Візи 2009

Все про документи стосово легального перебування у країні
Аватар користувача
dima_ternopil
Дозвіл С
Повідомлень: 363
З нами з: 01 грудня 2007, 16:35
Звідки: Basel - Тернопіль

Re: Візи 2009

Повідомлення dima_ternopil »

natalotschka писав:Хто що чув про видачу Шенгенської візи? На сайті посольства не так багато інформації. Чула, що тепер обов"язково страховку треба робити в Швейцаріїї - українську не приймають, чи то правда? І чи платять за візу пенсіонери? Буду вдячна за відповідь.
Розпитав в знайомої, батьки якої робили це все місяць тому в Києві.
Передаю дослівно:
"страхівка в них у Iнтеотрансполiс на 30 тис евро
вiза незалежно для всiх 85 доларiв
страхівка коштуе 125,85 грн на людину
тел. тої компанiї +38 044 428 79 28"
nataliya
Дозвіл L
Повідомлень: 89
З нами з: 12 червня 2007, 11:45
Звідки: Ukraine

Візи 2009

Повідомлення nataliya »

На сайті посольства зазначено - Страховий поліс міжнародного зразка, тому не обов'язково він повинен бути придбаним в Швейцарії. Щодо віз, то вони є безкоштовними для пенсіонерів для в'їзду в країни ЄС, я так розумію, що Швейцарія - це не ЄС, тому тут можливі винятки.

"Україна домовилася з Європейським Союзом про те, що пенсіонери, діти до 18 років, студенти, спортсмени, професійні перевізники й громадяни, які їдуть до своїх родичів, будуть отримувати безкоштовні візи для в’їзду до країн ЄС. Відповідну угоду між Україною і ЄС підписано 18 червня в Люксембурзі.
З українського боку цю угоду підписав Міністр закордонних справ Арсеній Яценюк, з боку ЄС – Міністр закордонних справ Німеччини, голова Ради міністрів ЄС Франк-Вальтер Штайнмайер.
Для інших категорій громадян України консульський збір становитиме 35 євро.
Відповідно до угоди, українські журналісти, бізнесмени, офіційні особи центральної й місцевої влади, постійні члени офіційних делегацій, близькі родичі громадян України, які мають дозвіл на перебування в країнах-членах ЄС, будуть отримувати п’ятирічні багаторазові візи для в’їзду до країн ЄС.
Однорічні багаторазові візи будуть видаватися діячам науки, культури, спортсменам, професійним перевізникам, членам екіпажів поїздів, учасникам програм обміну між містами-побратимами."
Аватар користувача
_vital_
Дозвіл С
Повідомлень: 347
З нами з: 12 лютого 2007, 17:33

Re: Візи 2009

Повідомлення _vital_ »

nataliya писав:На сайті посольства зазначено - Страховий поліс міжнародного зразка, тому не обов'язково він повинен бути придбаним в Швейцарії. Щодо віз, то вони є безкоштовними для пенсіонерів для в'їзду в країни ЄС, я так розумію, що Швейцарія - це не ЄС, тому тут можливі винятки.

"Україна домовилася з Європейським Союзом про те, що пенсіонери, діти до 18 років, студенти, спортсмени, професійні перевізники й громадяни, які їдуть до своїх родичів, будуть отримувати безкоштовні візи для в’їзду до країн ЄС. Відповідну угоду між Україною і ЄС підписано 18 червня в Люксембурзі.
З українського боку цю угоду підписав Міністр закордонних справ Арсеній Яценюк, з боку ЄС – Міністр закордонних справ Німеччини, голова Ради міністрів ЄС Франк-Вальтер Штайнмайер.
Для інших категорій громадян України консульський збір становитиме 35 євро.
Відповідно до угоди, українські журналісти, бізнесмени, офіційні особи центральної й місцевої влади, постійні члени офіційних делегацій, близькі родичі громадян України, які мають дозвіл на перебування в країнах-членах ЄС, будуть отримувати п’ятирічні багаторазові візи для в’їзду до країн ЄС.
Однорічні багаторазові візи будуть видаватися діячам науки, культури, спортсменам, професійним перевізникам, членам екіпажів поїздів, учасникам програм обміну між містами-побратимами."
Ця угода точно не стосується Швейцарії, яка входить до шенгену, але не до ЄС. Тому угода про срощення візового режиму з ЄС на Швейцарію не поширюється.
Natalia20
Транзит
Повідомлень: 1
З нами з: 25 жовтня 2009, 23:47
Контактна інформація:

Re: Візи 2009

Повідомлення Natalia20 »


Привіт усім!! Мене звати Наталя і я тут новенька. Я нещодавно повернулась зі Швейцарії. Їздила по програмі навчання. Мені дуже сподобалось і я хочу поїхати на зимові канікули. У мене є там товариш, який міг би зробити мені запрошення. Будь-ласка, підкажіть як ми це можемо зробити і з чого потрібно розпочати. Кантон Граубюнден. Куди йому потрібно звернутись, щоб зробити мені запрошення???
nataliya
Дозвіл L
Повідомлень: 89
З нами з: 12 червня 2007, 11:45
Звідки: Ukraine

Візи 2009

Повідомлення nataliya »

Наталю, вітаю, майже вся інформація по оформленню візи для приватної поїздки є на сайті посольства http://www.eda.admin.ch/eda/uk/home/rep ... kvivi.html, а вашому товаришу потрібно спочатку надіслати вам запрошення, далі ви йдете до посольства з переліком документів, в посольстві вам дають гарантійний лист, ви його надсилаєте вашому товаришу, він звертається до установи (до цього часу не знаю куди саме), а далі заповнений та завірений гарантійний лист надсилається назад до посольства і вам дають візу.
Аватар користувача
kirill

Re: Візи 2009

Повідомлення kirill »

привіт усім!У мене е одне питання.я недавно приїхав з Швейцарії,я там був на практиці 1.5 року,як студент.тепер я хочу повернутися та і мій директор непроти щоб я повернувся.підскажіть як правильно оформити візу,мені там надають контракт для роботи,і взагалі які необхідні документи для візи.Дякую буду чекати на відподь
Аватар користувача
Svitlana
Айдгенос
Повідомлень: 3853
З нами з: 08 лютого 2007, 21:29
Звідки: ZH
Контактна інформація:

Re: Візи 2009

Повідомлення Svitlana »

kirill писав:привіт усім!У мене е одне питання.я недавно приїхав з Швейцарії,я там був на практиці 1.5 року,як студент.тепер я хочу повернутися та і мій директор непроти щоб я повернувся.підскажіть як правильно оформити візу,мені там надають контракт для роботи,і взагалі які необхідні документи для візи.Дякую буду чекати на відподь
http://www.ukrainians.ch/viewtopic.php?f=9&t=663 - перечитай цю тему. Там усе для твого випадку.

На випадок, якщо це все-таки твій випадок і ти лише під різними іменами пробуєш більше інформації випитати в різних темах, то я тобі підкажу інший спосіб - давай більше запитань у відповідній темі. Нехай вони будуть дурні, але питай.
Аватар користувача
kirill

Re: Візи 2009

Повідомлення kirill »

що потрібно для робочої візи?
Аватар користувача
Svitlana
Айдгенос
Повідомлень: 3853
З нами з: 08 лютого 2007, 21:29
Звідки: ZH
Контактна інформація:

Re: Візи 2009

Повідомлення Svitlana »

kirill писав:що потрібно для робочої візи?
Прочитай цю тему від початку
mad0master
Транзит
Повідомлень: 1
З нами з: 19 лютого 2010, 19:24

Re: Візи 2009

Повідомлення mad0master »

Доброго дня!

Маю наступне питання. Я звпрошую родичів у гості до себе у Швейцарію.
При подачі документів у посольство чи потрібно їм перекладати ці документи на німецьку/англійську мову? Зокрема довідку з місця роботи.

дякую!
Аватар користувача
Natella
Дозвіл L
Повідомлень: 51
З нами з: 31 травня 2009, 22:51

Re: Візи 2009

Повідомлення Natella »

Привіт,
потрібно нотаріално завірений переклад на 1 з державних мов.
В прикріпленому файлі вся необхідна інформація.
Удачі!
Вкладення
Merkblatt%20Visum%20fuer%20einen%20Privatbesuch_(uk).pdf
Info schodo gostövoji vizi
(87.43 Кіб) Завантажено 359 разів
Аватар користувача
Svitlana
Айдгенос
Повідомлень: 3853
З нами з: 08 лютого 2007, 21:29
Звідки: ZH
Контактна інформація:

Re: Візи 2009

Повідомлення Svitlana »

Natella писав:Привіт,
потрібно нотаріално завірений переклад на 1 з державних мов.
В прикріпленому файлі вся необхідна інформація.
Удачі!
Відколи це вже нотаріально завірений? Раніше брали будь-який переклад. Сама перекладала сестрі довідку з роботи. Нагліють вже нема сили.
Аватар користувача
Natella
Дозвіл L
Повідомлень: 51
З нами з: 31 травня 2009, 22:51

Re: Візи 2009

Повідомлення Natella »

Моя мама влітку носила нотаріальний - забрали на ура. Можливо це від "Sachbearbeiter" залежить?
Аватар користувача
natalotschka
Moderator
Повідомлень: 374
З нами з: 10 лютого 2007, 12:05
Звідки: Україна/Швейцарія
Контактна інформація:

Re: Візи 2009

Повідомлення natalotschka »

То треба той нотаріус чи ні? На сайті посольства стоїть:"Всі документи, листи чи довідки мають подаватися з перекладом на німецьку, французьку, італійську або англійську мову." Отже про те, щоб нотаріально завіряти, нічого. Може тоді не треба?...
Аватар користувача
LSquirrel
Необмежена мультивіза
Повідомлень: 46
З нами з: 02 вересня 2009, 20:18

Re: Візи 2009

Повідомлення LSquirrel »

До мене тільки що приїжджали родичі. Всі довідки для них з української я перекладала сама, нічого ніде ми не завіряли. Подавали документи в середині травня, все було добре, візи отримали.
Аватар користувача
natalotschka
Moderator
Повідомлень: 374
З нами з: 10 лютого 2007, 12:05
Звідки: Україна/Швейцарія
Контактна інформація:

Re: Візи 2009

Повідомлення natalotschka »

Щиро дякую за відповідь! :seeya:
Аватар користувача
Svitlana
Айдгенос
Повідомлень: 3853
З нами з: 08 лютого 2007, 21:29
Звідки: ZH
Контактна інформація:

Re: Візи 2009

Повідомлення Svitlana »

Мої в травні перекладали документи в бюро, але нотаріусом не завіряли - пройшло.
Аватар користувача
Helena96

Re: Візи 2009

Повідомлення Helena96 »

До переліку док-тів обовязково прикладати довідку з місця роботи?
Якщо людина не працює, не стоїть на обліку по безробіттю, не зареєстрована в налоговій. Чи хтось вже з цим стикався? Якщо в анкеті написати *НЕ ПРацює*, чи є ймовірність отримати візу, якщо запрошуюча сторона бере не себе всю відповідальність. Чи варто пробувати? на що сподіватись? перша поїздка, загран чистий.
Щиро дякую за відповідь.
Аватар користувача
natalotschka
Moderator
Повідомлень: 374
З нами з: 10 лютого 2007, 12:05
Звідки: Україна/Швейцарія
Контактна інформація:

Re: Візи 2009

Повідомлення natalotschka »

Не працюєте - не подаєте довідки. Візу повинні дати. Сподівайтесь на краще!
Аватар користувача
helena
Транзит
Повідомлень: 3
З нами з: 03 вересня 2011, 16:29

Re: Візи 2009

Повідомлення helena »

natalotschka писав:Не працюєте - не подаєте довідки. Візу повинні дати. Сподівайтесь на краще!
ДЯКУЮ, Наталочко...
Залишається тільки сподіватись на краще!
Відповісти

Повернутись до “Статус S, питання громадянства, паспорти, документи”