Хто має досвід одруження зі швейцарцем

Все про документи стосово легального перебування у країні
Аватар користувача
Lilia
Відрядження
Повідомлень: 17
З нами з: 26 червня 2015, 21:34
Звідки: Kilchberg

Re: Хто має досвід одруження зі швейцарцем

Повідомлення Lilia »

Вам необходимо обязательно поставить Апостиль на свидетельство о браке в Швейцарии. После этого перевести в Украине на украинский язык + нотариально заверить. Потом нотариально заверенный перевод вы подаете в паспортный стол, они вам меняют фамилию во внутреннем паспорте. После этого несете свой новый паспорт в налоговую, они меняют вам фамилию в ИНН. И после этого подаете новые документы на новый загнан.паспорт.
Обратите внимание, что с 2015 действуют новые правила по пересечению украинской границы. Это значит, что после изменения фамилии во внутреннем паспорте, вас заносят в единую миграционную систему под новой фамилией и выехать из страны уже по старому заграну будет не возможным (теоретически, на практике не знаю как, не стала рисковать). Если раньше можно было изменит все документы за несколько подходов, то сейчас теоретически это не возможно.
Удачи!
Mariia
Відрядження
Повідомлень: 10
З нами з: 24 квітня 2016, 07:58

Re: Хто має досвід одруження зі швейцарцем

Повідомлення Mariia »

Зрозуміла, дякую за вичерпну інформацію!
Аватар користувача
Юлія uman

Re: Хто має досвід одруження зі швейцарцем

Повідомлення Юлія uman »

Дівчата підкажіть будь ласка ,як довго ви чекали на візу.Подала документи ще в жовтні , вирішили одружуватись в Швецарії. Кажуть, що через емігрантів так все затягнулося - чекайте. Отже ми чекали- чекали ,я вже вся на нервах кажу звони і питай їх скільки ще чекати.Цей раз повідоми , що мені треба найти там роботу, бо типу його ЗП не вистачить.Тепер знову чекаю поки вони мені там знайдуть роботу. І от в жовтні вже буде як рік мого очікування. Я просто вже зневірилася і не знаю чи взагалі колись туди попаду :(( Може в кого була така ситуація?
Аватар користувача
Олена_П

Re: Хто має досвід одруження зі швейцарцем

Повідомлення Олена_П »

Mariia писав:Доброго дня, дорогі українці!!! Нарешті зібрала пакет документів та буду одружуватися по шенген візі з швейцарцем в Швейцарії. Вирішила поділитися досвідом збору документів з вами. Можливо комусь ця інформація полегшить та прискорить збір документів. Сам пакет документів, який потрібно для одруження в Швейцарії дуууже чітко розписаний на сайті посольства Швейцарії в Україні в темі віза нареченої, але все ж таки напишу ще раз повторно з деякими підказками та нововведеннями. Тож :
1) документ про несудимість можна отримати в міліції за 30 днів безкоштовно. Якщо у вас немає часу так довго чекати є приватні офіси в яких працюють невштатні працівники міліції і які за 150 грн зроблять вам цю довідку за 3 - 4 робочих дні;
2) довідка про місце проживання забрала в мене найбільше часу дякуючи відкриттю ЦНАП (центру надання адміністративних послуг) . Тож як я отримувала дану довідку: спочатку ідете в ЦНАП з паспортом , ІНН, та бажано якщо ви власник чи співвласник нерухомості взяти оригінал свідоцтва про право власності та просите в них отримати довідку про склад сім'ї та кількість прописаних осіб в квартирі/будинку. ЦНАП повідомив мені, що ці довідки роблять за 7 днів, а платної послуги по терміновому отриманню довідки вони не надають.... тож через 7 днів я прийшла в ЦНАП і отримала довідку про склад сім'ї. Далі з цією довідкою вам потрібно іти в ОВІР (без цієї довідки ОВІР вам свою довідку не видасть - перевірила на власному досвіді). В ОВІР приходите з паспортом та цією довідкою на підставі цієї довідки вам через 2-3 робочих дні видадуть ідентичну довідку , але вже з гербовою печаткою (саме цю довідку потрібно подавати в посольство для отримання візи нареченої, довідка з ЦНАПу не підходить так як на ній немає гербової печатки);
3) афідавіт - робите в нотаріуса, бажано щоб ви були не першим клієнтом в нього по оформленню даного афідавіту. Якщо ви були розлучені потрібно взяти з собою оригінал свідоцтва про оозірвання шлюбу, так як нотаріус буде зазначати коли шлюб було укладено з ким та згідно якого документу та коли шлюб було розірвано. Документ роблять максимум за годину;
4) дублікат свідоцтва про народження - все просто для тих хто народився та проживає в тому ж місті. В моєму випадку я була народжена в одному місті України, а проживаю фактично понад 20 років в іншому. Думала їхати в те місто та просити дублікат або замовляти через спеціальну фірму, яка за свої послуги просить 500 грн. Тож для тих в кого ситуація подібна на мою розповідаю секретик. Незалежно від того в якому місті ви були народжені ідете до РАГСу за місцем проживання та просите дублікат свідоцтва про народження - видають його день в день і ціна смішна 51,36 грн.
Стосовно апостилю теж маленька підказка для тих хто живе не в Києві: афідавіт та дублікат свідоцтва про народження ви можете апостилювати в своєму місцевому Обласному РАГСІ в них вже є такі повноваження і не потрібно їхати до Києва )))) доречі ціна кожного апостилю як і в Києві 51 грн ))))
Щодо документів по несудимість та місце прописки апостиль ставить МЗС нажаль зараз окрім поїзлки в Київ для проставлення апостилю самостійно, або послуг приватних фірм іншої можливості немає....
Надіюсь комусь дана інформація буде корисною....
Vicky_vicky
Дозвіл L
Повідомлень: 52
З нами з: 31 травня 2016, 17:17

Re: Хто має досвід одруження зі швейцарцем

Повідомлення Vicky_vicky »

Svitlana писав:Така ситуація вже була тільки з Німеччиною. Що одне і те саме, бо все ЄС.

Довідку про проживання берете з місця проживання, тобто Іспанії.
Після одруження отримаєте Витяг з акту цивільного стану та/або "Сімейну книгу", тобто свідоцтво про одруження в нашому розумінні.
Більше нічого. Ви ж мусите довчитися в Іспанії?
Коли захочете переїхати, тоді будете окремо подавати на Дозвіл на проживання. Або на візу на в'їзд до країни з метою "Возз'єднання сім'ї", а після того вже будете подавати на дозвіл на проживання.
Перепрошую за те, що довго не відписуввлась, ніяк не могла залогінитись на форумі... Дуже дякую за відповідь!
До мене, будь ласка, на 'Ти' :pray: :brovy:
Аватар користувача
Toma

Re: Хто має досвід одруження зі швейцарцем

Повідомлення Toma »

Рада, що знайшла цей форум. Я вже зібрала весь необхідний пакет документів для отримання візи нареченої. Маю запис в посольстві. Але чомусь почала трошку нервувати через це. Розкажіть, будь ласка, як у вас проходив процес подачі документів в посольстві, чи була співбесіда, яким чином? Які питання ставились? На що, як ви гадаєте, потрібно звернути увагу? Дякую за увагу!
Аватар користувача
Svitlana
Айдгенос
Повідомлень: 3853
З нами з: 08 лютого 2007, 21:29
Звідки: ZH
Контактна інформація:

Re: Хто має досвід одруження зі швейцарцем

Повідомлення Svitlana »

Я не можу вам про питання розказати, як вже було. Але залишайтеся спокійними і впевненими у собі - це найважливіше.
Ну що можуть питати? Як ви познайомилися, скільки разом.. Що вас поєднує. Якою мовою спілкуєтеся? Ну такі загальні речі, щоб побачити наскільки добре ви знаєте людину і чи нема підозри на шлюб ради дозволу на проживання.

Удачі!!! Тримаємо за вас кулаки.


Подумала, розкажу вам пару питань, які (за переказами) ніби-то люблять ставити при співбесіді на отримання громадянства. Тобто, коли жінка вже прожила у країні мінімум 5 років з чоловіком (народила дітей і.т.д.): чи плануєте ви розлучатися? чи ви ще живете зі своїм чоловіком (у значенні - спите)? чи ви працювали тут на панелі? Останнє, кажуть, запитали жінку у присутності чоловіка і дітей.
Я розказала вам, звичайно, яскраві випадки, що переказують, для розрядки напруги з одного боку. А з іншого - щоб ви не сприймали особисто якісь дуже інтимні і незручні запитання. Склав хтось такий список з, скажімо, 100 запитань і вам вибірково ставлять якесь зі списку. Вам просто треба відсидіти це і дати відповідь. Вірно-невірно... такого нема. Як життя є, так є. Якщо будете обманювати - вичислять відразу, саме це і шукають. Краще того не робіть.
KristinaiSolik
Дозвіл L
Повідомлень: 53
З нами з: 28 квітня 2016, 10:02

Re: Хто має досвід одруження зі швейцарцем

Повідомлення KristinaiSolik »

Хтось має досвід одруження по шенгенській візі? Збираємо документи,які необхідні для візи нареченої,але хотіли б подати безпосередньо в Швейцарії,без посольства. Знаю, що деякі кантони роблять це без проблем. Довідку про місце реєстрації сьогодні отримала в ЦНАП з боєм, ледве пояснила,що це. Видали на основі довідки з Жеку. Овір таких довідок більше не видає, тому буду мати звичайну,без голограм.
Marynka92
Необмежена мультивіза
Повідомлень: 42
З нами з: 26 лютого 2016, 10:30
Звідки: Фрибур

Re: Хто має досвід одруження зі швейцарцем

Повідомлення Marynka92 »

Кристина, добрый вечер.
По поводу справки о месте регистрации без голограммы уточните у посольства, так как вам на нее скорее всего не поставят апостиль. Сейчас просто заверяете копию прописки с паспорта у нотариуса и все, это даже на сайте посольства написано :)
По поводу по шенгенской визе- нам сказали в ЗАГСе во Фрибурге,так как мы там жить планируем, что без визы невесты они расписывать не будут,так что вот на следующей неделе подаем документы на визу невесты.
Извините что на русском, так быстрее :)
KristinaiSolik
Дозвіл L
Повідомлень: 53
З нами з: 28 квітня 2016, 10:02

Re: Хто має досвід одруження зі швейцарцем

Повідомлення KristinaiSolik »

Маринка,спасибо. Я почему,не объяснили? Я не хочу визу невесты потому что это долго и я сама могу собрать те же документы и привезти в свой кантон. ..мне кажется главное,чтоб на момент бракосочетания я находилась там легально,по крайней мере так читала. Может,от картона зависит? У меня Берн, ещё вреднее ,наверное.
Marynka92
Необмежена мультивіза
Повідомлень: 42
З нами з: 26 лютого 2016, 10:30
Звідки: Фрибур

Re: Хто має досвід одруження зі швейцарцем

Повідомлення Marynka92 »

Они не объяснили, единственное,что они нам сказали,что они даже не рассматривают документы без визы невесты, для них это как зеленый свет :) пускай ваш жених позвонит в их местный загс и там узнает смогут ли они вас расписать без данной визы или нет. :)
KristinaiSolik
Дозвіл L
Повідомлень: 53
З нами з: 28 квітня 2016, 10:02

Re: Хто має досвід одруження зі швейцарцем

Повідомлення KristinaiSolik »

Сказал и,что смогут. Пакет документов почти тот же,как и на визу невесты. Я уже его делаю. Если б за месяц-два можно было получить ее тут,делали в визу невесты сразу.
Marynka92
Необмежена мультивіза
Повідомлень: 42
З нами з: 26 лютого 2016, 10:30
Звідки: Фрибур

Re: Хто має досвід одруження зі швейцарцем

Повідомлення Marynka92 »

Нам в ЗАГСе во Фрибурге сказали, что визу невесты делают очень быстро, особенно если у вас все в порядке с документами, то это максимум 1 месяц ))) Блин, страна - одна, а все настолько разное)))
А подскажите, пожалуйста, какие вы документы собираете чтобы расписаться там, в Берне?
KristinaiSolik
Дозвіл L
Повідомлень: 53
З нами з: 28 квітня 2016, 10:02

Re: Хто має досвід одруження зі швейцарцем

Повідомлення KristinaiSolik »

Все абсолютно то же самое, только справки о несудимости не нужно)) Мы ещё не знаем,как поступим,может тоже невесту будем делать :gigle: просто там тоже могут долго документы проверять и по деньгам выйдет ещё дороже,чем тут вн сделать. Я уже столько перечитал всего,виза невесты-самый правильный юридически способ. Пожениться по туристической можно,но потом могут быть проблемы с миграционной службой, ведь тур виза не дает права вступать в брак.
Marynka92
Необмежена мультивіза
Повідомлень: 42
З нами з: 26 лютого 2016, 10:30
Звідки: Фрибур

Re: Хто має досвід одруження зі швейцарцем

Повідомлення Marynka92 »

Я уже не могу дождаться, когда уже все документы уже подам в посольство...а вы случайно не знаете, возможно ли подать документы тут, в посольство, а получить и поставить саму визу ( если ответ конечно будет положительный) в Швейцарии? просто я хочу туда уехать к парню и там с ним быть, вот чтобы обратно не мотаться в Украину лишний раз, думаем реально ли это получить документы и решение там, без обратной пересылки в Украину?
KristinaiSolik
Дозвіл L
Повідомлень: 53
З нами з: 28 квітня 2016, 10:02

Re: Хто має досвід одруження зі швейцарцем

Повідомлення KristinaiSolik »

Не знаю,позвоните в посольство,чтобы узнать. А вы не в курсе,можно ли ожидая вн, сделать шенгенскую и поехать по ней?
Marynka92
Необмежена мультивіза
Повідомлень: 42
З нами з: 26 лютого 2016, 10:30
Звідки: Фрибур

Re: Хто має досвід одруження зі швейцарцем

Повідомлення Marynka92 »

Сегодня подала документы на визу невесты. Делюсь новостями. При подаче ваших документов, вам обязательно нужно будет иметь копию паспорта вашего жениха и плюс копию его прописки (по нашему говоря) или сертификат его места жительства. Также вам надо будет заполнить анкеты в посольстве, вы должны знать как пишется на немецком или французском, в зависимости от вашего кантона, ваш адрес в Украине сейчас, замужем вы или нет, город, страна рождения и все тоже самое о вашем женихе. По поводу стоимости визы невесты заранее наберите посольство чтобы уточнить стоимость. Вроде бы пока все что вспомнила :)

Кристина, по поводу шенгенской визы -да, это возможно, но потом,для того,чтобы получить визу невесты,надо будет возвращаться в Украину обратно.
KristinaiSolik
Дозвіл L
Повідомлень: 53
З нами з: 28 квітня 2016, 10:02

Re: Хто має досвід одруження зі швейцарцем

Повідомлення KristinaiSolik »

Ну поздравляю с подачей! Сколько и времени вы там были?Что спрашивали? Я уже месяц документы собираю :dizzy:
Marynka92
Необмежена мультивіза
Повідомлень: 42
З нами з: 26 лютого 2016, 10:30
Звідки: Фрибур

Re: Хто має досвід одруження зі швейцарцем

Повідомлення Marynka92 »

Спасибо большое :) теперь остается ждать ...
Вопросов они мне никаких вообще не задавали, единственное уточнили собираюсь ли я брать фамилию жениха и все так, ах да, и спросили где мы планируем жить после свадьбы...
В посольстве я была около часа, может минут 50...так как надо было заполнить анкеты,которые они выдают только там...посмотрите формуляр 034-А, там будет уже обновленный но пункты практически те же...вам просто потом в посольстве будет легче заполнять все анкеты, если вы дома пропишете полностью этот формуляр.
KristinaiSolik
Дозвіл L
Повідомлень: 53
З нами з: 28 квітня 2016, 10:02

Re: Хто має досвід одруження зі швейцарцем

Повідомлення KristinaiSolik »

Ок,спасибо. А какие документы жениха вы подавали? Я очень долго жду апостилей,по 20 дней каждый...
Marynka92
Необмежена мультивіза
Повідомлень: 42
З нами з: 26 лютого 2016, 10:30
Звідки: Фрибур

Re: Хто має досвід одруження зі швейцарцем

Повідомлення Marynka92 »

Копию его паспорта и сертификат места жительства, или по-нашему прописку его.
KristinaiSolik
Дозвіл L
Повідомлень: 53
З нами з: 28 квітня 2016, 10:02

Re: Хто має досвід одруження зі швейцарцем

Повідомлення KristinaiSolik »

Ок,спасибо. Ну как там,нет ещё новостей по документам? напишите,когда получите. Мои переводчики так напереводили,что пришлось исправлять :enough:
Marynka92
Необмежена мультивіза
Повідомлень: 42
З нами з: 26 лютого 2016, 10:30
Звідки: Фрибур

Re: Хто має досвід одруження зі швейцарцем

Повідомлення Marynka92 »

Кстати, хотела рассказать может кому-то поможет в будущем. Мы подали документы на визу невесты, и сразу решили подавать документы на обычную гостевую визу,чтобы вместе дождаться визы невесты в Швейцарии. Мне в посольстве сказали,что так как я уже подала документы на визу невесты, соей гостевой визой будут также заниматься компетентные органы(миграционная служба) в Швейцарии. То есть, посольство забрало бы у меня все документы на гостевую визу дали отправляли бы туда. Когда мы позвонили в миграционный офис перед подачей,нам там сказали,что в таких случаях они ставят отказ на гостевую визу в 99,9% случаев,так что если у вас нет открытой визы, лучше сначала получите гостевую, а потом уже подавайте документы на визу невесты.
Marynka92
Необмежена мультивіза
Повідомлень: 42
З нами з: 26 лютого 2016, 10:30
Звідки: Фрибур

Re: Хто має досвід одруження зі швейцарцем

Повідомлення Marynka92 »

Ждем еще. Вчера позвонили с посольства -кантон запросил копии всех,даже чистых, страниц моего внутреннего паспорта ... Вот отправили,теперь ждем дальше,когда они напишут моему жениху что и когда ему нести.

Удачи вам с переводом и будьте аккуратны с афидавитом, когда я подавала-там у другой девушки была куча проблем-неправильно был написан статус-надо писать конкретно-никогда не была замужем и т.п.,без зарегистрированного и т.п. На сайте посольства это указано :) удачи :)
KristinaiSolik
Дозвіл L
Повідомлень: 53
З нами з: 28 квітня 2016, 10:02

Re: Хто має досвід одруження зі швейцарцем

Повідомлення KristinaiSolik »

Спасибо,мы не подаем на гостевую, чтоб не ездить туда-сюда,уже будем ждать визу невесты . Я вместо справки о регистрации места жительства сделала копию внутреннего паспорта с пропиской,его заверили,апостиль и переведут. Скоро и мы подаемся,собираю документы уже больше месяца.
Відповісти

Повернутись до “Статус S, питання громадянства, паспорти, документи”