Хто має досвід одруження зі швейцарцем

Все про документи стосово легального перебування у країні
Аватар користувача
LinOK
Необмежена мультивіза
Повідомлень: 29
З нами з: 12 жовтня 2010, 16:21

Хто має досвід одруження зі швейцарцем

Повідомлення LinOK »

Доброго дня усім!

Ми з нареченим плануємо зробити весілля в травні місяці на території України в місті Києві.
Буду дуже вдячна усім підказкам, хто вже пройшов через це. І може хтось мені пояснить що таке "Афідавіт"

Скільки часу потрібно потім на підготовку усіх документів?
Чи треба спочатку змінювати паспорт на нове прізвище?
Як краще: самій готувати документи чи звертатись до агентства?

Може ще якісь поради.

Заздалегідь усім вдячна!
Аватар користувача
natalotschka
Moderator
Повідомлень: 374
З нами з: 10 лютого 2007, 12:05
Звідки: Україна/Швейцарія
Контактна інформація:

Re: Хто має досвід одруження зі швейцарцем в Україні.

Повідомлення natalotschka »

Почитайте отут - http://www.ukrainians.ch/viewtopic.php?f=6&t=315

Після весілля мій чоловік поїхав до Швейцарії, а я лишилася оформляти документи. Я вже точно не пам"ятаю, скільки часу на те потребувалося. Якщо Вам то не дуже буде дорого коштувати, то раджу робити деякі документи через фірми - буде набагато швидше. І прізвище як будете в паспорті міняти - будьте уважними! Бо наші перекладають німецькі прізвища латинською транскрипцією, і тоді виявляється, що прізвище у дружини з чоловіком різні, так сталося в мене.

Вибачте, але що таке "Афідавіт" - не знаю.
Аватар користувача
Снігурка
Дозвіл С
Повідомлень: 436
З нами з: 12 квітня 2007, 17:54
Звідки: TE,UA - HH, DE

Re: Хто має досвід одруження зі швейцарцем в Україні.

Повідомлення Снігурка »

афідавіт це письмове свідчення під присягою

каже гугл
Аватар користувача
LinOK
Необмежена мультивіза
Повідомлень: 29
З нами з: 12 жовтня 2010, 16:21

Re: Хто має досвід одруження зі швейцарцем в Україні.

Повідомлення LinOK »

Снігурка писав:афідавіт це письмове свідчення під присягою

каже гугл

А гугл не каже як, і де це робиться))))
скільки коштує, і скільки часу займає?)))))
Аватар користувача
LinOK
Необмежена мультивіза
Повідомлень: 29
З нами з: 12 жовтня 2010, 16:21

Re: Хто має досвід одруження зі швейцарцем в Україні.

Повідомлення LinOK »

natalotschka писав:Почитайте отут - http://www.ukrainians.ch/viewtopic.php?f=6&t=315

Після весілля мій чоловік поїхав до Швейцарії, а я лишилася оформляти документи. Я вже точно не пам"ятаю, скільки часу на те потребувалося. Якщо Вам то не дуже буде дорого коштувати, то раджу робити деякі документи через фірми - буде набагато швидше. І прізвище як будете в паспорті міняти - будьте уважними! Бо наші перекладають німецькі прізвища латинською транскрипцією, і тоді виявляється, що прізвище у дружини з чоловіком різні, так сталося в мене.

Вибачте, але що таке "Афідавіт" - не знаю.

Дуже дякую за відповідь!
А чи є може якісь посилання на агенства, з прайсами, щоб хоч трохи розуміти на скільки це дорого коштує.


І ще, чи можна перекладати його документи тут в Україні?
Аватар користувача
Снігурка
Дозвіл С
Повідомлень: 436
З нами з: 12 квітня 2007, 17:54
Звідки: TE,UA - HH, DE

Re: Хто має досвід одруження зі швейцарцем в Україні.

Повідомлення Снігурка »

документи перекладати в україні дешевше, але хай ставлять апостиль, то така міжнародно визнана печатка
Аватар користувача
LinOK
Необмежена мультивіза
Повідомлень: 29
З нами з: 12 жовтня 2010, 16:21

Re: Хто має досвід одруження зі швейцарцем в Україні.

Повідомлення LinOK »

Снігурка писав:документи перекладати в україні дешевше, але хай ставлять апостиль, то така міжнародно визнана печатка

Апостиль ставиться нотаріусом?
Аватар користувача
Снігурка
Дозвіл С
Повідомлень: 436
З нами з: 12 квітня 2007, 17:54
Звідки: TE,UA - HH, DE

Re: Хто має досвід одруження зі швейцарцем в Україні.

Повідомлення Снігурка »

я особисто не знаю, а вікі каже

Апостиль — спеціальний штамп, який відповідно до Гаазької конвенції про скасування вимог легалізації іноземних офіційних документів, (підписана 5 жовтня 1961 року, в Україні вступила в силу 22 грудня 2003 року), проставляється на офіційних документах, виданих в установах і організаціях країни учасника Гаазької конвенції, і не вимагає подальшого завірення чи легалізації, визнається офіційними органами всіх держав-учасників Конвенції. Апостиль засвідчує дійсність підпису, якість, у якій виступала особа, що підписала документ, а також, в окремих випадках, дійсність штампа або печатки, що скріплює документ. Апостиль може не використовуватися, якщо існують правові підстави, що скасовують або спрощують легалізацію документа.
Аватар користувача
natalotschka
Moderator
Повідомлень: 374
З нами з: 10 лютого 2007, 12:05
Звідки: Україна/Швейцарія
Контактна інформація:

Re: Хто має досвід одруження зі швейцарцем в Україні.

Повідомлення natalotschka »

LinOK писав:
natalotschka писав:Почитайте отут - http://www.ukrainians.ch/viewtopic.php?f=6&t=315

Після весілля мій чоловік поїхав до Швейцарії, а я лишилася оформляти документи. Я вже точно не пам"ятаю, скільки часу на те потребувалося. Якщо Вам то не дуже буде дорого коштувати, то раджу робити деякі документи через фірми - буде набагато швидше. І прізвище як будете в паспорті міняти - будьте уважними! Бо наші перекладають німецькі прізвища латинською транскрипцією, і тоді виявляється, що прізвище у дружини з чоловіком різні, так сталося в мене.

Вибачте, але що таке "Афідавіт" - не знаю.

Дуже дякую за відповідь!
А чи є може якісь посилання на агенства, з прайсами, щоб хоч трохи розуміти на скільки це дорого коштує.


І ще, чи можна перекладати його документи тут в Україні?

Ось в цьому бюро я перекладала свої документи і чоловіка документи також: http://www.jahan.kiev.ua/
За розцінки не скажу, не пам"ятаю, але доступні. За терміновість, здається, беруть вдвічі дорожче.

Апостиль ставлять наче в посольстві, але ця фірма допомагає з цим.
Аватар користувача
Svitlana
Айдгенос
Повідомлень: 3853
З нами з: 08 лютого 2007, 21:29
Звідки: ZH
Контактна інформація:

Re: Хто має досвід одруження зі швейцарцем в Україні.

Повідомлення Svitlana »

Прошува вас дуже пошукати тут на форумі. Я вже парканадцять разів розказувала що таке Апостиль і де його беруть. В Україні його беруть в Мінюсті (коло м.Університет). Я гадаю, що фірми не обов'язково залучати. А в Мінюсті так прям оголошення висіло, що посередникам нічого не роблять і документи потрібно лише особисто подавати. Але на ваш розгляд - інші ж робили.

Ось - поставила вгорі пошук, видало результат
Ось ще один допис...
Ну і оскільки у вашій справі фігуруватимуть і швейцарські документи, то цей допис вам також може стати у нагоді
Аватар користувача
Darynka
Дозвіл B
Повідомлень: 142
З нами з: 11 січня 2009, 16:58
Звідки: планета Земля

Re: Хто має досвід одруження зі швейцарцем в Україні.

Повідомлення Darynka »

Якщо це ваш перший шлюб то легше одружитися в Данії. Данія це як Лас Вегас ЄС. Ми одружувалися там в місті Sonderborg і не пожалкували.
З документів потібно лише довідка з місця проживання що ви не одружені та свідоцтво про народження. Все перкладене німецькою або англійською та нотаріально завірене. І ВСЕ! жодних апостилей, агенств,нервів та проблем. І коштувало щось біля 70 євро. Церемонію можна провести датською, німецькою або англійською. Свідоцтво про одруження треба проапостилювати в міністерстві юстиції датському поштю (це коштувало нам 25 євро) і воно визнається і Україною і Швейцарією.
Можна вїхати туди за туристичною візою та повернувшись в Україну розпочати возєднання родини.
Якщо другий шлюб тоді все одно де одружуватися ті самі документи всюди треба буде подавати.
ІМХО агенства тільки гроші витряхують та нічого не роблять. дешевше і краще самим дізнатися та розібратися.
contra spem spero
Аватар користувача
Снігурка
Дозвіл С
Повідомлень: 436
З нами з: 12 квітня 2007, 17:54
Звідки: TE,UA - HH, DE

Re: Хто має досвід одруження зі швейцарцем в Україні.

Повідомлення Снігурка »

данія це насправді найпростіше. даринка права. наші тут всі туди їздять з цією метою, нам близько і свідоцтво всюди і просто визнають. кому потрібно, можу дати номер тел. в зондерборгу, щоб про все домовитись, вони розмовляють німецькою зондерборг настільки близько до німеччини. що там ловить німецький мобільний звязок

лише ціна там, якщо все разом рахувати, дійде до 150 євро
Аватар користувача
LinOK
Необмежена мультивіза
Повідомлень: 29
З нами з: 12 жовтня 2010, 16:21

Re: Хто має досвід одруження зі швейцарцем в Україні.

Повідомлення LinOK »

Дівчатка про Данію то звичайно круто, але ми вже вирішили це робити тут на території України.
Дуже всім дякую за відповіді, сподіваюсь це мені допоможе :smile:


Якщо ще хтось хоче поділитись корисним, просто пишіть)))


Мені зовсім трішечки лячно, але я думаю що все буде гаразд :verygood:
Аватар користувача
LinOK
Необмежена мультивіза
Повідомлень: 29
З нами з: 12 жовтня 2010, 16:21

Re: Хто має досвід одруження зі швейцарцем в Україні.

Повідомлення LinOK »

Ну що ж дорогі дівчата, тепер я майстер по збору документів, можу відповісти на багато питань що до підготовки документів на одруження))))

Не все так лячно, як пишуть про це на форумах, і як це не дивно, а швидше документи робити самій)))

Отож якщо у когось будуть питання звертайтесь, з задоволенням поділюсь досвідом!!!


Тепер залишилось дочекатись відповіді зі Швейцаріі :pray: Трохи хвилююсь, але сподіваюсь на краще :smile:
Аватар користувача
Svitlana
Айдгенос
Повідомлень: 3853
З нами з: 08 лютого 2007, 21:29
Звідки: ZH
Контактна інформація:

Re: Хто має досвід одруження зі швейцарцем в Україні.

Повідомлення Svitlana »

Думаю, було би краще описати покроково процедуру.
...ну хоча би в загальному, щоб інші мали поняття ще до того, як вирішать де саме одружуватися. :pray:
Аватар користувача
LinOK
Необмежена мультивіза
Повідомлень: 29
З нами з: 12 жовтня 2010, 16:21

Re: Хто має досвід одруження зі швейцарцем в Україні.

Повідомлення LinOK »

Ну що ж дорогі форумчани! Спробую викласти якомога більше інформації що до одруження в Україні з громадянином Швейцарії.
На сайті посольства ви можете ознайомитись з преліком документів які необхідні для одруження та подальшої легалізації вашого шлюбу в Швейцарії.
1. Свідоцтво про одруження (Оригінал, або дублікат) виданий не більше 6-ти місяців
2. Свідоцтво про народження (дублікат) також не старший ніж 6-ть місяців. Видаеться у РАГСІ відповідно до району який вказаний в оригіналі документу. Ціна десь біля 40 гривень.

ЗВЕРНІТЬ УВАГУ! Перед тим як ставити апостиль на ці свідотцтва ви маете підтвердити підпис відповідною печаткою яка проставляеться (для Киян) за адресою: м. Київ вул. Виборзька 32, подати документи можна з 10:00 до 11:00, і вже через декілька годин, або якщо вам буде зручніше на наступний день, здаеться з 16:00 ви можете їх забрати. Штамп на документ коштує 60 гривень.

3. Нотаріально завірена заява АФІДАВІТ. Нічого страшного тут немає, ви прсто йдете до нотаріуса, і він прописує на особливому папірці що ви на данний момент не заміжня, у мене це вийшло в дві строки, коштувало 250 гривень, але я думаю можна знайти дешевше :smile:

4. Довідка про постійне місце проживання/реєстрацію. Я як нормальна людина спочатку пішла в ЖЕК і взяла форму номер 3, в якій вказано що я проживаю за такою адресою... але то був не вірний шлях, тому що, довідка на яку ви можете поставити апостиль береться в АВІРі, це те місце де ві оформлювали свій закордрнний паспорт :think6: Коштує ця довідка приблизно 54 гривні.

5. Довідка про несудимість ви можете замовити за адресою м. Київ вул. Велика житомирська 1, з правої сторони від центрального входу будуть двері, надпис Довідки про несудимість, коштує це все 5 днів 200 гривень, 14 днів 100 гривень, 31 день 70 гривень, ціни можуть змінюватись, я пишу як вони були 2 місяці тому :dontknow:

6. Ну про паспорти я писати не буду, напишу тільки те, що їх не треба перекладати, тому що я думала що треба :warn:

Ну і якщо ви маєте всі документи ми можемо поговорити про АПОСТИЛЬ.

На довідку про несудимість і довідку про постійне місце проживання апостиль проставляеться за адресою м. Київ вулиця Михайлівська 2, вхід з двору, документи приймаються з 9:00 до 12:00 видаються з 16:00 до 16:30, присобі потрібно мати паспорт. Зверніть увагу! Якщо це буде посередник апостиль проставляється 5робочих днів. кожен апостиль коштує 52 гривні.


На свідотцтва (Народження, одруження) апостиль проставляється за адресою м.Київ вул. Артема 73, якщо дивитисьна центральний вхід треба обійти будівлю з правої сторони, за поворотом буде невеличке крилечко, вам туди :smile:

На афідавіт апостиль проставляється також на Артема 73, тільки будівлю тепер треба обходити з лівої сторони, і тепер інше крилечко вам саме туди :good:
Час подачі документів з 9до 12, видача з 16 до 17:30

Пам'ятайте! Якщо ви подаете докумети самі це триває один день, якщо через посередника це триватиме 5 робочих днів.

Ну от тепер ви маєте апостилі на ваших документах і можете йти до будь якого бюро перекладів, і перекладати їх, після чого вам буде потрібно знову повернутись на артема 73 де ви віддавали на апостиль свій афідавіт, і віддати усі перкладені документи на проставлення другого апостилю :dizzy:


Ну що ж, майже все зроблено, залишилось тільки змінити паспорти, якщо ви змінювали призвище, і дзвонити до посольства домовлятись з ними про зустріч :smile: НЕ забудьте будьласка зробити копії з обох сторін усіх ваших документів ну і як кажуть ГУД ЛАК :pray:

Здається все, але якщо виникнуть питання звертайтесь!

Успіхів Вам!
Аватар користувача
Darynka
Дозвіл B
Повідомлень: 142
З нами з: 11 січня 2009, 16:58
Звідки: планета Земля

Re: Хто має досвід одруження зі швейцарцем в Україні.

Повідомлення Darynka »

респект Вам за таке безмежне терпіння. Я б застрілилася ще не етапі проставляння штампів для проставляння апостилів. :dizzy:
успіхів всім хто збирається одружуватися.
contra spem spero
Аватар користувача
LinOK
Необмежена мультивіза
Повідомлень: 29
З нами з: 12 жовтня 2010, 16:21

Re: Хто має досвід одруження зі швейцарцем в Україні.

Повідомлення LinOK »

Ох ... дякую!

Але ще не кінець :sad: що не день, то якісь новини.

На данний час мій чоловік займається оформленням документів в Швейцарії, хоча ми сподівались дочекатись моєї візи в Україні разом :sad2:

Але до ньго теж прийшов вперелік документів, який він має подати.... як то кажуть: Наша пісня гарна й нова починаймо її знову :yahoo:
Аватар користувача
LinOK
Необмежена мультивіза
Повідомлень: 29
З нами з: 12 жовтня 2010, 16:21

Re: Хто має досвід одруження зі швейцарцем в Україні.

Повідомлення LinOK »

Візу отримала, ве дуже добре :smile: Якщо будуть питання звертайтесь!
Аватар користувача
Svitlana
Айдгенос
Повідомлень: 3853
З нами з: 08 лютого 2007, 21:29
Звідки: ZH
Контактна інформація:

Re: Хто має досвід одруження зі швейцарцем в Україні.

Повідомлення Svitlana »

Щиро вітаю. Виглядало дай боже, але більш-менш швидко це все провернулося. :bravo:
Аватар користувача
LinOK
Необмежена мультивіза
Повідомлень: 29
З нами з: 12 жовтня 2010, 16:21

Re: Хто має досвід одруження зі швейцарцем в Україні.

Повідомлення LinOK »

Дуже дякую Світлано!

Це все вийшло, як і обіцяли в посольстві, в два місяці, але ж ми просто не знали що ще будуть потрібні якісь документи зі сторони мого чоловіка, і йому просто довелось летіти на 3 дні до Цюріху щоб зібрати та подати ці документи, і вже через тиждень я отримала свою візу :bravo:
Аватар користувача
Nataliia.k.

Re: Хто має досвід одруження зі швейцарцем в Україні.

Повідомлення Nataliia.k. »

LinOK писав:Візу отримала, ве дуже добре :smile: Якщо будуть питання звертайтесь!
Дорога LinOK, велика подяка за допомогу українцям!!! Я сама зараз проходжу цю школу, після закінчення опублікую деякі доповнення :smile: Я хотіла запитати тебе: ти завіряла свої документи у державного нотаріуса чи у приватного? Чи це не грає жодної ролі?

І ще одне запитання. Чи потрібно проставляти другий апостиль на перекладах документів перед тим, як віднести їх у посольство?

Дякую за допомогу! :good:
Аватар користувача
LinOK
Необмежена мультивіза
Повідомлень: 29
З нами з: 12 жовтня 2010, 16:21

Re: Хто має досвід одруження зі швейцарцем в Україні.

Повідомлення LinOK »

Дуже дякую за добрі слова.
Приватний, чи державний нотаріус не грає жодної ролі. Апостиль проставляється двічі, але другий раз в одному місці на вул. Артема 73 з ліва від центрального входу, там ви маете здавати оригінал афідавіту.

Бажаю успіхів!
Аватар користувача
Nataliia.k.

Re: Хто має досвід одруження зі швейцарцем в Україні.

Повідомлення Nataliia.k. »

Привіт усім. Обіцяні доповнення-нововведення :wink: Дозволено читати лише після ознайомлення з детальним повідомленням від LinOK :handshake:

Найголовніше і найприємніше: подвійну апостилізацію відмінено :verygood: Отримали документи - проапостилізували - переклали (з нотаріальним завіренням).

Довідку з місця проживання я отримувала іншим чином (як мені сказали в Мінюсті; можливо, через ОВІР теж можна). У ЖЕДі береться Форма-3, далі їдете до райвідділу міліції і вони десь за 24 грн виписують вам нову довідку, де пишуть, що ви "СПРАВДІ проживаєте за тією ж адресою, що вам її написав ЖЕД" :lol: Потім апостилізація цієї довідки у МЗС разом з довідкою про несудимість.

Довідка про несудимість зараз стала безкоштовною, але чекати на неї часто доводиться дуже довго (днів з 20). Мені пощастило, вийшло швидше. Проте з іншого боку МВС вам її можуть видати за 70 грн через три дні. У черзі треба розпитати народ. Там у повітрі пахне інформацією :smile: Години прийому / видачі довідок 10 - 12 з пн. по пт.

Обов"язково замовляйте дві довідки (одну для отримання візи, іншу для оформлення документів), якщо плануєте отимати закордонний паспорт через 10 днів. За вас по довідку ніхто не піде :no3:

У паспортному столі не забудьте написати заяву, де вкажете правильне написання вашого нового прізвища, тому що наші паспортістка-лейдіз вам такого на транслітерують, що просто :enough:

Основну інфо знайдете на сайті посольства:

http://www.eda.admin.ch/etc/medialib/do ... 0(ukr).pdf
От тільки копіїї усіх документів треба лише в одному екземплярі з усіх боків.

Щодо паспортів, потрібна лише одна копія внутрішнього (звичайно ж при його наявності). Зовнішній в посольстві просто відсканують.

Фотокартки. Апілкаційним вирізанням займаємося самі :tak2: Якщо не бажаєте вдома, вони дадуть вам ножиці, а за клеєм пошлють до охоронців. Одну світлину віддаємо тіточці у віконечку, а три приклеюємо на анкетки.

Анкетки скачуємо тут:
http://www.eda.admin.ch/etc/medialib/do ... isch_D.pdf

і заповнюємо їх аглійською, німецькою, французькою чи італійською мовами. Ретороманську навіть не згадують :wise: :gigle:
У пункті 22 зазначте "на завжди", бо вас таки запитають, який термін ви плануєте провести у Швейцарії :smile:

Не забудьте подати копії документів вашої другої половинки (копія паспорту, довідка з місця проживання і довідка про сімейний стан, де половинка ще неодружена :smile: )

Ну, начебто й все. Успішної всім процедури! :verygood:

P.S. Буду дуже вдячна, якщо хтось щось знає про легалізацію українських дипломів у Швейцарії. Чи достатньо перекладів присяжного перекладача, як у Німеччині, чи необхідно їх теж апостилізувати у Міносвіти, як це вимагають деякі інші країни.

Буду дуже вдячна за інфо :tak2:
Аватар користувача
LinOK
Необмежена мультивіза
Повідомлень: 29
З нами з: 12 жовтня 2010, 16:21

Re: Хто має досвід одруження зі швейцарцем в Україні.

Повідомлення LinOK »

Нічого собі, навіть подвійний апостиль відмінили, це дуже гарна новина :verygood: і ще дуже гарна новина про безкоштовну довідку про несудимість. :bravo:
Я сподіваюсь це стало трошки легше ніж було пів року тому. Вітаю вас з проходження всіх процедур, бажаю приемного отримання візи :smile:
Що до дипломів, то залежить в якій сфері ви маєте освіту.

Бажаю успіхів! :wink:
Відповісти

Повернутись до “Статус S, питання громадянства, паспорти, документи”