Хто має досвід одруження зі швейцарцем

Все про документи стосово легального перебування у країні
inna_malina
Відрядження
Повідомлень: 17
З нами з: 18 січня 2017, 21:13
Звідки: Україна/Bernese Oberland

Re: Хто має досвід одруження зі швейцарцем

Повідомлення inna_malina »

Marynka92 дякую за відповідь! В мене є копія його паспорта, копія документу про його прописку, але я весь час турбуюсь що потрібно ще щось чого я не знаю)) Обов'язково зроблю по три копії з кожного документу що маю. Доречі можливо ви підскажете, я маю сумніви щодо фото, написано що потрібно фото паспортного формату, але на попередні візи я робила фото в фотоательє як для візи, хоча можливо це одне і теж?
Marynka92
Необмежена мультивіза
Повідомлень: 42
З нами з: 26 лютого 2016, 10:30
Звідки: Фрибур

Re: Хто має досвід одруження зі швейцарцем

Повідомлення Marynka92 »

Позвоните еще раз в посольство, может они вам что-то подскажут )))

По поводу фото - я делала как обычно, формат был на визу, а не паспортный. Может быть они имели в виду формат загран паспорта, потому что он отличается от укр. Но уточните в посольстве на всякий случай )
inna_malina
Відрядження
Повідомлень: 17
З нами з: 18 січня 2017, 21:13
Звідки: Україна/Bernese Oberland

Re: Хто має досвід одруження зі швейцарцем

Повідомлення inna_malina »

Дякую! Буду телефонувати в посольство і вже уточнювати всю інформацію там))
Marynka92
Необмежена мультивіза
Повідомлень: 42
З нами з: 26 лютого 2016, 10:30
Звідки: Фрибур

Re: Хто має досвід одруження зі швейцарцем

Повідомлення Marynka92 »

Добрый день :)
Подскажите пожалуйста, как правильно необходимо поменять документы осле замужества:нужно дождаться пермита и после этого ехать в Украину и менять документы, или же можно просто, не дожидаясь пермита, после свадьбы со свидетельством о браке ехать в Украину и менять документы?

Спасибо :)
clematis
Необмежена мультивіза
Повідомлень: 27
З нами з: 16 серпня 2007, 12:53
Звідки: Київ

Re: Хто має досвід одруження зі швейцарцем

Повідомлення clematis »

Треба дочекатися перміт, а потім вже їхати в Україну та міняти документи
Marynka92
Необмежена мультивіза
Повідомлень: 42
З нами з: 26 лютого 2016, 10:30
Звідки: Фрибур

Re: Хто має досвід одруження зі швейцарцем

Повідомлення Marynka92 »

Спасибо большое за ответ :)
Vicky_vicky
Дозвіл L
Повідомлень: 52
З нами з: 31 травня 2016, 17:17

Re: Хто має досвід одруження зі швейцарцем

Повідомлення Vicky_vicky »

А яка там процедура отримання перміту? Ми розписуємось у травні, відповідно мені після одруження потрібно звертатися у міграційний офіс? Скільки часу займає отримання перміту? Потрібні будуть ще якісь документи окрім тієї тонни, яку я збирала для одруження та візи?
До мене, будь ласка, на 'Ти' :pray: :brovy:
Аватар користувача
Svitlana
Айдгенос
Повідомлень: 3853
З нами з: 08 лютого 2007, 21:29
Звідки: ZH
Контактна інформація:

Re: Хто має досвід одруження зі швейцарцем

Повідомлення Svitlana »

На перміт там все просто, а час залежить від місця проживання. В Цюриху до трьох місяців може зайняти. В інших - пару тижнів (тобто два). Якщо скажете де будете подавати, може хтось, хто там подавав підкаже скільки то реально займе (або знає когось, хто там подавав).
KristinaiSolik
Дозвіл L
Повідомлень: 53
З нами з: 28 квітня 2016, 10:02

Re: Хто має досвід одруження зі швейцарцем

Повідомлення KristinaiSolik »

Нічого додаткового подавати не треба,він робиться автоматично після одруження, вам прийде лист,що ви можете прийти отримати свій документ у себе в гемаінде. Ми вже 3 тижні як одружені,ще нема,кантон Берн.
Vicky_vicky
Дозвіл L
Повідомлень: 52
З нами з: 31 травня 2016, 17:17

Re: Хто має досвід одруження зі швейцарцем

Повідомлення Vicky_vicky »

Ми розписуємось у Хам, кантон Цуг, можливо тут все не так довго... Зрештою вже побачу. Як гарно тут налаштовані процеси, нікуди й ходити не потрібно
До мене, будь ласка, на 'Ти' :pray: :brovy:
Аватар користувача
Svitlana
Айдгенос
Повідомлень: 3853
З нами з: 08 лютого 2007, 21:29
Звідки: ZH
Контактна інформація:

Re: Хто має досвід одруження зі швейцарцем

Повідомлення Svitlana »

В Цузі все швидко робиться. В Хамі не знаю, але думаю також десь 2-3 тижні, не більше. Успіхів тобі!
Vicky_vicky
Дозвіл L
Повідомлень: 52
З нами з: 31 травня 2016, 17:17

Re: Хто має досвід одруження зі швейцарцем

Повідомлення Vicky_vicky »

Дякую :upside: доречі, я тут собі подумала, процес видачі перміту автоматичний але, як що до фото для перміту, мені ж треба буде його десь зробити, чи принести відповідно після одруження треба в міграційний офіс таки йти, чи що? :sceptical:
До мене, будь ласка, на 'Ти' :pray: :brovy:
KristinaiSolik
Дозвіл L
Повідомлень: 53
З нами з: 28 квітня 2016, 10:02

Re: Хто має досвід одруження зі швейцарцем

Повідомлення KristinaiSolik »

Я нічого не несла,беруть з паспорту або останньої візи (сподіваюсь :upside: )
clematis
Необмежена мультивіза
Повідомлень: 27
З нами з: 16 серпня 2007, 12:53
Звідки: Київ

Re: Хто має досвід одруження зі швейцарцем

Повідомлення clematis »

Vicky_vicky писав:Ми розписуємось у Хам, кантон Цуг, можливо тут все не так довго... Зрештою вже побачу. Як гарно тут налаштовані процеси, нікуди й ходити не потрібно

мій досвід (декілька років тому): весілля в Цузі в 'пятницю, подача документів в міграціонсамт на перміт в понеділок (якщо не помиляюся, додатково подавали копію Mietvertrag, докази того, що застрахована в Швейц.компанії, фото), в середу перміт вже був у поштовій скриньці.

Я б на Вашому місці направила чоловіка до міграціонсамт, щоб він уточнив процедуру на сьогодняшній день. Черг там майже ніколи не буває, люди привітні працюють. Або просто подзвонити...
Vicky_vicky
Дозвіл L
Повідомлень: 52
З нами з: 31 травня 2016, 17:17

Re: Хто має досвід одруження зі швейцарцем

Повідомлення Vicky_vicky »

KristinaiSolik писав:Я нічого не несла,беруть з паспорту або останньої візи (сподіваюсь :upside: )
Ойой, гіршого фото ніж в моєму паспорті, та й і на візі також, не знайти :lol: якраз дві фото, які не я приносила, а робили безпосередньо в установі.
clematis писав:
Vicky_vicky писав:Ми розписуємось у Хам, кантон Цуг, можливо тут все не так довго... Зрештою вже побачу. Як гарно тут налаштовані процеси, нікуди й ходити не потрібно

мій досвід (декілька років тому): весілля в Цузі в 'пятницю, подача документів в міграціонсамт на перміт в понеділок (якщо не помиляюся, додатково подавали копію Mietvertrag, докази того, що застрахована в Швейц.компанії, фото), в середу перміт вже був у поштовій скриньці.

Я б на Вашому місці направила чоловіка до міграціонсамт, щоб він уточнив процедуру на сьогодняшній день. Черг там майже ніколи не буває, люди привітні працюють. Або просто подзвонити...
Я от собі процедуру також так представляла. Відправлю свого дізнаватися що там і до чого =) дякую!
До мене, будь ласка, на 'Ти' :pray: :brovy:
KristinaiSolik
Дозвіл L
Повідомлень: 53
З нами з: 28 квітня 2016, 10:02

Re: Хто має досвід одруження зі швейцарцем

Повідомлення KristinaiSolik »

Зараз роблять біометричні аусвайси, вчора мені прийшов лист,щоб я приїхала в Берн для взяття біометричних показників, коштує 20 франків.
До речі,у зв'язку з безвізом,поміняти документи в Україні буде проблематично,сервер не працює,великий наплив людей. Консул мені порадив подати на доеументи,виїхати по старому паспорту і потім наступного разу забрати нові документи. Хтось так робив?
clematis
Необмежена мультивіза
Повідомлень: 27
З нами з: 16 серпня 2007, 12:53
Звідки: Київ

Re: Хто має досвід одруження зі швейцарцем

Повідомлення clematis »

KristinaiSolik писав:Зараз роблять біометричні аусвайси, вчора мені прийшов лист,щоб я приїхала в Берн для взяття біометричних показників, коштує 20 франків.
До речі,у зв'язку з безвізом,поміняти документи в Україні буде проблематично,сервер не працює,великий наплив людей. Консул мені порадив подати на доеументи,виїхати по старому паспорту і потім наступного разу забрати нові документи. Хтось так робив?
сервер "поліг" не тільки завдяки натовпу, але й внаслідок обшуків СБУ у оператора зв'язку. Не думаю, що проблеми з сервером будуть довго тривати.

В будь-якому випадку, приймати рішення про зміну документів в Україні потрібно виходячи із строків Вашої поїздки в Україну. Не забувайте, що є і термінове виготовлення закордонного паспорта.

Перед зміною закордонного ще треба поміняти внутрішній український, потім ідентифікаційний код, а лише після того - закордонний. Чи може щось змінилося за останні роки?

У мене, наприклад, виникли затримки з заміною коду (завдяки реорганізаціям у податковій), потім ще не приймали документи на прискорену процедуру заміни закордонного, бо мінюст як раз не міг визначитися з розміром оплати.

Я не знаю, як консул Вам порадив виїхати по старому паспорту, в мене його взагалі забрали при подачі документів на заміну. Ось що перше знайшла, за достовірність не ручаюся:
Далі слід замінити паспорт громадянина України для виїзду за кордон (закордонний паспорт). Отриманий раніше закордонний паспорт дійсний протягом місяця з дня зміни прізвища. Одразу розчаруємо всіх, хто сподівається, що їм пощастить і на кордоні можна буде проскочити зі старим паспортом. Так не вийде, оскільки одразу після зміни прізвища до Державної прикордонної служби та Інтерполу направляється інформація про недійсність Вашого паспорту. Тобто, при перевірці на кордоні буде виявлено, що Ваш паспорт недійсний і Вас просто не випустять за кордон. Неприємна ситуація, чи не так? Якщо ж Ви будете отримувати візу у певну країну, то недійсність паспорту стане підставою для відмови у видачі візи.
http://pravova-rada.com/ua/183-chi-ye-z ... prizvishha
KristinaiSolik
Дозвіл L
Повідомлень: 53
З нами з: 28 квітня 2016, 10:02

Re: Хто має досвід одруження зі швейцарцем

Повідомлення KristinaiSolik »

А скільки часу у вас зайняла процедура зміни документів? У мене буде тижні 3-4 максимум, якщо почнеться -черги, бланків нема, сервер не працює і таке інше,я не вкладусь. Я не знаю, як можуть забирати український паспорт,як може людина місяць бути без паспорту? Про закордонний я спокійна,його можна і тут в посольстві поміняти,а от український тільки в Україні. І код міняти одразу не обов'язково,я дізнавалась.
clematis
Необмежена мультивіза
Повідомлень: 27
З нами з: 16 серпня 2007, 12:53
Звідки: Київ

Re: Хто має досвід одруження зі швейцарцем

Повідомлення clematis »

KristinaiSolik писав:А скільки часу у вас зайняла процедура зміни документів? У мене буде тижні 3-4 максимум, якщо почнеться -черги, бланків нема, сервер не працює і таке інше,я не вкладусь. Я не знаю, як можуть забирати український паспорт,як може людина місяць бути без паспорту? Про закордонний я спокійна,його можна і тут в посольстві поміняти,а от український тільки в Україні. І код міняти одразу не обов'язково,я дізнавалась.
- до 1,5 міс, але у мене дійсно було з форс-мажорами;

- забирали у мене старий закордонний паспорт (коли подавала на його заміну в зв'язку зі зміною прізвища);

- код на той момент треба було міняти після отримання нового укр.пасп., але перед подачею на заміну закордон.пасп.;



Я таки вирішила трохи подивитися актуальне законодавство і зрозуміла, що мій приклад вже взагалі не є інформативним - спливло багато часу, законодавство змінилося повністю
KristinaiSolik
Дозвіл L
Повідомлень: 53
З нами з: 28 квітня 2016, 10:02

Re: Хто має досвід одруження зі швейцарцем

Повідомлення KristinaiSolik »

Так, багато чого змінилось. Особливо зараз коли введуть безвіз,можна взагалі їздити по старому паспорту і нічого не міняти
clematis
Необмежена мультивіза
Повідомлень: 27
З нами з: 16 серпня 2007, 12:53
Звідки: Київ

Re: Хто має досвід одруження зі швейцарцем

Повідомлення clematis »

KristinaiSolik писав:Так, багато чого змінилось. Особливо зараз коли введуть безвіз,можна взагалі їздити по старому паспорту і нічого не міняти
це за умови того, що старий паспорт біометричний....
KristinaiSolik
Дозвіл L
Повідомлень: 53
З нами з: 28 квітня 2016, 10:02

Re: Хто має досвід одруження зі швейцарцем

Повідомлення KristinaiSolik »

Не тільки,якщо в старому паспорту є дійсна віза,в нашому випадку це перміт,паспорт міняти не потрібно,бо віза видана саме на цей паспорт
clematis
Необмежена мультивіза
Повідомлень: 27
З нами з: 16 серпня 2007, 12:53
Звідки: Київ

Re: Хто має досвід одруження зі швейцарцем

Повідомлення clematis »

KristinaiSolik писав:Не тільки,якщо в старому паспорту є дійсна віза,в нашому випадку це перміт,паспорт міняти не потрібно,бо віза видана саме на цей паспорт
Перміт же у вигляді окремої книжечки/картки...

у Вас перміт буде видано на дівочу фамілію?
KristinaiSolik
Дозвіл L
Повідомлень: 53
З нами з: 28 квітня 2016, 10:02

Re: Хто має досвід одруження зі швейцарцем

Повідомлення KristinaiSolik »

Ні,на чоловічу,але в деяких випадках пишуть обидві
clematis
Необмежена мультивіза
Повідомлень: 27
З нами з: 16 серпня 2007, 12:53
Звідки: Київ

Re: Хто має досвід одруження зі швейцарцем

Повідомлення clematis »

KristinaiSolik писав:Ні,на чоловічу,але в деяких випадках пишуть обидві
виходить тоді, що у Вас на руках буде старий паспорт з дівочим прізвищем, окремий перміт з новим прізвищем (можливо з паралельним дівочим) і тоді доведеться подорожувати ще й з свідоцтвом про одруження?
Відповісти

Повернутись до “Статус S, питання громадянства, паспорти, документи”