Віза для участі у конференції

Все про документи стосово легального перебування у країні
QueenMaid
Транзит
Повідомлень: 2
З нами з: 11 січня 2011, 12:51

Віза для участі у конференції

Повідомлення QueenMaid »

Доброго дня, шановним читачам форуму!

Маю таку ситуацію. Збираюся відвідати школу в CERN з фізики, вже цього місяця(залишилося менш як два тижні), маю формальний лист запрошення на неї від організаторів(поки що тільки електронний,оригиналу на руках не маю - не прийшов поки що),
також маю електронний квиток на літак в обидва боки,
діючий закордонний паспорт(минулого року їздила за науковою візою кілька разів до Німеччини),
також є банківський рахунок з карткою(можу отримати за необхідності роздруковку про наявність на ньому достатнього балансу),

але: я не хотіла би бронювати готель(звичайна економія) і є гарний знайомий в Женеві, якому писала листа про те, чи зможе він мене розмістити у себе на час мого перебування. Отримала схвальну повну ентузіазму відповідь. Але вона неформальна по e-mail.
З інформацією про потрібні документи на сайті посольства ознайомилася, але залишилися питання.
Відповідно до написаного вище: що мені потрібно зробити аби не отримати відмови (літак, участь у школі та страховка оплачені) та отримати візу за термін, що залишився?

Буду щиро вдячна за конкретні рекомендації!
Аватар користувача
LSquirrel
Необмежена мультивіза
Повідомлень: 46
З нами з: 02 вересня 2009, 20:18

Re: Віза для участі у конференції

Повідомлення LSquirrel »

Ви можете запитати щодо цього Посольство напряму - з мого досвіду, вони швидко реагують на і-мейли:
"_EDA-Visa Kiev" <kie.visa@eda.admin.ch>
Поясніть ситуацію і запитайте, які документи Вам потрібно надати.
Особисто мені здається (і це лише моє припущення), що лист від знайомого, що він надає Вам притулок, міг би бути доречним. Тобто щось схоже на лист-запрошення для приватної поїздки, але в ньому було б зазначено тільки щодо проживання. Пишеться це у вільній формі, але має бути оригінал, тобто з підписом. Плюс, копія паспорту (якщо нешвейцарець, то ще й копія перміту). Щоправда, часу для того, щоб його отримати поштою, небагато залишилося. .
Одним словом, напишіть в Посольство якомога скоріше. Так Ви отримаєте точну відповідь, а не припущення.
Аватар користувача
Svitlana
Айдгенос
Повідомлень: 3853
З нами з: 08 лютого 2007, 21:29
Звідки: ZH
Контактна інформація:

Re: Віза для участі у конференції

Повідомлення Svitlana »

Попередня відповідь - дуже добра. Єдине, що я би додала, що замість оригінала вони приймають ще й факс. Тобто, документ оформляється як для відправки поштою (з підписом і усією інформацією, як для запрошення на приватну поїздку), тільки надсилається факсом.
тепер щодо номера. Раніше вони приймали такі листи на номер свого факсу. Останній раз вони вже хотіли, щоб факс приймали десь і лише їм принесли (уявіть собі, де в районі посольства можна бігати і шукати якийсь факс).
Отож, краще приймайте факсом документи, несіть їм. А якщо не підійде, то запропонуйте їм ці ж документи на номер їхнього факсу (напряму зі Швейцарії).

Думаю, аргумент економії коштів (та розвиток наукових неформальних зв'язків) вони дуже добре зрозуміють.

2 тижні у них зараз - це максимум на опрацювання документів. Гадаю, реально встигаєте з візою, хоча трошки поспішитися з подачею документів все ж потрібно. Успіхів!
QueenMaid
Транзит
Повідомлень: 2
З нами з: 11 січня 2011, 12:51

Re: Віза для участі у конференції

Повідомлення QueenMaid »

Щиро дякую за конструктивні відповіді. :seeya:
Вони мені дуже допомогли.
Оригінал запрошення від знайомого все ж був обов'язковим.
Виявилося, що люди в посольстві дуже-дуже ввічливі та рады допомогти.
Оформили візу за дві доби(!), післязавтра вже їду. :glad:
=sowa=
Необмежена мультивіза
Повідомлень: 25
З нами з: 20 грудня 2010, 14:44

Re: Віза для участі у конференції

Повідомлення =sowa= »

Я за вас щиро радію, бо теж маю відкривати подібну візу, на днях поїду до Києва. А вимагають ксерокопію трудової книжки? Бо на сайті нічого про це не сказано, але може краще перестрахуватись...
Відповісти

Повернутись до “Статус S, питання громадянства, паспорти, документи”