Допоможіть порадами, як поміняти паспорт

Все про документи стосово легального перебування у країні
Аватар користувача
Svitlana
Айдгенос
Повідомлень: 3853
З нами з: 08 лютого 2007, 21:29
Звідки: ZH
Контактна інформація:

Re: Допоможіть порадами, як поміняти паспорт

Повідомлення Svitlana »

Тут у Швейцарії дійсний лише ваш закордонний. Внутрішній - це внутрішні справи України (відносини громадян України з владою) і за кордоном не має жодного відношення. Ну і так - вони не знають, що у вас є внутрішній взагалі.
Якщо при подачі на візу просять внутрішній - то це просять лише у консульських установах на території України (може є якась співпраця з органами, може просто додатково перевіряють щось). Якщо ви як громадянка України будете тут у Шв. подавати на візу в якісь інші країни, то внутрішній паспорт на таку саму візу просити не будуть, буде трошки інша процедура. Там взагалі багато чого просити не будуть, того, що є у списках на візу для українців в Україні.
Років з 10 тому отримати американську гостьову візу в Україні було просто не можливо (в гості до подруги). Та й будь-яку іншу американську також для простих смертних. В консульстві однієї з країн ЄС цю візу дали за 5 хвилин з мінімум перевірок.
Vicky_vicky
Дозвіл L
Повідомлень: 52
З нами з: 31 травня 2016, 17:17

Re: Допоможіть порадами, як поміняти паспорт

Повідомлення Vicky_vicky »

Чудово! Значить поміняю паспорт, Коли вже буду в Україні наступного разу :yahoo:
До мене, будь ласка, на 'Ти' :pray: :brovy:
Аватар користувача
Svitlana
Айдгенос
Повідомлень: 3853
З нами з: 08 лютого 2007, 21:29
Звідки: ZH
Контактна інформація:

Re: Допоможіть порадами, як поміняти паспорт

Повідомлення Svitlana »

Домовилися, на "ти" :52:
Marynka92
Необмежена мультивіза
Повідомлень: 42
З нами з: 26 лютого 2016, 10:30
Звідки: Фрибур

Re: Допоможіть порадами, як поміняти паспорт

Повідомлення Marynka92 »

Девочки, привет. Подскажите пожалуйста,кто-то летал с внутреннем укр новым паспортом по старому загран паспорту? Я вышла замуж, поменяла фамилию, поменяла укр паспорт, вот буду забирать его, и хочу поменять загнан в Швейцарии. Реально ли это?
Marynka92
Необмежена мультивіза
Повідомлень: 42
З нами з: 26 лютого 2016, 10:30
Звідки: Фрибур

Re: Допоможіть порадами, як поміняти паспорт

Повідомлення Marynka92 »

Девочки, в пятницу получила свой новый биометрический паспорт в посольстве. Все в порядке. Сделали за 1 месяц и 10 дней. Сейчас это быстрее, чем в Украине.
Відповісти

Повернутись до “Статус S, питання громадянства, паспорти, документи”