Дешеві перельоти в Україну

Передачі, оказії, квитки, транспортні послуги
Аватар користувача
pol_serg
Дозвіл B
Повідомлень: 247
З нами з: 06 червня 2008, 13:03
Звідки: Lviv-Dresden-Hamburg-Kamianets-Podilskyy-Zürich-Klagenfurt(A)

Re: Дешеві перельоти в Україну

Повідомлення pol_serg »

Ви знаєте, я б не слухав ні співробітників МйАУ, ні їх волання про несправедливість і кризу. Всупереч кризі, український ринок авіаперевезень росте не по днях а по годинах, лише одна лоу-кост компанія вийшовши на ринок з двома новими літаками за 6 (!!!) місяців вийшла не 3 місце по об"єму перевезень. Я сам не раз вже користувався їх послугами і завантаження менше 70 % навіть в непікові дні не бачив. Про щось це та й свідчить. Багато компаній напр. Люфтганза, Туркіш і тд саме зараз розширюють присутність на укр. ринку і не собі в збитки. А те, що ринок досі стояв на місці вина безпосередньо Аеросвіту, МйАУ, Дніпрів та Донів (останні дві захопили Дніпропетровськ і Донецьк, виживши усіх, хто там на щось претендував). Ці компанії вперто і нахабно доводили людям, що літати навіть в межах України (не кажучи про закордон)- це дорого, часом небезпечно і жахливо в плані сервісу. Я щиро сподіваюсь що протягом наступного часу дніпро-донецький заповідник теж впаде, і жителі східних регіонів також зможуть скористатися альтернативою.
Поява навіть такої дрібної конкуренції як зараз за останній час і збила ціни щонайменше на 50 %, і пересічного пасажира такі зміни мусять лише тішити, а для наших "флагманів" - це сигнал, що "халявні" надприбутки закінчилися, треба пропонувати якісний сервіс, нові маршрути і боротися за пасажира, а не лити крокодилові сльози.
А тим, тому подобався сервіс МйАУ чи Світу з переважно старими літаками, постійними збоями розкладу і хамовитими стюрами аля Сердючка я можу лише поспівчувати... Літайте й далі...
nataliya
Дозвіл L
Повідомлень: 89
З нами з: 12 червня 2007, 11:45
Звідки: Ukraine

Дешеві перельоти в Україну

Повідомлення nataliya »

Pol_serg я тільки "за", щоб в Україні з'являлися нові авіаперевізники, тільки конкуренція може покращити сервіс та ціннову політику, але треба не забувати яких "зусиль" вартий вихід в український авіапростір. Щодо Wizzair нічого не можу сказати, поки ще не літала, а ось щодо компаній British Airways, Air France, Lutfhansa, KLM, то особливої різниці в сервісі у них та в МАУ не помічала, крім того ціни у них вищі.
Аватар користувача
pol_serg
Дозвіл B
Повідомлень: 247
З нами з: 06 червня 2008, 13:03
Звідки: Lviv-Dresden-Hamburg-Kamianets-Podilskyy-Zürich-Klagenfurt(A)

Re: Дешеві перельоти в Україну

Повідомлення pol_serg »

Я не хочу розводити дискусію про ціни, просто прогляньте ціни зараз і пригадайте, що було рік тому, а краще - два тому.
Про специфіку виходу до укр. ринку теж знають всі, але коли попередні роки всі спроби виходу просто обтинались на стадії
зародку, то тепер очевидно, що способи є, і приклади тепер вже є.
Про сервіс Віззейр сказати можна лише те, що він типовий для бюджетників типу Airberlin, Germanwings і трохи краще Easyjet,
набагато - за Райан.
Про сервіс МйАУ говорити можна багато, мій досвід каже, що Люфтганза трохи краще, Льот, KLM, Austrian, AirFrance - те ж саме, іноді й гірше.
Зрештою зараз Люфти, АУА та МйАУ - велика і дружна родина, хотілось би покращення стандартів, але мабуть не діждемося.
Аватар користувача
pol_serg
Дозвіл B
Повідомлень: 247
З нами з: 06 червня 2008, 13:03
Звідки: Lviv-Dresden-Hamburg-Kamianets-Podilskyy-Zürich-Klagenfurt(A)

Re: Дешеві перельоти в Україну

Повідомлення pol_serg »

Для тих, хто збирається в Україну, зокрема до Львова - МАУ відкрила таки продаж квитків Франкфурт-Львів в 2 боки за близько 100 Є. Кількість
квитків обмежена. Налітай хто може... :verygood: Все-таки конкуренція річ приємна. :verygood: :seeya:
nataliya
Дозвіл L
Повідомлень: 89
З нами з: 12 червня 2007, 11:45
Звідки: Ukraine

Дешеві перельоти в Україну

Повідомлення nataliya »

Потрібна порада когось, хто літав з Базеля до Києва, які є економні варіанти. Летіти буде моя подруга з маленькою дитиною, тому звичайно є проблеми з пересадками і тд.
Аватар користувача
pol_serg
Дозвіл B
Повідомлень: 247
З нами з: 06 червня 2008, 13:03
Звідки: Lviv-Dresden-Hamburg-Kamianets-Podilskyy-Zürich-Klagenfurt(A)

Re: Дешеві перельоти в Україну

Повідомлення pol_serg »

Ямсна річ, що без пересадок з Базеля до Києва доїхати неможливо. Залізниця відпадає взагалі? Напишіть конкретні дати польоту, тоді можна щось шукати. А так найближчий доступний прямий - Цюріх-Київ...
nataliya
Дозвіл L
Повідомлень: 89
З нами з: 12 червня 2007, 11:45
Звідки: Ukraine

Дешеві перельоти в Україну

Повідомлення nataliya »

Взагалі вона живе в Mulhause, Франції, але я колись до неї добиралася Київ-Дортмунд-Базель Lufthansa, а далі виходила на французьку сторону. Як варіант, то можлива і залізниця. Конкретних дат немає, але люба з початку червня і до початку вересня. Дякую!
Аватар користувача
pol_serg
Дозвіл B
Повідомлень: 247
З нами з: 06 червня 2008, 13:03
Звідки: Lviv-Dresden-Hamburg-Kamianets-Podilskyy-Zürich-Klagenfurt(A)

Re: Дешеві перельоти в Україну

Повідомлення pol_serg »

Ну тут все важко підібрати, ваша коліжанка має вирішувати сама, оскільки прямо з Базеля є лише Люфтганза, з пересадкою в Мюнхені десь годин на 6, та й відльотом рано-вранці о 6.00…
А з решти – не найдешевші варіанти, проте якщо є можливість доїхати до Кьольна (там не так важко з пересадками), прямий рейс з поїздом з Базеля, вийти в Зіґбургу і далі, або іншим поїздом 5 хв. або взяти таксі до аеропорту...

16.07. Do 13:45 - 17:25 Köln Bonn - Kiew Borispol Wizz Air
04.08. Di 16:00 - 17:45 Kiew Borispol - Köln Bonn Germanwings

155 €

Або без пересадок прямо поїздом в аеропорт Франкфурта з Базеля і далі…

16.07. Do 19:50 - 23:25 Frankfurt Main - Kiew Borispol Ukraine International Airlines
04.08. Di 08:20 - 10:05 Kiew Borispol - Frankfurt Main Ukraine International Airlines

205 Є

Ясна річ, дати абстрактні, і як я сказав варіанти не найдешевші, але доволі терпимі.
Більш сприйнятні по ціні варіанти включають або більше пересадок наприклад в Відні з літака на літак,
чи незручні по часу для подорожі з дитиною.
Аватар користувача
cochon
Турист
Повідомлень: 7
З нами з: 08 березня 2009, 15:54
Звідки: BE

Re: Дешеві перельоти в Україну

Повідомлення cochon »

Може кому цікаво летіти з Верони (Італія) прямим рейсом на Чернівці, Львів. http://www.flyukraine.it :tak2:
nataliya
Дозвіл L
Повідомлень: 89
З нами з: 12 червня 2007, 11:45
Звідки: Ukraine

Дешеві перельоти в Україну

Повідомлення nataliya »

Pol_serg дуже дякую за інформацію. Більш за все, що будемо розглядати варіант - поїзд до Франкфурта, а далі літаком до Києва. Ще раз дякую!!!

Ось отримала сьогодні від Lufthansa, можливо комусь цікаво.

Lufthansa
Шановні пані та панове!
З 30 березня 2009 року авіакомпанія Lufthansa впроваджує новий щоденний рейс Львів - Мюнхен - Львів. Додайте до львівської кави французькі тістечка чи порівняйте її з італійським капучино! До Ваших послуг розгалужена мережа авіасполучень, яка здійснить будь-яку Вашу забаганку.
Неаполь від 99 USD*
Мілан від 149 USD*
Амстердам від 199 USD*

З Києва та Донецька до США
Бронюйте до 14 квітня
Афіни від 199 USD*
Барселона від 199 USD*
Нью Йорк від 349 USD*
Чикаго від 399 USD*
Бостон від 449 USD*

та багато інших напрямків

Берлін від 199 USD*
Брюссель від 199 USD*

З Києва та Донецька до Європи
Бронюйте до 14 квітня
Неаполь від 99 USD*
Амстердам від 159 USD*
Рим від 159 USD*
Європа від 99 USD*
Будапешт від 199 USD*
Дюсельдорф від 199 USD*
Стамбул від 199 USD*
Лондон від 199 USD*
Мадрид від 199 USD*
та багато інших чарівних напрямків
Аватар користувача
_vital_
Дозвіл С
Повідомлень: 347
З нами з: 12 лютого 2007, 17:33

Re: Дешеві перельоти в Україну

Повідомлення _vital_ »

nataliya писав:Pol_serg дуже дякую за інформацію. Більш за все, що будемо розглядати варіант - поїзд до Франкфурта, а далі літаком до Києва. Ще раз дякую!!!
Все одно виходить пересадка у Франкфурті, та й їхати не дуже близько. Швидкісний поїзд ICE теж не дешевий, врахуйте ще мороку з багажем - його треба дотягнути у Франкфурт з поїзда до чек-іну. Кращий і перевірений варіант - Австрійські авіалінії Базель-Відень-Київ. Від Базеля до Києва близько 5 годин. Вартість для дітей до 2х років - десь одна десята дорослого квитка. Все разом "на двох" вийде 631 франк туди й назад тарифом Red Ticket. Див. www.aua.com
Аватар користувача
pol_serg
Дозвіл B
Повідомлень: 247
З нами з: 06 червня 2008, 13:03
Звідки: Lviv-Dresden-Hamburg-Kamianets-Podilskyy-Zürich-Klagenfurt(A)

Re: Дешеві перельоти в Україну

Повідомлення pol_serg »

То все залежить від дати, мені на липень-серпень AUA показує ціну 580 sFr на дорослого і бебіка до 2 років. Проте це так само пересадка, нехай навіть і лише з ручною кладдю у Відні, 2 зльоти, 2 посадки - більш болісні речі для дітей, крім того АUА в плані сервісу :think6: , ну я не знаю, в мене останній раз на Різдво було багато цікавих відчуттів та вражень. А квиточок на ІСЕ можна заздалегідь взяти за 29 Є(без можливості здачі від Базель Бад чи 39 Є з можливістю здачі за 15 Є) якщо вже знати коли плануєте летіти... Одним словом є з чого вибирати, головне правильно визначити пріорітети... :grin:
Аватар користувача
_vital_
Дозвіл С
Повідомлень: 347
З нами з: 12 лютого 2007, 17:33

Re: Дешеві перельоти в Україну

Повідомлення _vital_ »

pol_serg писав:То все залежить від дати, мені на липень-серпень AUA показує ціну 580 sFr на дорослого і бебіка до 2 років. Проте це так само пересадка, нехай навіть і лише з ручною кладдю у Відні, 2 зльоти, 2 посадки - більш болісні речі для дітей, крім того АUА в плані сервісу :think6: , ну я не знаю, в мене останній раз на Різдво було багато цікавих відчуттів та вражень. А квиточок на ІСЕ можна заздалегідь взяти за 29 Є(без можливості здачі від Базель Бад чи 39 Є з можливістю здачі за 15 Є) якщо вже знати коли плануєте летіти... Одним словом є з чого вибирати, головне правильно визначити пріорітети... :grin:
А що там з AUA трапилося? Якраз в плані якості та сервісу мені вони подобаються набагато більше за МАУ, не кажучи вже про літаки та їхній стан.

Щодо квитків за 29-39 євро, то їх ще треба знайти точно на потрібний час. Як правило, це неможливо, а тоді ціна справді кусається. З малою дитиною треба щоб стиковка була короткою та зручною, а не сидіти кілька годин в аеропорту через дешеві квитки. Ну і про перевантаження багажу з малою дитиною з вокзала в аеропорт я вже писав вище, до того ж для проводжаючих не дуже зручна опція їхати аж у Франкфурт.

Зліт-посадка для маленьких дітей часто набагато менш болісна, ніж для дорослих - вони їх просто не помічають. Але то може бути індивідуально.
Аватар користувача
Svitlana
Айдгенос
Повідомлень: 3853
З нами з: 08 лютого 2007, 21:29
Звідки: ZH
Контактна інформація:

Re: Дешеві перельоти в Україну

Повідомлення Svitlana »

Перепрошую за ліричний відступ:

А в чому, власне, полягають труднощі зльоту-посадки? :sceptical: Я вже ніби далека від віку бебіка, але ті процедури я переношу дуже і дуже навіть добре. Я би сказала - краще, ніж решту рейсу. На зльоті - нарешті! Летимо! А на посадці- ну нарешті прилетіли! можна вийти. :yahoo:
nataliya
Дозвіл L
Повідомлень: 89
З нами з: 12 червня 2007, 11:45
Звідки: Ukraine

Дешеві перельоти в Україну

Повідомлення nataliya »

Pol_serg, Vital дуже-дуже дякую за інформацію!!! Я запропоную їй всі можливі варіанти, а далі нехай вирішують. У неї є чоловік, можливо він буде її супроводжувати до Франкфурта або Цюриху, якщо летіти без пересадки, якщо ж пересадкою, то трохи накладно з дитиною, їй лише 1 рік.
Аватар користувача
pol_serg
Дозвіл B
Повідомлень: 247
З нами з: 06 червня 2008, 13:03
Звідки: Lviv-Dresden-Hamburg-Kamianets-Podilskyy-Zürich-Klagenfurt(A)

Re: Дешеві перельоти в Україну

Повідомлення pol_serg »

От я ж і кажу, коли буде відома дата поїздки (якомога скорше) взяти одразу квиточок по акційній ціні саме на той поїзд який так гарно за 2 години до відльоту прибуває прямо в аеропорт, за 2 місяці це цілком реально.
А про AUA - якраз там в мене була нагода поспостерігати за польотом дітей - в ряді за мною сиділа сім"я хорватів - 2 дорослих - 4 дітей від близько року десь до 8 ми років... Далі розповідати? :wink:
Крім того літак Fokker 100 Riga (код борту не пам"ятаю) не належить до найновіших у флоті АУА- бруд, протерті килимки та сидіння, багажні полиці, що не закриваються або відкриваються під час польоту... Ну і погода у Відні приємному польоту не сприяла - сіли з третього заходу з запізненням на 40 хв з усіма приємними відчуттями, добре що львівський теж тримали - тип літака - CRJ-2 - теж жахливо тісний, брудний і по компонуванню салону, і багаж, і загалом... Я був дуууже радий вилізти з того літака і зарікся літати ними, лише при крайній потребі при відсутності будь-якої альтернативи...
Окреме слово про їжу та напої - при ціні квитка в 10 раз дешевшій ніж АУА (до Відня чи Дюссель-Цюріх) - той самий асортимент в AirBerlin пропонують безкоштовно, ще й дозволяють вибирати вид сендвічів...

Ага, ну якщо дитині лише рік, то мабуть чоловік мав би відвезти хоча б до Цюріха...
Аватар користувача
_vital_
Дозвіл С
Повідомлень: 347
З нами з: 12 лютого 2007, 17:33

Re: Дешеві перельоти в Україну

Повідомлення _vital_ »

pol_serg писав:От я ж і кажу, коли буде відома дата поїздки (якомога скорше) взяти одразу квиточок по акційній ціні саме на той поїзд який так гарно за 2 години до відльоту прибуває прямо в аеропорт, за 2 місяці це цілком реально.
А про AUA - якраз там в мене була нагода поспостерігати за польотом дітей - в ряді за мною сиділа сім"я хорватів - 2 дорослих - 4 дітей від близько року десь до 8 ми років... Далі розповідати? :wink:
Крім того літак Fokker 100 Riga (код борту не пам"ятаю) не належить до найновіших у флоті АУА- бруд, протерті килимки та сидіння, багажні полиці, що не закриваються або відкриваються під час польоту... Ну і погода у Відні приємному польоту не сприяла - сіли з третього заходу з запізненням на 40 хв з усіма приємними відчуттями, добре що львівський теж тримали - тип літака - CRJ-2 - теж жахливо тісний, брудний і по компонуванню салону, і багаж, і загалом... Я був дуууже радий вилізти з того літака і зарікся літати ними, лише при крайній потребі при відсутності будь-якої альтернативи...
Окреме слово про їжу та напої - при ціні квитка в 10 раз дешевшій ніж АУА (до Відня чи Дюссель-Цюріх) - той самий асортимент в AirBerlin пропонують безкоштовно, ще й дозволяють вибирати вид сендвічів...

Ага, ну якщо дитині лише рік, то мабуть чоловік мав би відвезти хоча б до Цюріха...
Виходить, в нас діаметрально протилежні враження. Літали не раз AUA з Харкова до Цюріха через Відень та назад, також з Базеля до Києва теж через Відень. Жодного разу не бачили таких страшних літаків, навпаки, вони були майже нові, найновіший - за маршрутом Базель-Відень, то був A-320 і в салоні були LCD-екрани. Так, CRJ дійсно маленький, але щоразу він був чистим.

А от боїнги МАУ явно не першої молодості, ясно, що придбали їх вже не новими. Про їжу теж можна сказати окремо, ніяк не на користь рідної авіакомпанії. А ще фірмове привітання "добрий ранок!". Чи це така українська мова? :dizzy:

Але все ж таки зважаючи на відносну близкість Цюріха та приблизно таку саму ціну, як в AUA, я би вибрав все ж таки МАУ з Цюріха, а не з Франкфурта, якщо є кому довезти до літака. Та ще й ризик загубити багаж по дорозі трохи менший, ніж із пересадкою. Це моя особиста думка.
Аватар користувача
_vital_
Дозвіл С
Повідомлень: 347
З нами з: 12 лютого 2007, 17:33

Re: Дешеві перельоти в Україну

Повідомлення _vital_ »

nataliya писав:...якщо летіти без пересадки, якщо ж пересадкою, то трохи накладно з дитиною, їй лише 1 рік.
Зазначена ціна ~600 франків - то за двох: дорослий + малюк, туди й назад. До речі, з МАУ треба уважно дивитися на тарифи, принаймні з Цюріха. Бо за тарифом Lowest (без можливості здати квиток, з перебуванням в Україні не більше місяця та вильотом лише у певні робочі дні) виходить, що перевезення малого коштує майже стільки ж, скільки й дорослого! Водночас за тарифом Semi-flexible в сумі виходить франків на 300 дешевше, бо дитячий квиток коштує трохи більше сотні. В австрійців дитячий квиток до 2 років коштує десь півсотні франків всього.
Аватар користувача
pol_serg
Дозвіл B
Повідомлень: 247
З нами з: 06 червня 2008, 13:03
Звідки: Lviv-Dresden-Hamburg-Kamianets-Podilskyy-Zürich-Klagenfurt(A)

Re: Дешеві перельоти в Україну

Повідомлення pol_serg »

Ну нас вже й як Остапа "понесло" :pardon: , вирішувати все-одно людині яка летітиме. Потрібні точні дати +- 2 дні, тоді можна шукати щось конкретне.
Бажано за місяців 2-1.5 до польоту визначитися. Все решта - прийде :tak2:
А про МАУ - ясно, то не "фонтан", але по ступеню "пюзаності" літаків чи по безпеці вони нічим не гірші від Malev, LOT, Chech і тд... Зрештою мені все-одно, як там стюри говорять, якщо послухати, як швейцарські говорять англійською чи навіть німецькою :dizzy: , головне вчасно й спокійно долетіти до місця призначення, при чому вибравши оптимальну ціну з можливих... І загалом мені зараз подобається Візз ніж інші в нашому керунку, сподіваюсь "падіння стандартів" з часом в них не планується...
nataliya
Дозвіл L
Повідомлень: 89
З нами з: 12 червня 2007, 11:45
Звідки: Ukraine

Дешеві перельоти в Україну

Повідомлення nataliya »

Як на мене, то найкращий варіант це виліт з Цюриху МАУ, але тільки що подивилася на тарифи, недешево.

Щодо стюардес, знайомі повернулися з Нової Зеландії, звичайно з Києва до Бангкоку летіли Аеросвітом, а далі до Окленду на Thai Airlines. Отримали таке задоволення, хоча рейс тривав 8-9 годин, тайські стюардеси ні на хвилину не присідали, було з чим порівняти, з нашими "постійно незадоволеними" стюардесами, так що хлопці літайте Thai Airlines.
Аватар користувача
Svitlana
Айдгенос
Повідомлень: 3853
З нами з: 08 лютого 2007, 21:29
Звідки: ZH
Контактна інформація:

Re: Дешеві перельоти в Україну

Повідомлення Svitlana »

Тайські та Малазійські стюардеси взагалі-то якось навіть зайняли перше місце в якомусь там рейтингу за обслуговуванням. До них ще, здається, якісь з азіатських приєдналися. А взагалі це певно у них така риса характеру чи менталітету, бо готельний сервіс також подібним відзначається і то вже давно.
Аватар користувача
pol_serg
Дозвіл B
Повідомлень: 247
З нами з: 06 червня 2008, 13:03
Звідки: Lviv-Dresden-Hamburg-Kamianets-Podilskyy-Zürich-Klagenfurt(A)

Re: Дешеві перельоти в Україну

Повідомлення pol_serg »

Ну в Тайланд, Зеландію чи Австралію мене щзе не заносило - не запрошують :oops: А от останній раз в Дюссельдорфі став свідком "шоу" реєстрації на рейс Arabian (якщо не помиляюсь) в емірати, там вся команда на чолі з капітаном колонною прокрокувала до стійки як караван, з усіма віталися, мало не поклони били. Стюардеси і реєстраторки мали оригінальні костюми з напіврозорими шалями, які трималися десь на головному уборі та десь на спині, всі були намальовані-напастовані як на парад, а парфуми могли збити з ніг. Можливо таким чином то прийнято в тих краях... :bow:
Проте я не прихильком таких дійств. Мені здається сервіс має бути трохи менш нав"язливим, стримано ввівчливим і без надмірної "солодкості" і тд.
Аватар користувача
tanyushka
Moderator
Повідомлень: 667
З нами з: 10 лютого 2007, 17:11
Звідки: Бодензее, Німеччина

Re: Дешеві перельоти в Україну

Повідомлення tanyushka »

Кому цікаво, Австрійські Авіалінії пропонують зараз дуже дешеві перельоти з Мюнхена, Штутгарта і інших міст в Київ з пересадкою в Відні від 147 Євро
https://book.austrian.com/app/sp.fly?po ... destin=KBP
сянка
Дозвіл B
Повідомлень: 242
З нами з: 31 березня 2007, 00:59

Re: Дешеві перельоти в Україну

Повідомлення сянка »

Інформація, яка може зацікавити львівян: відкрився рейс Люфтганзи на Львів з пересадкою у Мюнхені. Нещодавно літала цим рейсом на Пасху з Женеви. Часу займає стільки ж як і Віденськими авіалініями. Прибуває до Львова о 12:05, що є досить зручно. Яка повна ціна квитка сказати не можу, бо купували квитки за милі. Але хто летів з Італії чи Іспанії, то казали, що квиток коштував 280 Є.
Аватар користувача
pol_serg
Дозвіл B
Повідомлень: 247
З нами з: 06 червня 2008, 13:03
Звідки: Lviv-Dresden-Hamburg-Kamianets-Podilskyy-Zürich-Klagenfurt(A)

Re: Дешеві перельоти в Україну

Повідомлення pol_serg »

Про Люфтганзу до Львова з Мюнхена я вже писав вище, ціна 280 Є лише з Мюнхена, для конектів вона зростає. Крім того на літо дешеві квитки часто-густо вже розкупили. Літачок там маленький і тісненький CRJ... Саме дешеве, що є в бік Львова зараз - М(й)АУ з Франкфурта по вівторках та п"ятницях, це вже повноцінний рейс, а не проміжкова посадка на шляху до Києва. Ціна - 102 Є в два боки. Крім того Візз поміняв розклад - тепер з Дортмунда - 14.10, дуже зручно для мешканців Базеля. :wontsay: З Цюріха краще всього летіти першим ранковим рейсом AirBerlin до Дюсселя, на нього завжди дешевші ціни, там ще годину регіоналами і до Львова... Майте на увазі - купувати квиток на Візз оптимально десь за 2-1.5 місяця до відльоту, за довший термін вони виставляють нереально високі ціни, які потім зменшуюють...
Одним словом з Цюріха можна скомбінувати за 200 Є в 2 боки ч до Києва, чи до Львова... :seeya:
Відповісти

Повернутись до “Перевезення”