Хто має досвід одруження зі швейцарцем

Все про документи стосово легального перебування у країні
Vicky_vicky
Дозвіл L
Повідомлень: 52
З нами з: 31 травня 2016, 17:17

Re: Хто має досвід одруження зі швейцарцем

Повідомлення Vicky_vicky »

Хммм, ні ні, в нас такого покращення немає =) це свідоцтво швейцарське таке мультилінгвістичне :gigle: а наше далі рожеве в стилі 'кумедного' бароко :notgood:

П.с. Дякую за побажання :wink:
До мене, будь ласка, на 'Ти' :pray: :brovy:
KristinaiSolik
Дозвіл L
Повідомлень: 53
З нами з: 28 квітня 2016, 10:02

Re: Хто має досвід одруження зі швейцарцем

Повідомлення KristinaiSolik »

Так і у мене на кількох мовах, але ж і його треба апостилювати і перекладати? :dontknow: :unsure:
Я тому і писала,що незрозуміло,для чого Україна вимагає апостиль і без того міжнародного документу
Аватар користувача
Svitlana
Айдгенос
Повідомлень: 3853
З нами з: 08 лютого 2007, 21:29
Звідки: ZH
Контактна інформація:

Re: Хто має досвід одруження зі швейцарцем

Повідомлення Svitlana »

Vicky_vicky писав: в стилі 'кумедного' бароко
:lol3: :lol3: :lol3:

KristinaiSolik, Ну швейцарське мультилінгвістичне перекладати треба хіба що для України - на державну. Сподіваюся, доживемо колись і до того, що наші будуть приймати різні мови.

До речі, колись для візи сестрі потрібна була довідка з роботи, яку потім треба було перекладати. Я кажу - давай я тобі відразу ту довідку англійською перекладу, а ти в начальниці підпис просто постав. Коротше, оскільки в начальниці дочки знають англійську і в потрібний момент були присутні - пройшло таке. Начальниця підписала і в посольстві довідку прийняли. Але наступного разу відмовилася таке робити - типу, не розумію, що підписую. Таке було.
Marynka92
Необмежена мультивіза
Повідомлень: 42
З нами з: 26 лютого 2016, 10:30
Звідки: Фрибур

Re: Хто має досвід одруження зі швейцарцем

Повідомлення Marynka92 »

У меня тоже было международное свидетельство о браке, но его надо переводить и ставить апостиль. Плюс перевод нужен с заверением нотариуса. Только делайте это на копии, так как миграционка у вас его заберёт и не отдаст, я имею в виду свидетельство о браке. И на всякий случай, возьмите ксерокс документов мужа, где латиницей написана его фамилия, если меняли. А то у меня случай был с фамилией, хорошо, что с мужем была, сразу документы отдали.
Аватар користувача
oksana_pv1

Re: Хто має досвід одруження зі швейцарцем

Повідомлення oksana_pv1 »

Алгоритм подачі та підготовки документів досить схожий на те, як у великобританію http://prosto-visa.in.ua/viza-zheny-v-a ... britaniju/
inna_malina
Відрядження
Повідомлень: 17
З нами з: 18 січня 2017, 21:13
Звідки: Україна/Bernese Oberland

Re: Хто має досвід одруження зі швейцарцем

Повідомлення inna_malina »

Добрий день.В цьому місяці планувала за три тижні відпустки в Україні замінити український і закордонний паспорт на нове прізвище. Читаю новини про те з яким запізненням видають закордонні паспорти і не знаю що мені робити. Можливо такий варіант як змінити український паспорт і ідентифікаційний, а закордонний вже міняти в Берні?(Я хвилююсь що якщо я отримаю новий український паспорт, то закордонний з дівочим прізвищем стане автоматично не дійсним і я не зможу виїхати з України) І хто міняв в Посольстві як довго потрібно чекати щоб отримати новий паспорт, ціна здається приблизно 200 франків, плюс-мінус. Чи взагалі краще їздити по старим документам, а нові отримати коли все стабілізується з видачею закордонних?
Аватар користувача
Svitlana
Айдгенос
Повідомлень: 3853
З нами з: 08 лютого 2007, 21:29
Звідки: ZH
Контактна інформація:

Re: Хто має досвід одруження зі швейцарцем

Повідомлення Svitlana »

Я би їздила по старих, чекаючи кращої нагоди.
Або доплатити за терміновість - 200 франків в Україні навіть найтерміновіші не будуть.
Або зробила би звичайний, не біометричний. З дозволом на проживання тут сам паспорт вже ролі не грає. Потім зможете собі доробити біометричний як другий закордонний паспорт. Моїм батькам автоматично так видали, навіть не питаючи.
Marynka92
Необмежена мультивіза
Повідомлень: 42
З нами з: 26 лютого 2016, 10:30
Звідки: Фрибур

Re: Хто має досвід одруження зі швейцарцем

Повідомлення Marynka92 »

Сейчас в Украине не делают не биометрический паспорт, поэтому обычный, старого образца не выйдет. Как сделала я? В свою первую поездку я поехала и подала документы на смену укр паспорта из-за смены фамилии, после этого уехала обратно в Швейцарию, вернулась в Украину через 4 месяца (укр паспорт можно забрать в течении 6 мес, так что планируйте что вас надо будет в течении 6 мес вернуться). Забрала новый укр паспорт и по старому загранпаспорту паспорту улетела обратно в Швейцарию на след день. Как мне объяснили, конечно, это не правильно и это нарушение закона, но систему у нас очень долго обновляют, так что такая практика уже походу нормальное явление. Я планировала сначала сделать загран в Украине, но в овире сказали, что один единственный полиграф в Киеве поламался, поэтому сейчас паспорт печатают с задержкой в месяц или три недели. Вчера ездила в Берн, подала уже тут документы на загранпаспорт. Сказали, что должны его сделать в течении 1,5 мес.
inna_malina
Відрядження
Повідомлень: 17
З нами з: 18 січня 2017, 21:13
Звідки: Україна/Bernese Oberland

Re: Хто має досвід одруження зі швейцарцем

Повідомлення inna_malina »

Marynka, я планую зробити внутрішній паспорт за 7 чи 10 днів(терміновий) тому думаю проблем з ним не буде. Мене тільки турбує це питання, що на руках в мене буде внутрішній паспорт на прізвище чоловіка, а вилітати я буду з закордонним паспортом на моє дівоче призвіще. Хвилююсь чи не буде питань на кордоні, хоч внутрішній паспорт я і не повинна показувати. А закордонний теж скоріш за все зроблю в Берні, півтори місяці це не так і довго чекати))
Marynka92
Необмежена мультивіза
Повідомлень: 42
З нами з: 26 лютого 2016, 10:30
Звідки: Фрибур

Re: Хто має досвід одруження зі швейцарцем

Повідомлення Marynka92 »

inna_malina, не знаю как у вас в городе, как практика показывает, все это по - разному, у нас в Харькове эту Id карту можно сделать максимум за 10 рабочих дней конечно, не считая дня подачи.
Можете попробовать так сделать, сделать укр паспорт в Украине и потом или же в этот день, или максимум на след день улетайте. Должно получиться, к сожалению, не могу вам дать 100% гарантии, но сама так сделала и все нормально было, главное, в Украине пройти паспорт контроль, здесь в Швейцарии уже вас точно ничего не спросят.
Аватар користувача
Svitlana
Айдгенос
Повідомлень: 3853
З нами з: 08 лютого 2007, 21:29
Звідки: ZH
Контактна інформація:

Re: Хто має досвід одруження зі швейцарцем

Повідомлення Svitlana »

inna_malina писав:Marynka, я планую зробити внутрішній паспорт за 7 чи 10 днів(терміновий) тому думаю проблем з ним не буде. Мене тільки турбує це питання, що на руках в мене буде внутрішній паспорт на прізвище чоловіка, а вилітати я буду з закордонним паспортом на моє дівоче призвіще. Хвилююсь чи не буде питань на кордоні, хоч внутрішній паспорт я і не повинна показувати. А закордонний теж скоріш за все зроблю в Берні, півтори місяці це не так і довго чекати))
На кордоні за внутрішній не питають ніколи. У Швейцарії при в'їзді тим більше не будуть.
inna_malina
Відрядження
Повідомлень: 17
З нами з: 18 січня 2017, 21:13
Звідки: Україна/Bernese Oberland

Re: Хто має досвід одруження зі швейцарцем

Повідомлення inna_malina »

Svitlana писав: На кордоні за внутрішній не питають ніколи. У Швейцарії при в'їзді тим більше не будуть.
знаю що на кордоні внутрішній паспорт не запитують, але можливо вони виносять дані в свою систему, що внутрішній паспорт змінився і тоді закордонний автоматично стає не дійсним :dontknow: навіть не знаю де таку інформацію уточнити :think: боюсь щоб на паспортному контролі мене не чекав сюрприз :sad:
Marynka92, навіть якщо ця id картка буде готова за 10 днів, я можу її забрати впродовж 6 місяців? Поки я її не забрала з паспортного столу ( чи де її роблять, я не знаю) дійсним вважається паспорт з моїм дівочим прізвищем?
Я вибачаюсь за таку кількість питань, просто дуже боюсь застрягнути в Україні на невизначений період. Квитки вже придбані на три тижні, сидіти просто в Україні і нічого не зробити з того що запланувала не хочеться, а поміняти один документ а потім не змогти вилетіти назад в Швейцарію теж лячно :dizzy: :dizzy:
Marynka92
Необмежена мультивіза
Повідомлень: 42
З нами з: 26 лютого 2016, 10:30
Звідки: Фрибур

Re: Хто має досвід одруження зі швейцарцем

Повідомлення Marynka92 »

inna_malina, не переживайте, можете задавать вопросы, сколько надо. Для этого мы тут все и есть, чтобы помогать друг другу :)
Да, вы можете подать документы на Id карту и уехать потом обратно в Швейцарию. Главное, вернуться потом в течении 6 мес после подачи и получить её, так как если вы её не заберете в течении этих 6 мес она станет недействительной, и потом все начинай сначала. Я так и сделала, я в мае подала документы на смену укр паспорта, и потом улетела обратно в Швейцарию. Потом в конце августа я прилетела в Украину чтобы сделать загранпаспорт, но сейчас огромные задержки, поэтому мы решили рискнуть. Я забрала свою эту ид карту, и на следующий день сразу улетела. Меня никто ничего не сказал и не спросил. Как мне объяснили, у них ещё база эта состыковочная между укр паспортом и загран паспортом не налажена, поэтому так и получилось. Когда я звонила в погран службу до вылета, чтобы узнать можно ли вылететь по старому загранпаспорту, мне сказали, что это риск, что могут не выпустить, но точно также 100 процентов они мне не сказали что это запрещено и что нельзя так делать. Поэтому это решение на вас. Если можете остаться на дольше в Украине, конечно, вам так будет меньше нервов и сразу все сделаете. А нет, в принципе пока это реально. Просто постарайтесь чтобы дата выдачи вашего нового укр паспорта была той же что и ваша дата вылета, или же максимум улетайте на след день.
Marynka92
Необмежена мультивіза
Повідомлень: 42
З нами з: 26 лютого 2016, 10:30
Звідки: Фрибур

Re: Хто має досвід одруження зі швейцарцем

Повідомлення Marynka92 »

Сейчас паспорта паспортный стол уже не делает, сейчас сделали отделения миграционной службы в каждом районе городов. Там електронная очередь, соответственно можно зарегистрироваться сейчас через интернет. Сделайте лучше так, выбираете ближайшую дату к вашему приезду и там вам нам сайте надо будет указать город ваш и выбрать районный отдел миграционной службы. Выбирайте обязательно по прописке чтобы сделать свой укр паспорт. Вам на номер телефона прийдет смс с номер очереди, ваше время и дата. Приходите в этот же день, продаёте документы, оплачиваете и ждёте потом нового паспорта.
Marynka92
Необмежена мультивіза
Повідомлень: 42
З нами з: 26 лютого 2016, 10:30
Звідки: Фрибур

Re: Хто має досвід одруження зі швейцарцем

Повідомлення Marynka92 »

Сайт миграционной службы по Украине
www dmsu.gov.ua

Там выбираете свой город и опцию, которую вам необходимо сделать и далее следуете за подсказками.
inna_malina
Відрядження
Повідомлень: 17
З нами з: 18 січня 2017, 21:13
Звідки: Україна/Bernese Oberland

Re: Хто має досвід одруження зі швейцарцем

Повідомлення inna_malina »

Marynka92, дякую, тепер все більш менш зрозуміло) я думаю, що зроблю так, в цей приїзд подам документи на новий паспорт, в передостанній день його заберу, а на слідуючий спробую вилетіти. Я посивію поки пройду паспортний контроль :wow4: :grin:
але перед подачею документів на новий паспорт я повинна легалізувати шлюб в Україні, правильно? Я вже апостилювала тут в Швейцарії свідоцтво про одруження. По приїзду в Україну віддам його на переклад і нотаріально завірю, потім в ЗАГС. І вже тоді я так розумію подавати на паспорт з новим прізвищем?
Marynka92
Необмежена мультивіза
Повідомлень: 42
З нами з: 26 лютого 2016, 10:30
Звідки: Фрибур

Re: Хто має досвід одруження зі швейцарцем

Повідомлення Marynka92 »

inna_malina, да, я вас понимаю, я сама когда проходила паспортный контроль в Борисполе чуть не посидела. Но, к сожалению, оставаться в Украине как минимум на месяц желания не было.
По поводу легализации я не носила в загс, я просто перевела, нотариально заверила и все. Попросите ещё своих знакомых позвонить в эту миграционную службу по месту жительства узнать нужны ли ещё какие-то документы. Потому что у меня ещё попросили справку о том что я прописана по своему месту жительства в Украине. Печать в паспорте для них было не доказательство. И потом, в ходе подачи документов проверяйте как они пишут вашу фамилию латиницей, если вы меняли в соответствии с фамилией мужа, чтоб она была идентична
inna_malina
Відрядження
Повідомлень: 17
З нами з: 18 січня 2017, 21:13
Звідки: Україна/Bernese Oberland

Re: Хто має досвід одруження зі швейцарцем

Повідомлення inna_malina »

Marynka92, дякую за корисну інформацію! Про транслітерацію кирилицею я вже начиталась історій тому буду перепровіряти обов'язково :wink:
inna_malina
Відрядження
Повідомлень: 17
З нами з: 18 січня 2017, 21:13
Звідки: Україна/Bernese Oberland

Re: Хто має досвід одруження зі швейцарцем

Повідомлення inna_malina »

До речі на сторінці міграційної служби України можна перевірити написання ім'я та прізвища латинськими літерами. Тільки що перевірила, Прізвище мого чоловіка потрібно писати з літерою Ґ, до цього була впевнена що з літерою Г :think:
Marynka92
Необмежена мультивіза
Повідомлень: 42
З нами з: 26 лютого 2016, 10:30
Звідки: Фрибур

Re: Хто має досвід одруження зі швейцарцем

Повідомлення Marynka92 »

По сути дела, вам все равно как они напишут фамилию кириллицей, главное чтобы латиницей совпало с мужем :)
Vicky_vicky
Дозвіл L
Повідомлень: 52
З нами з: 31 травня 2016, 17:17

Re: Хто має досвід одруження зі швейцарцем

Повідомлення Vicky_vicky »

У мене укр паспорт на новому прізвищі а закордонний на старому, вже 2 рази туди й назад літала і поки без проблем.тому паспорт найближчим часом не мінятиму.
До мене, будь ласка, на 'Ти' :pray: :brovy:
inna_malina
Відрядження
Повідомлень: 17
З нами з: 18 січня 2017, 21:13
Звідки: Україна/Bernese Oberland

Re: Хто має досвід одруження зі швейцарцем

Повідомлення inna_malina »

Vicky_vicky дякую за відповідь! Можливо за цим особливо ніхто не слідкує, як ми тут собі думаємо))))
Аватар користувача
Svitlana
Айдгенос
Повідомлень: 3853
З нами з: 08 лютого 2007, 21:29
Звідки: ZH
Контактна інформація:

Re: Хто має досвід одруження зі швейцарцем

Повідомлення Svitlana »

Власне, що за тим ніхто не слідкує. Якщо нема єдиної електронної системи обліку, то вони і не мають змоги все ці звіряти. Перевіряють хіба чи паспорти дійсні.
Vicky_vicky
Дозвіл L
Повідомлень: 52
З нами з: 31 травня 2016, 17:17

Re: Хто має досвід одруження зі швейцарцем

Повідомлення Vicky_vicky »

Апдейт, мені дали японську візу в старий паспорт, правда в анкеті треба було всі прізвища які маю чи мала вказати, ну там я написала своє нове подвійне, але здається їм до лампочки
До мене, будь ласка, на 'Ти' :pray: :brovy:
Maryua
Транзит
Повідомлень: 1
З нами з: 09 травня 2018, 12:59

Re: Хто має досвід одруження зі швейцарцем

Повідомлення Maryua »

Дівчатка, усім привіт!
В мене скоро весілля в Україні, та треба буде все це проходити :dreamer: читаю усі ваші коменти і у шоці. Невже це й справді треба робити? Може щось «покращилось» з часів безвізу? Чому взагалі не можна по безвізу поїхати і одружитися у Швейцарії?
Навіть не знаю з чого й починати, мабуть спочатку таки мінятиму призвище :grin:
Відповісти

Повернутись до “Статус S, питання громадянства, паспорти, документи”