Виїзд одночасно разом з дружиною. Можливо?

Все про документи стосово легального перебування у країні
українець
Відрядження
Повідомлень: 15
З нами з: 03 березня 2008, 18:55

Виїзд одночасно разом з дружиною. Можливо?

Повідомлення українець »

Доброго дня! вечора! ночі!))))
Цікавить таке питання: Якщо мені нададуть робочий контракт зі Швейцарії, або ж запрошення на роботу, то чи можливо виїхати разом із дружиною? Чи документи на воз`єднання сім`ї потрібно буде оформлювати мені вже із Швейцарії?

Вдячний за відповіді.)
Аватар користувача
Alex

Re: Виїзд одночасно разом з дружиною. Можливо?

Повідомлення Alex »

Можливо. Усі візові питання треба бути вірішувати одночасно для усієї родини.
Аватар користувача
_vital_
Дозвіл С
Повідомлень: 347
З нами з: 12 лютого 2007, 17:33

Re: Виїзд одночасно разом з дружиною. Можливо?

Повідомлення _vital_ »

українець писав:Доброго дня! вечора! ночі!))))
Цікавить таке питання: Якщо мені нададуть робочий контракт зі Швейцарії, або ж запрошення на роботу, то чи можливо виїхати разом із дружиною? Чи документи на воз`єднання сім`ї потрібно буде оформлювати мені вже із Швейцарії?

Вдячний за відповіді.)
З власного досвіду: не лише можливо, але саме так і треба робити, щоб уникнути тяганини з "воз"єднанням". На візу подаєте одночасно. Для цього ваш роботодавець має зі свого боку оформити все належним чином на вас обох.

Єдина проблема, іноді суттєва: маєте відразу подбати про тимчасове жило для двох, поки шукатимете постійну квартиру. А пошук займає щонайменше кілька тижнів.
українець
Відрядження
Повідомлень: 15
З нами з: 03 березня 2008, 18:55

Re: Виїзд одночасно разом з дружиною. Можливо?

Повідомлення українець »

_vital_ писав:
українець писав:Доброго дня! вечора! ночі!))))
Цікавить таке питання: Якщо мені нададуть робочий контракт зі Швейцарії, або ж запрошення на роботу, то чи можливо виїхати разом із дружиною? Чи документи на воз`єднання сім`ї потрібно буде оформлювати мені вже із Швейцарії?

Вдячний за відповіді.)
З власного досвіду: не лише можливо, але саме так і треба робити, щоб уникнути тяганини з "воз"єднанням". На візу подаєте одночасно. Для цього ваш роботодавець має зі свого боку оформити все належним чином на вас обох.

Єдина проблема, іноді суттєва: маєте відразу подбати про тимчасове жило для двох, поки шукатимете постійну квартиру. А пошук займає щонайменше кілька тижнів.
Дуже дякую за вичерпну відповідь). І оформлення документів і пошук квартири - тепер трохи прояснилось.
Будемо "намотувати" всю корисну інформацію).
Відповісти

Повернутись до “Статус S, питання громадянства, паспорти, документи”