивіза

Повідомлення natalotschka »

plus888 писав:Моя мати набула громадянства Швейцарії, чи дає це мені право на отримання мультiвiзи?
А чому ні, думаю дадуть. А якщо до цього Ви ще й декілька разів побували у Швейцарії, то проблем не повинно виникнути. Тим більше, що ви дочка. От не знаю тільки, якщо Ви незаміжня, то може це якось вплине на ситуацію, але не впевнена.

До речі, моїй мамі видали мультивізу на рік. Все пойшло, як по маслу. Але до цього в неї вже було 7 звичайних віз. Не знаю, чи дивляться вони на те, чи ні.
plus888
Турист
Повідомлень: 5
З нами з: 05 серпня 2010, 11:42

Re: Мультивіза

Повідомлення plus888 »

natalotschka писав:
plus888 писав:Моя мати набула громадянства Швейцарії, чи дає це мені право на отримання мультiвiзи?
А чому ні, думаю дадуть. А якщо до цього Ви ще й декілька разів побували у Швейцарії, то проблем не повинно виникнути. Тим більше, що ви дочка. От не знаю тільки, якщо Ви незаміжня, то може це якось вплине на ситуацію, але не впевнена.

До речі, моїй мамі видали мультивізу на рік. Все пойшло, як по маслу. Але до цього в неї вже було 7 звичайних віз. Не знаю, чи дивляться вони на те, чи ні.
Дякую за відповідь! Я замiжня у мене вже э 4 візи. Мультивіза тільки на рік? Бо шенген э і 2,3, 5-річний.
Аватар користувача
natalotschka
Moderator
Повідомлень: 374
З нами з: 10 лютого 2007, 12:05
Звідки: Україна/Швейцарія
Контактна інформація:

Re: Мультивіза

Повідомлення natalotschka »

От цього я не знаю. Ми просили на рік поки що, а там буде видно. Я шукала інформацію, на який термін видається Шенген, але нічого толком не знайшла. А звідки Ви знаєте, що є і на 2 і на 3-5 років?..
plus888
Турист
Повідомлень: 5
З нами з: 05 серпня 2010, 11:42

Re: Мультивіза

Повідомлення plus888 »

natalotschka писав:От цього я не знаю. Ми просили на рік поки що, а там буде видно. Я шукала інформацію, на який термін видається Шенген, але нічого толком не знайшла. А звідки Ви знаєте, що є і на 2 і на 3-5 років?..
Ну ось наприклад http://foren.germany.ru/arch/schengen/f/18402334.html
Olga_Olga
Транзит
Повідомлень: 4
З нами з: 01 березня 2012, 17:49

Re: Мультивіза

Повідомлення Olga_Olga »

Прочитайте будь ласка угоду про спрощення візового оформлення для деяких категорій громадян. Можна зробити і 5-річну шенгенську візу для родичів - батьків чи дітей запрошуючої сторони. Зверніть увагу, щоб термін дії візи, на яку подаєте документи, не перевищував строку дії вашого ауслендераусвайс.

лінк на угоду:
http://zakon2.rada.gov.ua/laws/show/994_850

хай щастить! :smile:
Аватар користувача
ІринаЛахтіна
Транзит
Повідомлень: 3
З нами з: 17 лютого 2015, 10:54

Re: Мультивіза

Повідомлення ІринаЛахтіна »

В мене зараз мультивіза, з якою я їжджу до мого чоловіка в Швейцарію. Робили так: першу візу я робила одноразову, де в запрошенні він вказував одноразовий в'їзд із датою приїзду і від'їзду. На другий раз в запрошенні він написав, що просить посольство дозволити мені в'їжджати в Швейцарію на протязі року у різні періоди, вказавши періодичність раз у місяць-півтори і надати мені мультивізу. Запрошення пишеться в довільній формі, але повинно містити інформацію, вказану на сайті посольства. Після подачі документів на мультивізу його перевірив кантон- що він легально знаходиться у Швейцарії ( він у Женеві за робочим контрактом ). Буквально наступного дня я отримала листа, що кантон дозволив мені в'їжджати до Швейцарії. На той час ми зустрічалися і не були одружені. В листі він вказував, що я його дівчина і ми їздимо в гості один до одного та додавали фото, де ми разом.
Відповісти

Повернутись до “Статус S, питання громадянства, паспорти, документи”