Хто має досвід одруження зі швейцарцем

Все про документи стосово легального перебування у країні
Аватар користувача
Анна+D

Re: Хто має досвід одруження зі швейцарцем

Повідомлення Анна+D »

Доброго вечора! Якщо хтось має подібний досвід або інформацію, допоможіть будь-ласка!
Моя ситуація: мій хлопець легально проживае в Швейцарії, але не являється громадянином Швейцарії. Він має довгострокове аусвайс для роботи. Сам він громадянин Македонії (не ЕС і не Шенген), але має також Болгарське громадянство (Болгарія - це ЄС, але не Шенген), аусвайс у нього саме по болгарському паспорту.
Ми з ним плануємо одружитись. Зараз знаходжусь в Україні та займаюсь оформленням гостьової візи в Швейцарію на 90 днів. Підкажіть будь-ласка, чи можуть нас одружити в Швейцарії, або нам треба їхати одружуватись в Болгарію? Чи де краще і простіше? І які документи треба підготувати для одруження?
Завчасно дякую за відповідь!
Аватар користувача
Svitlana
Айдгенос
Повідомлень: 3853
З нами з: 08 лютого 2007, 21:29
Звідки: ZH
Контактна інформація:

Re: Хто має досвід одруження зі швейцарцем

Повідомлення Svitlana »

Ви можете одружитися в посольстві Болгарії, наприклад. Ну або в самій Болгарії або в Україні. Або у Швейцарії. Але 90 днів вам на це навряд чи вистачить. Хіба все підготувати наперед.
Анна+D
Турист
Повідомлень: 5
З нами з: 14 вересня 2015, 23:56

Re: Хто має досвід одруження зі швейцарцем

Повідомлення Анна+D »

Була у візовому центрі в Києві, хотіла візу отримати по запрошенню, нажаль відмовили. Збираю документи на візу нареченої. Спроба №2 :upside:
Аватар користувача
Наталия

Re: Хто має досвід одруження зі швейцарцем

Повідомлення Наталия »

Подскажите какие документы нужны для визы на женидьбу с ребенком.Можно ли записаться в посольство на консультацию.И где найти формуляр 034А?
Аватар користувача
Svitlana
Айдгенос
Повідомлень: 3853
З нами з: 08 лютого 2007, 21:29
Звідки: ZH
Контактна інформація:

Re: Хто має досвід одруження зі швейцарцем

Повідомлення Svitlana »

Ви маєте на увазі одруження з чоловіком-швейцарцем, а дитина буде з вами переїжджати. :wink:
Формуляр, що просите - четверте повідомлення над вашим (на тій самій сторінці).

Щодо досвіду - прочитайте тему від початку + тему про "возз'єднання сім'ї". Дитина лише вписується у ваші формуляри.
Marynka92
Необмежена мультивіза
Повідомлень: 42
З нами з: 26 лютого 2016, 10:30
Звідки: Фрибур

Re: Хто має досвід одруження зі швейцарцем

Повідомлення Marynka92 »

Ребят, здравствуйте. Подскажите, пожалуйста, решили с парнем жениться. Он - гражданин Швейцарии, я - украинка. Где лучше и легче в дальнейшем будет оформить брак: у нас в Украине или все-таки через визу невесты в Швейцарии? Заранее благодарна за ответ!!! )))
Аватар користувача
Hannaе

Re: Хто має досвід одруження зі швейцарцем

Повідомлення Hannaе »

Одружитися буде швидше в Україні. Швидше. Одружитися.
А щодо переїхати, то :pardon: що віза нареченої, що возз'єднання сім'ї довго робитися може.
Але мені здається, що возз'єднання сім'ї трохи надійніше в плані відмови. Тобто, що відмови не буде. Мені. Здається. Зараз.
Marynka92
Необмежена мультивіза
Повідомлень: 42
З нами з: 26 лютого 2016, 10:30
Звідки: Фрибур

Re: Хто має досвід одруження зі швейцарцем

Повідомлення Marynka92 »

Спасибо большое за ответ!
А как дальше? После оформления брака, если в Украине, то после легализации его в Швейцарии, это дает право мне работать там или же мне надо будет получать еще какое-то разрешение и для работы отдельно?
Извините, если глупый вопрос- просто только начали заниматься этим и сразу думаем обо всем наперед ))
Аватар користувача
Ija
Дозвіл L
Повідомлень: 75
З нами з: 23 листопада 2007, 16:48
Звідки: Україна

Re: Хто має досвід одруження зі швейцарцем

Повідомлення Ija »

Ni MArynko, vy budete maty pravo na robotu jak druzhyna shwejzartzja. reshtu diznajetesja v >Einwohneramt. na mistzi. a zaraz vse odno kupa roboty pered vamy.
і кожен фініш -це по суті старт
і наперед не треба ворожити
і за минулим плакати не варт
Marynka92
Необмежена мультивіза
Повідомлень: 42
З нами з: 26 лютого 2016, 10:30
Звідки: Фрибур

Re: Хто має досвід одруження зі швейцарцем

Повідомлення Marynka92 »

Спасибо большое за ответ!
А можно узнать что такое Einwohneramt? ))
И еще вопрос. Может быть не по теме, а очень трудно найти работу там будет ?У меня парень живет в Фрибуре. Я сейчас усиленно учу французский, английский у меня свободный, ну и плюс знаю немного итальянского. На какую работу вообще там можно претендовать?
Аватар користувача
Гість

Re: Хто має досвід одруження зі швейцарцем

Повідомлення Гість »

Всем привет! Очень рада, что нашла наконец-то хоть один форум о швейцарцах-украинцах! :glad:
Девочки, а кто-то оформлял документы на воссоединение семьи, поженившись на Украине? :smile:
Аватар користувача
Svitlana
Айдгенос
Повідомлень: 3853
З нами з: 08 лютого 2007, 21:29
Звідки: ZH
Контактна інформація:

Re: Хто має досвід одруження зі швейцарцем в Україні.

Повідомлення Svitlana »

Ви тему від початку прочитайте. Все ще актуальне. Може, якийсь список документів змінився (на сайті посольства треба уточняти), але в загальному все ще те саме. Перейдіть на першу сторінку і читайте.

Ось людина, що одружувалась в Україні і робила "возз'єднання".
natalotschka писав:Почитайте отут - http://www.ukrainians.ch/viewtopic.php?f=6&t=315

Після весілля мій чоловік поїхав до Швейцарії, а я лишилася оформляти документи. Я вже точно не пам"ятаю, скільки часу на те потребувалося. Якщо Вам то не дуже буде дорого коштувати, то раджу робити деякі документи через фірми - буде набагато швидше. І прізвище як будете в паспорті міняти - будьте уважними! Бо наші перекладають німецькі прізвища латинською транскрипцією, і тоді виявляється, що прізвище у дружини з чоловіком різні, так сталося в мене.

Вибачте, але що таке "Афідавіт" - не знаю.
Mariia
Відрядження
Повідомлень: 10
З нами з: 24 квітня 2016, 07:58

Re: Хто має досвід одруження зі швейцарцем

Повідомлення Mariia »

Доброго дня усім!!!! Дівчатка потрібна ваша допомога. Можливо в когось була подібна ситуація. Планую в липні одружитися за громадянина Швейцарії. Перелік документів прочитала. Але мене цікавить питання стосовно документу, що я ніколи не перебувала у шлюбі.

1) На території України я не одружена, але в мене був шлюб в Болгарії, який вже розірвано. Яким чином тоді правильно брати цю довідку??? В довідці писати, що я ніколи не була одружена на териоріх України? Вийде якась трішки нісенитниця.... один документ, що я не перебувала в шлюбію а наступний : рішення про розірвання шлюбу....

2) в мене стосовно документу про розірвання шлюбу є лише прислане по емейлу рішення суду з Болгарії. Його буде достатньо як підтверджуючого документу чи потрібно все ж таки брати свідоцтво про розірвання шлюбу?

Заздалегідь вдячна за допомогу.
Востаннє редагувалось 24 квітня 2016, 21:39 користувачем Svitlana, всього редагувалось 1 раз.
Причина: об'єднання двох дуже подібних повідомлень
Аватар користувача
Svitlana
Айдгенос
Повідомлень: 3853
З нами з: 08 лютого 2007, 21:29
Звідки: ZH
Контактна інформація:

Re: Хто має досвід одруження зі швейцарцем

Повідомлення Svitlana »

1) На території України я не одружена, але в мене був шлюб в Болгарії, який вже розірвано. Яким чином тоді правильно брати цю довідку??? В довідці писати, що я ніколи не була одружена на териоріх України? Вийде якась трішки нісенитниця.... один документ, що я не перебувала в шлюбію а наступний : рішення про розірвання шлюбу....
Теоретично, можете взяти довідку, що ніколи не перебували в шлюбі в Україні і все. Але-але... Якщо ваш шлюб коли-небудь десь спливе... будуть великі неприємності аж до депортації.
Зустрічне питання - а ви, як громадянка України, хіба не легалізували шлюб в Україні?
Не зовсім знаю, але спробуйте дізнатися чи можна ваш шлюб (і його розірвання) легалізувати в Україні. Не заднім числом, а просто сам факт того, що було, так би мовити внести у вашу "історію". Тоді матимете ваш шлюб і його розірвання все через українські держслужби і уникнете додаткових документів з Болгарії (напр. про несудимість чи щось таке).
Хоча... наскільки пам'ятаю, в довідці про сімейний стан писали раніше просто, що на даний момент в шлюбі не перебуває. Що було, то іншими документами підтверджується. Але зараз може бути щось нове. Це ж Україна на зломі епох! :grin:
2) в мене стосовно документу про розірвання шлюбу є лише прислане по емейлу рішення суду з Болгарії. Його буде достатньо як підтверджуючого документу чи потрібно все ж таки брати свідоцтво про розірвання шлюбу?
Більш, ніж впевнена, що ні. Вам потрібен оригінал свідоцтва про розлучення з апостилем. До речі, думаю, що при підтвердженні шлюбу/розлучення в Україні вам також буде потрібен оригінал документу. В обох випадках вам ще і переклад буде потрібен.
Будете в Болгарії просити документ - питайте про міжнародну форму (на різних мовах), тоді для Швейцарії не потрібно буде перекладати. Крім того, якщо будете робити, я би про всяк випадок 2-3 дублікати робила відразу. Десь якийсь заберуть чи щось трапиться - дешевше відразу пару копій мати в житті. Аналогічно зі свідоцтвом про одруження. Майте на увазі просити ті документи не лише міжнародного зразка, але і без ламінатів чи твердої обгортки (на таких апостилів не будуть ставити).
Можете ще відразу і довідку про несудимість взяти на час проживання в Болгарії, якщо то не дуже важко. Її часто просять, правда, не завжди на етапі візи. А можуть десь пізніше просити в стилі "за останні 5 років з усіх місць проживання". Але якщо її в списку на візу немає - не робіть. Зі Швейцрії потім зможете ще раз в Болгарію на канікули поїхати. Можливо, через посольство запросити.

:think: До речі! Можливо, ви зможете копію вашого свідоцтва про розлучення (як і інші документи) через консульство Болгарії в Україні запросити? Це може тривати довше, але точно дешевше.
Mariia
Відрядження
Повідомлень: 10
З нами з: 24 квітня 2016, 07:58

Re: Хто має досвід одруження зі швейцарцем

Повідомлення Mariia »

Дякую Світлана за вичерпну інформацію. Зрозуміла, що буде або дуууууже не весело або дуууууже весело. А порадьте мені, апостиль на документпх потібно обов'язково проставляти в Україні це мені зрозуміло, а де краще робити переклади документів і завіряти їх в Україні чи в Швейцарії? :smile:
Аватар користувача
Svitlana
Айдгенос
Повідомлень: 3853
З нами з: 08 лютого 2007, 21:29
Звідки: ZH
Контактна інформація:

Re: Хто має досвід одруження зі швейцарцем

Повідомлення Svitlana »

Чи буде весело залежить від особистого настрОю. :smile: Мені навіть подобалося в тих всіх чергах вистоювати. В основному, там такі ж емігранти - цікаво різні історії послухати. Правда, в мене була розкіш планувати свій час і розпоряджатися ним. Якщо хтось працює або далеко живе - не дуже прикольно.

Ось тут про апостиль і про переклади. Останнім часом щось великий попит на цей лінк. :lol3:
viewtopic.php?f=6&t=189#p15206
Mariia
Відрядження
Повідомлень: 10
З нами з: 24 квітня 2016, 07:58

Re: Хто має досвід одруження зі швейцарцем

Повідомлення Mariia »

Дякую за лінк. )))) Можливо задам дурне запитання, але все ж таки.... в мене польська шенгенка си можу я з такою візою одружитися в Швейцарії????
Аватар користувача
Svitlana
Айдгенос
Повідомлень: 3853
З нами з: 08 лютого 2007, 21:29
Звідки: ZH
Контактна інформація:

Re: Хто має досвід одруження зі швейцарцем

Повідомлення Svitlana »

Ну... теоретично можете. Подаєте всі документи тут до цівільштандсамту, якщо їх приймають і за візу нареченої вас не питають - проблем нема. Одружуєтеся, потім повертаєтеся до України і подаєте на "возз'єднання сім'ї".
Правда, як сприймуть поляки нецільове використання візи.... І як сприйме швейцарське посольство те, що ви без їхньої візи "нареченої" одружувалися... я не знаю. Суто теоретично - їх це не має хвилювати. На практиці все може інакше виглядати - останні 2 роки швейцарське посольство тільки звіріло і бувало в 100%-гарантованих випадках не видавало віз.

Зрештою, можете до них зателефонувати і запитати їх. Мовляв, є шенгенська мультивіза, можу подорожувати без обмежень, плануємо весілля, всі документи готові, ось хочу запитати, після весілля мені можна буде на місці отримати постійну візу чи треба буде їхати до вас за швейцарською візою? Ну так на дурника зіграйте. Вони вам скажуть, що треба буде вернутися і подавати на "возз'єднання". Якщо за весілля нічого не скажуть - супер, але все одно перепитайте "а є якась весільна віза також чи все-таки по наявній шенгенській можна?".
Було би добре то письмово отримати і прізвища працівника, що вам відповідь даватиме. Нотуєте дату і час телефонної розмови, а після тел.розмови пишете їм листа е-мейлом в стилі: мені в тел. розмові (дата, час, прізвище) повідомили те і те, прошу підтвердити. Потім той е-мейл матимете як підстрахівку. Пишіть іноземною і вимагайте відповідь іноземною (або листа хай наречений ваш пише (і пише, що відповіді російською не зрозумів - вони таке можуть встругнути)). Але і це не є гарантією, просто маленька хитрість, щоб сильно не водили за носа опісля.

Удачі!
Mariia
Відрядження
Повідомлень: 10
З нами з: 24 квітня 2016, 07:58

Re: Хто має досвід одруження зі швейцарцем

Повідомлення Mariia »

Світлана, дякую Вам велике за таку вичерпну відповідь і консультацію. Обов'язково скористаюся Вашою порадою! Надіюся, що все буде добре! Вітаю Вас з наступаючою Пасхою !!!!
Аватар користувача
Svitlana
Айдгенос
Повідомлень: 3853
З нами з: 08 лютого 2007, 21:29
Звідки: ZH
Контактна інформація:

Re: Хто має досвід одруження зі швейцарцем

Повідомлення Svitlana »

І вас з наступаючим Великоднем! Хай вам щастить. Розкажете потім як у вас все вдалося.
Аватар користувача
vicky

Re: Хто має досвід одруження зі швейцарцем

Повідомлення vicky »

Привіт дівчата, от і я мушу приєднатися до вас =) :oops: прогребла всю тему, але схожої ситуації не знайшла, хіба частинку... Так от моя ситуація - на даний момент (вже рік) проживаю в Іспанії за студентським пермітом, відповідно в мене тут і прописка є. Мій наречений швейцарець, і плануємо одружуватися в Швейцарії, принаймні, я думаю, що так буде легше, чи ні? Довідку про сімейний стан я можу попросити в українському посольстві в Цюриху, на скільки я знаю. Свідоцтво про народження візьму вдома, в івано-франківську, ще не знаю чи потрібно довідку про несудимість і де її брати, вдома чи в Швейцарії... Так от, а що робити з довідкою про проживання, без поняття... :dizzy: Чи брати іспанську чи українську, може хтось щось знає? Вже читала про ситуацію одруження з шенгенкою, думаю мені з іспанським пермітом мали б дозволити одружуватися і Швейцарії. І до речі, який я документ отримаю вже після одруження? Буду рада будь-якій інфі! :pray:
Аватар користувача
Svitlana
Айдгенос
Повідомлень: 3853
З нами з: 08 лютого 2007, 21:29
Звідки: ZH
Контактна інформація:

Re: Хто має досвід одруження зі швейцарцем

Повідомлення Svitlana »

Така ситуація вже була тільки з Німеччиною. Що одне і те саме, бо все ЄС.

Довідку про проживання берете з місця проживання, тобто Іспанії.
Після одруження отримаєте Витяг з акту цивільного стану та/або "Сімейну книгу", тобто свідоцтво про одруження в нашому розумінні.
Більше нічого. Ви ж мусите довчитися в Іспанії?
Коли захочете переїхати, тоді будете окремо подавати на Дозвіл на проживання. Або на візу на в'їзд до країни з метою "Возз'єднання сім'ї", а після того вже будете подавати на дозвіл на проживання.
Аватар користувача
Гість

Re: Хто має досвід одруження зі швейцарцем

Повідомлення Гість »

Доброго дня, всім користувачам даного форума. Хочу поділитися своїм досвідом по збору документів по одруженню в Швейцарії (конкретно в Аргау). Тож розпочнемо з самого пакету документів: на сайті посольста Швейцарії в Україні в підтемі віза нареченої дуууже конкретно розписано , які документи потрібно отримати, але для мене було проблемою те, що вони не надали жодної інформації, де ці документи можна отримати і що вже є послуга електронного апостиля. Тож перший документ:
1) дублікат свідоцтво про народження - незалежно від того в якому місті на території України ви народилися дублікат свідоцтва про народження ви може отримати за місцем проживанням в РАГСі сплативши за цю послугу (0,36 грн - якщо ви народжені та запрошуєте дублікат свідоцтва в одному і тому ж самому місті, якщо ж , як в мому випадку ви запрошуєте документ в іншому місті ніж ви народилися заплатите ще додатково 51 грн. Доречі, дублікат видається день в день;
2) афідавіт - все без змін ідете до нотаріуса (бажано щоб ви були не першим клієнтом , кому він цей афідавіт складає) і отримуєте документ про те що ви не перебували в шлюбі на території України та за її межами, ну або ж розлучені ( якщо розлучені обов'язково візьміть для пред'явлення нотаріусу Свідоцтво про розірвання шлюбу). Документ виготовляють максимум за годину часу;
3) довідка про відсутність кримінальної відповідальності - будьте готові, що якщо ви хочете отримати цю довідку в міліції безкоштовно то вам потрібно на неї чекати 30 днів ((((( . Я не мала так багато часу, тому знайшла ніби як приватну контору від УМВС , яка за 3 дні за 150 грн видає тобі цю довідку;
Ну і моя улюблена довідка про місце проживання ... Думала, що цей документ я отримаю швидко і без всяких проблем, але ж.... отримала лише через 2 тижні, дякуючи нашим "позитивним" змінам в Україні і створенню ЦНАПу.... отож,
4) довідка про місце проживання - спочатку потрібно іти в ЦНАП де ви повинні попросити довідку про склад сім'ї і кількість прописаних осіб к вартирі чи будинку (це один документ). В моєму випадку ЦНАП повідомив , що вони виготовляють дану довідку за 7 днів і прискорити цей процес неможливо.... Після того як ви отримали довідку з ЦНАПу ідете з нею в ОВІР , де просите видати довідку про місце проживання на основі довідки з ЦНАПу. Я отримала дану довідку через три дні. Довідка про місце проживання обов'язково повинна бути з гербовою печаткою !!!!! Саме це є причиною, чому довідка з ЦНАПу не підходить....

Документи зібрали.... Тепер процедура проставлення апостилів та перекладу документів. Для прискорення процесу перекладу раджу перш ніж здавати документи на апостиль звернутися в фірму по перекладам з проханням, щоб вони вже розпочали перекладати документи (так буде значно швидше ) , а коли ви вже будете мати на руках документи з апостилями вони просто доперекладуть апостиль. Тож процедура проставлення апостилю трішки спростилася для людей, які проживають не в Києві, а саме:
- дублікат свідоцтва про народження , та афідавіт ви можете здати на електронний апостиль в Обласний РАГС заплативши за кожен апостиль по 51 грн )))) , а не так як просять приватні фірми 180 грн за кожен.... плюс ці документи з апостилем ви отримаєте через два - максимум три дні.....
- щодо довідки про не судимість та про місце проживання все залишилося без змін ((((( Потрібно їхати в Мінюст в Києв на проставлення апостилей або ж здавати документи в приватну фірму, яка ці послуги надає, що я і зробила. За кожен апостиль через приватну фірму я заплатила 250 грн і отримала два документи лише через 7 днів.
Коли ви отримали всі документи вже з апостилями потрібно перевірити чи вірно переклали ваші документи в бюро перекладів.... в моєму випадку я незнаю німецької мови.... але дати документів та дати , які є в документах повинні бути ідентичними (в моєму випадку зробила фірма помилку і написала, що я розлучилася в жовтні 2016 року )))) добрею що я цей момент помітила до здачі документів в Швейцарії ))), прізвище своє та ім'я мають бути на кожному документі ідентичними також.... Тож маємо оригінали документів з апостилями та переклади всіх цих документів(апостиль обов'язково перекладається) з ними ми ідемо до нотаріуса, який зшиває оригінал документа з його перекладом та ставить підпис та печатку. Така процедура для кожного документа. Ставити апостилі на документах, які вже завірив нотаріус не потрібно!!!! Надіюся моя інформація допоможе іншим зібрати пакет документів легше та швидше.... Доречі по шенген візі одружують в Швейцарії ))))
Mariia
Відрядження
Повідомлень: 10
З нами з: 24 квітня 2016, 07:58

Re: Хто має досвід одруження зі швейцарцем

Повідомлення Mariia »

Доброго дня, дорогі українці!!! Нарешті зібрала пакет документів та буду одружуватися по шенген візі з швейцарцем в Швейцарії. Вирішила поділитися досвідом збору документів з вами. Можливо комусь ця інформація полегшить та прискорить збір документів. Сам пакет документів, який потрібно для одруження в Швейцарії дуууже чітко розписаний на сайті посольства Швейцарії в Україні в темі віза нареченої, але все ж таки напишу ще раз повторно з деякими підказками та нововведеннями. Тож :
1) документ про несудимість можна отримати в міліції за 30 днів безкоштовно. Якщо у вас немає часу так довго чекати є приватні офіси в яких працюють невштатні працівники міліції і які за 150 грн зроблять вам цю довідку за 3 - 4 робочих дні;
2) довідка про місце проживання забрала в мене найбільше часу дякуючи відкриттю ЦНАП (центру надання адміністративних послуг) . Тож як я отримувала дану довідку: спочатку ідете в ЦНАП з паспортом , ІНН, та бажано якщо ви власник чи співвласник нерухомості взяти оригінал свідоцтва про право власності та просите в них отримати довідку про склад сім'ї та кількість прописаних осіб в квартирі/будинку. ЦНАП повідомив мені, що ці довідки роблять за 7 днів, а платної послуги по терміновому отриманню довідки вони не надають.... тож через 7 днів я прийшла в ЦНАП і отримала довідку про склад сім'ї. Далі з цією довідкою вам потрібно іти в ОВІР (без цієї довідки ОВІР вам свою довідку не видасть - перевірила на власному досвіді). В ОВІР приходите з паспортом та цією довідкою на підставі цієї довідки вам через 2-3 робочих дні видадуть ідентичну довідку , але вже з гербовою печаткою (саме цю довідку потрібно подавати в посольство для отримання візи нареченої, довідка з ЦНАПу не підходить так як на ній немає гербової печатки);
3) афідавіт - робите в нотаріуса, бажано щоб ви були не першим клієнтом в нього по оформленню даного афідавіту. Якщо ви були розлучені потрібно взяти з собою оригінал свідоцтва про оозірвання шлюбу, так як нотаріус буде зазначати коли шлюб було укладено з ким та згідно якого документу та коли шлюб було розірвано. Документ роблять максимум за годину;
4) дублікат свідоцтва про народження - все просто для тих хто народився та проживає в тому ж місті. В моєму випадку я була народжена в одному місті України, а проживаю фактично понад 20 років в іншому. Думала їхати в те місто та просити дублікат або замовляти через спеціальну фірму, яка за свої послуги просить 500 грн. Тож для тих в кого ситуація подібна на мою розповідаю секретик. Незалежно від того в якому місті ви були народжені ідете до РАГСу за місцем проживання та просите дублікат свідоцтва про народження - видають його день в день і ціна смішна 51,36 грн.
Стосовно апостилю теж маленька підказка для тих хто живе не в Києві: афідавіт та дублікат свідоцтва про народження ви можете апостилювати в своєму місцевому Обласному РАГСІ в них вже є такі повноваження і не потрібно їхати до Києва )))) доречі ціна кожного апостилю як і в Києві 51 грн ))))
Щодо документів по несудимість та місце прописки апостиль ставить МЗС нажаль зараз окрім поїзлки в Київ для проставлення апостилю самостійно, або послуг приватних фірм іншої можливості немає....
Надіюсь комусь дана інформація буде корисною....
Mariia
Відрядження
Повідомлень: 10
З нами з: 24 квітня 2016, 07:58

Re: Хто має досвід одруження зі швейцарцем

Повідомлення Mariia »

Дівчатка потребую вашої допомоги , перерила весь сайт та не знайшла подібної інформації. Я українка, яка одружується зі Швейцарцем в Швейцарії після шлюбу беру його фамілію. Далі мені потрібно їхати в Україну для зміни внутрішнього та закордонного паспорту. Підкажіть, будь ласка, яка процедура легалізації швейцарського свідоцтва про шлюб в Україні. Я замовила тут міжнародне свідоцтво про шлюб, але не знає чи потрібно ще на ньому ставити апостиль....???? І взагалі як ця процедура легалізації виглядає ... Наперед всім дякую за відповідь!
Відповісти

Повернутись до “Статус S, питання громадянства, паспорти, документи”