Хто має досвід одруження зі швейцарцем

Все про документи стосово легального перебування у країні
Marynka92
Необмежена мультивіза
Повідомлень: 42
З нами з: 26 лютого 2016, 10:30
Звідки: Фрибур

Re: Хто має досвід одруження зі швейцарцем

Повідомлення Marynka92 »

Удачи Вам с документами и переводами..к сожалению, это не делается быстро :(когда вы планируете подавать документы?
KristinaiSolik
Дозвіл L
Повідомлень: 53
З нами з: 28 квітня 2016, 10:02

Re: Хто має досвід одруження зі швейцарцем

Повідомлення KristinaiSolik »

Спасибо! И вам та же,скорее бы уже дали,держим кулачки :52:
Мы планируем через неделю-две
Marynka92
Необмежена мультивіза
Повідомлень: 42
З нами з: 26 лютого 2016, 10:30
Звідки: Фрибур

Re: Хто має досвід одруження зі швейцарцем

Повідомлення Marynka92 »

Ух,скоро совсем :)
Спасибо большое :) мы тоже :) пишите, что там у вас и как :)
KristinaiSolik
Дозвіл L
Повідомлень: 53
З нами з: 28 квітня 2016, 10:02

Re: Хто має досвід одруження зі швейцарцем

Повідомлення KristinaiSolik »

Я так понимаю,вы Марина) Так вы подавали на гостевую? Будете там ждать невесту?
И ещё, может кто посоветует фотографа по нормальной цене?
Marynka92
Необмежена мультивіза
Повідомлень: 42
З нами з: 26 лютого 2016, 10:30
Звідки: Фрибур

Re: Хто має досвід одруження зі швейцарцем

Повідомлення Marynka92 »

Да, я- Марина.:)
Нет, я в Киеве подавала на визу невесты. К сожалению, поставить эту визу возможно только в Киеве,поэтому ждем пока когда моему жениху придет его список документов, которые он должен предоставить для регистрации брака там., в Швейцарии.
Marynka92
Необмежена мультивіза
Повідомлень: 42
З нами з: 26 лютого 2016, 10:30
Звідки: Фрибур

Re: Хто має досвід одруження зі швейцарцем

Повідомлення Marynka92 »

Девочки, подскажите пожалуйста, вы когда подавали документы на визу невесты, вас кантон просто проставлять апостиль и легализировать все страницы, даже пустые, вашего украинского паспорта? Или это я одна такая счастливица?
clematis
Необмежена мультивіза
Повідомлень: 27
З нами з: 16 серпня 2007, 12:53
Звідки: Київ

Re: Хто має досвід одруження зі швейцарцем

Повідомлення clematis »

Marynka92 писав:Девочки, подскажите пожалуйста, вы когда подавали документы на визу невесты, вас кантон просто проставлять апостиль и легализировать все страницы, даже пустые, вашего украинского паспорта? Или это я одна такая счастливица?
Якщо вірити інтернету, то апостиль на український внутрішній паспорт взагалі стало можливо отримати тільки з 2014 року, тобто такі вимоги до тих, хто одружувався до 2014 року, взагалі не могли ставитися.
Аватар користувача
Svitlana
Айдгенос
Повідомлень: 3853
З нами з: 08 лютого 2007, 21:29
Звідки: ZH
Контактна інформація:

Re: Хто має досвід одруження зі швейцарцем

Повідомлення Svitlana »

Так почитую з цікавості... Стало цікаво нащо кантону ВНУТРІШНІЙ паспорт? Його ще і перекладати просять? всі сторінки? Просто його роль за кордоном відіграє, власне, закордонний паспорт.
Marynka92
Необмежена мультивіза
Повідомлень: 42
З нами з: 26 лютого 2016, 10:30
Звідки: Фрибур

Re: Хто має досвід одруження зі швейцарцем

Повідомлення Marynka92 »

На данный момент, в Украине нет определенного органа, который выдавал бы справку о месте жительства...раньше их выдавал жек с последующим походом в овир, потом овир, а сейчас эту функцию забрали у овира и как мне сказали в посольстве, еще не решили, кто же будет этим заниматься. Поэтому для того,чтобы подтвердить прописку, они требуют нотариально заверять страницу внутреннего (украинского) паспорта, что я и сделала....через неделю мне позвонили из посольства и попросили скан всех страниц паспорта, а еще через неделю попросили заверить весь паспорт и поставить апостиль, видите ли кантону понадобился он зачем-то....может не поверили афидавиту и еще как-то хотят проверить? Просто как-то странно это...особенно с тем, что у нас апостиль сейчас ставят по 3 недели, а кантональные органы особо ждать не хотят :(
Аватар користувача
Svitlana
Айдгенос
Повідомлень: 3853
З нами з: 08 лютого 2007, 21:29
Звідки: ZH
Контактна інформація:

Re: Хто має досвід одруження зі швейцарцем

Повідомлення Svitlana »

А, тепер зрозуміло. Їм потрібна лише інформація, котра на одній сторінці, вони її отримали, бачать - то документ з пронумерованими сторінками, окей, а що на інших сторінках стоїть? А може на сусідній стоїть, що вже виписана. Давайте всі сторінки. Ага, розібралися і кажуть - тоді давайте цілий документ з апостилем. Бо весь паспорт з усіма сторінками вважається одним документом. Логіка тут є, але виглядає воно, звичайно, дико.
Цікаво, що довідок за місцем проживання більше не видають. Хоча, логічно, що то має робити орган, що прописує, бо така довідка, то ніщо інше, ніж витяг з їхніх власних записів. Хто прописує, той такі довідки і мав би видавати. Але в нас зараз реформи, все можна відміняти і міняти :brovy:
clematis
Необмежена мультивіза
Повідомлень: 27
З нами з: 16 серпня 2007, 12:53
Звідки: Київ

Re: Хто має досвід одруження зі швейцарцем

Повідомлення clematis »

Marynka92 писав:.особенно с тем, что у нас апостиль сейчас ставят по 3 недели, а кантональные органы особо ждать не хотят :(
це якщо я сам займаєшся? Чи через контори-посередники теж три тижні потрібно чекати?
Marynka92
Необмежена мультивіза
Повідомлень: 42
З нами з: 26 лютого 2016, 10:30
Звідки: Фрибур

Re: Хто має досвід одруження зі швейцарцем

Повідомлення Marynka92 »

Не знаю как где, но у нас в Харькове даже если ты сейчас заплатишь посредникам, все равно ждать около 3 недель.Бывает даже до месяца доходит. Самим кажется быстрее, на 2-3 дня где-то.
Marynka92
Необмежена мультивіза
Повідомлень: 42
З нами з: 26 лютого 2016, 10:30
Звідки: Фрибур

Re: Хто має досвід одруження зі швейцарцем

Повідомлення Marynka92 »

То есть, если самим делать, будет не 21 день, а где 18-19.
clematis
Необмежена мультивіза
Повідомлень: 27
З нами з: 16 серпня 2007, 12:53
Звідки: Київ

Re: Хто має досвід одруження зі швейцарцем

Повідомлення clematis »

Marynka92 писав:То есть, если самим делать, будет не 21 день, а где 18-19.

Швидкістю і не пахне.

Свого часу в Києві було набагато швидше через посередників, але і всі установи, що роблять апостилі, були в тому ж місті. Не уявляю, скільки в Харкові треба тоді очікувати на подвійний апостиль на одному документі.
Marynka92
Необмежена мультивіза
Повідомлень: 42
З нами з: 26 лютого 2016, 10:30
Звідки: Фрибур

Re: Хто має досвід одруження зі швейцарцем

Повідомлення Marynka92 »

Слава Богу, сейчас отменили двойной апостиль для Швейцарии,уже хоть легче :)

Как мне объяснили в Мин Юсте сейчас очень много сокращений и по сути дела некому работать, вот и сроки такие соответственно....ну посмотрим, как в этот раз получится
clematis
Необмежена мультивіза
Повідомлень: 27
З нами з: 16 серпня 2007, 12:53
Звідки: Київ

Re: Хто має досвід одруження зі швейцарцем

Повідомлення clematis »

Marynka92 писав:Слава Богу, сейчас отменили двойной апостиль для Швейцарии,уже хоть легче :)
Продивилась трохи вебсайт Посольства Швейцарії в Україні, не бачу окремого переліку для національних віз для одруження, тільки для возз'єднання сім'ї. Правильно розумію, що перелік необхідних документів потрібно отримувати безпосередньо в кантоні?
Marynka92
Необмежена мультивіза
Повідомлень: 42
З нами з: 26 лютого 2016, 10:30
Звідки: Фрибур

Re: Хто має досвід одруження зі швейцарцем

Повідомлення Marynka92 »

Список документов вы можете найти на сайте миграционной службы Швейцарии, насколько я помню или же просто пишите на мейл посольства и они вам сбрасывают список документов.
clematis
Необмежена мультивіза
Повідомлень: 27
З нами з: 16 серпня 2007, 12:53
Звідки: Київ

Re: Хто має досвід одруження зі швейцарцем

Повідомлення clematis »

Marynka92 писав:Список документов вы можете найти на сайте миграционной службы Швейцарии, насколько я помню или же просто пишите на мейл посольства и они вам сбрасывают список документов.
Тобто процес ускладнили - раніше ця інформація була і на сайті посольства, в т.ч. українською мовою.
KristinaiSolik
Дозвіл L
Повідомлень: 53
З нами з: 28 квітня 2016, 10:02

Re: Хто має досвід одруження зі швейцарцем

Повідомлення KristinaiSolik »

Я брала насайті посольства,при чому можна скачати в пдф форматі. Я все зробила ніби нормально,подала,єдине, що забула- свою дитину вдома :think: :enough: оце був облом. Скільки разів я дзвонили в посольство і ніхто,жодного разу не сказав про обов'язкову присутність дитини на подачі :dontknow:
Довелось їхати 2 рази туди.
Документи робила сама,це зайняло півтора місяці.
clematis
Необмежена мультивіза
Повідомлень: 27
З нами з: 16 серпня 2007, 12:53
Звідки: Київ

Re: Хто має досвід одруження зі швейцарцем

Повідомлення clematis »

так а де там можна знайти перелік саме для одружень, а не для возз'єднання сім'ї?

я бачу лише це:


Перелік необхідних документів на оформлення візи
Віза для возз’єднання сім’ї (тип D, перебування більше ніж 90 днів) (PDF, Number of pages 2, 195.8 kB, Ukrainian)
Студентська віза (тип D, перебування більше ніж 90 днів (PDF, Number of pages 2, 192.9 kB, Ukrainian))
Доручення (PDF, Page 1, 89.5 kB)

https://www.eda.admin.ch/countries/ukra ... ional.html
KristinaiSolik
Дозвіл L
Повідомлень: 53
З нами з: 28 квітня 2016, 10:02

Re: Хто має досвід одруження зі швейцарцем

Повідомлення KristinaiSolik »

Отут,я просто скачала файл
Вкладення
Heiratsformalitaeten_CH_fuer_UA_Buerger (ukr).pdf
(219.38 Кіб) Завантажено 136 разів
Аватар користувача
Гість

Re: Хто має досвід одруження зі швейцарцем

Повідомлення Гість »

KristinaiSolik писав:Отут,я просто скачала файл
Дякую!

Тепер бачу, що вони фактично винесли цей вид візи в підрозділ "Послуги", "Питання, пов'язані з цивільним станом" https://www.eda.admin.ch/countries/ukra ... D1%8F.html

Хоча в розділі "Віза та в'їзд до Швейцарії" одруження є підставою для отримання національної візи, але сам перелік необхідних документів там не знайдеш - його потрібно шукати в підрозділі "Послуги".
KristinaiSolik
Дозвіл L
Повідомлень: 53
З нами з: 28 квітня 2016, 10:02

Re: Хто має досвід одруження зі швейцарцем

Повідомлення KristinaiSolik »

Настільки незручний сайт у них, що я взагалі там нічого знайти не могла :notgood:
inna_malina
Відрядження
Повідомлень: 17
З нами з: 18 січня 2017, 21:13
Звідки: Україна/Bernese Oberland

Re: Хто має досвід одруження зі швейцарцем

Повідомлення inna_malina »

Добрий день! Хочу подякувати вам за цей форум і особливо цю тему. Дуже багато корисної інформації знайшла для себе. Зараз збираю документи на візу нареченої, вірніше вже всі необхідні документи відправила на апостиль та віддала на переклад. Але мені не дуже зрозуміло на сайті написано про копії моїх документів. Під скажіть будь ласка що мається на увазі? Коли я отримаю всі документи з апостилем, перекладом та завірені нотаріусом вже тоді я повинна зробити по три копії кожного документу? І також можливо хтось підкаже які необхідні документи від мого хлопця з Швейцарії. Копія паспорту в мене є. Є такий пункт "якщо особо постійно мешкає за кордоном, додатково довідка з місця проживання". Тобто ця довідка теж необхідна?
Marynka92
Необмежена мультивіза
Повідомлень: 42
З нами з: 26 лютого 2016, 10:30
Звідки: Фрибур

Re: Хто має досвід одруження зі швейцарцем

Повідомлення Marynka92 »

Добрый день, Инна.
Да, после проставления апостиля, перевода и нотариального его заверения Вам необходимо сделать по 3 копии всех ваших документов. Не знаю как у других, но у меня взяли только одну копию, но наверное все-таки сделайте 3 копии на всякий случай, лишними не будут.

По поводу документов вашего парня, у меня попросили копию его прописки, копию его паспорта и плюс правильное написание имен его родителей.
Відповісти

Повернутись до “Статус S, питання громадянства, паспорти, документи”