Реєстрація в українському консульстві

Все про документи стосово легального перебування у країні
silin
Дозвіл L
Повідомлень: 51
З нами з: 26 жовтня 2008, 21:34

Реєстрація в українському консульстві

Повідомлення silin »

Чи потрібно українціям новоприбулим у Швейцарію реєструватися в українському консульстві? У них на сайті ніякої конкретної інформацію не можу знайти.
Аватар користувача
dima_ternopil
Дозвіл С
Повідомлень: 363
З нами з: 01 грудня 2007, 16:35
Звідки: Basel - Тернопіль

Re: Реєстрація в українському консульстві

Повідомлення dima_ternopil »

не обов'язково...
То справа особиста.
Аватар користувача
tata13
Транзит
Повідомлень: 3
З нами з: 17 лютого 2010, 13:16
Звідки: Geneve
Контактна інформація:

Re: Реєстрація в українському консульстві

Повідомлення tata13 »

Скажите, а для того, чтобы обменять загранпаспорт, становиться на консульский учет сейчас не нужно? Спасибо.
Аватар користувача
Natella
Дозвіл L
Повідомлень: 51
З нами з: 31 травня 2009, 22:51

Re: Реєстрація в українському консульстві

Повідомлення Natella »

Паспорти у консулстві більше не міняют, тільки в україну їхати. Там є можливість офіційно поміняти за 3 робочіх дні - за додаткову плату звичайно ж :smile:
Аватар користувача
tata13
Транзит
Повідомлень: 3
З нами з: 17 лютого 2010, 13:16
Звідки: Geneve
Контактна інформація:

Re: Реєстрація в українському консульстві

Повідомлення tata13 »

Как не меняют?! Странно, я написала в консульство, мне ответили, что информация по обмену паспортов есть на сайте... И она есть, здесь http://www.mfa.gov.ua/switzerland/ua/4307.htm:

"Для оформлення паспорта та прийняття на консульський облік громадяни України мають звертатися безпосередньо до Консульського відділу Посольства.
ПРАВИЛА ВИДАЧІ ТА ОБМІНУ ПАСПОРТІВ ГРОМАДЯНАМ УКРАЇНИ"

Хотела расспросить о деталях, кто сталкивался... :dontknow:
Аватар користувача
Natella
Дозвіл L
Повідомлень: 51
З нами з: 31 травня 2009, 22:51

Re: Реєстрація в українському консульстві

Повідомлення Natella »

А ви найкраще туди позвоніть і запитайте. Я осінню випадково почула, як якійсь жінці сказали, що не міняють і не знають, коли буде технічна можливість. Може уже з`явилася :smile:
Аватар користувача
Svitlana
Айдгенос
Повідомлень: 3853
З нами з: 08 лютого 2007, 21:29
Звідки: ZH
Контактна інформація:

Re: Реєстрація в українському консульстві

Повідомлення Svitlana »

Є таке правило залізне: хто стоїть на постійному консульському обліку (має штамп ПМЖ в закордонному і не має вже внутрішнього укр. паспорта), тому міняють паспорти. Тому, хто стоїть на тимчасовому консульському обліку паспорти у посольстві не міняють. Максимум ставлять штамп подовження дії або видають довідку, щоб можна було доїхати до України.

Тому що ПАСПОРТ ВИДАЮТЬ ЗА МІСЦЕМ ПОСТІЙНОГО ПРОЖИВАННЯ (тобто основної прописки).
КОНСУЛЬСЬКИЙ ОБЛІК = ПРОПИСКА (постійний облік - основне або постійне місце проживання, тимчасовий облік - тимчасова прописка).

В кого є прописка в Україні - їдуть туди, в кого ПМЖ і основне місце проживання за кордоном - йдуть за місцем свого основного проживання, тобто постійного консульського обліку. Якщо хтось прописаний на ПМЖ в посольстві іншої країни, мусять в ту іншу країну в посольство їхати або прописатися тут, відповідно, виписавшись звідти.
nataliya
Дозвіл L
Повідомлень: 89
З нами з: 12 червня 2007, 11:45
Звідки: Ukraine

Реєстрація в українському консульстві

Повідомлення nataliya »

Справа в тому, що зараз є проблема з бланками нових закордонних паспортів, навіть в Овірі в Києві попереджують, що новий закордонний паспорт можна буде отримати не раніше 2-х місяців. Якщо комусь дуже терміново, то мої знайомі зверталися в цей центр:
http://www.unian.net/ukr/news/news-251834.html
Аватар користувача
Natella
Дозвіл L
Повідомлень: 51
З нами з: 31 травня 2009, 22:51

Re: Реєстрація в українському консульстві

Повідомлення Natella »

Я вже не памятаю, як та українска установа називається, щось з обласною міліцією звязано - там міняют за 3 дні. Ви з якої області? Якби з Волині, можу сказати куди точно звертатися.
Аватар користувача
Svitlana
Айдгенос
Повідомлень: 3853
З нами з: 08 лютого 2007, 21:29
Звідки: ZH
Контактна інформація:

Re: Реєстрація в українському консульстві

Повідомлення Svitlana »

Нателла, кажуть же, що тех. проблеми в Україні з видачею паспортів. В такому випадку особливо правила чи установи не поможуть, якщо нема бланків. Хоча, думаю, вибори пройшли, все має з'явитися. :wink:
Аватар користувача
Natella
Дозвіл L
Повідомлень: 51
З нами з: 31 травня 2009, 22:51

Re: Реєстрація в українському консульстві

Повідомлення Natella »

У них там постійно бланків нема, бо їм так виґідно. Я теж як поїхала міняти паспорт, мені така мила тітонька каже: "Нема бланків, що я вам йоґо...." :smile:
Я там лед не впала - так далеко їхаті, але після самі знаєте чоґо знайшовся бланк за 5 хвилин...

In der Schwitz до речі теж проблема з паспортами.
Вчора по радіо разів 10 казали, щоб люд не біжали всі зразу свої паспорти міняти, бо у них немає Kapazitäten на всіх зразу :lol:
Відповісти

Повернутись до “Статус S, питання громадянства, паспорти, документи”