Рейс Київ-Базель

Телефонні комунікації, транспорт, пошта, кордони
=sowa=
Необмежена мультивіза
Повідомлень: 25
З нами з: 20 грудня 2010, 14:44

Re: Рейс Київ-Базель

Повідомлення =sowa= »

Але ж, наскільки я розумію, скільки завгодно рідини (грубо кажучи) можна взяти в багаж, обмеження стосується лише ручної клажі. Чи я помиляюсь?
Аватар користувача
LSquirrel
Необмежена мультивіза
Повідомлень: 46
З нами з: 02 вересня 2009, 20:18

Re: Рейс Київ-Базель

Повідомлення LSquirrel »

Щодо рідини в багажу, то так, таких жорстких мінімалістичних заборон немає. Однак в залежності від того, що це за рідина, певні обмеження таки є. Якщо це вино, то два чи три літри (вже точно не пригадую). Якщо це міцний алкоголь, то не більше літру.
Аватар користувача
Женя

Re: Рейс Київ-Базель

Повідомлення Женя »

Підскажіть будь ласка, може вже хтось бував в аеропорту Базеля, я купила квиток внутрішній (Гамбург - Базель), авіакомпанія відправила підтвердження check-in Swiss sector. Але в мене польська віза і направляюсь я в Ленцкірх(це німецьке місто, а найближчий аеропорт Базель). Тобто хочу пройти французький паспортний контроль, оскільки швейцарської візи не маю. Яке там розположення в аеропорту? Чи зможу я перейти на французьку сторону без проблем і пройти французький паспортний контроль?
Аватар користувача
Svitlana
Айдгенос
Повідомлень: 3853
З нами з: 08 лютого 2007, 21:29
Звідки: ZH
Контактна інформація:

Re: Рейс Київ-Базель

Повідомлення Svitlana »

Не знаю чи вам це ще актуально, але для інших. Коли виходите - будете бачити дві жирні стрілки "Вихід Швейцарія" і "Вихід Франція". Одна направо, друга наліво. Не помилитеся.
Віза, що у вас є - швидше за все - шенгенська, тому можете виходити і до Швейцарії також. Взагалі - це лише залежить від тих, хто вас зустрічати буде. На французькій стороні паркування набагато дешевше.
Підсумовую - не заблудитеся точно, а виходити зможете на будь-яку сторону. У Швейцарії бонус - всі німецькою говорять.
Якщо би у вас часом була якась обмежена національна віза, тоді вас теоретично і у Францію не пустили б. Але то теоретично. Швидше за все у такій візі мало би стояти в такому випадку "+1 транзит".
Відповісти

Повернутись до “Транспорт і комунікації”