Дешеві перельоти в Україну

Передачі, оказії, квитки, транспортні послуги
Аватар користувача
Svitlana
Айдгенос
Повідомлень: 3853
З нами з: 08 лютого 2007, 21:29
Звідки: ZH
Контактна інформація:

Дешеві перельоти в Україну

Повідомлення Svitlana »

Подумала, що комусь може пригодитися. Ал-Італія має найдешевші квитки на Україну - 216 Євро з податками і доплатами всіма.
Шукаю я в основному через: http://www.ebookers.com
OlegP
Відрядження
Повідомлень: 10
З нами з: 12 лютого 2007, 13:15
Звідки: Київ, Grandvaux

Повідомлення OlegP »

Хочу додати, що квитки краще купувати через сайт alitalia, там більший вибір (час відльоту) і менші ціни
Аватар користувача
Svitlana
Айдгенос
Повідомлень: 3853
З нами з: 08 лютого 2007, 21:29
Звідки: ZH
Контактна інформація:

Повідомлення Svitlana »

Дозвольте відразу посилання подам:

http://www.alitalia.com

Хоча, не завжди АлІталія - найдешевша. В загальному - так, це дешева авіакомпанія, але інші авіакомпанії можуть мати різні акції, що вийде ще дешевше, тому е-бурекс також вигідно переглядати.
Аватар користувача
tanyushka
Moderator
Повідомлень: 667
З нами з: 10 лютого 2007, 17:11
Звідки: Бодензее, Німеччина

Повідомлення tanyushka »

Світланко, ти наче казала, що вже летіла з України в Італію літаком?
А до якого міста? Мілан?
Аватар користувача
Svitlana
Айдгенос
Повідомлень: 3853
З нами з: 08 лютого 2007, 21:29
Звідки: ZH
Контактна інформація:

Повідомлення Svitlana »

tanyushka писав:Світланко, ти наче казала, що вже летіла з України в Італію літаком?
А до якого міста? Мілан?
Так, я летіла через Мілан. Але сідала в Цюріху. Квиток з Мілана на Україну був 206 Євро здається, а з Цюріха через Мілан - 216. :shock:
Але через отой е-букерс ми тоді ж бачили перельоти за таку саму ціну і з Мюнхена чи Штутгарта (вже не пам"ятаю, але знаю, що думали в який аеропорт краще їхати). Може вам туди ближче було б. З Німеччини також є дешеві.

Тут ще почула від дівчини, що є якась авіакомпанія Нікі. Також дуже дешева. Я поставила пошук в гуглі і вилізло дуже багато дешевих сайтів. Можна поритися і щось знайти.
Аватар користувача
tanyushka
Moderator
Повідомлень: 667
З нами з: 10 лютого 2007, 17:11
Звідки: Бодензее, Німеччина

Повідомлення tanyushka »

Нам відстань одинакова до Мюнхена, Штуттгарта або Цюріха. То дивимось на ціну білета і скільки за парковку в аеропорту платити треба. Раз з Базеля летіли. А як кудись вдвох летіти, то машину залишаємо в аеропорту на стоянці, виходить кругленька сумма 60-100 Евро за пару тижнів.
Аватар користувача
Svitlana
Айдгенос
Повідомлень: 3853
З нами з: 08 лютого 2007, 21:29
Звідки: ZH
Контактна інформація:

Повідомлення Svitlana »

В Базелі дешевше паркуватися на французькій стороні. Якщо будете ще летіти.
А ви не пробували поїздом? Буває паркуватися на зд-станції - набагато дешевше. Або просто шукати парковки неподалік в місті, а їхати до аеропорту громадським транспортом (якщо є якийсь зручний).
Аватар користувача
tanyushka
Moderator
Повідомлень: 667
З нами з: 10 лютого 2007, 17:11
Звідки: Бодензее, Німеччина

Повідомлення tanyushka »

Ага, то ж були в Балезі на тій французьській стороні, 60 Євро за два тижні. А що ближче, до аеропорта, швейцарська сторона, то там ціни просто зашкалюють. :roll:
Аватар користувача
Бриська
Дозвіл B
Повідомлень: 110
З нами з: 19 березня 2007, 18:03
Звідки: з віртуалу

Повідомлення Бриська »

tanyushka писав:Ага, то ж були в Балезі на тій французьській стороні, 60 Євро за два тижні. А що ближче, до аеропорта, швейцарська сторона, то там ціни просто зашкалюють. :roll:
ви не пробували лічити попередньо? з домашнього аеропорту летіти але на 20 євро дорожче чи до Базеля пертися і парковку платити? часом дуже допомагає визначитися з вибором. ну і як варіант до дебету-кредиту є ще громадський транспорт яким можна запросто в аеропорт доїхати
Квачику-квачику, дай калачика...
Аватар користувача
tanyushka
Moderator
Повідомлень: 667
З нами з: 10 лютого 2007, 17:11
Звідки: Бодензее, Німеччина

Повідомлення tanyushka »

Бриська писав:
tanyushka писав:Ага, то ж були в Балезі на тій французьській стороні, 60 Євро за два тижні. А що ближче, до аеропорта, швейцарська сторона, то там ціни просто зашкалюють. :roll:
ви не пробували лічити попередньо? з домашнього аеропорту летіти але на 20 євро дорожче чи до Базеля пертися і парковку платити? часом дуже допомагає визначитися з вибором. ну і як варіант до дебету-кредиту є ще громадський транспорт яким можна запросто в аеропорт доїхати
В тому то й справа, що домашнього аеропорту немає. Це ж в тебе, в вітруалі, домашній аеропорт :cooler:
Аватар користувача
ewa
Дозвіл С
Повідомлень: 408
З нами з: 12 лютого 2007, 12:49
Звідки: Моя рідна Україна

Повідомлення ewa »

tanyushka писав:[quote

В тому то й справа, що домашнього аеропорту немає. Це ж в тебе, в вітруалі, домашній аеропорт :cooler:

:lachtot: :applaus: :2thumbs:
Das Leben ist Streben
Аватар користувача
Бриська
Дозвіл B
Повідомлень: 110
З нами з: 19 березня 2007, 18:03
Звідки: з віртуалу

Повідомлення Бриська »

tanyushka писав:
В тому то й справа, що домашнього аеропорту немає. Це ж в тебе, в вітруалі, домашній аеропорт :cooler:
:cooler: :lol: :lol:

Ні, в віртуалі я телепортацією пересуваюся. :tgrin:
А в реалі доводиться пертися до найближчого аеропорту.
Квачику-квачику, дай калачика...
Аватар користувача
Галина
Турист
Повідомлень: 9
З нами з: 16 квітня 2007, 12:29
Звідки: Montreux - Львів

Повідомлення Галина »

Привіт, мене звати Галина я тільки недавно дізналась про цей форум, цікаво!
Можливо порадите ще якісь дешеві маршрути з Женеви? :?:
Галина-Curly
Аватар користувача
tanyushka
Moderator
Повідомлень: 667
З нами з: 10 лютого 2007, 17:11
Звідки: Бодензее, Німеччина

Повідомлення tanyushka »

Галина Зображення
Аватар користувача
sianka

Повідомлення sianka »

Приіт Галинко!

Живу в Женеві, але нажаль дешевих авіаперельотів не знаю. Як правило літаю Австрійськими авіалініями, що є дуже дорого, хоча і дуже зручно по часі. Всього 4 години в дорозі і вже у Львові. :wink:
Аватар користувача
Галина
Турист
Повідомлень: 9
З нами з: 16 квітня 2007, 12:29
Звідки: Montreux - Львів

Повідомлення Галина »

Спасибі за відповідь. Я також літаю до Львова через Відень, дякувати подорожам чоловіка то він назбирав балато авіа милей тож я ними користуюсь. Я взагалі мені щось таке говорилі ніби то через Мілан-Тімісуара(Румунія) якось ще можна літати. Ви не знаєте?
Галина-Curly
Аватар користувача
Svitlana
Айдгенос
Повідомлень: 3853
З нами з: 08 лютого 2007, 21:29
Звідки: ZH
Контактна інформація:

Повідомлення Svitlana »

Svitlana писав:
tanyushka писав:Світланко, ти наче казала, що вже летіла з України в Італію літаком?
А до якого міста? Мілан?
Так, я летіла через Мілан. Але сідала в Цюріху. Квиток з Мілана на Україну був 206 Євро здається, а з Цюріха через Мілан - 216. :shock:
Але через отой е-букерс ми тоді ж бачили перельоти за таку саму ціну і з Мюнхена чи Штутгарта (вже не пам"ятаю, але знаю, що думали в який аеропорт краще їхати). Може вам туди ближче було б. З Німеччини також є дешеві.

Тут ще почула від дівчини, що є якась авіакомпанія Нікі. Також дуже дешева. Я поставила пошук в гуглі і вилізло дуже багато дешевих сайтів. Можна поритися і щось знайти.
Я літала через Мілан (вище вже розказувала). Але до Києва. До Львова не літала ще ніколи. Але не вважаю великою проблемою добиратися з Києва.
Від аеропорту ходить прямий автобус до жд-вокзалу (20 грн). Квитки можна купити в аеропорту, або на вокзалі. Навіть у переддень Різдва можна було ще купити квиток. Тож я особливо не мудрую, щоб летіти відразу до Львова. Хоча можна і з Києва до Львова летіти (квиток коштував колись як квиток на поїзд в СВ). Головне, щоб час підходив.
Inna
Турист
Повідомлень: 7
З нами з: 28 травня 2007, 16:39

Повідомлення Inna »

Так, це правда, що дешевих рейсів з Женеви не знайдеш. Але:

1. Якщо ти студент з айсіком - цікава пропозиція в KLM: через Амстердам, туди-назад (приблизно 400 CHF, і дату повернення можна міняти за додаткову оплату протягом року). Квитки можна придбати в агенції студ організації

2. Malev, via Budapest. Ціни залежать від акцій компанії. Кажуть, що приємно літати цими рейсами!

3. Austrain airlines via Vienne. Досить швидко, як правило пересадка швидка, але на шару не годують, як правило :o

4. Suiss viа Zurich. Мінус - наразі дорого!

5. Alitalia, ще не пробувала.

А ще залежить коли купуєш квиток і чи в тур сизон! Обережно з багажем!!!! Інколи за 1 кг+ дуже дорого платити! Bonne chance :)
Аватар користувача
Svitlana
Айдгенос
Повідомлень: 3853
З нами з: 08 лютого 2007, 21:29
Звідки: ZH
Контактна інформація:

Повідомлення Svitlana »

Inna писав:
1. Якщо ти студент з айсіком
Ага! Це дійсно класна штука. Тільки шкода, що то з віком проходить. :lol: Але викладачі і вчителі таким можуть користуватися доки у тому "бізнесовому" колі лишаються.
http://www.statravel.ch/cps/rde/xchg/ch ... _web_live/ - Швейцарія
http://www.statravelgroup.com/where/bra ... ry=Ukraine - Україна
Inna писав: 2. Malev, via Budapest. Ціни залежать від акцій компанії. Кажуть, що приємно літати цими рейсами!

Я коли ще з айсіком літала - то якраз ними і чехами було найдешевше. Досить хороші і ті і другі. Обід хороший дають (давали).
Inna писав: 3. Austrain airlines via Vienne. Досить швидко, як правило пересадка швидка, але на шару не годують, як правило :o
Раніше (років ще 3-4 назад) вони були посередньо дорогі і навіть дешеві моментами. А тепер кажеш, навіть не годують "за дякую" :roll: Шкода. Зате тепер знаю є страшенно багато рейсів Київ-Відень.
Inna писав: 4. Suiss viа Zurich. Мінус - наразі дорого!
І плюс - там найбільше майлзів дають.
Inna писав: Обережно з багажем!!!! Інколи за 1 кг+ дуже дорого платити! Bonne chance :)

З багажем, наскільки я зрозуміла, окрема історія. Тут як лотерея. До кого потрапиш, на який настрій натрапиш, і просто як карта ляже. Я перевищую максимум на 2-3 кг. І потім роблю круглі очі: "А вдома важила - рівно 20 було!!!" Проходить. Ручну поклажу взагалі не показую на очі, щоб не кортіло зважити (коли беру рюкзак).
Ну і особиста моя порада - не бійтеся торгуватися. Кажуть допомагає. Хоча сама я таке не пробувала.
Чула ще такі поради, як припідняти злегка сумку при зважуванні. :shock: Не знаю точно як це робиться "злегка" з 20-ма кг :roll:
Аватар користувача
_vital_
Дозвіл С
Повідомлень: 347
З нами з: 12 лютого 2007, 17:33

Повідомлення _vital_ »

Inna писав: 3. Austrain airlines via Vienne. Досить швидко, як правило пересадка швидка, але на шару не годують, як правило :o
Літаємо австрійськими авіалініями з/до Харкова. Дуже зручно. І годують вони вже абсолютно всіх і "на шару", починаючи з минулої осені. Найкраща пропозиція називається Red Ticket. Потрапити на неї нескладно - треба купувати квиток десь за місяць до вильоту (інколи і пізніше, кількість місць залежить від сезону і напрямку. Ціни, здається, протягом року стабільні). Звичайно, найкращі умови - в онлайні: http://www.aua.com

Ціни: Харків-Цюріх-Харків - десь 530 доларів (Red Ticket, дійсний 1 рік, перебронювання дати - 80 доларів, 20 кг багажу, 8 кг ручної поклажі). Коли вперше летіли до Швейцарії, в харківському аеропорту "заплющили очі" на перевищення ваги багажу десь на 3 кг.

Взагалі австрійці - поза конкуренцією за кількістю міст України, куди вони літають через Відень: Київ, Харків, Донецьк, Дніпро, Одеса, Львів. До того ж літають до Харкова щодня (не знаю, як до інших міст), і літак завжди повний, що свідчить-таки про привабливі умови. Пересадки у Відні дуже зручні і швидкі (близько 1 години, привозять прямо до потрібного терміналу, залишається лише піднятися ескалатором на 2й поверх і пройти метрів 100 до контролю безпеки).
Аватар користувача
Sviz
Дозвіл L
Повідомлень: 54
З нами з: 22 червня 2007, 19:23

Повідомлення Sviz »

Вгорі над форумом реклама Київ-Цюріх за 350 франців. Але я лише за 430 знайшла методом тика і то на кінець січна-лютий
https://www.planitas-onlined2.com/ukrai ... kraine_obe
Або брешуть, або не можу знайти за 350.
http://www.flyuia.com/eng/lowest-fares/ ... fares.html
Таблиця є, а самих рейсів за таку ціну нема.
Аватар користувача
natalotschka
Moderator
Повідомлень: 374
З нами з: 10 лютого 2007, 12:05
Звідки: Україна/Швейцарія
Контактна інформація:

Повідомлення natalotschka »

Може то вони мають на увазі 350 фр без усіх авіазборів?
Аватар користувача
Svitlana
Айдгенос
Повідомлень: 3853
З нами з: 08 лютого 2007, 21:29
Звідки: ZH
Контактна інформація:

Повідомлення Svitlana »

Перша ланка взагалі не працює. Що це за сайт? Посередник якийсь?
Ціна 299 франків вказана в таблиці. Але над нею також написано:
These are the lowest fares for online bookings made on flyuia.com this week. Fares are subject to change and may not be available on every flight. Please note that these fares do not include taxes and fuel surcharges- the fully inclusive fare will be displayed on Page 2 of the booking engine before you make payment.
Що це лише цього тижня дійсні ціни, якщо купувати квиток через інтернет, що ціни можуть мінятися і що ці ціни можуть не діяти на всі рейси. Ну і також про те, що вони не включають в себе податків і доплат.
Мильна булька, одним словом. :sad:
Tanja D.
Турист
Повідомлень: 7
З нами з: 25 лютого 2007, 19:52
Звідки: Solothurn

Повідомлення Tanja D. »

Ми збираємося навесні летіти через http://euroviptravel.com/index.shtml?/deu/index
Вони пропонують переліт Цюрих-Киів-Цюрих за 495фр.враховуючи усі збори.
Аватар користувача
Svitlana
Айдгенос
Повідомлень: 3853
З нами з: 08 лютого 2007, 21:29
Звідки: ZH
Контактна інформація:

Повідомлення Svitlana »

Як на мене - то звичайна ціна. Непогано ніби.
Відповісти

Повернутись до “Перевезення”