Дешеві перельоти в Україну

Передачі, оказії, квитки, транспортні послуги
Аватар користувача
YaD
Турист
Повідомлень: 5
З нами з: 28 січня 2008, 16:20

Повідомлення YaD »

Кому потрібно з Женеви.
Дуже дешеві квитки на EasyJet http://www.easyjet.com/- Якщо за 3-4 місяці замовить,то взагалі копійки!
Рейс - Женева-Будапешт-Женева,а далі на поїзді до Захоня-Чоп
тиди і назад 150-200 долларів :grin:
Inna
Турист
Повідомлень: 7
З нами з: 28 травня 2007, 16:39

Re: Дешеві перельоти в Україну

Повідомлення Inna »

Незабаром flybaboo літатимуть з Женеви до Києва. Наразі невідомо скільки це буде коштувати. Триматиму вас в курсі справ
Аватар користувача
tanyushka
Moderator
Повідомлень: 667
З нами з: 10 лютого 2007, 17:11
Звідки: Бодензее, Німеччина

Re: Дешеві перельоти в Україну

Повідомлення tanyushka »

Я знайшла квиток на прямий переліт з Цюріха в Київ Українськими авіалініями туди і назад за 275 Євро на цьому сайті http://www.lastminute.de/de_DE/lmn2/tra ... ?scat=flug
Тільки квитки брати треба зазаделегідь, десь за 3 місяці.
Аватар користувача
Valentyna
Дозвіл B
Повідомлень: 207
З нами з: 16 лютого 2007, 20:16
Звідки: Bremen, D (Київ-Lausanne,CH)

Re: Дешеві перельоти в Україну

Повідомлення Valentyna »

З липня 2008 в Україні має з'явитися перша бюджетна авіакомпанія, поки обіцяють польоти лише по Україні (в любе місто за 79 гривень), а згодом і міжнародні напрямки підтягнуться. http://wizzair.com/?language=UA
lara
Транзит
Повідомлень: 1
З нами з: 13 травня 2008, 14:37

Re: Дешеві перельоти в Україну

Повідомлення lara »

Ya litala z Alitalieu, ale vony duzhe nenadijni, hocha i najdeshevshi: pershyj raz vony zabastuvaly i vidminyly reis, a drugay raz (ya dumala ne mozhe schos pogane dvichi trapytysya) vony zagubyly mij bagazh u MIlani... tak scho ya ne rekomenduju. U nyh charaz te i ziny nyzki...
Аватар користувача
Svitlana
Айдгенос
Повідомлень: 3853
З нами з: 08 лютого 2007, 21:29
Звідки: ZH
Контактна інформація:

Re: Дешеві перельоти в Україну

Повідомлення Svitlana »

Згідна. Особливо зараз треба вважати і якщо ними летіти - то завжди страхівку брати. Вони зараз на межі банкрутства - ніхто не знає коли та лавочка прикриється.
liliya
Транзит
Повідомлень: 2
З нами з: 11 червня 2008, 20:02

Re: Дешеві перельоти в Україну

Повідомлення liliya »

Можливо хтось знає як найдешевше дістатись до Німеччини? :saint: Чула про якусь електричку з Чопа до Будапешта, потім до Вєни, а звідти за 33 євро до Німеччини по Wochenende ticket. Але все ніяк не можу знайти, коли ж ходить та електричка. :dontknow:
Аватар користувача
_vital_
Дозвіл С
Повідомлень: 347
З нами з: 12 лютого 2007, 17:33

Re: Дешеві перельоти в Україну

Повідомлення _vital_ »

liliya писав:Можливо хтось знає як найдешевше дістатись до Німеччини? :saint: Чула про якусь електричку з Чопа до Будапешта, потім до Вєни, а звідти за 33 євро до Німеччини по Wochenende ticket. Але все ніяк не можу знайти, коли ж ходить та електричка. :dontknow:
Німеччина дуже велика! Яке місто вам потрібне?

Німецький Wochenende-Ticket діє в самій Німеччині, а австрійський Відень - неподалік від кордону зі Словаччиною.

Розклади руху по Австрії
http://www.oebb.at

та Німеччині
http://www.bahn.de
liliya
Транзит
Повідомлень: 2
З нами з: 11 червня 2008, 20:02

Re: Дешеві перельоти в Україну

Повідомлення liliya »

Потрібно до Eichstatt (neben Ingolstadt, Nurnberg). Можлио навіть дешеві рейси є з Будапешту до Нюрнберга, чи до Мюнхена. ле я не знаю де знайти інформацію про електричку, яка так дешево діставить мене з України до Будапешта. Відгукністься, хто подорожував з України до Німеччини. Як це зробити найдешевше? СОС :count:
ira
Необмежена мультивіза
Повідомлень: 33
З нами з: 17 березня 2007, 17:34
Звідки: Ukraina/Aargau

Re: Дешеві перельоти в Україну

Повідомлення ira »

Zej pojizd izdyt chodnja i widprawljajetsja win z Chopa des w 5 hod.ranky,a prybuwaje w Budapest w 9.
Аватар користувача
pol_serg
Дозвіл B
Повідомлень: 247
З нами з: 06 червня 2008, 13:03
Звідки: Lviv-Dresden-Hamburg-Kamianets-Podilskyy-Zürich-Klagenfurt(A)

Re: Дешеві перельоти в Україну

Повідомлення pol_serg »

Найдешевше до Німеччини буде автобусом зі Львова, десь о 17.00 виїзд і о 10-11.00 в Нюрнбергу на вокзалі, ну а там своїм ходом по регіональному квитку, обідеться все разом до 100 Є в один бік. Поїздом з пересадкою вночі В Ужгороді, Будапешті, Відні, Нюрнбергу все-одно буде дорожче...
Малокомфортно, коли є багато людей, проте якщо скрута з фінансами, то терпимо.
Аватар користувача
pol_serg
Дозвіл B
Повідомлень: 247
З нами з: 06 червня 2008, 13:03
Звідки: Lviv-Dresden-Hamburg-Kamianets-Podilskyy-Zürich-Klagenfurt(A)

Re: Дешеві перельоти в Україну

Повідомлення pol_serg »

В світлі останніх подій - (можливо приємна) новина для харківян. З 12 грудня німецька контора GEXX (dba) починає польоти до
Харкова з Дюссельдорфа по п"ятницях, в один кінець 175 Є. Непогана стиковка поїздами з Цюріха чи Базеля за 29 Є, проте ніч в дорозі,
відсипатиметесь вже дома.
В принципі, порівняно з Австрійцями, де ред-тікет туди-назад вже вартує 725 $ грубо 500 Є якась економія таки є.
Взагалі перевізники останнім часом обнагліли. Самий "дешевший" LOT, до Львова в два боки - 500 $. Для порівнняння Люфтганзою
з Цюріха до Чікаго в два боки посеред тижня - 500 Є. :bad2:
Аватар користувача
dima_ternopil
Дозвіл С
Повідомлень: 363
З нами з: 01 грудня 2007, 16:35
Звідки: Basel - Тернопіль

Re: Дешеві перельоти в Україну

Повідомлення dima_ternopil »

Тихенько щоб не наврочити роскажу що вичитав в новинах.

Мадярський лоу-кост Wizzair отримав дозвір від України на міжнародні перельоти та подав заявки на рейси
Львів-Лондон, Львів-Штутгарт, Київ-Дортмунд та Львів-Валенсія...

Усім постукати по дереву... :pray:

Як все буде гаразд то з нового року зі Штутгарта можна буде літати!
Яке щастя.. :)
Аватар користувача
pol_serg
Дозвіл B
Повідомлень: 247
З нами з: 06 червня 2008, 13:03
Звідки: Lviv-Dresden-Hamburg-Kamianets-Podilskyy-Zürich-Klagenfurt(A)

Re: Дешеві перельоти в Україну

Повідомлення pol_serg »

Нажаль Wizzair Подав заявки на рейс Київ-Штутгарт, Київ-Дортмунд, ну і на Львів-Лондон та Львів-Валенсія проте не треба думати, що вони будуть дешевшими ніж то що пропонує зараз GEXX, та й проблеми дві - відсутність літаків (а мінтранс вимагає 3 нових на протязі року, а замовлено 1 отримають десь в березні) і фізична неспроможність Львівського аеропорту пропускати велику кількість рейсів. Вилітаючи зі Львова я сам опинився в штовханині, коли пройшла реєстрація на Рим і на Відень, проте "італійців" затримували, і знаєте, постояти 1.5 години в залі очікування, в духоті без кондиціонера і в цигарковому диму - малоприємна процедура. А коли таки почали посадку на Відень, "італійці" почали обурюватись а потім діло дійшло до локального легкого мордобою... Особливо гарно було перед учасниками світового конгресу українців, які летіли теж до Відня...
Аватар користувача
Svitlana
Айдгенос
Повідомлень: 3853
З нами з: 08 лютого 2007, 21:29
Звідки: ZH
Контактна інформація:

Re: Дешеві перельоти в Україну

Повідомлення Svitlana »

Дорогі члени Товариства Українців Швайцарії,

Управа Товариства договорилася з авіалінею Austrian Airlines про зниження ціни перельоту до України на 20%. Умова діє від 11.12.2008 до 28.02.2009, для польотів з 11.12.2008 до 31.05.2009 тільки тоді як ви резервуєте ваш переліт в інтернеті під http://www.austrian.com і вживатимете код "flyukraine".

Для польотів зі Швейцарії до України:
· Kiev
· Donetsk
· Dnepropetrovsk
· Kharkov
· Lviv
· Odessa
Діє у всіх класах.
Допускається максимально 1 пересадка
Знижка дійсна для всіх рейсів, що виконуються Austrian Airlines Group


Бажаємо приємного лету,
За Управу Товариства
Орест Філь
Аватар користувача
pol_serg
Дозвіл B
Повідомлень: 247
З нами з: 06 червня 2008, 13:03
Звідки: Lviv-Dresden-Hamburg-Kamianets-Podilskyy-Zürich-Klagenfurt(A)

Re: Дешеві перельоти в Україну

Повідомлення pol_serg »

Вчора таки я випробував Віззайр на зворотній подорожі до Цюріха (Львів-Дортмунд-Цюріх, до Цюріха поїздом). Отже навіть якщо забути про ціну, це виявився один з найприємніших перольотів з мого досвіду: новий літак, пунктуальність, вельми приємний сервіс і все таке. Сподобалось не лише мені, після посадки в Дортмунді пассажири уважили команду гучними :pray: Тож лише рекомендую. Таким чином вилетівши по обіді зі Львова реально до 24.00
дістатися Базеля комбінуючи з поїздом, та Цюріха за маршрутом Львів-Дортмунд вокзал (поїздом)-Дюссельдорф аеропорт(Айр Берлін) - Цюріх . При ретельній підготовці подорожі цілком реально вкластися в 100 Є в один кінець. :verygood:
Також виказую своє :notgood: Австрійським Авіалініям, котрі мало того що вже з сервісом докотилися до самого низу, так ще й з нового року відмінили акцію ред-тікет на укр. напрям, тепер самий дешевий квиток до Львова - біля 700 Є в 2 боки...
Спробуйте, порівняйте і відчуйте різницю. :seeya:
Аватар користувача
pol_serg
Дозвіл B
Повідомлень: 247
З нами з: 06 червня 2008, 13:03
Звідки: Lviv-Dresden-Hamburg-Kamianets-Podilskyy-Zürich-Klagenfurt(A)

Re: Дешеві перельоти в Україну

Повідомлення pol_serg »

Ще кілька новин.
Починаючи з початку квітня Люфтганза розпочинає регулярні польоти до Львова з Мюнхена. ЦІна доволі сприйнятна,
в два кінці - 300 Є, якщо комбінувати зі Свіссом з Цюріха виходить біля 540 Є що суттєво дешевше, ніж поточна пропозиція AUA.
МАУ все ще продає квитки з Франкфурта до Львова по 200 Є в 2 сторони, кім того в них є спец. пропозиція на маршруті Цюріх-Київ на окремі дати 340 USD.
З літа очікується кілька цікавих новин, серед яких рейси Wizzair з Мілану до Києва та Львова, що теж може бути цікавим і сприйнятним по ціні варінтом.
Аватар користувача
dima_ternopil
Дозвіл С
Повідомлень: 363
З нами з: 01 грудня 2007, 16:35
Звідки: Basel - Тернопіль

Re: Дешеві перельоти в Україну

Повідомлення dima_ternopil »

Ще одна новина про перельоти.

З 27 квітня Люфтханза починає літати за маршрутом Франкфурт - Жешув(PL).
Зручні години відправлення та близькість від кордону з Україною
роблять привабливим даний маршрут в деяких випадках...
Ціна в дві сторони ~140 CHF
З Базеля чи з Цюріха значно краще по ціні добиратися до Франкфурта поїздом ніж літаком.

в Жешуві від аеропорта до вокзалу ~20-30 хв міським автобусом.
Поїздом до Перемишля - 1 год 45 хв
А в Перемишлі певно більше автобусів до України їде ніж по Польші :smile:

Я прикинув загальну вартість в два боки до Тернополя - вийшло ~ 180E

Як згадаю нічний автобус Варшава - Тернопіль(12 год в дорозі!)
то маршрут через Жешув значно привабливіший і ввечері вже будете вдома відпочивати...

Та звичайно до WizzAir в даному випадку ще далеко... :glad2:

Але на кожен товар є свій покупець!
Аватар користувача
cochon
Турист
Повідомлень: 7
З нами з: 08 березня 2009, 15:54
Звідки: BE

Re: Дешеві перельоти в Україну

Повідомлення cochon »

Доброго дня усім.

Німецький низкотарифный перевізник Germanwings починає польоти в Україну. З 16 травня 2009 року авіакомпанія відкриває рейси по маршруту Кельн-Київ- Кельн, пропонуючи також ряд стикувань у Кельні в інші міста своєї мережі. Початкова частота рейсів - 3 рази в тиждень.
Продажу квитків на напрямок були відкриті вдень, 4 березня. Мінімальна вартість перельоту туди- назад складе близько 110-120 дол. (+13 дол. плата за транзакцію) під час розпродажу й близько 200 дол. після її завершення.

Цюрих - Київ через Кельн з 18 травня по вівторках, четвергах та суботах відліт о 8:40 ,приліт о 14:50 та о 15:10
Київ - Цюрих через Кельн з 18 травня по четвергах відліт о 16:00, приліт о 20:15, та по суботах відліт о 15:40, приліт о 19:50

http://www.germanwings.com :verygood:
Аватар користувача
dima_ternopil
Дозвіл С
Повідомлень: 363
З нами з: 01 грудня 2007, 16:35
Звідки: Basel - Тернопіль

Re: Дешеві перельоти в Україну

Повідомлення dima_ternopil »

Остання новина по дешевим перельотам.

МАУ(www.flyuia.com) саме зараз пропонує придбати на літо квитки Франкфурт-Львів по ціні 157.08 EUR(зі всіма зборами та багажем) в дві сторони.
Для порівняння, тиждень тому на ці самі дати ціна була більш ніж 200Е.

І ще, на ці ж дати Wizzair пропонує квитки Дортмунд-Львів за 205Е!!! Це без багажу!!! І до Дортмунда ще добиратися...

Час покаже як воно зміниться...
Аватар користувача
Іринка

Re: Дешеві перельоти в Україну

Повідомлення Іринка »

Справді, я на інтернетній сторінці МАУ побачила цю ціну ( 157,-€ із Франкфурта до Львова і назад ). Я відразу ж зателефонувала у цю фірму, щоб замовити квитки, а там мені відповіли, що вже 2 дні іде нова знижка на білети. Тому квиток тепер коштує 140,-€. Люкс! :good:
Я ще ні разу не літала цією компанією. Знає хтось щось про неї?
Аватар користувача
dima_ternopil
Дозвіл С
Повідомлень: 363
З нами з: 01 грудня 2007, 16:35
Звідки: Basel - Тернопіль

Re: Дешеві перельоти в Україну

Повідомлення dima_ternopil »

МАУ - Міжнародні Авіалінії України.

Літав ними пару раз - проблем не було.
nataliya
Дозвіл L
Повідомлень: 89
З нами з: 12 червня 2007, 11:45
Звідки: Ukraine

Дешеві перельоти в Україну

Повідомлення nataliya »

Я завжди літаю МАУ до Цюриху, мені подобаєтся. Крім того, у них є знижка коли бронюєш та платиш за квиток онлайн http://www.flyuia.com/ua/main.html.
Аватар користувача
dima_ternopil
Дозвіл С
Повідомлень: 363
З нами з: 01 грудня 2007, 16:35
Звідки: Basel - Тернопіль

Re: Дешеві перельоти в Україну

Повідомлення dima_ternopil »

Я приємно шокований!!!

Щойно дивився на сайті МАУ на ціни Франкфурт-Львів на ті ж дати - ціна вже 99Е !!!

Це вже лоукост якийсь... :verygood:
nataliya
Дозвіл L
Повідомлень: 89
З нами з: 12 червня 2007, 11:45
Звідки: Ukraine

Дешеві перельоти в Україну

Повідомлення nataliya »

Причина в кризі, розмовляла з співробітниками МАУ, у них взагалі скасовують деякі рейси, бракує пасажирів.
Відповісти

Повернутись до “Перевезення”