Допоможіть прискорити отримання візи

Все про документи стосово легального перебування у країні
=sowa=
Необмежена мультивіза
Повідомлень: 25
З нами з: 20 грудня 2010, 14:44

Допоможіть прискорити отримання візи

Повідомлення =sowa= »

Доброго дня.
31.01 подала документи в посольство на отримання візи. Їду за запрошенням швейцарської компанії на місяць. В посольстві сказали, що всі мої дані вони відправляють в Швейцарію, але з іншого боку і швейцарська компанія, яка мене запрошує, має подати запит в міграційну службу (якщо не помиляюсь) щодо моєї поїздки. Тоді міграційна служба пришле дозвіл на в"їзд і аж тоді мені відкриють візу. Анкети заповнювала на візу типу Д.
Так ось... Мені потрібна допомога, щоб пояснити компанії, що мені від них треба. Тобто, я просто не можу сформулювати листа. Як сказати їм, які документи і куди вони мають подавати? Справа ще й ускладнюється тим, що німецьку мову я знаю далеко не досконало.
Потрібно якнайшвидше оформити ці документи, тому що часу залишається дуже мало. Квитки забронювала на 1.03.
Дуже сподіваюсь на вашу допомогу. Може хтось стикався з подібною ситуацією.
Аватар користувача
pol_serg
Дозвіл B
Повідомлень: 247
З нами з: 06 червня 2008, 13:03
Звідки: Lviv-Dresden-Hamburg-Kamianets-Podilskyy-Zürich-Klagenfurt(A)

Re: Допоможіть прискорити отримання візи

Повідомлення pol_serg »

Ну, тут я думаю, ви нічого змінити не можете, цікаво, що то за фірма, яка не може з"ясувати куди і які папери треба подавати...
=sowa=
Необмежена мультивіза
Повідомлень: 25
З нами з: 20 грудня 2010, 14:44

Re: Допоможіть прискорити отримання візи

Повідомлення =sowa= »

Ймовірно вони знають, що і куди подавати, але хотілось би перестрахуватись і ще раз їм нагадати.
Аватар користувача
Svitlana
Айдгенос
Повідомлень: 3853
З нами з: 08 лютого 2007, 21:29
Звідки: ZH
Контактна інформація:

Re: Допоможіть прискорити отримання візи

Повідомлення Svitlana »

Я би так зробила: зателефонувала би у посольство і запитала - у якому форматі фірма повинна подати запит про вас і де можна знайти інформацію про це. Щодо німецької, то, напевно, що на фірмі і англійською також володіють, ні? Тільки не треба відсилати їх у гемайнде (ті також можуть не знати). Взагалі, на сайті мінюсту можна все знайти (шукайте у прикріпленій темі, де є колекція адрес)

Сергію, я не дивуюся, що фірма не знає, як це робитья. І думаю, що сова добре робить, що не сидить і не чекає, що все буде добре.
Аватар користувача
Alex

Re: Допоможіть прискорити отримання візи

Повідомлення Alex »

Ви спочатку розберіться із метою вашої поїздки та перебування у Швейцарії. Якщо це звичайне службове відрядження (наприклад, поріднені компанії або ділові стосунки партнерів по бізнесу), то Вам повинно вистачити звичайного запрошення від приймаючої сторони. Правда таке запрошення повинно бути правильно оформлено і там повинно бути чітко зазначено, що Ви їдите у відрядження. У посольстві дуже ретельно це перевіряють. В такому випадку Вам повинні видати візу без додаткових перевірок та процедур.
Я разі, якщо Вас запрошують дійсно працювати навіть тимчасово, тоді процедуру видачи візи проведуть по "повній програмі": через МЗС у Берні та кантональну міграційну службу. Тоді щоб прискорити отримання візи приймаючій стороні треба звертатися до цієї служби та просити, щоб вони скоріше та правильно "натиснули кнопку".

Успіхів
=sowa=
Необмежена мультивіза
Повідомлень: 25
З нами з: 20 грудня 2010, 14:44

Re: Допоможіть прискорити отримання візи

Повідомлення =sowa= »

Справу розглядають по другому варіанту. Запрошення та інші необхідні документи в посольство я вже подала. Я не можу чітко сформулювати листа німецькій стороні, як їм пояснити ЩО і КУДИ вони мають відправляти, які "Кнопки нажимати"?? Допоможіть правильно написати листа. Будь-ласка.
Аватар користувача
LSquirrel
Необмежена мультивіза
Повідомлень: 46
З нами з: 02 вересня 2009, 20:18

Re: Допоможіть прискорити отримання візи

Повідомлення LSquirrel »

Мова йде про стажування в лікарні, про яке Ви раніше писали? Ну, в принципі стажування - це робота. Напевно, через це Вашу справу відправили в Швейцарію.
Мені здається, Вам необов"язоково точно знати, ЩО лікарні треба подавати. Вони можуть це самі дізнатися в міграційному офісі. Ви напишіть, що подали документи на візу, що їх пересилають в Швейцарію для перевірки і що треба з цього приводу, не відкладаючи, зв"язатись з міграційним офісом. А далі вже їхня справа діяти. Якщо існує ця програма стажування, можливо, вже раніше приїжджали люди по візі, і в лікарні вже знають, що робити в такому випадку.
Але самі не відкладайте написання листа, інакше справа затягнеться, і Ваша віза не буде готова вчасно. Завтра вже п"ятниця, отже, до кінця цього тижня вже руху буде мало. А потім залишається тільки три тижні до 1 березня. Не хочу Вас лякати, але бюрократичні справи в Швейцарії просуваються повільно, це може зайняти тижні. Тому в листі треба наголосити на тому, що це терміново і затягати неможна.
Сподіваюсь, все буде добре, і Ви вчасно отримаєте візу!
=sowa=
Необмежена мультивіза
Повідомлень: 25
З нами з: 20 грудня 2010, 14:44

Re: Допоможіть прискорити отримання візи

Повідомлення =sowa= »

:verygood: Ось, воно:
подали документи на візу, що їх пересилають в Швейцарію для перевірки і що треба з цього приводу, не відкладаючи, зв"язатись з міграційним офісом
Дякую, якраз це я не могла сформулювати (ніби щось заклинило). Вже відправила листа у клініку.
Так, це саме та практика у лікарні, про яку я запитувала раніше. В посольстві мені сказали, що документи будуть оформлятись довго (одна жіночка сказала мінімум місяць, інша - мінімум 6 тижнів), але одночасно мене заспокоїли, сказавши, що якщо клініка поквапиться (і можливо вони вже зі свого боку відправили документи в міграційну службу), то я встигну отримати візу до кінця місяця (тримаю схрещеними пальці). Дуже сподіваюсь на цей варіант, тому що секретар, що висилала мені запрошення, ще з місяць тому запитувала у мене дані, які я потім заповнювала у візовій анкеті, і згадувала про "особливі умови між Україною і Швейцарією". Але нагадати їм, думаю, лишнім не буде.
Точно знаю, що раніше до них вже їздили лікарі з України, зі слів директора "спочатку на практику приїздила, а потім й працювала лікар з України", тому сподіваюсь, вони знаються на бюрократичних нюансах.
Дуже не люблю паперову тяганину і зовсім в ній не розуміюсь, тому дуже вдячна усім, хто мені тут допоміг. З вашою допомогою і квитки на літак забронювала і ось листа написала. Та й взагалі відчувається підтримка. Отже, щиро вам ДЯКУЮ :bow:
Аватар користувача
Svitlana
Айдгенос
Повідомлень: 3853
З нами з: 08 лютого 2007, 21:29
Звідки: ZH
Контактна інформація:

Re: Допоможіть прискорити отримання візи

Повідомлення Svitlana »

З усіх деталей (фірма не маленька, вже мали стажерів з України, інформацію зібрали), гадаю, вам нема чого переживати. Можете хіба поспілкуватися з відділом кадрів та, зокрема, з людиною, що займається вашими документами і запитати що вже зроблено. Якщо вам дійсно хочеться тримати руку на пульсі.
=sowa=
Необмежена мультивіза
Повідомлень: 25
З нами з: 20 грудня 2010, 14:44

Re: Допоможіть прискорити отримання візи

Повідомлення =sowa= »

Дякую. Написала листа з питанням, чи звертались вони до міграційної служби. Мені коректно відповіли, що всі формальності зі свого боку вони вже залагодили, тепер моє діло отримати візу. =)) Здається, серкретарку трохи дратує моя настирливість. Тепер буду надзвонювати до посольства.
=sowa=
Необмежена мультивіза
Повідомлень: 25
З нами з: 20 грудня 2010, 14:44

Re: Допоможіть прискорити отримання візи

Повідомлення =sowa= »

Розкажу про результат, може комусь знадобиться.
З дати подачі документів пройшло два тижні, сьогодні нарешті додзвонилась до посольства (до того ніяк не могла додзвонитись, весь час було занято, а по е-мейлу вони даних не висилають). Вже маю дозвіл на в"їзд до Швейцарії, просила візу з 1.03 по 1.04, по телефону сказали, що дозволено в"ізд з 26.02 по 3.04 (дали запас часу на проїзд, чи що?). На днях поїду в Київ за візою.
Аватар користувача
Darynka
Дозвіл B
Повідомлень: 142
З нами з: 11 січня 2009, 16:58
Звідки: планета Земля

Re: Допоможіть прискорити отримання візи

Повідомлення Darynka »

вітаю вас! дуже рада :verygood:
contra spem spero
=sowa=
Необмежена мультивіза
Повідомлень: 25
З нами з: 20 грудня 2010, 14:44

Re: Допоможіть прискорити отримання візи

Повідомлення =sowa= »

дяяяякую :smile:
Аватар користувача
pol_serg
Дозвіл B
Повідомлень: 247
З нами з: 06 червня 2008, 13:03
Звідки: Lviv-Dresden-Hamburg-Kamianets-Podilskyy-Zürich-Klagenfurt(A)

Re: Допоможіть прискорити отримання візи

Повідомлення pol_serg »

Добре що все владналося. Гарної подорожі і вдалого стажування. :handshake:
Відповісти

Повернутись до “Статус S, питання громадянства, паспорти, документи”