Рейс Київ-Базель

Телефонні комунікації, транспорт, пошта, кордони
=sowa=
Необмежена мультивіза
Повідомлень: 25
З нами з: 20 грудня 2010, 14:44

Рейс Київ-Базель

Повідомлення =sowa= »

Доброго дня!
Підскажіть, будь-ласка, в яких авіакомпаніях можна знайти рейс Київ-Базель(бажано без пересадок)? Поки що знайшла лише Люфтганза, але квитки трохи задорогі. Хотілось би трішки дешевший варіант знайти. Літаком ніколи раніше не літала, тому не орієнтуюсь в цьому питанні. Буду дуже вдячна за допомогу.
Тетяна.
Аватар користувача
LSquirrel
Необмежена мультивіза
Повідомлень: 46
З нами з: 02 вересня 2009, 20:18

Re: Рейс Київ-Базель

Повідомлення LSquirrel »

Ніколи не чула про прямі рейси з Київа до Базеля, це завжди з пересадкою (мені здається, що рейс Люфтганзи має пересадку). З Києва прямі рейси є до Цюріха та до Женеви (але українськими авіалініями МАУ - Міжнародні Українські Авіалінії). В принципі, з Цюріха або Женеви до Базеля можна без проблем доїхати поїздом - вокзали розташовані відразу в аеропортах, так що Вам треба буде тільки забрати свій багаж з літака, а потім пройти до потягу.
З іншого боку, можна летіти з пересадкою в іншому європейському місті - наприклад, Відень, Варшава, Мюнхен. Нічого складного в цьому немає, а ціна за квитки може бути нижчою. Треба перевіряти різні варіанти. Щодо авіакомпаній, то це можуть бути Austrian Airlines, LOT (польські авіалінії), Люфтганза, вже згадані МАУ.
=sowa=
Необмежена мультивіза
Повідомлень: 25
З нами з: 20 грудня 2010, 14:44

Re: Рейс Київ-Базель

Повідомлення =sowa= »

Дуже дякую, пошукаю в цих авіакомпаніях.
=sowa=
Необмежена мультивіза
Повідомлень: 25
З нами з: 20 грудня 2010, 14:44

Re: Рейс Київ-Базель

Повідомлення =sowa= »

А скажіть ще, будь-ласка, скільки приблизно часу займе дорога від Цюриха до Базеля потягом? І які потяги ходять в Швейцарії?
Була колись в Німеччині, дуже зручно користуватись сайтом DB, чи є щось аналогічне в Швейцарії (щоб подивитись розклад потягів)?
Аватар користувача
LSquirrel
Необмежена мультивіза
Повідомлень: 46
З нами з: 02 вересня 2009, 20:18

Re: Рейс Київ-Базель

Повідомлення LSquirrel »

Рада, якщо змогла Вам допомогти.
Поїздом від Цюріхського аеропорта до Базеля трохи більше години, максимум півтори години (залежить від поїзду). Від Женеви до Базеля - три години (відповідно, і дорожче). Цюріх Вам однозначно зручніший.
Звичайно, існує сайт швейцарської залізниці. Не зрозуміла запитання щодо того, які потяги ходять по Швейцарії. Мандрувати поїздом комфортно і швидко.
http://www.cbb.ch - це сайт залізниці. Мову можна змінювати, але як я зрозуміла, Ви володієте німецькою.
Коли будете шукати, то в якості станції відправлення Вам потрібно вводити Zurich Flughafen, адже це окрема станція. Від аеропорта до самого Цюріха поїздом їхати в районі 10 хвилин. В залежності від поїзда, часом треба буде зробити пересадку, але це дуже просто і швидко. Існують і прямі поїзди з Цюріхського аеропорту до Базеля. Взагалі, поїзди циркулюють постійно, принаймні раз на годину, а то і частіше. Номери колій, час в дорозі, пересадки, ціни - все можна подивитись он-лайн. Сайт дуже простий в користуванні.
=sowa=
Необмежена мультивіза
Повідомлень: 25
З нами з: 20 грудня 2010, 14:44

Re: Рейс Київ-Базель

Повідомлення =sowa= »

Ви мені дуже допомогли! Я вам неймовірно вдячна!
На рахунок запитання, що ви не зрозуміли, то я трохи неправильно висловилась, але мала на увазі саме те, що ви написали. Потрібен був сайт залізниці. =)
Тільки в адресі сайту помилка. Правильно - http://www.sbb.ch/
Ще раз дякую. Добре що є такий форум і добрі люди. =)))
Аватар користувача
LSquirrel
Необмежена мультивіза
Повідомлень: 46
З нами з: 02 вересня 2009, 20:18

Re: Рейс Київ-Базель

Повідомлення LSquirrel »

Ой, точно зробила помилку і відправила Вас на щось інше, перепрошую. Я просто користуюсь франкомовною версією сайту - а для цього набираю http://www.cff.ch. Коли писала Вам сайт, то переплутала "s" та "с". Ще раз перепрошую, я ненавмисно :dreamer: .
Я ще згадала, що забула Вам порадити подивитись бюджетні авіалінії. Зокрема, є компанія Wizzair (http://wizzair.com/). З Києва є рейси до Дортмунда та Мюнхена, якщо бронювати заздалегідь, то ціни порівняно низькі. Може, Вам буде дешевше полетіти до одного з цих міст, а звідти до Базеля поїздом, адже Базель розташований на кордоні з Німеччиною. Взагалі, подивіться тему про бюджетні авіалінії, там є різні поради. http://www.ukrainians.ch/viewtopic.php?f=6&t=883
=sowa=
Необмежена мультивіза
Повідомлень: 25
З нами з: 20 грудня 2010, 14:44

Re: Рейс Київ-Базель

Повідомлення =sowa= »

Про wizzair знаю, але так як лечу перший раз, то хочеться якнайпростіше. Тому мені легше переплатити за квиток, але полетіти прямим рейсом. (ну така я трохи "перелякана") =))))
Зупинила свій вибір на українських авіалініях (рейс до Цюриха), а від Цюриха до Базеля - потягом.
Аватар користувача
LSquirrel
Необмежена мультивіза
Повідомлень: 46
З нами з: 02 вересня 2009, 20:18

Re: Рейс Київ-Базель

Повідомлення LSquirrel »

Ну, дивіться, як Вам краще. Хоча МАУ не завжди найдешевший варіант, але якщо Вам так спокійніше...
Аватар користувача
pol_serg
Дозвіл B
Повідомлень: 247
З нами з: 06 червня 2008, 13:03
Звідки: Lviv-Dresden-Hamburg-Kamianets-Podilskyy-Zürich-Klagenfurt(A)

Re: Рейс Київ-Базель

Повідомлення pol_serg »

Відверто кажучи. не розумію для чого Вам звязуватися з МАУ, якщо можна долетіти Люфтганзою з 1 пересадкою, коли Ваш багаж автоматично перевантажать з літака в літак, переліт займе той же самий час, проте без мороки в Цюріху. На даний момент часу в Люфтганзі доступні квитки від 180 Є RT, крім того на сайті компанії є можливість отримати купон скидку на 25 USD (пропозиція тільки для польотів з України). Також при потребі польоту лише в одну сторону можна розглянути варіант Віззейром через Кьольн, а звідтам доволі просто дістатися швидкісним поїздом до Базеля (близько 4 годин). Квитки вартує купувати тільки на сайтах компаній (в офісі Люфтганзи в Києві Вам доведеться сплатити від 30 до 60 Є комісфйного збору), так само в інтернеті можна купити квитки на німецьку залізницю. Варіатнів може бути маса, проте для більш точної поради портрібні дати.
Аватар користувача
Svitlana
Айдгенос
Повідомлень: 3853
З нами з: 08 лютого 2007, 21:29
Звідки: ZH
Контактна інформація:

Re: Рейс Київ-Базель

Повідомлення Svitlana »

Хочу звернути увагу ще на таку деталь. Шв. залізниця пропонує хорошу послугу чек-ін. Ви можете здати свій багаж одразу на вокзалі і їдете собі всю дорогу з ручною поклажею. Ваш багаж їде залізницею і потім автоматично перевантажується. Відповідно, в аеропорту вам також не потрібно буде стояти в черзі :good:

Окрім того, дуже часто ті, що їдуть з Базеля, а летять з Цюріха - отримують навіть безкоштовні квитки на поїзд (цікаво, що Цюрисьці з такими квитками мусять спершу їхати до Базеля - такий курйоз :dum: ). Поїзд ІС (інтерсіті) Цюріх-Базель їде рівно 1 годину. + 15 хв. займе з головного вокзалу Цюриха в аеропорт (також беріть ІС або ІR інтеррегіо).

Ще раджу зареєструватися на рейс напередодні в інтернеті - тоді взагалі у день подорожі не будете мати ніякого клопоту і місце зможете самі вибрати, яке хочете - коло вікна, коло крила, коло проходу...
=sowa=
Необмежена мультивіза
Повідомлень: 25
З нами з: 20 грудня 2010, 14:44

Re: Рейс Київ-Базель

Повідомлення =sowa= »

Дуже дякую всім за корисні поради. В мене поки що є трохи часу, то зважу всі варіанти. Квитки потрібні на 1.03.2011 і 1.04.2011.
Аватар користувача
pol_serg
Дозвіл B
Повідомлень: 247
З нами з: 06 червня 2008, 13:03
Звідки: Lviv-Dresden-Hamburg-Kamianets-Podilskyy-Zürich-Klagenfurt(A)

Re: Рейс Київ-Базель

Повідомлення pol_serg »

Ну тоді беріть прямо вже, поки є тариф Люфтганзи 171 Є на сайті люфтганзи, або 169 Є на
expedia.de На Вашому місці я б довго не роздумував би, бо дешевше не буває.

01.03. Di 15:20 - 19:00 4h 40m Kiew Borispol - Basel EuroAirport Lufthansa 1
01.04. Fr 09:25 - 16:15 5h 50m Basel EuroAirport - Kiew Borispol Lufthansa 1
Аватар користувача
LSquirrel
Необмежена мультивіза
Повідомлень: 46
З нами з: 02 вересня 2009, 20:18

Re: Рейс Київ-Базель

Повідомлення LSquirrel »

Солідарна з pol_serg. Ціна прийнятна, пересадка швидка, а отже, час в дорозі мінімальний. Це може бути дуже зручним і дешевим варіантом. Пересісти з одного літака на інший справді не складно, там немає чого боятися. До мене в перший раз батьки прилітали з пересадкою у Відні - все знайшли, швидко зорієнтувалися.
=sowa=
Необмежена мультивіза
Повідомлень: 25
З нами з: 20 грудня 2010, 14:44

Re: Рейс Київ-Базель

Повідомлення =sowa= »

Ну ось, знов збилась, тепер вже заглядаю в сторону Люфтганзи з пересадками, але прямо до Базеля. Ще й хочеться прибути на місце в першій половині дня, щоб встигнути поселитись і потрапити на місце роботи (якщо буде можливо), бо їду на стажування.
Дякую вам за корисні поради. Я правда не зрозуміла повідомлення від Svitlana, але якщо полечу Люфтганзою, то залізниця і не знадобиться.
Пораджусь з друзями і батьками та замовлю квитки найближчими днями.
Вітаю всіх з Різдвом Христовим!
Аватар користувача
pol_serg
Дозвіл B
Повідомлень: 247
З нами з: 06 червня 2008, 13:03
Звідки: Lviv-Dresden-Hamburg-Kamianets-Podilskyy-Zürich-Klagenfurt(A)

Re: Рейс Київ-Базель

Повідомлення pol_serg »

Як кажуть - "любий капріз". Треба Вам бути зранку в Базелі - купуйте такий варіант
01.03. Di 05:35 - 09:30 4h 55m Kiew Borispol - Basel EuroAirport Lufthansa 1
01.04. Fr 06:10 - 16:15 9h 5m Basel EuroAirport - Kiew Borispol Lufthansa 1
171 €
Але прямо вже, бо ціна зростає щодня через обмежену кількість квитків і коливання курсів валют. Проте, як на мене, простіше прилетіти в Базель ввечері, аніж добиратися в Бориспіль о 3й ночі, що особливо романтично для не місцевих мешканців. Зрештою автобуси Політ їздять і в ночі, таксі потягне десь на 300-400 грн - вирішувати Вам.
Загалом легше порадити щось, коли знаєш точно пріоритети - ціна-час-компанія-можливість пересадок. Для більшості людей, котрі запитують мене особисто - найважливішим чинником все-таки є ціна і надійність компанії.
Svitlana ж просто надала корисну інформацію щодо можливостей які пропонують швейцарські залізниці та аеропорти, комусь може стати у нагоді.
=sowa=
Необмежена мультивіза
Повідомлень: 25
З нами з: 20 грудня 2010, 14:44

Re: Рейс Київ-Базель

Повідомлення =sowa= »

Обрала якраз-таки перший рейс до Базеля (о 5.35 з Києва), а зворотній - о 9.20 з Базеля. Забронювала квиток. Тепер у мене є ще одне безглузде запитання. Для посольства треба підтвердження бронювання квитків туди і назад, який документ я маю їм пред"явити? Сам квиток?
І ще, мені прийшов лист-підтвердження бронювання на е-мейл, але я так розумію, що це ще не сам квиток, це лише бронь. Де мені тепер краще забрати квиток (чи талон на посадку чи як воно називається) - в аеропорту в день відльоту чи якось зараз через інтернет оформити, чи, можливо, пришлють поштою...? Вибачте за дурні питання. Але повторюсь ще раз - я ніколи не літала і для мене це все є новим.
Аватар користувача
Снігурка
Дозвіл С
Повідомлень: 436
З нами з: 12 квітня 2007, 17:54
Звідки: TE,UA - HH, DE

Re: Рейс Київ-Базель

Повідомлення Снігурка »

оте, що прийшло на мейл, і є, власне, квиток. більше нічого вам не дадуть, лише бордкарту, але це вже в аеропорту, як зареєструєтесь на рейс
=sowa=
Необмежена мультивіза
Повідомлень: 25
З нами з: 20 грудня 2010, 14:44

Re: Рейс Київ-Базель

Повідомлення =sowa= »

о, про борткарту власне і написано в мейлі.
дякую, Снігуронько )))
Аватар користувача
pol_serg
Дозвіл B
Повідомлень: 247
З нами з: 06 червня 2008, 13:03
Звідки: Lviv-Dresden-Hamburg-Kamianets-Podilskyy-Zürich-Klagenfurt(A)

Re: Рейс Київ-Базель

Повідомлення pol_serg »

Ви не забронювали, а вже купили електронний квиток - це є отой 6ти значний код на листку в мейлі, продубльований в .pdf файлі, як додаток до мейлу. В Борисполі на реєстрації перепитаєте чи Ваш Багаж зареєстрований до Базеля (при потребі попросіть, щоб так зробили, безкоштовно перевозится 20 кг багажу і 8, хоча ніхто не контролює, кг ручної кладі) і отримаєте одразу 2 посадкових, на рейс з Києва і другий далі до Базеля. Після прибуття до Франкфурта слідкуйте за оголошеннями в автобусі для транзитних пасажирів, одразу проходьте паспортний контроль, контроль безпеки і прямуйте до гейту, зазначеному в посадковому талоні. В Вас не так багато часу на пересадку, а посадка на наступний рейс починається за 20-30 хвилин до відльоту, тобто в Вас на пересування по аеропорту є також хвилин 20-30, чого достатньо, але без тривалих походів по магазинах :wink: .
Також не раджу везти з собою величезні аптечки, пам"ятаєте що препарати типу корвалолу та барбовалу в Європі заборонені, також заборонено ввезення продуктів тваринного походження і молокопродуктів. Пильнуйте за кількістю алкоголю і цигарок. При потребі (можливо затримці першого рейсу) не стидайтеся звертатися до стюардів чи співробітників аеропорту з запитаннями.
Також майте на увазі, що туди Ви летите через Франкфурт, а назад - через Дюссельдорф (перевірте своє бронювання, тут я можу помилятися).
Вдалої подорожі. :seeya:
=sowa=
Необмежена мультивіза
Повідомлень: 25
З нами з: 20 грудня 2010, 14:44

Re: Рейс Київ-Базель

Повідомлення =sowa= »

Дякую!!! Дуже корисні поради!! Добре, що знайшла цей форум. ))))
Аватар користувача
Svitlana
Айдгенос
Повідомлень: 3853
З нами з: 08 лютого 2007, 21:29
Звідки: ZH
Контактна інформація:

Re: Рейс Київ-Базель

Повідомлення Svitlana »

Може, варто ще нагадати людині, котра перший раз летить, що в ручну поклажу і сумочку з собою не можна брати гострі предмети та будь-які рідини у пляшечках та посудинах, що перевищують 100 мл.
=sowa=
Необмежена мультивіза
Повідомлень: 25
З нами з: 20 грудня 2010, 14:44

Re: Рейс Київ-Базель

Повідомлення =sowa= »

О, про літр рідини я знаю, про це колись по всіх новинах розказували. А от за згадку про гострі предмети дякую. Минулого року в польському посольстві охоронці заставили мене на вході манікюрні ножиці лишити, хотіли ще й пилочку відібрати, але після мого 5-хвилинного безрезультатного порпання в сумці здались =)))) і пропустили як є.
Цікаво чи можна з собою кетанов(знеболювальне) взяти? І якщо так, то куди його краще спакувати - в багаж чи в ручну поклажу?
Аватар користувача
pol_serg
Дозвіл B
Повідомлень: 247
З нами з: 06 червня 2008, 13:03
Звідки: Lviv-Dresden-Hamburg-Kamianets-Podilskyy-Zürich-Klagenfurt(A)

Re: Рейс Київ-Базель

Повідомлення pol_serg »

Ну про гострі, ріжучі речі то інформація загальновідома, манікюрний набір вартує класти в багаж. Ноутбук, цінні папери, гроші, квитки тощо - тільки в ручну кладь. Щодо кетанову конкретної інформації немає, якщо Ви візьмете кілька пігулок з собою в ручну кладь, то не мало б бути великою проблемою, хоча якщо він вам не конче необхідний, то можливо є сенс не брати його, або замінити на добре відомий в Європі Ібупрофен. То на Ваш розгляд.
Аватар користувача
Svitlana
Айдгенос
Повідомлень: 3853
З нами з: 08 лютого 2007, 21:29
Звідки: ZH
Контактна інформація:

Re: Рейс Київ-Базель

Повідомлення Svitlana »

Щодо рідини - йдеться не про літр рідини, а про 100 грам!!! При чому, якщо у вас 200 грамова пляшечка, а рідини там - грам 5 (духи напр), то у вас її заберуть. Ємність пляшечки повинна бути макс. 100 грам. І крім того, вона має бути запакована ще у пластиковий пакетик з зіпером (як правило лежать в аеропорту, правда, не знаю чи в Україні лежать).
Відповісти

Повернутись до “Транспорт і комунікації”