Новонародженна дитина - як зареєструвати

Все про документи стосово легального перебування у країні
SOI_Odessa
Відрядження
Повідомлень: 18
З нами з: 11 квітня 2010, 17:23

Новонародженна дитина - як зареєструвати

Повідомлення SOI_Odessa »

Доброго дня усім!!!
Підкажіть, будь ласка, після того як дитина народилася у Швейцарії які дії, щоб зареєструвати ії?
У мене така ситуація...чоловік Італієць і має бівіл. С. Він народився і все життя живе у Швейцарії, алеж паспорт італійський.Ми очікуємо дитину. Після народження які права має наша дитина? І як її записати в мій паспорт, щоб була можливість поїхати до України? Які папери я маю узяти, щоб перетнути кордон на Україну, а потім повернутися назад до Швейцарії? У консульстві на обліку не стою.Чоловік каже, що дитина отримає автоматично італійський паспорт, алеж Україна не дозволяє мати два паспорти?! Хоча дитинка ще не народилася, алеж я хочу знати, що мені робити далі.
Буду вдячна за відповіді. :smile:
Аватар користувача
Alex

Re: Новонародженна дитина - як зареєструвати

Повідомлення Alex »

Після народження дитини в Швейцарії ви спокійно зможете отримати свідоцтво про народження, що видається місцевими органами влади. Краще за місцем проживання (відповідний кантон) замовити так звану міжнародну форму цього документу (на чотирьох мовах). Не забудьте, щоб в лікарні видали відповідну довідку про народження, яка буде основною підставою для свідоцтва. Дитина може отримати громадянство одного із батьків. Якщо ви вірішите, що дитина повинна бути громадянином України, то Вам треба звернутися з відповідною заявою до посольства України, яке видасть довідку про вступ до українського громадянства. Іноземний паспорт громадянин України може отримати тількі після досягнення 18 років. З моменту народження діти можуть бути вписані або в паспорт батьків або пізніше отримати "проїздний документ дитини". До речі в посольстві також зможуть занести відповідну інформацію про дитину до Вашого паспорту. Якщо дитина автоматично може отримати італійське громадянство та паспорт, то Ви спокійно зможете їздити з нею в Україну, та й питань у прикордонників щодо дозволу від батька на виїзд дитини із України виникати не буде. Якщо висловлюватися правильною юридичною мовою, то українське законодавство забороняє подвійне громадянство, а два іноземні паспорти можна мати.
Особливих прав в Швейцарії (наприклад, щодо громадянства), якщо батьки іноземці, Ваша дитина не отримає -Швейцарія визнає "право крові". Після отримання свідоцтва про народження раджу зразу ж подати документи на Перміт для дитини.
Думаю, що цієї інформації для початку Вам буде достатньо.
Аватар користувача
Svitlana
Айдгенос
Повідомлень: 3853
З нами з: 08 лютого 2007, 21:29
Звідки: ZH
Контактна інформація:

Re: Новонародженна дитина - як зареєструвати

Повідомлення Svitlana »

Суттєва поправка до коментаря Алекса.

Діти, котрі не досягли повноліття навіть за укр. законодавством можуть мати 2 ГРОМАДЯНСТВА (не лише паспорти). Лише по досягненню повноліття вони повинні будуть вибрати (у відносинах з Україною) одне громадянство.
http://ukrainian-helvetica.ch/cms/front ... =44&lang=1 - в одному з номерів "Трембіти" є стаття щодо деталей набуття дитиною громадянства та отримання паспорта (десь 2007-2008 роки я так думаю)
Julie
Дозвіл L
Повідомлень: 55
З нами з: 03 лютого 2010, 13:55
Звідки: Vaud

Re: Новонародженна дитина - як зареєструвати

Повідомлення Julie »

доброго дня, у мене майже така ситуація, але тільки мій чоловік швейцарець, тобто дитина автоматично отримує громадянство Швейцарії? а якщо я хочу вписати дитину в свій український закор. паспорт, це обов"язково треба їхати в наше консульство? і ще питання, чи потрібна довіреність від батька , що я можу ввозити і вивозити дитину в/з України? можна з новонародженною дитиною приїхати в Україну й вже в Україні отримати сідоцтво про народження дитинки, щоб не мати справ з нашим консульством Берні? дякую.
Аватар користувача
Svitlana
Айдгенос
Повідомлень: 3853
З нами з: 08 лютого 2007, 21:29
Звідки: ZH
Контактна інформація:

Re: Новонародженна дитина - як зареєструвати

Повідомлення Svitlana »

Розумію, що то трохи треба попрацювати, щоб знайти статтю в "Трембіті", але там було чітко все розписано людською мовою.
Можна ще на сайті консульства про те саме прочитати офіційною мовою: http://www.mfa.gov.ua/switzerland/ua/pu ... /40733.htm (як отримати довідку набуття дитиною громадянства України)
Ще раз....

Спершу набувається дитиною громадянство! В результаті ви отримуєте довідку про набуття дитиною громадянства України. Тут без посольства не обійтися. Повірте, воно не таке страшне зараз, як, можливо, було раніше. :verygood:

Потім вже можна робити будь-які інші процедури: вписувати в паспорт або робити паспорт... або будь-що інше, на що громадянин України має право (в тому числі неповнолітній).

Отож, спершу - громадянство (довідка), потім з довідкою - паспорт.
Цитата з сайту консульства (пункт 9) http://www.mfa.gov.ua/switzerland/ua/4307.htm
Для внесення до паспорта одного з батьків відомостей про дітей, що народились на території Швейцарії, подаються такі документи:
*Спільна заява від того з батьків, до паспортного документа якого вносяться відомості про дитину;
* Оригінал паспорта громадянина України для виїзду за кордон, до якого вносяться відомості про дитину;
* Свідоцтво про народження дитини. Свідоцтво про народження, видане органами влади Швейцарії повинно бути засвідчене апостилем та перекладене на українську мову;
* Свідоцтво про шлюб, якщо прізвища в свідоцтві про народження дитини та в паспорті одного з батьків відрізняються. Свідоцтво про шлюб, видане органами влади Швейцарії повинно бути засвідчене апостилем та перекладене на українську мову;
*Довідка про реєстрацію дитини громадянином України;
Не думаю, що в Україні до паспорта громадянина України вам впишуть іноземну дитину... чесно...

:ps3: Батько-іноземець не бере участи в жодній з процедур.
Julie
Дозвіл L
Повідомлень: 55
З нами з: 03 лютого 2010, 13:55
Звідки: Vaud

Re: Новонародженна дитина - як зареєструвати

Повідомлення Julie »

ok, ja zrozumila, zroblju inakshe, zapyshu dytynu v zakord. pasport bat´ka, z nym budem jizdyty v Ukrajinu i ne budu robyty jij gromadjanstvo ukrajiny, bude shwejcarcem :saint:
Galochka
Турист
Повідомлень: 9
З нами з: 26 грудня 2010, 13:28

Re: Новонародженна дитина - як зареєструвати

Повідомлення Galochka »

  • Добрий день! В мене виникла така ситуація... Я вагітна, батько дитини швейцарець. Ми не одружені, та найближчим часом реєструвати офіційно наші відносини не плануємо, але батько майбутньої дитини наполягає на її народженні в Швейцарії під наглядом швейцарських лікарів. Також він бажає щоб у нашої дитини було швейцарське громадянство... Підкажіть будласка, чи можу я народити дитину в Швейцарії, що мені для цього потрібно зробити, які документи підготувати? В мене є відкрита шенгенська віза з допомогою якої я можу приїхати до Швейцарії, але термін дії візи закінчується через півтора місяці... Одже виникає питання, чи можемо ми запросити швейцарські міграційні служби дати мені дозвіл на перебування та народження дитини в Швейцарії за бажанням батька дитини? Що нам потрібно для цього зробити. Кантон Цюріх. Буду дуже вдячна за відповіді та допомогу...
Julie
Дозвіл L
Повідомлень: 55
З нами з: 03 лютого 2010, 13:55
Звідки: Vaud

Re: Новонародженна дитина - як зареєструвати

Повідомлення Julie »

dytyna gromadjanstvo ne otrymae jaksho vy ne v oficijnomu shljubi, tak nam skazaly v Service de la population v Lausanne, mozhlyvo ce take til"ky v kantoni Vaud, ale ce tochno, Vam potribna strahovka , shob tut narodzhuvaty, a strahovku bez reestracii v Gemeinde Vy ne otrymaete, bez strahovky narodzhuvaty nu duuuuuuuzhhhee dorogo. Edyne sho mozhe dopomogty, ce koly bat"ko dytyny vyznae dytynku i vyprosyt" permis B i mozhlyvo i Vam, ale ce majzhe nemozhlyvo, pyshu bo sama v takij sytuacii perebuvala, ale uzhe z stud. permis B. Vyrishyly odruzhytysja, bo inshogo vyhodu zalyshytysja tut ne bulo. IVam radzhu ne tjagty, bo jaksho nadumaete odruzhytysja, to treba bude viza narechenoji abo jaksho v Ukraini odruzhuvatysja, to viza na voz"ednannja sim"ji. Bo z c"ogo roku vstupae v sylu zakon, zgidno z jakogo Vy ne zmozhete odruzhytysja v CH bez permis, tobto prosta gost"ova viza ne pidhodyt".
Vybachte za latynycju, znovu klaviatura zlamalasja :think6: :sad:
Galochka
Турист
Повідомлень: 9
З нами з: 26 грудня 2010, 13:28

Re: Новонародженна дитина - як зареєструвати

Повідомлення Galochka »

Julie, дуже дякую за пораду. Батько дитини готовий платити за пологи, його це не лякає... Дитину він визнає своєю і в свідоцтві про народження буде вписане його ім'я... Але про цей новий закон він мабудь нічого не чув, треба з ним це обговорити. Ще раз дякую за відгук! :smile:
Julie
Дозвіл L
Повідомлень: 55
З нами з: 03 лютого 2010, 13:55
Звідки: Vaud

Re: Новонародженна дитина - як зареєструвати

Повідомлення Julie »

ogo, 20000 chf za pology, jaksho ne bil"she, molodec" vash tato :verygood: jaksho vyznae dytynu, to otrymae gromadjanstvo, ale Vy nichogo ne otrymaete, krasche odruzhytys" , chym shvydshe , tym krasche. :tak2:
Galochka
Турист
Повідомлень: 9
З нами з: 26 грудня 2010, 13:28

Re: Новонародженна дитина - як зареєструвати

Повідомлення Galochka »

Так, він вже вирішив, мабудь, в якій клініці краще народжувати, тобто займається цим питанням самостійно, без моєї допомоги. Нажаль, я не можу запропонувати йому одружитися, це, як мене вчили батьки, має зробити чоловік. :) отже доводиться чекати на пропозицію...в нас є час, головне щоб дитина ніяк не постраждала... Можливо наш татусь ще не готовий до такої події, але на все свій час :smile: Дякую, Julie, що відгукнулися, ви мене трохи заспокоіли! З наступаючими Вас новорічними святами! Щастя Вам та Вашій родині! :tak2:
Аватар користувача
Svitlana
Айдгенос
Повідомлень: 3853
З нами з: 08 лютого 2007, 21:29
Звідки: ZH
Контактна інформація:

Re: Новонародженна дитина - як зареєструвати

Повідомлення Svitlana »

Скажіть вашому швейцарському татусеві, що навіть якщо він визнає дитину своєю, то великих прав на дитину він не отримає все одно. Це з прикладу наших швейцарських знайомих, котрі не одружувалися. Але ж у житті все може статися. А потім татусі пробують відсудити собі хоч якийсь контакт з дитиною і жаліються, що єдине право, яке їм надають - платити. Але це при швейцарських матусях.

А ще вибачайте за іншу ложку дьогтю, але краще worry then sorry, як кажуть англійці.... Ви також повинні у цій ситуації не втрачати контролю над ситуацією і дати дитині одразу ж українське громадянство.

Пофантазуємо найгірший варіант: народжуєте тут, батько визнає дитину і одразу, поки ви ще від епідуралки відходите, біжить в гемайнде реєструвати. Наступного дня у вас закінчується віза і ви мусите вернутися. Батько каже - лети, а дитина швейцарська хай тут лишається. :think6:
Ви з цим не погоджуєтеся, шукаєте якогось рятунку. Посольство вам нічим не поможе, бо дитина не є громадянином України. Так, ви народили, ну і що? Прирівняють до сурогатної матері і все. Не знаю, хто ваш татусь та які у вас відносини, але на вашому місці серйозно би задумалася та підняла би питання про одруження та ваше законне перебування у Швейцарії. Або, принаймні, чітко би обговорила всі умови перебування та право подорожувати з дитиною аж до письмового оформлення. Подивіться ще тему про "дозвіл на вивіз дитини" чи щось подібне.

Дуже хотілося б, щоб це з вами не сталося, але ви собі не уявляєте, які найрізноманітніші пригоди трапляються з нашими громадянами тут і взагалі за кордоном. Отож, краще я вам зараз напишу про це тут, аніж ви мені потім приватним листом будете писати і питати "що робити".
Galochka
Турист
Повідомлень: 9
З нами з: 26 грудня 2010, 13:28

Re: Новонародженна дитина - як зареєструвати

Повідомлення Galochka »

Svitlana, дякую за Вашу відповідь. Я згодна з Вами, це дійсно серйозне питання і я багото думала над цим. Але ж без присутності матері жодний татусь (якщо він з нею не одружений) без моєї присутності дитину зареєструвати на своє ім'я не може, наскільки я знаю, навіть в Украіні при такій ситуації потрібна присутність обох батьків. Я гадаю що він погодиться підписати папери в яких буде сказано що я маю право вивозити дитину без його згоди, але як все це оформити на территоріі Щвейцаріі я не знаю. Ящо Ви знаєте як це можна зробити, то я буду Вам дуже вдячна за підказку. Ще раз дякую за допомогу, Ваш коментар дуже цінний для мене.
Аватар користувача
Svitlana
Айдгенос
Повідомлень: 3853
З нами з: 08 лютого 2007, 21:29
Звідки: ZH
Контактна інформація:

Re: Новонародженна дитина - як зареєструвати

Повідомлення Svitlana »

Раджу ще до походу в гемайнде, сходити до нотаріуса, де відповідна домовленість буде оформлена належним чином. Окрім того, у вас вже в пологовому будинку запитають яке громадянство - кажіть подвійне (Україна подвійне не визнає, але це не стосується дітей).
Головне, не слухати - до сільради сьогодні, а до нотаріуса завтра. Спочатку до нотаріуса, а потім - до сільради.
Але... щоб перестрахуватися, було би добре і з юристом місцевим порадитися (це тому, що не знаючи татуся і його знайомих - можна собі уявити все, що можна). Зрештою, нотаріус лише засвідчує вашу домовленість. Якщо там будуть якісь двомовності - то на суді (тут вже так просто він вас не позбудеться з папером на руках) ви знову ж матимете проблеми. Плюс кошти адвокатів і, власне, візова можливість відвідувати суди. Ой.... це вже дуже страшний випадок виходить.

.... Слухайте, а запропонуйте йому народжувати в Україні в Борисі чи Медікомі (у Києві, Львові). Рівень, повірте, європейський (дуже близька подруга народжувала у них). Батько може бути присутній. Відповідно, ціни чи не такі ж європейські, може навіть трохи і дешевші, ніж тут. І громадянство дитині він також зможе дати в посольстві у Києві (тому і клініку тоді краще брати у Києві). Для Швейцарії не важливе територіальне народження дитини (на відміну від Америки чи Іспанії та ін.)
В Україні ви з дитиною будете у більшій безпеці однозначно. Якщо маєте якесь непевне відчуття - краще не ризикуйте. Йдеться ж про найголовніше.
Ну і він мав би зрозуміти вашу тривожність та самотність у чужій країні, гормональні перепади врешті-решт, як останній аргумент :wink: Не бачу жодного аргумента на користь Швейцарії у цьому випадку. Ну а хоче бути батьком і бавити дитину - хай переїжджає до вас або належним чином оформляє для вас документи. Не встигає зараз - ну значить вже після народження дитини ви будете з ним.
Аватар користувача
Darynka
Дозвіл B
Повідомлень: 142
З нами з: 11 січня 2009, 16:58
Звідки: планета Земля

Re: Новонародженна дитина - як зареєструвати

Повідомлення Darynka »

о яка у вас ситуація непроста.
Я б вам теж радила народжувати в Україні. Це буде дешевше та рівень у приватних клініках України не гірше швейцарскього так точно. Не така тут все й супер бупер медицина щоб так мучити себе і спеціально сюди їхати. Дорога це дуже важко для вагітної жінки. Автобусом я б в жодному разі не радила вам їхати. То навіть для невагітних просто жах більше 30 годин в автобусі. На літак вас не посадять якщо буде певний строк вагітності. Точно не знаю який але за 8 місяців вже тяжко буде летіти літаком.
Окрім того якщо ви не знаєте мови то ви лікарів не будете розуміти. Це ж такий стрес. Навіть якщо знаєте то теж важко без довгорічної практики розуміти той жахливий швейцарський діалект. :wontsay:
А визнати дитину ваш батько дійсно може у посольстві Швейцарії та ви можете на неї отримати паспорт.
До речі дякую Світлана що сказала про те що Швейцарія визнає лише право крові. Може це й мені колись знадобиться це знання. :smile:
contra spem spero
Аватар користувача
Darynka
Дозвіл B
Повідомлень: 142
З нами з: 11 січня 2009, 16:58
Звідки: планета Земля

Re: Новонародженна дитина - як зареєструвати

Повідомлення Darynka »

до речі дуже маленку дитину теж не посадят в літак. там здаетса треба шоб дитині було 14 або 21 ден від народження.
contra spem spero
Galochka
Турист
Повідомлень: 9
З нами з: 26 грудня 2010, 13:28

Re: Новонародженна дитина - як зареєструвати

Повідомлення Galochka »

Велика Вам всім подяка за відповіді... Вже поступово вимальовується якась зрозуміла картина майбутніх подій. Батько досі виглядає доволі порядною людиною, але ж в житті все можливо. Дуже корисна інформація про те що дитину можна зареєструвати і тут в швейцарському посольстві... Треба над цим подумати, гарна ідея... Дякую Svitlana.
Galochka
Турист
Повідомлень: 9
З нами з: 26 грудня 2010, 13:28

Re: Новонародженна дитина - як зареєструвати

Повідомлення Galochka »

  • А якщо все ж таки дитина народиться в Швейцаріі, чи дадуть мені дозвіл на проживання в Швейцарії з дитиною по закінченні шенгенської візи? Що для цього потрібно? Чи все ж таки по закінченню візи доведеться виїхати з країни?
Аватар користувача
Darynka
Дозвіл B
Повідомлень: 142
З нами з: 11 січня 2009, 16:58
Звідки: планета Земля

Re: Новонародженна дитина - як зареєструвати

Повідомлення Darynka »

Галочко, за шенгенською візою можна перебувати в країнах шенгенської угоди максимум 3 міс на півроку. Якщо ви вїхали за шенгенською візою то ніякого дозволу на проживання вам не дадуть. Щоб отримати дозвіл на проживання і проживати тут більше ніж 3 місяці треба обовязково вїхати за національною візою. Здається це віза категорії Д.
Чи ви маєте право отримати національну візу та дозвіл на проживання якщо ви не одружена але ваша дитина має швейцарське громадянство я не знаю. Ваш татусь повинен пійти у відділ з питань іноземців (Migrationsamt) і спитати чи ви можете отримати дозвіл на проживання з причини того що у вас швейцарська дитина. Тут закони такі заплутані що дуже важко щось конкретне сказати.
contra spem spero
Аватар користувача
Svitlana
Айдгенос
Повідомлень: 3853
З нами з: 08 лютого 2007, 21:29
Звідки: ZH
Контактна інформація:

Re: Новонародженна дитина - як зареєструвати

Повідомлення Svitlana »

Ні, так просто візу вам не дадуть на основі того, що дитина має громадянство, наскільки мені відомо. На жаль. Ви можете залишити дитину у Швейцарії (батько, дитбудинок), або виховувати дитину у своїй країні самі, а по досягненню повноліття дитина зможе переїхати "на батьківщину". Сама, без вас.
Це добре ілюструє у якійсь з "транспортних" газет недавно описана історія "виселенців", коли молодша дитина мусіла їхати з батьками, колишніми біженцями, котрих виселили, хоча старші діти (повнолітні) змогли залишитися. Ця ж дівчина мусить ще рік-два пожити з батьками на їх батьківщині, і лише після досягнення повноліття зможе вернутися до Швейцарії. Тобто, вона мусить бути під наглядом батьків. А батькам у дозволі на проживання у Швейцарії відмовили. Тому і швейцарська дитина повинна виїхати. Лише по досягненню повноліття дитина зможе вернутися.

Отож, після пологів вам потрібно буде вертатися і робити візу, як усім. Тому, якщо татусь все ж порядна людина, краще пропонуйте йому самі руку і серце. Ну яка вже різниця. Так, як воно традиційно має бути, вже все одно не вийшло. Ви народите тут, але мусите потім все одно вернутися.
Ну ви хоча би обговоріть можливість народжувати в Україні (про переліт і переїзд для вагітних Даринка дуже добре написала). Реакція батька повинна вам багато про що сказати. Скажіть йому і про те, що навіть якщо народите, то візу вам все одно не продовжать і ви з дитиною повинні будете вернутися на невизначений термін, мінімум 3 місяці. Що він на це скаже? Ну і ще запитайте про віддалені плани, наприклад, як дитині доведеться до школи йти (5 років). Де тоді ваше місце проживання буде?
Аватар користувача
Darynka
Дозвіл B
Повідомлень: 142
З нами з: 11 січня 2009, 16:58
Звідки: планета Земля

Re: Новонародженна дитина - як зареєструвати

Повідомлення Darynka »

Ще мені на думку спало що ваш татусь просто може не розуміти всієї складності ситуації. Коли їх не стосується це все вони просто не знають які драконовські візові та міграційні закони в їхніх країнах. Мої одногрупники наприклад роблять великі очі та питають як таке можу бути що мої батьки потребують візи щоб приїхати до мене. не вірять мені.
Так що надішліть свого татуся до мігратьонсам і все стане на свої місця якщо вони йому наприклад скажуть що ви якщо неодружена жожних прав не маєте в швейцарії. а це скоріше за все так.
contra spem spero
Galochka
Турист
Повідомлень: 9
З нами з: 26 грудня 2010, 13:28

Re: Новонародженна дитина - як зареєструвати

Повідомлення Galochka »

О, Боже, невже все так безнадійно. В мене в голові вже все переплуталось, навіть не знаю що й робити тепер. Візу завжди є можливість продовжувати, то не велика проблема, але для цього кожні 3 місяці необхідно приіздити до Украіни. Але всеж таки я мала надію, що після народження дитини та за проханням батька дитини вони дадуть якийсь дозвіл на перебування в Швейцаріі.
Дякую, дівчата, будемо щось вирішувати...
Galochka
Турист
Повідомлень: 9
З нами з: 26 грудня 2010, 13:28

Re: Новонародженна дитина - як зареєструвати

Повідомлення Galochka »

Дякую, Даринка, ви абсолютно праві в тому, що вони цього просто не розуміють. У них навіть в голові думка подібна не виникне, бо вони з тими дозволами та візами ніколи проблем не мали. Але він мені каже, що начебто така можливість є і мені можуть надати такий дозвіл, але потрібна моя присутність. Каже, що кожну ситуацію в міграційній службі розглядають окремо, тому вони повинні бачити людей та ретельно вивчити їхню ситуацію, після цього, начебто, щось вирішать. Але ж мені все одно стає моторошно тільки від однієї думки про весь цей процес! До того ж, як я бачу, не факт, що питання вони розглянуть швидко...
Аватар користувача
Svitlana
Айдгенос
Повідомлень: 3853
З нами з: 08 лютого 2007, 21:29
Звідки: ZH
Контактна інформація:

Re: Новонародженна дитина - як зареєструвати

Повідомлення Svitlana »

На швидко - не сподівайтеся. На те, що кожен випадок розглядають окремо - так, це може таке бути...
Може він і правий і вам видадуть дозвіл на проживання просто так, як виняток. Але це, напевне, якщо він дуже добрі кінці має десь. І то ще не факт, що попруть проти законів.
Якщо взяти кантон Юра, якесь село, де ваш коханий платить мільйонні податки і є, фактично, єдиним "годувальником" місцевого бюджету, можливо (не факт), що такий виняток матиме місце. В кантоні Цюрих, в одному з сіл Золотого Берега - це було би неможливо. В Цузі - аналогічно. Випадки мільйонерів, точніше мільярдерів - дійсно розглядаються кожен окремо. Але це ми зараз тут гадаємо - пальцем в небо. Або він гадає собі на зорях - так би мало бути! - а насправді просто не здогадується, що готує йому бюрократія.
Ну а в гіршому випадку - знає, але пудрить вам мозги, що типу все буде добре, ти, головне, приїдь і народи тут. А де гарантія? Він кудись вже дзвонив з цього приводу? Якісь документи (закони, правила, процедури) назбирав, щоб вам показати? Хай спочатку це зробить.
Аватар користувача
Darynka
Дозвіл B
Повідомлень: 142
З нами з: 11 січня 2009, 16:58
Звідки: планета Земля

Re: Новонародженна дитина - як зареєструвати

Повідомлення Darynka »

Галочко єдине що я вам можу порадити- вїзжати за національную візою а не за шенгенською якщо плануєте залишатися. Національна віза це віза категорії Д (в себе в паспорті подивилася). На відміну від шенгенських віз правила наданння національних віз кожна країна встановлює свої. Якщо ви вїдете за шенгенською візою то 90% ймовірнсті що вас надішлють додому. За шенгенською візою ви маєте право перебувати в Швейцарії 3 місяці КОЖНІ ПІВРОКУ тобто 3 міс тут 3 міс в Україні. Треба починати з інформації про правильну візу а не з інформації про дозвіл на проживання імхо. Бо лише вїхавши за правильною візою ви маєте право на подальші дії.
Єдина підстава для вашої ситуації залишитися в швейцарії яка спадає мені на думку- це возєднання родини з вашою неповнолітньою дитиною (Familiennachzug). Але чи можуть батьки возєднуватися зі своїми неповнолітніми дітьми я не знаю. Читайте закони та питайте в мігрітьонсамт та в посольстві швейцарії.
Все ж таки моя думка- якщо не добре знаєте татуся то не їдьте в Швейцарію. Люди різні бувають як з добрими так з поганими думками. Але ви тут будете повністю беззахісна і від нього залежити.
contra spem spero
Відповісти

Повернутись до “Статус S, питання громадянства, паспорти, документи”