Заміж за швейцарця та Переїзд до Швейцарії

Все про документи стосово легального перебування у країні
SOI_Odessa
Відрядження
Повідомлень: 18
З нами з: 11 квітня 2010, 17:23

Заміж за швейцарця та Переїзд до Швейцарії

Повідомлення SOI_Odessa »

Доброго вечора усім!
Я новачок. Мене звуть Ольга.Вибачаюсь за свою українську мову...час від часу може бути суржик...но куди від цього подінешься...
Багато інформації читала на російському сайті "Ладошки", але ж питання залишилися.Допоможіть, будь ласка розібратися з усим цим. Не залишайте без відповіді, будь ласка!
Я тільки на самому початку...тільки вирішили що обидва маємо бажання створити сім'ю.На сайті посольства знайшла всі документи, які потрібні,але ж ніяк не можу зрозуміти з чого починати? Мій коханий повинен в першу чергу підти до свого Гемайнде або ж я можу починати збирати справки та апостилі?і потім подавать документи на візу нареченої?Я чула що в літку багато відпусток і документи розглядаються довше?До тогож у мене є син 6 років. Я можу його зразу с собою брати, ще до одруження чи ні? яка віза у такому разі для нього отримується? або ж мені треба поперше зареєструвати шлюб а потім оформлювати воз'єднання сім'ї?
Для мене це дуже важливо, тому що саме у цьому році син повинен підти до школи.Що мені робити? Як довго буде тривати розгляд документів?Та вся процедура взагалі?
Може краще синові підти тут до школи на Україні,а після шлюбу забрати його...алеж тоді він н зможе підти до школи у Швейцарії...він повинен вивчити мову спочатку.
Дуже вдячна всім хто зможе допомогти. Дуже приємно читати на цьому форумі таку гарну ураїнську мову! Сподіваюсь що мое перше знайомство з цим форумом буде продовжуватися, бо я ж таки хочу поповнити ваши ряди і жити у Швейцарії.
Аватар користувача
natalotschka
Moderator
Повідомлень: 374
З нами з: 10 лютого 2007, 12:05
Звідки: Україна/Швейцарія
Контактна інформація:

Re: Переїзд до Швейцарії.Допоможіть!!!Багато питань!!!

Повідомлення natalotschka »

Головне без паніки! Візьміть себе в руки, бо пройти прийдеться через бюрократичну м"ясорубку, а то коштує нервів. Отож, вперед!
Ви, на скільки я зрозуміла, хочете реєструвати шлюб у Швейцарії? Тоді ваш наречений повинен дізнаватися, які документи потрібні Вам і Вашому синові. Хай подзвонить в Посольство, в міський РАГС та все розпитає. Тут я порадити багато не можу, так як ми з чоловіком реєструвала шлюб в Україні, тож і потребували дещо інших документів.
Я думаю, що малого Вам буде краще забрати після реєстрації шлюбу. Хоча... Точно сказати не можу. Тут на форумі є більш досвічені люди. Надіюсь вони не залишуть Ваше повідомлення без уваги.
Хай Вам щастить!
Аватар користувача
Svitlana
Айдгенос
Повідомлень: 3853
З нами з: 08 лютого 2007, 21:29
Звідки: ZH
Контактна інформація:

Re: Переїзд до Швейцарії.Допоможіть!!!Багато питань!!!

Повідомлення Svitlana »

Чула, що роблять так - спочатку наречені їдуть за гостьовою візою (в посольстві не кажете про одруження), а тут одружуєтеся. Тоді вам все одно потрібно вертатися в Україну і робити документи на возз'єднання. Син може з вам так само у гості їхати і потім точно так само можете одразу з ним подавати на возз'єднання сім'ї. Але вже краще зараз подбайте, щоб батько дитини дав дозвіл на його виїзд за кордон на ПМЖ.
Збирати справки та апостилі також можете - воно займає час і буде потрібно все одно (свідоцтво про одруження, свідоцтво про розлучення, свідоцтво про народження ваше і сина). Єдине, що довідку з ЗАГСу про те, що ви неодружена на даний момент беріть в останню чергу, бо вона має бути не старшою, ніж 6 місяців.
SOI_Odessa
Відрядження
Повідомлень: 18
З нами з: 11 квітня 2010, 17:23

Re: Переїзд до Швейцарії.Допоможіть!!!Багато питань!!!

Повідомлення SOI_Odessa »

Дякую за відповіді.Сьогодні збираюся передзвонити до Посольства у Києі та з'ясувати деякі питання. Я зрозуміла, що всі документи мють термін дії 6 місяців.А мій наречений тильки починає збирати довідки про себе, тому що він має італійський паспорт, хоча народився и прожив все життя у Швейцарії. Тому йому деякі документи потрібно запрошувати з Італії.А це потребую час. А я не хочу теж марно витрачати час от і нервуюся трохи.
І ще одне запитання...я десь на форумі прочитала, що коли береш дозвіл на виїзд дитини від колишнього чоловіка, то якось треба писати не про виїзд на ПМЖ, а наприклад, на довготривале перебування за кордоном...це так чи ні? може хтось оформлював таким чином. Я ще не розмовляла з колишнім, але ж боюся, що він буде проти (я би навіть сказала, що я знаю, що він буде проти і мені треба його якось умовити)...тому хочу якось так оформити, щоб відчувалося, що дитина зможе приїздити до України і вони зможуть бачитися.Може не дуже складно написала, алеж я думаю зрозуміла моя думка.
А на дитину треба оформлювати проїздний документ окремо чи можно вклеїти до свого паспорту? 2 роки тому (йому було 4 роки) фото вклеєне до мого паспорту.Але ж я вважаю, що зараз треба нове фото?!І ще одне. Дитина на фамілії колишнього чоловіка, а я на дівочій(я не змінювала її). Алеж тепер якщо я буду заміжня і візьму фамілію чоловіка, як бути з дитиною, як він зможе перетинати кордон. Дякую всім хто хоч щось мені відповість.Люба інформація мені допоможе.
Аватар користувача
Natella
Дозвіл L
Повідомлень: 51
З нами з: 31 травня 2009, 22:51

Re: Переїзд до Швейцарії.Допоможіть!!!Багато питань!!!

Повідомлення Natella »

ви найкраще запитайте у нотаріуса, так як там оформляєтся дозвіл на віїзд дитини. Там же і оформляєтся заява від вас, що ви не одружені
Аватар користувача
Svitlana
Айдгенос
Повідомлень: 3853
З нами з: 08 лютого 2007, 21:29
Звідки: ZH
Контактна інформація:

Re: Переїзд до Швейцарії.Допоможіть!!!Багато питань!!!

Повідомлення Svitlana »

Не всі документи дійсні півроку. Свідоцтво про народження не має терміну дії, тому що в нас воно видається при народженні. Точно так само про попереднє одруження та розлучення. Тому що це не довідка, а свідоцтво, котре видається після факту певного і на все життя. У Швейцарії не так, тут видають довідки з реєстру, тому вони мають термін дії. Такою довідкою в Україні є ДОВІДКА з ЗАГСу, про те, що на даний час ви не перебуваєте у шлюбі. Наталочка не зовсім права щодо заяви у нотаріуса. Тобто, її можна зробити при бажанні, але офіційним документом є якраз довідка з ЗАГСу за місцем вашого офіційного проживання (прописки постійної чи тимчасової).
З батьком мусите говорити про довідку. Можете вже починати. Сподіваюся, що у вас обійдеться без серіалів. :52:
SOI_Odessa
Відрядження
Повідомлень: 18
З нами з: 11 квітня 2010, 17:23

Re: Переїзд до Швейцарії.Допоможіть!!!Багато питань!!!

Повідомлення SOI_Odessa »

Дякую. Сьогодні дзвонила до Посольства. Там відповіли, що питання дитини вирішують не вони, а у кантональному органі. Я можу подавати докменти на виїзд з дитиною одночасно, алеж мені можуть не дзволити і тоді я витрачу зайві гроши на всі ці папери для сина. Мі вирішили, що спробуємо. Ну й збираюся з аргументами та фактами ідти на переговори з колишнім.
Ще одне запитання. У посольстві сказали, що в дозволі на виїзд дитини батько повинен погодитися з фразою...виїзд на ПМЖ...ніякі інші трактування не дозволяються. Але ж я не зовсім розумію. якщо я реєструю шлюб, то я подаю доркументи тільки на пермінт В. Це ж не є ПМЖ. І дитина моя повинна отримати також пермінт В. Так чому я не можу написти на довготривале перебування? Може хтось був у такій ситуації? І що буде з дитиною коли вона досягне 18 років? Чи зможе він надалі жити в цій країні...тому що про усиновлення розмови немає...син залишаеться на батьківській фамілії.Чи якщо ми отримаємо пермінт С це дасть нам право жити тут все життя?(сподіваюся на це!)
Аватар користувача
Svitlana
Айдгенос
Повідомлень: 3853
З нами з: 08 лютого 2007, 21:29
Звідки: ZH
Контактна інформація:

Re: Переїзд до Швейцарії.Допоможіть!!!Багато питань!!!

Повідомлення Svitlana »

Не переймайтеся - дитині дадуть дозвіл разом з вами. всім дають і вам дадуть.

Спочатку ви збираєте усі документи на возз'єднання, вони розглядаються і виноситься рішення, наприклад, про те, щоб вам видати дозвіл на нього (возз'єднання з сім'єю). Це ще не перміт.

На основі цього рішення вам посольство видає візу. Національну, не шенгенську. В ній може бути вказано +1 (або 2 чи 3) транзити країнами Шенгену - не лякайтеся, це нормально.

З цією візою ви маєте право в'їхати і якийсь час перебувати у Швейцарії (наприклад 180 днів). Лише в'їхавши до країни, ви йдете прописуватися за місцем проживання і при цьому подаєте заяву на перміт, тобто дозвіл на проживання. І лише тоді, знову розглянувши вашу справу вам видають перміт (це може бути L або B, але ніяк не С на даному етапі).

Дитина може бути вписана до вашого паспорта, може бути окремо. Це не грає особливої ролі. Хоча моя думка - краще дітям робити окремий паспорт (проїзний документ дитини).

Щодо батька - знову ж таки - удачі вам бажаю. :tak2: Пробуйте переконувати "татуся"..... або відкупитися... :sceptical: Про таке також розказують.
Те, що ваш чоловік не буде всиновлювати сина - нічого страшного. далеко не всі це роблять.
SOI_Odessa
Відрядження
Повідомлень: 18
З нами з: 11 квітня 2010, 17:23

Re: Переїзд до Швейцарії.Допоможіть!!!Багато питань!!!

Повідомлення SOI_Odessa »

Дякую Svitlano за дотепні відповіді та і всім хто не залишив на одинці зі своїми сумнівами. :handshake:
Скажіть, будь ласка, чи обов'язково сповіщати на Україні, що я вийшла заміж за кордоном? Чи можно не обмінювати паспорти, а по приїзді до України користуватися як завжди тим паспортом, а тут у Швейцарії загран та пермінт В.Я чула, що так роблять. Алеж цікаво, чи є це протизаконним і чи караїться штрафами, або ще чимось? :think:
Може це треба робити тільки коли через багато років бажаєшь отримати свисс паспорт?Тоді зрозуміло, бо Україна проти подвійного "гражданства"?!
Чи обмін усіх документів є обов'язковим і у Консульстві треба зареєструватися обов'язково?І що тоді робити, наприклад, з майном на Україні.Ніхто не знає як повернеться життя і заздалегідь казати дуже важко...всі сподіваємося, що все буде гарно!
Аватар користувача
_vital_
Дозвіл С
Повідомлень: 347
З нами з: 12 лютого 2007, 17:33

Re: Переїзд до Швейцарії.Допоможіть!!!Багато питань!!!

Повідомлення _vital_ »

Svitlana писав: На основі цього рішення вам посольство видає візу. Національну, не шенгенську. В ній може бути вказано +1 (або 2 чи 3) транзити країнами Шенгену - не лякайтеся, це нормально.
З 5го квітня діє новий шенгенський візовий кодекс, і національна віза типу D дає відтепер право подорожувати шенгеном впродовж 3 місяців. Якщо це має якесь значення, хоча б і на випадок транзиту туди-сюди до отримання перміту, то варто запитати в посольстві про те, що ця віза дозволяеє.
agrysyuk
Турист
Повідомлень: 5
З нами з: 30 червня 2008, 12:45

Re: Переїзд до Швейцарії.Допоможіть!!!Багато питань!!!

Повідомлення agrysyuk »

я би порадив вашому нареченому проконсультуватись у швейцарського адвоката про найкращий спосіб в"їхати та одружитись, а Вам у у країнського як виїхати, якщо можливо. Можливо краще одружитись в Україні а потім легалізувати шлюб у Швейцарії. (але це лише моє припущення).

інший момент: я більш ніж упевнений, що шв. ЗАГС буде вимагаати завіреної довідки з укр ЗАГСу що Ви на цей момент не одружені/розлучені. штампу про розлучення у паспорті їм буде не досить.
Аватар користувача
Nadya
Дозвіл B
Повідомлень: 115
З нами з: 17 січня 2008, 16:13
Звідки: Lviv- kanton Zuerich
Контактна інформація:

Re: Переїзд до Швейцарії.Допоможіть!!!Багато питань!!!

Повідомлення Nadya »

Як на мене то одруження в Україні теж непоганий варіан. Ми з чоловіком саме так і зробили.
Я попередньо дізналась які документи потрібно іноземцю для одруження в Україні, чоловік привіз всі необхідні документи,
які ми на місці переклали на укр мову ( переклад мусить бути завірений нотаріально) і без проблем зареєстрували шлюб в Україні.
Пізніше свідоцтво про одруження і решту документів ( перелік можна знайти на вебсайті швейцарського посольства україни) я перкладала на німецьку мову (переклад мусить бути з апостилем) і подавала до посольства для відкриття візи на возєднаня сімі, яку отримала через два місяці.
Життя - це не генеральна репетиція.
SOI_Odessa
Відрядження
Повідомлень: 18
З нами з: 11 квітня 2010, 17:23

Re: Переїзд до Швейцарії.Допоможіть!!!Багато питань!!!

Повідомлення SOI_Odessa »

Дякую всім.
Може дійсно набагато легше зареєструвати шлюб на Україні, а поім вже надавати документи на воз'єднання сім'ї разом із дитиною.
Треба буде помислити над цим!!! Дякую за відповіді!
Аватар користувача
Svitlana
Айдгенос
Повідомлень: 3853
З нами з: 08 лютого 2007, 21:29
Звідки: ZH
Контактна інформація:

Re: Переїзд до Швейцарії.Допоможіть!!!Багато питань!!!

Повідомлення Svitlana »

Привіт знову!
Дивіться, можна одружитися тут у Шв, або в Україні.

Якщо у Шв. хочете (не думаю, що це складніше, ніж в Україні), то краще мабуть це робити по гостьовій візі (отримуючи звичайну гостьову візу ви, звичайно, не кажете, що будете одружуватися). У Шв. подаєте усі потрібні документи до гемайнде, чекаєте на дозвіл (не так довго, якщо усі документи наявні) і у тих 3 місяці ще встигнете одружитися. Потім одруженою вертаєтеся в Україну і подаєте на возз"єднання сім"ї з законним чоловіком. У цьому випадку Україна не знає, що ви одружені. Відповідно, зміни паспортів не вимагатиме. Єдине, що коли ви під час одруження зміните прізвище на чоловікове повністю, то швейцарці можуть попросити вас це зробити (тоді вам буде потрібно легалізувати шлюб в Україні і змінити паспорти). Якщо ви залишаєтеся на своєму (робите подвійне), тоді міняти паспорт вас не будуть змушувати.
Коли будете подавати на шв. паспорт - Україна тут взагалі ні при чому. Вона теоретично навіть знати не буде, якщо ви самі не прийдете і не скажете чи покажете (є досить багато "розумниць", що приходять в укр. посольство і показують свій шв.паспорт замість українського).

Якщо ви одружуєтеся в Україні, тоді вас одразу попросять змінити паспорт (там одразу штамп на хвото ставлять, здається?). Ну а далі подаєте вже на возз"єднання.

Де робити переклад і нотаріальні копії? З досвіду: якщо вам документи потрібно представляти десь в Україні - робіть переклад в Україні. Якщо десь тут подавати - тоді робіть їх переклад тут (хоч тут і дорожче). Бо інакше вам доведеться окрім оригіналу, також на переклади ставити апостиль.

Остання порада - поставте апостиль на всі документи, що можуть вам тут знадобитися (свідоцтво про народження, одруження, розлучення тощо). Можете навіть вже їх подавати, бо Апостиль не має терміну давності.
SOI_Odessa
Відрядження
Повідомлень: 18
З нами з: 11 квітня 2010, 17:23

Re: Переїзд до Швейцарії.Допоможіть!!!Багато питань!!!

Повідомлення SOI_Odessa »

Дякую Svitlano за додаткову інформацію. :bow: ми всеж таки вирішили реєструвати шлюб у Швейцарії. Тому почала збирати документи. Це все займає багато часу, тому що мені доведеться декілька разів приїздити до Києва, щоб зробити апостилі. З дитиною ще вирішуємо питання (це складно, як і гадала...)але я не втрачаю надії.Батько повинен зрозуміти і поперше думати про сина і його майбутне.
Дякую всім за відповіді і сподіваюсь, якщо у мене ще будуть виникати питання, то я зможу знайти відповіді з вашою допомогою! :handshake:
SOI_Odessa
Відрядження
Повідомлень: 18
З нами з: 11 квітня 2010, 17:23

Re: Переїзд до Швейцарії.Допоможіть!!!Багато питань!!!

Повідомлення SOI_Odessa »

З'явилися ще питання!!! :smile:
Коли братиму довідку з місця реєстрації (форма 2 чи як вона там називається?) вони обов'язково запитують до якого органу вона потрібна і для чого...мені б не хотілося, щоб взагалі знали, що я маю намір переїздити на ПМП до Швейцарії. Чи можно взагалі сказати, що для оформлення візи у посольстві Швейцарії і все? Бо я не хочу втрачати поки що мою реєстрацію на Україні. Підкажіть, будь ласка, хто що казав і як правильно зробити???
І ще питання що до виготовлення проїздного документа для дитини...до пакету документів повинен бути надан дозвіл батків завірений нотаріально. Алеж я ще не вирішила коли дитина буде їхати...який дозвіл вони мають на увазі? Дозвіл на виїзд дитини на ПМП для отримання візи це зрозуміло, алеж тільки щоб отримати документ на проїзд??? У нас зараз дуже складно отримати закордонний паспорт чи такий документ для дитини. Всім відомо, що в Україні зараз не має бланків і т.д. Тому я вирішила почати цю волокіту заздалегідь...алеж з батьком питання щодо виїзду ще не вирішено остаточно...як же мені буди? Може хтось робив дитині документ? Наприклад мої знайомі вже півроку чекають на нові паспорти...якщо не почну зараз то потім може не вистачити часу... :sad2:
Дякую усім!!!
сянка
Дозвіл B
Повідомлень: 242
З нами з: 31 березня 2007, 00:59

Re: Переїзд до Швейцарії.Допоможіть!!!Багато питань!!!

Повідомлення сянка »

Я би на вашому місці не морочилась з виготовленням проїзного документу дитині. Бо він все рівно видається всього на три роки. То ж вам треба буде вигоровляти його кожні три роки і робиться це лише в УКраїні. Вклейте у ваш закордонний паспорт нову фотографію дитини і по всьому.

Якщо ж ви все ж таки хочете зробити дитині окремий документ, то нотаріальну заяву-згоду на це від рідного батька на виготовлення проїздного документа потрібно одержати обовязково, а потім ще одну нотаріально завірену заяву -згоду від нього на тимчасовий виїзд дитини за кордон.


Щодо довідки я не знаю, але таке формулювання "по місцю вимоги" не підходить?
Аватар користувача
Svitlana
Айдгенос
Повідомлень: 3853
З нами з: 08 лютого 2007, 21:29
Звідки: ZH
Контактна інформація:

Re: Переїзд до Швейцарії.Допоможіть!!!Багато питань!!!

Повідомлення Svitlana »

SOI_Odessa писав: Коли братиму довідку з місця реєстрації (форма 2 чи як вона там називається?) вони обов'язково запитують до якого органу вона потрібна і для чого...мені б не хотілося, щоб взагалі знали, що я маю намір переїздити на ПМП до Швейцарії. Чи можно взагалі сказати, що для оформлення візи у посольстві Швейцарії і все? Бо я не хочу втрачати поки що мою реєстрацію на Україні. Підкажіть, будь ласка, хто що казав і як правильно зробити???
І ще питання що до виготовлення проїздного документа для дитини...
Дякую усім!!!
Щодо проїзного документа дитині, то я згідна з Сянкою - не морочте собі голови, якщо то зараз так тяжко + з батьком дитини морока.

А щодо довідки.... Просіть за місцем вимоги, а як не допоможе, тоді "Посольство Швейцарії". До ПМЖ вам ще досить далеко і довго. ПМЖ - це особлива процедура, котру ви повинні пройти і в результаті якої у вас заберуть внутрішній паспорт. А про свої наміри виїхати на ПМЖ ви взагалі нікого не зобов"язані інформувати. Того і не робіть.
Спершу, ви їдете вгості за гостьовою візою. Для того і готуйте документи.
До речі, що це за довідка з місця реєстрації? Не чула, щоб її десь вимагали. А ну-ко розкажіть детальніше - для якої процедури її вимагають? Якщо для одруження, то раджу вашому нареченому ще раз подзвонити у гемайнде (чи комуну) і запитати про список документів у вашому випадку (коли наречена з УКРАЇНИ), бо там список документів буде іншим, аніж для місцевих.
SOI_Odessa
Відрядження
Повідомлень: 18
З нами з: 11 квітня 2010, 17:23

Re: Переїзд до Швейцарії.Допоможіть!!!Багато питань!!!

Повідомлення SOI_Odessa »

Доброго дня усім!!!
Деякий час не заходила до форуму і не бачила відповідей на мої питання.Дякую усім!
Щодо довідки з місця реєстрації відповідаю, що зараз так зветься "прописка". Лише назву змінили, тому я вже так і написала. І цю довідку вимагає посольство у пакеті документів на отримання візи нареченої.
Щодо дитини, то буду подавати документі усі разом і спробую отримати візу нареченої для виїзду разом із дитиною. Хоча мій наречений каже, що він побоюється, що це неможливо і що мені взагалі можуть відмовити. Але багато жінок роблять так...хтось отримує, хтось ні. Але ж я повинна спробувати, тому що це моя дитина і я не можу її залишити...це дуже складно.
Сподіваюсь що все в нас вийде і за допомогою цього форуму я отримала дійсно велику допомогу. Дякую усім! :bow: До зустрічі у Швейцарії!!! :tak2: :wink:
Аватар користувача
*NataliDK*
Турист
Повідомлень: 5
З нами з: 15 квітня 2011, 18:23
Звідки: Birsfelden (Киев)

Re: Переїзд до Швейцарії.Допоможіть!!!Багато питань!!!

Повідомлення *NataliDK* »

Доброго дня!

Хочу Вам, запропонувати легший спосіб для Вас і ваших близьких.
Я зі своїм нареченим вирішили одружитись в Києві і для цього він зібрав необхідний пакет документів і завірив Апостилем з цим в них краще ніж у нас.
Після того він приїхав до Києва ми перевели всі документи завірили нотаріально і все!
Пішли в ЗАГС у нас прийняли док-ти і зарестрували дату.
Потім нам сказали що треба взяти свідоцтво про шлюб перевести на німецьку мову і привезти в Швейцарію, там вже мене зареєструють як дружину і дадуть тип В.
Мій майбутній чоловік любить папери і бігати по цих офісах тому мені легше, а то в нас тут Апостиля 4 місяці будеш чекати.
А до того як мене зареєєструють в Швейцарії то я їзжю по запрошенню і нічого трудного в отриманні цієї візи немає. А з дитиною теж саме, тількі взапрошенні він має указати дитину.
І відсвяткувати весілля вам вийде дешевше і його знайомі і родичі зможуть приїхати для них не потрібна віза.
Але Вам ведніше і я бажаю Вам успіху.
Список документів необхідних для одруження в Україні:
Але мій хлопець зробив лише 4 чи 5 і цього було досить :smile:

1) Ukrainian certified/notarized translation of first page of foreign
> passport;
> 2)Document on individual's current marital status (also known as Single Status
> Affidavit, Certificate of No Impediment), proving that you are legally able to
> marry. Proper authentication to be performed in your country (Apostille or
> Legalization). In Ukraine it must be translated to Ukrainian and certified by
> Notary. To assure the Apostille!!!
> 3) Document on individual's current marital status (also known as Single
> Status Affidavit, Certificate of No Impediment), proving that you are legally
> able to marry. Proper authentication to be performed in your country
> (Apostille or Legalization). In Ukraine it must be translated to Ukrainian and
> certified by Notary;
> 4) To translate documents 1,2,3 on the Ukrainian language in Ukraine and to
> assure notarially.
> 5)Immigration card (the original and a copy)
> 6) divorce decree or divorce certificate, or court judgment on marriage
> annulment, or spouse's death certificate if any (these documents must be
> presented only by individuals who have been previously married). Proper
> authentication to be performed in your country (Apostille or Consular
> Legalization). In Ukraine it must be translated to Ukrainian and certified by
> Notary.
> 7)Birth certificate with proper authentication (Apostille or Consular
> legalization obtained in your country). Altogether must be translated to
> Ukrainian and certified by Notary in Ukraine;
Аватар користувача
LinOK
Необмежена мультивіза
Повідомлень: 29
З нами з: 12 жовтня 2010, 16:21

Re: Заміж за швейцарця та Переїзд до Швейцарії

Повідомлення LinOK »

Щось я не зрозуміла :dizzy:

Віходить що ви просто хочете поїхати зі свідоцтвом про шлюб у Швейцарію, і самі його легалізувати, без допомоги посольства в Україні???

Як це таке можливо?
Аватар користувача
*NataliDK*
Турист
Повідомлень: 5
З нами з: 15 квітня 2011, 18:23
Звідки: Birsfelden (Киев)

Re: Заміж за швейцарця та Переїзд до Швейцарії

Повідомлення *NataliDK* »

Доброго всім вечора. З свідодцтвом обов'язково в посольство вони там ставлять свою печатку якщо переклад вірний з оригіналом і в правильній формі. З посольством проблем не має бути. :verygood:
Аватар користувача
LinOK
Необмежена мультивіза
Повідомлень: 29
З нами з: 12 жовтня 2010, 16:21

Re: Заміж за швейцарця та Переїзд до Швейцарії

Повідомлення LinOK »

А можна трохи більше інформації?

Тому що з ваших слів все дуже легко виходить: Нібито я можу просто взяти свідоцтво, перекласти його на німецьку мову, потім піти в посольство, і поставити там який спеціальній штамп :smile: І що треба робити далі?

Я сподіваюсь що правильно вас зрозуміла, якщо ні, то роз'ясніть мені будьласочка :pray: :pray:

Заздалегіть вдячна!
Аватар користувача
Гість

Re: Заміж за швейцарця та Переїзд до Швейцарії

Повідомлення Гість »

Привіт! Я щойно зареєструвалась і не знаю чи коректно я пишу,якщо ні вибачаюсь. Потрібна ваша допомога.В серпні збираюся заміж в Швейцарії,в кантоні Берн. Всі документи для цього зібрала. Наречений казав що одруження на шенгенській візі не буде мати проблем,він телефонував в їхній офіс,але тут на форумі я читала що потрібна віза нареченої.Це так важливо? І підкажіть будь ласка,які наступні кроки після одруження я маю робити в Швейцарії?
Відповісти

Повернутись до “Статус S, питання громадянства, паспорти, документи”