Допоможіть моєї мамі врятувати життя. (Help my mother make life)

Все, що не підпадає під категорії вище
Олексій з України
Транзит
Повідомлень: 1
З нами з: 23 жовтня 2018, 09:26

Допоможіть моєї мамі врятувати життя. (Help my mother make life)

Повідомлення Олексій з України »

Моя мама вчитель з 30-ти річним стажем Новоукраїнського НВК «Лідер», інвалід II групи
в липні 2017 року посталено діагноз: онкологічне захворювання лівої легені - аденокарцинома з вторинним ураженням кісток скелету та лімфовузлів.
За цей час пройдено 6 курсів надзвичайно дорогої хіміотерапії (Авастін, Карбоплатин, Паклітаксел), проліковано ряд супутніх хвороб. Витрачено більше 600 тис. грн. заощаджень, допомоги родичів, колег, друзів та просто небайдужих.
Після проходження, в червні 2018, комп'ютерної томографії (КТ), спостерігалась позитивна тенденція лікування, але через брак коштів рекомендовану лікарями імунотерапію розпочати не вдалось.
У зв’язку з цим, після проходження КТ в жовтні поточного року, виявлено що хвороба почала прогресувати, та стан здоров’я значно погіршився.
Відповідно до рекомендацій лікарів та проведеного аналізу PD-L1, наявна в мами онкологічна хвороба з вірогідністю більше 90 відсотків піддається лікуванню імунотерапією, а саме ліками «Кейтруда» (Keytruda).
Майже всі країни Європи та США ефективно боряться з онкологічним захворюванням саме імунотерапією, та Кейтруда є доступною для всіх пацієнтів, оскільки, у переважному випадку перебуває у державному «кошику» та надається пацієнтам безкоштовно.
Для ефективного лікування, з високим відсотком до повної ремісії, Кейтруду необхідно вводити внутрішньовенно тричі, з інтервалом в 3 тижні між введенням. Одне ведення коштує близько 125 тис. грн, а всього потрібно 375 тис. грн.
На сьогоднішній день із заробітною платою близько 3,2 тис. грн я не в змозі придбати ці ліки, які так необхідні для мого життя, та й працювати я мабуть вже не зможу, оскільки, перебуваю в КЗ «Кіровоградський онкодиспансер».
Прошу Вас допомогти придбати чи здешевити (благодійна чи інша допомога) придбання Кейтруди. Я хочу щоб моя мам жила. моя ел адреса: 07_1@ukr.net/ тел.=380992189644

Повернутись до “Інше”