Хто має досвід одруження зі швейцарцем

Все про документи стосово легального перебування у країні
Анна Good
Турист
Повідомлень: 7
З нами з: 01 грудня 2013, 15:39
Звідки: Запоріжжя

Re: Хто має досвід одруження зі швейцарцем

Повідомлення Анна Good »

Привіт усім! В мене є декілька запитань. Я живу в Швейцарій вже майже рік за пермітом Л, вскоро закінчується його термін дії і я планую його продовжити, адже навряд чи мені його змінять на перміт Б. Одружуватися ми плануємо на території Швейцарії.Тому виникає питання, чи маю я взяти в кантональному відомстві які-небудь справки, щоб на батьківщині мені видали та оформили необхідні документи на одруження? Чи має хтось досвід одруження на території Швейцарії за пермітом Л і чи спрощує він процедуру оформлення документів в Україні після одруження? Чи я маю спочатку зачекати поки після одруження мені видадуть інший перміт і тільки потім їхати додому та змінювати паспорт, адже планую взяти фамілію майбутнього чоловіка. Дякую
Аватар користувача
Svitlana
Айдгенос
Повідомлень: 3853
З нами з: 08 лютого 2007, 21:29
Звідки: ZH
Контактна інформація:

Re: Хто має досвід одруження зі швейцарцем

Повідомлення Svitlana »

Анна Good писав: Я живу в Швейцарій вже майже рік за пермітом Л, вскоро закінчується його термін дії і я планую його продовжити, адже навряд чи мені його змінять на перміт Б. Одружуватися ми плануємо на території Швейцарії.Тому виникає питання, чи маю я взяти в кантональному відомстві які-небудь справки, щоб на батьківщині мені видали та оформили необхідні документи на одруження? Чи має хтось досвід одруження на території Швейцарії за пермітом Л і чи спрощує він процедуру оформлення документів в Україні після одруження? Чи я маю спочатку зачекати поки після одруження мені видадуть інший перміт і тільки потім їхати додому та змінювати паспорт, адже планую взяти фамілію майбутнього чоловіка. Дякую
Привіт Анно,
Якщо ви одружитеся (в місцевому ЗАГСі), доки в тебе є перміт Л, тоді тобі видадуть Б як подовження. Якщо тобі спершу потрібно подовжити перміт, тоді подовжуй нехай і на Л і одружуйтеся. Це все одно швидше і простіше зробити доки ти тут є, аніж вдома чекати на візу для нареченої.

Але перше, що б я порадила зробити зараз, це піти в місцевий ЗАГС і запитати що потрібно для одруження в вашій ситуації. Там все розкажуть.

Паспорт і зміна прізвища буде потім (набагато пізніше). Якщо ти в Україні шлюб не легалізуєш, то і надалі будеш вважатися неодруженою і зміни паспорта в тебе ніхто не буде вимагати. Щоб стати одруженою в Україні потрібно буде Свідоцтво про шлюб легалізувати в Україні. Якщо станеш на тимчасовий облік в консульстві в Берні, тоді в Україну за легалізацією і паспортом не потрібно буде їхати. Далі читай тему про консульський облік.
Анна Good
Турист
Повідомлень: 7
З нами з: 01 грудня 2013, 15:39
Звідки: Запоріжжя

Re: Хто має досвід одруження зі швейцарцем

Повідомлення Анна Good »

Дуже дякую за відповідь, обов"язково перегляну тему про консульский облік.
Аватар користувача
Oksana Sweet

Re: Хто має досвід одруження зі швейцарцем

Повідомлення Oksana Sweet »

Привіт усім :smile: Я ось тільки буду починати готувати документи в Україні для одруження в Швейцарії,та відкриття візи нареченої,начиталась багато інформації в інтернеті та на сайті посольства також,є речі які не зовсім зрозумілі,наприклад щодо документів мого нареченого таке як довідку з місця проживання і про те що він не одружений,чи посольству потрібні оригінали чи тільки копії,а також на сайті зазначено що потрібно заповнювати заяву про підготовку реєстрації шлюбу формуляр 034А на якій мові,а мій наречений повинен в Швейцарії її заповнити,а також чи забирають закордонний паспорт при подачі документів чи просто сканують?,хто вже мав досвід з цим всім,якщо можете підкажіть,дякую.
Аватар користувача
Svitlana
Айдгенос
Повідомлень: 3853
З нами з: 08 лютого 2007, 21:29
Звідки: ZH
Контактна інформація:

Re: Хто має досвід одруження зі швейцарцем

Повідомлення Svitlana »

Oksana Sweet писав: щодо документів мого нареченого таке як довідку з місця проживання і про те що він не одружений,чи посольству потрібні оригінали чи тільки копії,а також на сайті зазначено що потрібно заповнювати заяву про підготовку реєстрації шлюбу формуляр 034А на якій мові,а мій наречений повинен в Швейцарії її заповнити,а також чи забирають закордонний паспорт при подачі документів чи просто сканують?,хто вже мав досвід з цим всім,якщо можете підкажіть,дякую.
Довідка з місця проживання - мають на увазі швидше за все - оригінал. Такі довідки потрібно щоразу нові отримувати. Це дуже легко зробити. Врешті можна переїхати. Тому - оригінал здавайте.

Заяву на шлюб заповнювати однією з чотирьох офіційних мов Швейцарії: німецька, французька, італійська, ретороманська. Можливо, можна ще і англійською. Не знаю чи в даному випадку можна. Є документи, які англійською можна.

При подачі документів де - у посольстві? Ні, ви подаєте копію паспорта швидше за все, але показуєте оригінал, здаєте документи, чекаєте рішення. Тоді їдете з паспортом, віддаєте паспорт і наступного дня його забираєте з візою.

Ще від себе пораджу копії всіх документів мати при собі (копії документів іноді не згадують у списку документів, відсилають їх робити, поблизу немає такої можливості - лишні нерви, залежно від часу ще і втрата можливості подачі).

Удачі вам!
Аватар користувача
Oksana Sweet

Re: Хто має досвід одруження зі швейцарцем

Повідомлення Oksana Sweet »

Я вам щиро вдячна за відповідь та за пораду!Дякую!
Аватар користувача
Oksana Sweet

Re: Хто має досвід одруження зі швейцарцем

Повідомлення Oksana Sweet »

Доброго дня.Звертаюсь до вас знову,на рахунок візи нареченої,на початку травня подала документи в посольство,заповнювала багато бланків щодо одруження в Швейцарії,сказали що мій наречений також повинен піти в загс і також це все заповнити,жіночка яка приймала документи сказала що всі документи відправлятимуть в Швейцарію та що вже через 2 тижні мій наречений може звонити в загс і запитати чи отримали мої документи,от він зателефонував і йому просто сказали що потрібно чекати 1,2 місяці,стало не зрозуміло через скільки часу йому звертатись і куди,чи вони самі зателефонують адже я вказувала його номер,чи самому звонити нагадувати щоб не забували :smile: ?Можливо Ви знаєте як проходить ця вся процедура з візою нареченої,буду дуже вдячна за відповідь.
Альона
Транзит
Повідомлень: 3
З нами з: 21 липня 2014, 10:27
Звідки: м. Дніпропетровськ

Re: Хто має досвід одруження зі швейцарцем

Повідомлення Альона »

Oksana Sweet, добрий день, я маю досвід отримання візи для одруження.
Вам все вірно сказали в посольстві Швейцарії в Києві.
Моєму нареченому прийшов лист з переліком необхідних документів, які необхідно надати, трохи більше чим через два тижні.
Але він сам телефонував і нагадував про себе.
Зараз сезон відпусток і можливо саме тому Вашому нареченому відповіли, що треба чекати.
Якщо ще є питання, запитуйте.
Аватар користувача
Oksana Sweet

Re: Хто має досвід одруження зі швейцарцем

Повідомлення Oksana Sweet »

Дякую вам за відповідь!
Аватар користувача
Svitlana
Айдгенос
Повідомлень: 3853
З нами з: 08 лютого 2007, 21:29
Звідки: ZH
Контактна інформація:

Re: Хто має досвід одруження зі швейцарцем

Повідомлення Svitlana »

Думаю, що вашому нареченому регулярно потрібно надзвонювати і казати, що "А мені казали в посольстві 2 тижні". Чекати 1-2 місяці, як на мене, то - відмазка. Чи не Цюріх це часом? Там якраз таке нехлюйство полюбляють.
Альона
Транзит
Повідомлень: 3
З нами з: 21 липня 2014, 10:27
Звідки: м. Дніпропетровськ

Re: Хто має досвід одруження зі швейцарцем

Повідомлення Альона »

Я згодна, що потрібно телефонувати і нагадувати про себе, бо офіційно строк надання візи - 2 місяці.
Мені надали візу рівно через 3 місяці. А якщо сказали лише чекати листа з переліком документів 2 місяці, то цей термін взагалі нереальний.
Анна Good
Турист
Повідомлень: 7
З нами з: 01 грудня 2013, 15:39
Звідки: Запоріжжя

Re: Хто має досвід одруження зі швейцарцем в Україні.

Повідомлення Анна Good »

Nataliia.k. писав: У пункті 22 зазначте "на завжди", бо вас таки запитають, який термін ви плануєте провести у Швейцарії :smile:
Доброго дня, а чи мое хтось підсказати, що писати в пункті 21 цієї заяви, адже на даний момент я перебуваю по Verblieb beim Lebenspartner, з пермітом L. А там треба вказувати нову мету? Тобто обирати "Інше" і писати Ehe?
Буду дуже вдячна за відповідь.
Аватар користувача
Svitlana
Айдгенос
Повідомлень: 3853
З нами з: 08 лютого 2007, 21:29
Звідки: ZH
Контактна інформація:

Re: Хто має досвід одруження зі швейцарцем

Повідомлення Svitlana »

Анно, якщо ви перебуваєте вже у Швейцарії з пермітом Л. Нащо вам знову подавати на візу?
Одружуєтеся, доки в вас Л і подаєте просто на інший перміт (Б). Можете також Л спочатку подовжити - подаєте звідси.
Ви попитайте про це у вашому кантональному бюро еміграції.

Але думаю, що багатьом буде цікаво дізнатися про перміт Л для проживання з "партнером по життю". Досі не чула, що таке можливо (ви ж не одружені?).
Анна Good
Турист
Повідомлень: 7
З нами з: 01 грудня 2013, 15:39
Звідки: Запоріжжя

Re: Хто має досвід одруження зі швейцарцем

Повідомлення Анна Good »

Так, в мене перміт Л, але я вже трішки заплуталась. На даний момент я чекаю на лист з місцевого відомства про список документів для одруження. Але чомусь думала, що все одно їх треба завіряти в посольстві в Україні.
Нажаль, продовжити Л вже не можливо, адже він в мене вже другий рік і видавати Б мені наврядчи будуть, адже Україна належитьдо країн 3го світу, і в кантональній службі нам так по-дружньому натякнули, що в них скоріш за все не буде достатньої кількості дозволів типу Б. Згідно статті про людей, що належать до країн 3го світу, перміт Л може бути подовженим не більш як на 2 роки, а потім я маю виїхати з країни на рік, щоб мені знову його змогли видати. Якщо цікаво ось лінк на статтю http://www.sz.ch/xml_1/internet/de/appl ... /p1584.cfm. Тому вирішили одружитися, щоб вже не витрачати нерви на ці перміти. І ось тут я вже заплуталась :upside:
Тобто я може лише зібрати, перекласти та апостилювати документи в Україні і сміливо їхати з ними до Швейцарії і тут одружуватися?

Щодо перміту Л і договору "проживання з партнером" - так це можливо. Коштує нервів та 5 місяців очікування, але дає дуже гарну нагоду, якщо не має наміру одружитися, пожити разом та подивитися що да як.
Ми робили "Konkubinatsvertrag": тобто я приїхала для того, щоб проживати з партнером за його рахунок, щоб ми змогли вирішили, одружуватися чи ні. Адже зрозуміти це зустрічаючись два-три рази на рік не так то й просто (це не тільки пояснення, але й мета яку ми писали коли робили запит в кантональну службу). :smile:

Коли я побачила список документів я спочатку подумала, що це жарт, але виявилося, що це таки насправді :gigle: З нас потребували детальну історію наших стосунків, з датами та фото, чим довщі стосунки - тим більший шанс отримати позитивну відповідь. Також необхідно було укласти договір, на зразок шлюбного, та підписати його; важливим моментом був також фінансовий статус особи яка запрошує (швейцарця), адже на рахунку повинно бути не менше 20 тис франків + ніяких заборгованностей чи негативної фінансової історії + повна сплата всіх податків і також ніяких заборгованостей.
А на далі стандартний набір таких документів як справки про несудимість від мене, справка про місце проживання швейцарського партнера, та копії паспортів.

Я так думаю, що для кожного кантону список документів може трішки відрізнятися, тому краще дізнаватися в відомствах. Там до вас поставлять відповідального інспектора з питань міграції - та він буде вам радити згідно законодавства, що і як робити. Ще однією можливістю отримати шанс на перебування в Швейцарії з партнером є оформлення "Partnerschaft". Це схоже на конкубінат, але обидва партнери фінансово незалежні, на відміну від конкубінату.
Дуже сподіваюся ця інформація буде корисною.
Анна Good
Турист
Повідомлень: 7
З нами з: 01 грудня 2013, 15:39
Звідки: Запоріжжя

Re: Хто має досвід одруження зі швейцарцем

Повідомлення Анна Good »

Тільки-но отримала відповідь від посольства Швейцарії в Києві і тепер стає зрозумілішим. Маю підготувати лише документи за даним посиланням http://www.eda.admin.ch/etc/medialib/do ... 0(ukr).pdf, крім тих, що на віїзд. Також вони стягують 2990 грн за підготовку документів до одруження при наявності виду на перебування (в разі якщо його немає 4005 грн, відповідно курсу) і самі вже надсилають всі ці документи до кантону в якому ми будемо розписуватися.
На оригіналах всіх документів, виданих офіційними органами України, має стояти апостиль. Після цього документи мають бути перекладені на одну з офіційних мов Швейцарії (німецьку, французьку чи 2/2
італійську) та завірені нотаріусом. З кожного документа, що подається (за винятком паспорту), необхідно зробити копію (з лицьової та зворотньої сторони) та подати її разом з документом - як вже зазначалося раніше в цій темі.
Також написали, що документи треба подавати особисто. А чи є можливим подавати документи через агенцію, наприклад, яка робить переклад й апостиль? Може хто робив це?
Альона
Транзит
Повідомлень: 3
З нами з: 21 липня 2014, 10:27
Звідки: м. Дніпропетровськ

Re: Хто має досвід одруження зі швейцарцем

Повідомлення Альона »

Анна Good, я запитувала в посольстві, про те чи можливо подавати через агенцію, мені відповіли, що лише особисто потрібно подавати, я подавала особисто.
Анна Good
Турист
Повідомлень: 7
З нами з: 01 грудня 2013, 15:39
Звідки: Запоріжжя

Re: Хто має досвід одруження зі швейцарцем

Повідомлення Анна Good »

Дуже дякую за відповідь.
Аватар користувача
Svitlana
Айдгенос
Повідомлень: 3853
З нами з: 08 лютого 2007, 21:29
Звідки: ZH
Контактна інформація:

Re: Хто має досвід одруження зі швейцарцем

Повідомлення Svitlana »

Анно, ви збираєте документи на одруження, але якщо на час одруження в вас буде ще дійсним дозвіл Л, то тоді вам не потрібна віза "нареченої". Крім того, цю процедуру ви вже пройшли. Наприклад довідку про судимість треба брати з місця останнього проживання, тобто у Швейцарії... Ну дурня виходить. Вони самі це перевірити можуть. Так само, як і ваші спільні доходи та податки.

Одним словом, ви просто збираєте документи для одруження. Всі документи здаєте до ЗАГСу тут (Ейнвонерамт).
Документи (або довідки, або нотаріальне посвідчення документів) затребуєте в посольстві України в Берні і тоді Апостиль не потрібен (бо документи, видані посольствами в Берні для використання за кордоном Швейцарії апостилюються Бернським офісом). Отож апостиль на консульських документах буде не потрібен, бо ви використовуватимете документи, видані консульством в Берні в межах Швейцарії.

Тобто з країни ви взагалі не виїжджаєте, живете, одружуєтеся і подаєте на Б (там контингенту не буде, бо одруженим видають Б поза контингентами).

Якщо маєте час та бажання - їдете в Україну, готуєте документи і там вже ставите апостиль, після того перекладаєте документи (з апостилем) для Швейцарії. Ось тільки не можу згадати - переклад також завіряти треба? Щось там таке було, що було краще перекласти документи тут. Але то від початку тему прочитайте. Ну забула.
Аватар користувача
LSquirrel
Необмежена мультивіза
Повідомлень: 46
З нами з: 02 вересня 2009, 20:18

Re: Хто має досвід одруження зі швейцарцем

Повідомлення LSquirrel »

Я також не розумію, навіщо вам діяти через посольства та візи, якщо у вас є перміт на проживання в Швейцарії. Буде набагато простіше подати документи на одруження тут напряму, без посередників.
В мене був студентський перміт в той час, коли ми з моїм теперішнім чоловіком подали документи на одруження. Я подавала мінімум документів, і жодний з них не був апостильований. Свідоцтво про народження було старе, я не брала його додатково (як пишуть на форумах), просто дала перекласти присяжному перекладачеві тут в Швейцарії. І цього було достатньо. З’їздила в наше Посольство в Берні та взяла стандартну заяву про те, що я незаміжня, яку також дала присяжному перекладачеві тут. Треба було ще подати підтвердження про місце проживання, яке без проблем береться в комуні. Плюс мій закордонний паспорт та перміт на проживання. З мого боку більше нічого не було треба.
Єдиний момент: ми подавали документи на одруження заздалегідь, за кілька місяців до закінчення дії мого перміту. На адміністративну перевірку цих документів пішло біля двох з половиною місяців. А коли ми призначали дату одруження, то виявилось, що перміт в мене закінчується на місяць раніше від цієї дати. В комуні сказали, що це нічого, тобто місяць я фактично жила без документів...
Я би вам радила сходити в місцевий ЗАГС та поговорити з ними щодо вашої ситуації. Все може бути набагато простіше, якщо ви вже тут.
Анна Good
Турист
Повідомлень: 7
З нами з: 01 грудня 2013, 15:39
Звідки: Запоріжжя

Re: Хто має досвід одруження зі швейцарцем

Повідомлення Анна Good »

Дуже дуже всім дякую, я і не знала, що все може бути так просто. Буду дізнаватися в Стандесамті більш детально, та в нашому консульстві :smile: :yahoo:
Аватар користувача
Юлия

Re: Хто має досвід одруження зі швейцарцем

Повідомлення Юлия »

Добрый день!

Подскажите пожалуйста, где можно найти, скачать Формуляр 034 А?
Буду очень благодарна.
Спасибо!

Юлия
Наталі Берновега
Транзит
Повідомлень: 2
З нами з: 12 лютого 2015, 22:00

Re: Хто має досвід одруження зі швейцарцем

Повідомлення Наталі Берновега »

Дівчатка,усім доброго вечора.Дуже рада,що знайшла цей форум :verygood: дуже багато чого нового для себе дізналася,бо саме зараз збираюся одружуватися зі своїм хлопцем,він зі Швейцарії,19-го лютого до посольства їду подавати документи,наче все готова,але ось зайшла ще раз прочитати перелік документів і не можу зрозуміти про "формуляр 034 а"підскажіть будь ласочка,де його брати?до посольства їхати вже с заповненним формуляром?дуже-дуже дякую за увагу!гарного вечора!
Аватар користувача
Ксенія

Re: Хто має досвід одруження зі швейцарцем

Повідомлення Ксенія »

Доброго вечора.Цей формуляр повинні вам дати в самому посольстві де ви його і заповните.
Аватар користувача
Kate+A

Re: Хто має досвід одруження зі швейцарцем

Повідомлення Kate+A »

Будь ласка! Ну не моду я знайти цей формуляр 034а, допоможiiiiiть!!!!!
Відповісти

Повернутись до “Статус S, питання громадянства, паспорти, документи”